Українці, ми сильні!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Стас Кравчук, 5 сер 2014.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула: Щиро дякую кожному, хто своїми грошима чи репостом допомагав і допомагатиме забезпечувати захист наших хлопців і дівчат і робити все, щоб окупанти не могли почувати себе безпечно ні в день ні вночі!
    Рахунки активні. Запитів вистачає. Коштів – не дуже. Працюємо, панове!


    View: https://www.facebook.com/serhiyprytula/posts/2913028855439904?__xts__
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мене аж розпирає, так хочу сказати, а ніхто не питається)))

    Мої сини і одна невістка вже взяли участь у цій акції
    Я в захваті :rock:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А в якім краЮ це було?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 30 сер 2020
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://www.facebook.com/manivci.org/posts/3455138281267734

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Півзахисник збірної України Олександр Зінченко профінансував з призових приїзд до Львова німецького хірурга, який оперуватиме дітей з вадами (фото) | Новини Львова та України| VARTA1

    Півзахисник збірної України Олександр Зінченко відзначився гідним вчинком. 24-річний півзахисник профінансував з призових за “Євро–2020”, приїзд до Львова з Німеччини відомого німецького пластичного хірурга Клауса Екснера. Про це повідомили на сторінці Української збірної з футболу.

    Упродовж тижня фахівець буде оперувати дітей з вродженими і післяопіковими ушкодженнями.

    [​IMG]

    Як розповіли у пресслужбі міської ради, пластичний хірург з Німеччини професор Клаус Екснер на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні знаний доктор спільно з львівськими хірургами упродовж 4–10 липня консультує й оперує дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Маркіян Лопачак
    7 год ·
    Категорично НЕ підтримую практику преміювання чиновників десятками, а то й сотнями тисяч гривень.
    Тому всю свою премію, нараховану в розмірі 54 672 грн до Дня Конституції (мінус податки), скеровую на порятунок життя 1-річної львів‘янки Вікторії Полюги. А до міського голови звертаюся із проханням подібних надбавок мені більше НЕ нараховувати. Тим більше, що я про них не просив.
    І так, погоджуюсь, зарплата фахівців має бути достойною. Але в усьому є межі. І є ситуація. Економічне становище Львова сьогодні, м‘яко кажучи, незадовільне. Та й загалом по країні — не краще: у нас війна, пандемія і криза. Бюджетні кошти є куди витрачати.
    [​IMG]

     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фракція "Свобода" вміє здивувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    «Я, Антон Шкіряк, нейрохірург-онколог, готовий 30-ліття Незалежності України не святкувати»: лікар звернувся до Зеленського з неймовірною пропозицією

    Нейрохірург-онколог Антон Шкіряк звернувся до Президента України Володимира Зеленського з неймовірною пропозицією.

    Медик закликав главу України зменшити бюджет святкування 30-річчя Незалежності України з 5,5 млрд. грн. до 4,5 млрд. грн.

    Натомість 1 млрд. гривень лікар запропонував віддати на лікування усіх українських дітей, хворих на СМА (спінальна м’язова атрофія).

    Таку заяву Шкіряк зробив у ефірі програми «Стосується кожного», – повідомляє Про Львів.

    «Хочу звернутися до головної зірки нашої країни – президента України. Хочу звернутися і підказати. На жаль, я не працюю в Міністерстві охорони здоров’я, бо я б підказав з високого кабінету, а тепер мушу із посади звичайного лікаря.

    Нещодавно було об’явлено, що День Незалежності ми будемо святкувати і бюджет буде 5,5 (увага!) мільярдів гривень!

    Антон Шкіряк, нейрохірург-онколог готовий 30-ліття Незалежності не святкувати.

    Я розумію, що 240 дітей зі СМА – це менше 1,5 млрд. грн.
    Давайте святкувати на 4 млрд. грн.

    І віддамо, і зробимо свято Незалежності, і врятуємо всіх дітей абсолютно. Всіх! Не одну! А всіх 240!

    24 серпня президент Зеленський візьме величезну коробку – 240 ампул – і подарує на площі Незалежності всі ці ампули!» , – запропонував лікар під бурхливі оплески в студії.

    За кілька днів звернення українського медика до президента Зеленського зібрало понад мільйон переглядів та тисячі вподобань і поширень.


    View: https://www.facebook.com/100007474054223/videos/2915189682073472/
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Леся Стрілець
    Модератор
    · 20 год ·
    Коли ви їсте фрукти, не викидайте насіння чи кістоски, висушіть їх, покладіть їх у сумку чи пакетик і залиште в машині. Коли ви будете знаходитись в дорозі, викиньте їх у районах, де немає дерев. Природа сама попіклується про них [​IMG]
    У таких країнах Азії, як Таїланд та Малайзія, така практика існує роками, і зараз фрукти там ростуть скрізь. [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
    Так що давайте викинемо насіння на землю, а не в сміття.
    Пошир це, будь ласка.

    [​IMG][​IMG]
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Українці дуже сильні історично в області чола:

    [​IMG]
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тіко грамотами та медалями!:)))
     
а де твій аватар? :)