Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Цікаво, а Саакашвілі що вирішує?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не відкидаю, для Саакашвілі було замало просто очолювати область, як мінімум - очолити каб.мін.
     
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А ще краще керувати всесвітом.
    Я би, взагалі, людину що керує "офісом простих рішень" не призначів би навіть майстром інструментальної ділянки.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  5. За даними російської "Новой газеты" на підтримку в Україні своїх політиків за 20 років Кремль витратив 103 мільярди доларів США. Це без витрат на терористів ДиРи та Луганди. І на війну.

    Це трохи менше за всі списані Москвою борги СРСР (116 мільярдів) і майже удвічи більше ніж Москва витратила на суперзатратну "Силу Сибіру" ($55,4 млрд).

    Ви питаєте, як сталося що Петро Порошенко програв вибори? В мене зустрічне питання - а як ми досі існуємо? Як ми стоїмо на своєму, дрючимо владу, примушуємо її вдавати патріотизм? Ви розумієте ЯКІ башли витрачає Москва, аби в очах наших же громадян виставити нас потворами? І таки добиваються результатів.

    А ми стоїмо. Стоїмо за те, у що віримо. Не можемо інакше. Тому й переможемо. А ті хто взяв гроші Москви... Будуть тремтіти - довго. Аби ніхто не дізнався. Страх без кінця часто гірший за пекло.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В який раз буде байка про фуфайку, про єдиноправильного Порошенка, а всі інші "Агенти Кремля"?

    Доречі, ватні тролі вже в який раз пишуть про наступ на Донбас, що Зеленський це зробить по вказівці зі США, а захід за таке пообіцяв Зеленському місце втечі, ніякий не Ростов-на-Дону, про який так кричать порохоботи.
    Звичайно, нема підстав їм вірити, як і не істина бажане за дійсне від порохоботів.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Про наступ України на Донбас написав ватний троль Lanktocha.
    Чому Lanktocha ватний троль? Lanktocha два рази не назвав російський тероризм - російським тероризмом:
    Міжнародний тероризм
    http://forum.lvivport.com/threads/ukrajina-vchora-sogodni-zavtra.74643/page-585
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бе-бе-бе-бе....
    Почнеться, раз критикуєш і у чомусь незгідний із Порошенком і порохоботами - "Агент Кремля", у таких дєдушка чЛєнін міг би повчитись.
    Коли і де писав, про наступ на Донбас по вказівці Байдена?
    Російські терористи під ліжком не привиджуються?
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Одним постом раніше, ватний чмотролю.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще одне нещастя тріпається.
    Дивна логіка, як я напишу, що Чикатило вбивав невинних, то я спільник Чикатила?
    Фактів 0, тільки "мені здається", "бабка сказала"... а прийдеться визнати, що сам брехун, зрештою це ітак видно і розумні дописувачі це бачать і розуміють.
     
  11. Кугутику, а відколи ти став розумним?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Пащеку закрило, лизоблюдське тріпло.
    Не раз виправляли, всі вже знають, який "розумний", як не копіпаста чорноволохів.
    Дістав всіх, в бан дятла!
     
  13. Кугутику, ти так і не відповів на питання, коли ти став розумним.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хаме!

    Хто ставив питання і доводив тупість. Ще і перевод стрілок.
    Замість нормального обговорення має бути гівнометання з таким дятлом?
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Росія зараз веде інформаційну підготовку до вже відкритої атаки на Україну. Ви ж поширюєте маскуючий російський наратив про наступ на Донбас України.
    Тому я вас вже двічі перепитувався, чи ви не є спільником "російського Чикатила". Ваші відповіді були викриттям викапаного російського троля:
    Міжнародний тероризм
    Україна - вчора, сьогодні, завтра
     
    Останнє редагування: 14 бер 2021
  16. Кугутику, обережно, дзьобика не пошкодь. Чим будеш гімно віслюка клювати!
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Просто нагадаю, що на осінь, за статистикою Венедиктової, загинуло більше 900 військових за час перемир'я. Іловайськ - це 247 загиблих.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Таке розпочиналось не сьогодні і не вчора. Було по всій Україні спільні з російськими кіно та телепроекти, спільна естрада, у нас гастролювали російські зірки, щоб бути справжньою зіркою у нас, треба було здобути популярність у Росії, канонічна церква тільки російська, були ідеї створення спільного футбольного чемпіонату, щоб побачити матч Динамо - Спартак. А тут бздури про тероризм і що хтось збирається.
    Лизоблюдством займаюсь, якраз не я, дятле!
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Російському тролю Lanktocha про російський тероризм:

    Rus_in_Ukr_RU-01-e1441953062340.jpg
     
а де твій аватар? :)