Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Тебе не знаком один форумчанин, который зациклился на поисках кацапов на форуме?;)
    Причем, ищет он их среди сторонников Порошенко. Как у него в голове укладываются поддержка Порошенко и кацапы никто не понимает.
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    То-то вы, как один, засунули свои языки в одно место, когда я вам задал конкретные вопросы про условия, на которых вы поддержите или нет Зеленского. Вы - двуличные уроды, боитесь честно заявить свою позицию. Действуете по ситуации, ждёте решения Зеленского и потом ищете ему оправдание.
    А вы попробуйте честно и открыто заранее сказать - это условия поддерживаю, это не поддерживаю, а за это нужно Зеленского убирать, словно Януковича.
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Ну почему вы такие тупые?"(С)
    Начнем, помолясь:
    1. Я за то, чтобы власть издала НОРМАТИВНЫЙ ДОКУМЕНТ, которым бы определила сроки обсервации, места, выделила средства хотя бы на питание и постели для десятков тысяч, находящихся в обсервации, закрепила врачей за "обсервующимися" и решила вопрос помещений.
    2. Я за то, чтобы ВСЕ ПРИЕЗЖАЮЩИЕ из-за границы помещались в обсервацию.И похрен фамилия тушки- Порошенко или Шаховский.
    3. Самоизоляция- это для дебилов.Это власть расписалась в собственном нежелании что-либо делать и в бессилии.
    4. Зарплата в сумме охулиард трахтилионов платится не за раскатывание на самокатиках и пиар по зомбоящику.Она платится за умение ПРЕДВИДЕТЬ И ПРЕДОТВРАТИТЬ.Сыграть на опережение.Но скорбным умишком "зелупокоманде" это не дано априори.Если Главзелупа дурак патентованный, то он и сброд соответствующий тянет во власть.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Були би вибори, десь через місяць чи два, були би палатки партій, безкоштовна роздача масок і антисептиків, такого не роблять, тільки лизоблюди по старій звичці тріпаються.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Я сижу на форуме и спокойно жду, когда мимо меня пройдет сообщение заражённого коронавирусом medwedo.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При нелюбові до декого, такого бажати собі не додзволю.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Всё относительно. Тебе таких вещей, как мне кацалапый, никто не говорил.
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Медведо, тук-тук.Что-то у вас плохая привычка- задавать мне вопросы (попутно самому на них же отвечать), а когда я выкладываю не голоса в вашей голове, а свои ответы- то эти ответы "не замечать".Шо такое?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Може тобі ще й у рот насцяти, щоб морем пахло? Що ти таке, щоб я відповідав на твої конкретні запитання? Тамбовський пес і не більше.
    Ти хвилюйся більше за свого жовтого карлика, який кілька літаків з медобладнанням відправив не до тебе в Тамбов, а в Італію.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Снова палишься, кацалапый. Я тебе задавал вопросы государственного масштаба, о судьбе страны, а ты мне своё жалкое личное мнение продвигаешь.
    Говорю специально для твоих сторонников. Да не важно как и кто из нас называется, чего лично хочет, важнее государственные проблемы, наша позиция по ним. А кацалапый ставит на один уровень задачи государства и свои личные желания. Поддерживать его в этом - работать во вред государству.
     
  11. Треш зашкалює. Але напрошуються погані висновки. От уявіть собі, що б сталося, якби за президенства Петра Порошенка сталося б хоч щось одне з тих усіх диких речей, які зараз маємо щодня десятками?

    Міністром охорони здоров'я стає мародер зі стажем, який саботує закупівлю медзасобів, бо не призначили його "смотрящого" в ДП "Ліки України", наполягає, що людям старшого віку не варто надавати меддопомогу тощо... У країні провалено проведення тестів для виявлення хворих, лікарі нічим не забезпечені, а для VIP-владних клієнтів відводять за офіційним розпорядженням спеціальні двокімнатні палати-апартаменти, відбираючи ординаторські в лікарів-інфекціоністів... Провладні бізнесмени й політики вивезли сотні мільйони масок та ще Бог знає, яких важливих матеріалів, а народ і навіть медики самі собі шиють неефективні марлеві. Попри численні порушення при цьому мародерстві правоохоронні органи тупо відвертають морди від неспростовних фактів... Провалено заготівлю дизенфікуючих засобів у країні з мега-потужною спиртовою промисловістю... Через тупу забаганку нєдоросля в президентському кріслі безконтрольно й без карантину і навіть фіксації до країни повернули до 100 тисяч (за словами телепня), серед яких за статистичними моделями може бути від 5 тисяч інфікованих... Армія залишилася на межі припинення харчування, а до областей спрямовують листи з вимогою перебирати на себе функції утримання війська та знову уповають на волонтерів... Місцеві бюджети фактично обнулили, позбавивши їх законних субвенцій і водночас саме на них, а не на держбюджет поки переклали весь тягар карантинних заходів... Відверта зрада в Мінську... Рішення скасувати місцеві вибори восени, щоб провести їх лише тоді, коли будуть готові обирати терористів на Донбасі (під шумок місцевих ми менше будемо заглядати туди, на Схід)...

