Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого, що я ще й сюди запощу?
    Звучить прекрасна музика, після якої настрій піднімається, і хочеться співати.
    Є така в народі популярна пісня "Підманула, підвела". Деякі її вже співали. Сьогодні ще заспівають.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=rVoNDTXcpiY
     
  2. Обовязково. Тупість кацапа повинна бути оцінена всіма
     

  3. View: https://www.facebook.com/100010534627825/posts/1320413764986432/
     
  4. Тут кажуть, Порошенко розмовляв із Медведчуком, про що останній спиздонув Суркову? І це є зрадою?
    То я вам ще зради підкину.
    Порошенко розмовляв і з Новинським. Та ще й російською. У мене навіть відеодоказ є.
    "Сука ти, - каже, - православна".
     

  5. View: https://www.facebook.com/103516521740175/posts/116047900487037/
    Зеленський в черговому відосіку розповідає, що він не забуде всіх, хто 26 лютого 2014 року в Криму казав: "Крим - це Україна".

    Ми теж цього не забудемо, Володя, де і хто тоді сидів.

    Бо сам ти тоді сидів у Москві і цього не казав. Ти лизав сраку окупанту і його армії, бо був упевнений: Росія переможе, не має сенсу з нею сваритися заради якоїсь України.

    А от хто був у Криму, так це Порошенко. Поки всі поховалися, він намагався завадити його анексії.
    І скільки не розповідай як би ти тоді там кістьми ліг, і з гранатометом в одній руці і автоматом у другій не віддав Крим, але одна справа - пиздіти, а зовсім інша - реально поїхати у Крим і лицем до лиця наодинці зустрітися зі зграєю собак, яка його захоплювала.

    Поширюйте це відео, щоб всі знали хто на словах лєв толстой, а хто на ділі робив все, щоб врятувати нашу землю.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що він там робив з зграєю собак - ніхто не знає. :)))В нього, напевно, там є немало нерухомості та бізнесу. Порішати питання треба - чи ні?
    "Завадити анексії":suicide:
    йой! поїхав один Криголам, і всі їхтамнети зібрались і поїхали взад).
    Ну давайте ще, маестро. "Ужарьте туш".
    Де ще почути таку безмежну глупоту. :facepalm:Хоч одна звивина, але повинна думати??
     
  7. здравствуйте. я гений - парадоксов друг (эпиграф)

    сегодня, по производственным вопросам, цельный день вращался в среде колированных порохофобов

    и вот, что я вам скажу : я принципиально не интересуюсь всякой херью, типа "плёнок деркача". мне всё это скучно. я просто тихо и скромно жду будущего майдана. во главе, сами понимаете с кем. поэтому всякая конспирология - абсолютно не моя тема

    но. парадокс всех этих "компроматов" заключается в следующем :

    а. на так называемых порохоботов и им сочувствующих все эти сливы, понятное дело, действуют примерно как соляная кислота на золото. тобто, никак

    б. а вот на этих самых "лишьбынепорошенко" все эти плёнки-х*ёнки действуют, как святая вода на бесов. их колбасит. у них происходит раздвоение их нехитрых личностей

    ну, только представьте себе (или поставьте себя на их место) :

    в их обычном и привычном понимании, Порох - это упырь, барыга, разжигатель войны и законченый русофоб. а исходя из содержимого последних сливов - он лепший кореш кума путина!

    и как теперь жить приличному человеку с этим знанием?? я сегодня наслушался таких причудливых версий, одна другой краше. но все они, в итоге, сводятся к тому, что Порошенко, оказывается, не такой уж и конченый. раз тайно дружит с ведмедчуком и через него контактирует с самим путиным

    и что он просто жертва обстоятельств. и, в принципе, не так уж кровожаден и хитёр. ну, и неглуп, да, чего уж там. во всяком случае, на фоне нынешнего идиота, он хотя бы выглядит как политик международного уровня. а не вот это вот

    в общем, я этих сливов, повторюсь, не слышал - но, судя по всему, организовал их сам Порошенко. ибо эффект от них, среди простого трудового народа, диаметрально противоположен предполагаемому их официальными организаторами

    вот такое прикольное наблюдение. спокойной всем ночи
     
  8. Зелені чоловічки:
    ЖЕСТЬ
    Зеленський зняв охорону та виселив з будинку ексочільника ГУР МО. Його зараз охороняє посольство США

    Йдеться не просто про носія величезної купи держтаємниць, за яким полюють всі спецслужби Кремля. Бурба - головний свідок по #вагнергейт, щодо зради в ОП.

    Нижче текст Юрія Бутусова:
    Зеленский выселил из дома и снял охрану с экс-начальника ГУР Василия Бурбы, который дал показания о провале операции по захвату российских террористов. Глава Офиса президента Андрей Ермак звонил автору фильма о "Вагнергейте" Христо Грозеву, фильм выйдет в марте

    26 февраля Федеральное бюро расследований США объявило в розыск Евгения Пригожина - владельца российской частной военной компании "Вагнер", которая которая фактически является террористической организацией, ведущей войну в Украине и других странах мира. США усиливают давление на режим Путина, и расследует деятельность "Вагнера".

