Українці в Новій Зеландії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем nastinka, 22 січ 2012.

  1. nastinka

    nastinka відсутня

    Тут їх 1600 приблизно
    але я знаю лише організатора діаспори, ніразу нікого не зустрічала тут, бо діаспора не в мому місті...а у Велінгтоні.
    Якшо у вас якісь організаційні питання, як приїхати, чи можливо хтось не далеко і хочу приїхати в гості, рада зустріти і все показати =):give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Настінко, я колись Вам давала посилання на блог львів’ян, котрі емігрували - тепер не пригадую, чи в Австралію (здається, Ви тоді були в Австралії), чи в НЗ.

    Так от, у блозі описувалась порівнянно легка процедура еміграції. Хотіла Вас запитатись - це справді настільки безпроблемово?
     
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    В україні нема посольства то раз, треба їхати в Росію, де я на візу отримала відмову, ну тому що я мабуть з України, можна робити в Азії, коштує 210 доларів для того, щоб відкрити візу, треба також робити медичну візу на всяки хвороби і довідку від міліції з будь якої країни де ви перебували більше чим рік. якшо відкривати студ візу, це безпроблемно, для робочої досить таки тяжко, але реально, платять тут набагато менше чим в Автралії, тому Австралія в цьому плані краща, і по клімату, зарплаті та рівню життя, тут лише перевага, що красива природа і є як і де відпочити =)
    отримати паспорт, ну моя мама заміжня за чоловіком який має саме цей паспорт, тому там у нас інші шляхи, для вас, якшо ви високваліфікований працівник, і вони вас потребуть за 4 крои можливо отримати паспорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    nastinka, а спеціалістів якого профілю більше за все потребують в НЗ?
     
  5. nastinka

    nastinka відсутня

    інженери, бізнес працівники, науковці. можна подивитись вакансії
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Саме у Велінгтоні живуть... гм, хто мені діти двоюрідної сестри моєї бабці? )))

    У якійсь пресі анонсуються акції діаспори, яким чином українці про себе дізнаються?
     
  7. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    А які саме - інженери? (спеціальності)
     
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    муханіки, легко знайти в австралії таку роботу так як там є нафтові сверловини, окрім того хорошим спеціалістам дуже і дуже добре платять.

    на фейсі є офіційний сайт, такоє можна зв*язатись з керівником діаспори котра може допомгти прийти на збори. але фото які бачили це не дуже цікаво виглядає як на мене
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З росієнами сі пересікают?
     
  10. Anvo

    Anvo New Member

    Привіт усім, хтось є з Окленда?
    Зістрічаю тут багато людей, але саме українців ще не бачив, хоча 10 000 чоловік на 1.4 мільйонне місто це вам як в лотереї :)))

    Якщо хтось є - відгукніться :)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Звідки в Бердичеві візьметься хтось з Окленда? :)
     
  12. Anvo

    Anvo New Member

    :) Бердичів - це рідне місто, а місто в якому я зараз живу - Окленд.
     
  13. jyris

    jyris New Member

    Anvo, пізно відповідаю. Я зараз у Храйстчерчі працюю, але жив в Окленді і діти далі там; стараюся часто їх відвідувати. Якщо Вам здається що в Окленді мало українців, то не шукайте їх у Храйстчерчі! Легше знайти свинини в Сауді Арабії.
     
  14. Слава Україні!

    Настя, привіт вам з Тернополя :uanew: Мене цікавить таке питання, якщо я приїду в НЗ по туристичній візі, чи зможу я залишитись і скільки можна жити нелегалом? і чи реально легалізуватись? Дякую за відповідью
     
а де твій аватар? :)