Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Вони й зараз будуть це всім доводити.

    Але всім похуй. Як і раніше.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Ха! Але, тепер в їх опонентів є АРГУМЕНТ!!!
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ну, порадіємо за опонентів.


    Насправді мене не веселять ці змагання з кацапами в ідіотизмі
     
    Останнє редагування: 12 січ 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Цікаво, що пан
    вважає ідіотизмом.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо поміняти місцями прізвища ораторів, мені здається, нічого не зміниться. Чи це лише мені так здається?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я прочитав стисло, що ж мав на увазі Порошенко, коментуючи події у Венесуелі.
    Там їх президент підгріб під себе усю владу, а парламент не вдалося підгребти під себе, тому він його, парламент, законним рішенням суду розігнав.
    Порошенкові ця ситуація щось нагадала, і він, випереджаючи події, сказав, щоб нинішня українська опозиція не сприймала його, як єдиновладця в Україні, борони Боже, у нас усе добре, демократія - аж гуде, а опозиція лише розхитає човна. Жодних аналогій із Венесуелою. То тільки у Венесуелі всі гілки влади підпорядковані президенту, а у нас - сто разів ні. Усьо харашо.

    Але мені чомусь здається, що українці вже дійшли до думки, що Бог Трійцю любить. Де два Майдани, там і третій. І не треба ніяких дій ні з боку тимошенок, ні іншої сатани. Якщо дійде до узурпування влади шляхом підтасовки результатів виборів, все закрутиться само по собі.

    В обох випадках, і у висовлюваннях Росії, і Порошенка, ідея одна - нє брать прімєр с Венесуели.
    Тільки Росія вважає, що винна Америка, а Порошенко вважає, що будуть винні ті, що рвуться до влади в Україні (російські найміти, звичайно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Майже як деякі заклики Хмари.

    Революція на граніті - також масовий бунт, правда, тоді ще офіційно не було незалежної України.

    Всі революції мали глибшу ідею, ніж просто скинути владу, стосувались курсу країни, а саме відмова від проросійськості.
     
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Прикро, а може й просто ніяк, що не знадобляться навіть підтасовки на виборах.
    Разом із "золотими десятьма відсотками адмінресурсу" маю наочні приклади, коли у "нову віру" переходили як янучари, так і палкі прихильники пані Тимошенко.
    Отже, рейтинг має місце.

    Ну, в нас хоча б досі за інерцією вважається непристойним [публічно] лизати дупу владі, але є думки, що то тяжка спадщина. ))

    Ні в кого ж не виникають сумніви щодо реальних "восьмидесяти чотирьох відсотків" хуйла..
     
    Останнє редагування: 24 січ 2019
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На заклики народ мало реагує, якщо немає об"єктивних причин.
    Я не дуже сильний в історії взагалі і в історії Англії - зокрема, але зі слів тих, хто історію Англії знає добре, випливає, що багатенько різних королів в Середні віки повибивали, перш ніж запанувала та взірцева демократія, яку ми бачимо сьогодні.
    Так що і в Україні повинен бути пройдений свій нелегкий шлях до справжньої демократії.
     
  10. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    [offtop]

    )) Який же ж важкий цей форум. Відредагувати повідомлення це якась мука.
    Простіше робити це у "Нотепаді", "згорнувши" броузера...

    [/offtop]
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки якщо дійде до майдану, ходити просити, розкладати палатки, організовувати концерт Руслани... вже ніхто не буде, початок із мінімуму це підпал шин.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І пішло-о-о...як в Франції нині,з тими "жовтими камізельками".

    upload_2019-1-25_10-51-56.png
    А в Рос'ї,як то колись було видно піде...Путін тіко посміхнеться прочитавши замітку в газеті про свою смерть,візьме кейс з долярами ,почіпить на вуха бороду і-і-і...махне в Аргентіну на зазделегіть куплену дачу.Ага,ще й скаже:-Да пашлі ви...І усьо! Finita komedia!:)))

    upload_2019-1-25_11-1-21.png
     
    Останнє редагування: 25 січ 2019
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Володимир Путін влив величезні кошти в режим Ніколаса Мадуро, тому не виключено, що ...
    https://politeka.net/news/world/886...shokirovany-sverzheniem-maduro-dvinut-vojska/
    upload_2019-1-25_11-40-36.png

    000000 11.jpg
     
    Останнє редагування: 25 січ 2019
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ніхто не знає, як буде і коли і з чого почнеться.
    Пам"ятаю, ще до 2014 року, коли я ще слухав усякі політичні передачі по Радіо Ера (уже за часів пізнього Януковича), Яворівський казав, що люди почнуть масові виступи, не за помахом чи проплатою якогось політика чи політички, а стихійно. Щось стане поштовхом, і все закрутиться само по собі. Тоді саме, здається, щось там відбулося чи то в Херсонській, чи Миколаєвській області, де міліція обнагліла, когось там (якусь жінку міліція думала, що прибила її, а вона викарабкалась, вижила, і тоді організувався піший похід до Києва) прибили, а винуватця не покарали, та ще й начальник розкричався на народ, що зібрався під стінами відділу. За точність вільного переказу подій не ручаюсь, бо маю погану пам"ять.
    Так от, йшло до народного повстання, тільки не було відомо коли і з чого почнеться. Почалося з непідписання асоціації і жорстокого побиття студентів.

    Так і зараз. Я думаю, йде діло до нової революції, яка матиме свою назву в історії. А от коли і з чого почнеться - невідомо.
    Якщо мене, досить врівноважену людину, починають дратувати агітаційні палатки, що з"являються на вулицях Києва, то, не сумніваюсь, ці ятки також дратують менш врівноважених, молодших і більш схильних до активних дій людей.
    Така моя думка.
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Але то буде ще дуже нескоро.

    Бо суспільство зараз розколоте з об'єктивних причин.
    Велика група віключена з процесу - це янучари та усяка вата,
    а більш-менш адекватні дивляться у різні боки.

    Усе ж таки кацапи невчасно напали.
    .. Але для кого як
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Вивалені у прірву гроші.

    Ну, нехай. Кацапським кгбешникам теж треба щось їсти.
    Місцевим, до речі, також
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З приводу масових протестів, є небезпідставні версії про плани Кремля - приведення до влади проросійського президента чи потужної фракції, безвладдя ( як після майдану у 2014 ), малоймовірний але повномасштабніший наступ. При серйозних заворушеннях можуть появитись зелені чоловічки у Харкові.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шо, путіннападе?
     
а де твій аватар? :)