Українці у Росії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем -Erebus-, 12 січ 2012.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    У меня в классе в 35-й школе таких 90 % было.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Полковник, таких = яких?
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Евреев, каких ещё?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вночі, у безлюдному місці, коли Москва спить, як показано на фото. В інакшому випадку їх, як бандьорів просто пов"язали б менти або загризли ультраправі.:)
     
  5. zherech

    zherech Well-Known Member

    Да-да,100% загрызли бы. :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ця світлина зроблена біля новго корпусу МДУ ім. Ломоносова (на тлі же можна побачити старий) біля станції метро Університет десь о 21:00, коли на вулицях повно народу. Дійсно пару людей підходило і цікавилось що тут коїться, щось розповідали про свої українські коріння - ніякого негативу точно не було! :dancer:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

  8. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Я сама деякий час прожила в Росії (якщо конкретно - в Москві). Чесно - не помітила якогось агресивного ставлення в свою сторону, а вже тим паче гноблення. І взагалі, мені здається - як ти ставишся до людей - так і вони ставитимуться до тебе
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Шановна пані Little Miracle, на жаль Вам чи навряд вдасться зруйнувати міф, який живе в розумі деяких форумлян, що в Москві неодмінно, йде полювання з боку скін-хедів чи когось іншого на українців!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А я і не збираюсь руйнувати чиїсь міфи, просто ділюсь своїм досвідом. Не спорю, там іде полювання, але на "черных" і "косоглазых",як їх там називають, а до слов'ян там достатньо лояльне ставлення, незважаючи з якої ви країни
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Мушу визнати дуже прихильне ставлення що до мене як українця. Навзаєм, зустрічав тільки позитивних росіян.
     
  12. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    У Росії дуже погане ставлення до українців, називають хохлом. Не хочуть каятись за радянську окупацію, не хочуть вважати себе фіно-татарами та віддавати етнічні українські землі Україні, дотримуватись свого закону про мову, де чітко написано, що не бажання говорити російською не є підставою відмовити у роботі та у сфері обслуговування.
    Підкреслю, це все я казав один у Москві, багатьом росіянам. Ось такі вони падлюки.


    У 2009-му році хотіли мене заарештувати біля червоної площі за те, що розмовляю українською.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Простите, но я Вам не верю.
    По дороге с работы до дому или просто гуляя по городу, я чаще слышу иноземную речь, чем родную.
    Могут остановить азербайджанца в спортивных штанах и ваххабитской бородой, но чтобы украинца - ни разу не видел подобного.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Брехня!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Правда, правда... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,може хлопака співав отово

    http://youtu.be/lcaGMc5Hg40
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    ну по перше Москва не Росія,і встидаюсь спитатись на якій мові Ви розмовляли з москалями?*

    ---------- Додано в 09:10 ---------- Попередній допис був написаний в 09:02 ----------

    живучи в Стрию дуже гарно засирати мозги про дешевизну в Рашці

    ---------- Додано в 09:17 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ----------

    Россія ніколи не може стати домом, вона мачуха навіть для своїх громадян,не кажучи вже про іноземців ,які волею судьби потрапили на її територію

    ---------- Додано в 09:28 ---------- Попередній допис був написаний в 09:17 ----------

    тому що автоматично ти стаєш ізгоєм,вонучим хахлом,майже чорножопим ліцом кавказкой національності

    ---------- Додано в 09:33 ---------- Попередній допис був написаний в 09:28 ----------

    ти меньше думай,хлопці поїдут до Європи,а до вас вже набирають тисячами індусів,будете не тілько мусульманами ,а бгхавату -гіту співати харе крішна харе яма
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. - как отмазались?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Ждите ответа, как соловей лета. Пацан до сих пор нибудь под Оренбургом табуретки для домов престарелых строгает. Этож ж надо! Напротив Красной площади сказать таджику "вибачьте", когда любимую мозоль до мяса раздавили...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Чого це я маю викручуватись? Перевірили документи.


    Українці якраз в Росії українською розмовляють зі своїми. Українця в Росії пізнаєш за українським інтерфейсом ОС та звичайно українці не соромляться розмовляти українською. До речі, молоді росіяни вже не називають нас хохли. А просто - чурки. Вони так називають всіх іноземців. Гадаю за пару років навчаться говорити - українці.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)