    [На цьому я завершив перший 1 відсоток диких і скандальних подій останнього часу. Тут лише те, що першим прийшло на пам'ять. Дозвольте решту 99% відсотків тут не перераховувати]

    І все майже тихо. Ні, окремі політики обурюються, та й люди тихо на кухнях бурчать. А де ж усі ці каталізатори протестних настроїв? Усі ці великі трубадури громадянського суспільства? Де кампанія на розкрутку почуття ненависті до влади? Нема! Бо не заплатили. А кожен окремий із перерахованих вище скандалів тягне на епопею річної давнини з кодовою назвою "наживаються на армії".Тим часом усі затяті критики Порошенка зараз або присмокталися до фінансових і корупційних потоків, як Лєщєнка, Наєм та кілька подібних, або просто так тихесенько і не в унісон невинно погавкують (скрипіни, гнапи тощо), нагадуючи, що вони готові й хвалити, і гудити. За оплату. А головне - Москва досі не дала команди: "Фас!" і не виділила бюджет. Точніше, трошки виділяє, але поки все ще на покушування ненависного Путіну Порошенка.

    Я про все це тут так емоційно пишу, щоб ми для себе залізно затаврували в пам'ять кілька речей:

    1. Дим буває й без вогню, коли це комусь дуже потрібно. А спопеляюча пожежа може пройти й без капельки диму, коли комусь дуже не треба...

    2. Якщо щось вигідно Москві або комусь із олігархів і дуже активно й ефективно розкручується, то не можна мати й відсотка сумніву, що Москвою чи олігархом усе це організовано й оплачено.

    3. Московські криваві гроші цілком свідомо беруть та відпрацьовують цілі ешелони наших політиків, експертів, журналістів. І не треба себе втішати, що хтось із них "єврооптиміст", а хтось націоналіст. Продажна наволоч не має ідеології.

    4. Попри всю гидотну продажність так званих "еліт" (моя перша біологічна освіта закидує в пам'яті частіше щось на зразок: "елітні породи свиней"), корінь нашого зла у 3/4 бездумного насєлєнія. Яке не хоче думати самостійно. Мабуть, навіть коли в них діти почнуть з голоду пухнути, а їм масовано не скажуть, що вони цим обурені, то такі недогромадяни й ознак невдоволення не виявлятимуть.

    Як же нам забракло ще хоча б десятка років адекватної української влади, коли можливо (не гарантовано) могло б сформуватися перше покоління справжніх громадян... А в нас було лише 5 років і то з дикою протидією та оббріхуванням за ті ж самі московські криваві гроші.
    Тарас Чорновіл
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще один.
    Як писав Шевченко "Славних прадідів великих, правнуки погані".
    А він чиї гроші відпрацьовував, коли агітував за янукоїдів?
     
  13. А ти чиі зараз відпрацьовуєш?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже сотні разів говорив таким оленям і не тільки. Я сам за себе.
     
  15. А ми за Україну
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    В этом разница между нами и ими. Для нас в приоритете интересы страны, а они продвигают свои личные.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не ставте знак рівності, далеко не те саме патріотизм і лизоблюдство.
    Принагідно, швабра Вітренко, яка сприймає Україну тільки як УРСР чи Малоросійську губернію так само кричить, що за Україну і бажає добра Україні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пан Хуліган підкинув ідею для роздумів.
    Ану вгадайте хто з ким адіннарод?
    FIRMS - Fire Map
    upload_2020-3-29_17-46-15.png
     
а де твій аватар? :)