Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Досить нам Євангелія від чорноволохів!
    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О, вже не тільки дзвінок, теперечки 40 мільйонів випливли. :)))
    А чого зразу не казали? Бо це "вброс".
    А то ж в інеті обізвали Бутусова та Гончаренко брехлом та й забули про ту "масштабну" операцію. До чого смішно спостерігати за цими говнюками.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1

  4. View: https://www.facebook.com/100001585953356/posts/3680428508686645/
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Виходить однобока, від однієї сторони істина.

    Не факт, що аналогічний результат був би зараз, але на часто згадуваних порохоботами виборах 2019 року майже 60% військових проголосували за Зеленського, для чого ліпити із себе правильнішого і розумнішого?
     
    • Тупо Тупо x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Що прохвессорша буде брехати тепер?
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову одне джерело інформації від "найопозиційнішої опозиції".
     
  8. FB_IMG_1600949037356.jpg
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І що доводять ці картинки? Власна непідтверджена фантазія.
     
  10. У 2014 році Кернес, Добкін, Фукс і Дімент отримали від РФ $ 500 млн, щоб здати Харківську область.

    У 2014 році Кернес, Добкін, Фукс і Дімент отримали від РФ $ 500 млн, щоб здати Харківську область, - російський політолог СоловейЗа інформацією російського політолога Валерія Солов'я, Кремль у 2014 році намагався підкупити керівництво Харківщини, щоб там "хлібом-сіллю зустріли російські танки". Коли операція не вдалася, Кернес і Демент відмовилися повернути гроші.
    Про це Соловей розповів в інтерв'ю Дмитру Гордону...

    За його словами, $500 млн були тільки першим траншем, загалом ішлося про $2 млрд.

    "Можу сказати, що Україні дуже пощастило (розумію, що це звучить цинічно і двозначно), що вона відбулася лише Донбасом. Тому що плани були значно більшими. Вони почали здійснюватися в січні - лютому 2014 року, коли деякі керівники Харківської області та Харкова отримали $500 млн першого траншу за те, щоб здати Харківську область Російській Федерації", - сказав Соловей.

    За його даними, гроші отримали мер Харкова Геннадій Кернес, тодішній голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, а також бізнесмени Павло Фукс і Юрій Дімент.

    "Вони отримали частину грошей від людей Суркова. Йшлося про суму $2 млрд. За це Харків повинен був першим відкрити свої ворота і зустріти хлібом-сіллю російські танки. Я анітрохи в цьому випадку не гіперболізую. Після того як ці плани були зламані в силу обставин, Росія вимагала повернути аванс", - розповів Соловей.

    За інформацією політолога, Добкін і Фукс "повернули гроші відразу ж, без розмов, як тільки Кремль від них це зажадав", а Кернес і Дімент "вирішили перехитрити Москву".

    "Як ви розумієте, не вийшло... Кернес відмовився повертати, тому він отримав кулю в хребет (у квітні 2014 року під час пробіжки в Харкові в Кернеса вистрілив невідомий, політик вижив, але відтоді він пересувається у візку. - Ред .) Після цього він повернув свою частку авансу. А того (Дімента. - Ред.), для науки іншим, взагалі убили (Дімента, який був близьким другом Кернеса, застрелили в лютому 2016 року в Харкові. - Ред.)", - сказав Соловей.

    Російський політолог переконаний: Москва хотіла включити до свого складу східні, південні і частину центральних областей України - Харківську, Запорізьку, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Херсонську, Миколаївську та Одеську.

    "Вся територія, яка влітку 2014 року стала називатися в російському дискурсі "Новоросією", повинна була бути - підкреслюю! - включена до складу РФ... Ніхто у Кремлі, коли плани тільки будувалися, не вважав, що справа обмежиться тільки Кримом чи тільки Донбасом. Це вважалося неуспіхом і особистою невдачею Владислава Юрійовича Суркова, коли справа обмежилася лише Донбасом", - зазначив Соловей.

    На запитання про те, чи отримували від Кремля гроші керівники інших українських регіонів, Соловей відповів так: "Я цього не знаю. Я можу з упевненістю говорити про чотирьох керівників Харкова і Харківської області".
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чого ж не посадили?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    мабуть, знову ЗЕ винен :)))
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Про те, що Кернеса в візок посадили росіяни, було відомо відразу. Навіть і не шукали нікого, та він і не подавав позов. А от гроші, бачте, в Москву повернув. І став одразу проукраїнським) став поважати українську владу, робити багато чого для Харкова. Тому Порох не дуже хотів, щоб його посадили, в нього появився відданий на всі 100% мер.
    Але я маю надію, що пацюкова пика Кернеса у зв'язку з його захворюванням на ковід, більше не з'явиться в виборних списках.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Лише за однієї умови - якщо ногами вперед винесуть
     
  15. А хто його вибирав мером - теж Порошенко чи харківяни?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Писав не раз, будь реальні судові справи, а не договорняк, що я тебе не рухаю, а ти забезпечиш мені по Харкову відповідну кількість голосів.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це важкі наслідки кривавої диктатури Порошенка. Бо згода на ці навчання була підписана ще в 2018 році.
    Але ми, мудрий нарід, віримо що наш Президент подолає ці негаразди.
     
а де твій аватар? :)