Українці, ми сильні!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Стас Кравчук, 5 сер 2014.

1. Добрий день.
    Це співтовариство було створене для того, щоб об'єднати українців з різних регіонів для єдиної мети допомогти тим людям які зараз в цьому потребують - це наші солдати, які зараз перебувають у військових госпіталях. Сім'ї, яким довелося рятуватися втечею зі своїх квартир, будинків, які втратили все що в них було.

Ми вирішили підійти до цього питання креативно. До вашої уваги вироби ручної роботи, які ви зможете придбати, тим самим ви зможете допомогти військовим і мирним людям, так як 20% з продажу виробів буде йти до фонду допомоги постраждалим. Кожні два тижні буде проводиться фото звіт про те, які товари купувалися і для яких потреб вони пішли.
    Ось адреса групи: http://vk.com/ukrainiansforfreedom

2. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Артур Киреев з Ігором Суботиком.
    15 год ·
    #Добро
    Всім доброго вечора!
    Почну з далека, колись пару місяців тому, ми пішли у парк смажити сосики... У наших знайомих була тільки рішітка і ми сталкнулися з проблемою знайти каміння та інше...
    Після цього я вирішив купити мангал переносний і пішов шукати його на сайті олх... Напевно богато людей там щось купують і знайшов там продавця зі Львову який продає мангал до нього шампура та чехол.
    Подзвонив йому і попросив, що якщо він може превести монгал додому то ми його купимо.
    Пан Ігор привез мангал та інше до нас, показав як його складати.
    Під час спілкування він у мене спитав, що сталось і чому я на візку, я йому відповів і він не хотів брати кошти у нас за мангал... Але я був переконливий і хотів заплатити гроші, зійшлись на дуже дуже виликій знижці...
    Я був дуже здивований, що людина не знаючи мене хоче зробити великий подарунок...
    Шли місяці і я навить уявити не міг, що десь колись побачу пана Ігоря, але сьогодні приходить Алінка і каже, що до нас приїхав пан Ігор і хоче нам допомогти...
    Я спочатку не зрозумів, який Ігор у нас є кошти, а Алінка каже це той чоловік що мангал привозив...
    Я здивований, дуже здивований.
    І тут заходить пан Ігор з трьома доньками до нас і каже моя донька співала у центрі львова і заробила гроші. Вона свій перший заробіток хоче віддати Вам.
    Ну я в шоці... Що тут казати!
    Дитина з сестрами пішла співати у центр Львова, щоб віддати свій перший заробіток мені...
    Я дивлюсь на то все і незнаю, що казати... Бо в мене немає слів... По перше я їх зовсім незнаю, по друге я токого не очікував, та і я просто в щоцііііііііііііі.
    Напевно неяка державна нагорода не вартую, того що зробила ця ДИТИНА...
    Я дуже дякую Батьку за таке виховання своїх доньок і просто велечезня ДЯКУЮ!
    Чогось не можу викинути відео, як вона і її сестри співали. Потім спробую викинути у коментар відео.
    Кошти які нам віддали 1035 гривень і 5 євро центів. Поділіться постом кому не Важко!
    Я прости пишаюся такими людьми і дякую Богові що Вони Є!

• Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)