    А в Украине 22 февраля без предупреждения и оповещения семья генерал-полковника ГУР МО Василия Бурбы была выселена из охраняемого поселка в Конча-Заспе. Бурбу, который обладает информацией особой государственной важности, ГУР МО и СБУ также лишили документов прикрытия. Его единственной защитой является, на данный момент, машина, предоставленная посольством США.

    По данным источников Цензор.Нет, президент Владимир Зеленский приказал заставить замолчать свидетелей провала спецоперации по захвату российских террористов "Вагнера", которую проводило Главное управление разведки Минобороны совместно со спецслужбами США и Турции в июле 2020-го года.

    Это произошло вскоре после того, как экс-начальник ГУР МО, а также ряд других высокопоставленных офицеров военной разведки дали показания в Государственном бюро расследований и в Генеральной прокуратуре, и полностью подтвердили факт предательства и срыва спецоперации против террористов "Вагнера" после совещания в Офисе президента 24 июля.

    По данным Цензор.Нет, накануне выселения из Конча-Заспы, с Бурбой провел встречу сотрудник спецслужб, доверенное лицо президента Зеленского, который предложил Бурбе назначение послом Украины в Австралии, в обмен на публичное опровержение скандала с "вагнеровцами", отказ от интервью и всякого сотрудничества с расследователем "Беллигнкэт" Христо Грозевым. В противном случае Бурба получил прямые угрозы - выселение из охраняемого дома, лишение документов, увольнение с работы в МИД родного брата, открытие уголовных дел. Бурба отказался от такой позорной сделки. И первые угрозы были тотчас осуществлены.

    Президент Зеленский, издав приказ о выселении, таким образом сам задокументировал попытку оказать давление на ключевого свидетеля. То есть Офис президента показал, что несет ответственность за предательство и пытается замести следы преступления.

    По данным источников Цензор.Нет, такой беспрецедентный шантаж связан со скорым выходом первой части расследования Христо Грозева о ЧВК "Вагнера" и, в частности, о провале спецоперации по захвату террористов. По данным наших источников, Грозеву звонил лично глава ОП Андрей Ермак, обсуждал, как можно объяснить свою позицию, узнать, что будет в фильме. Его услышали, но на сроки выхода фильма это никак не повлияет.

    Я общался с Грозевым, и по его словам, первая часть "Вагнергейта" выйдет в марте, а летом будет большой фильм. Выселение Бурбы и попытка скрыть следы предательства, мне кажется, станут тем очевидным фактам, который покажет каждому зрителю "Нетфликс" в США насколько адекватно президент Зеленский руководит вопросами национальной обороны.

    И немного о морали. Бурба жил в том же поселке в Конча-Заспе, где уже 8 месяцев сам Зеленский "временно проживает" в госрезиденции в 2000 метров. Видимо, выселяя Бурбу, Зеленский думал, что Конча-Заспа - это такая привилегия, от которой отказаться невозможно. Какая унизительная мелочность... Вам может не нравится Бурба, но ведь в интересах государства обеспечить ему охрану, он же секретоноситель по многим операциям, которые продолжаются в настоящее время, если не в курсе, так спросите, что там к нам недавно поступило... Парадокс.
     
  9. Коментар щодо одного, дуже примітивного, фейку проти Петра Порошенка

    Мене постійно хтось з ФБ друзів чи читачів просить прокоментувати ту чи іншу подію. Причому, вони впевнені, що я майже зобов'язаний це робити.
    Але у мене не завжди є час та бажання коментувати все, що, можливо, того потребує.
    Так, наприклад, я не дуже хотів витрачати час на розлоге коментування вкидування в інформпростір “запису розмови Медведчук-Сурков”. Бо добре розумів, що цей “запис” оприлюднений лише з однією метою — ще трохи вилити інформаційного лайна на Петра Порошенка.
    Але сьогодні мені довелося влізти у дискусію з одним відносно популярним блогером, який коментував цей “запис”, з відповідним “праведним” гнівом на адресу пана Порошенка.
    Я ставлю слова “запис розмови” у лапки, бо, насправді, він є фейковими. Причому, схоже, йдеться не просто про компіляцію різних розмов Медведчука та Суркова, а про змонтований з електронним фальшуванням голосів фейк.
    Чому так впевнено я стверджую, що йдеться про фейк, свідомо створений та поширений?
    Для цього висновку достатньо проаналізувати декілька аспектів цього “запису розмови”.

    Спочатку — коли ця “розмова” відбувалася?

    Під час “розмови” Медведчук каже Суркову: “вчора дзвонив президенту в Австралію”.
    Президент Петро Порошенко знаходився з візитом в Австралії 11-12 грудня 2014 року.
    Таким чином, ця “розмова між Медведчуком та Сурковим” мала відбутися 12-13 грудня 2014 року.

    Трохи згодом під час цієї “розмови” Медведчука з Сурковим йде наступний діалог:

    “Медведчук: Слухай, ще в одну авантюру мене хочуть втягти.

    Сурков: Чого?

    Медведчук: Дивись, запропонував наш шановний Петре Олексійовичу, і це було підтримано Володимиром Володимировичем, взяти участь у звільненні полонених. Мені. Тобто він готовий дати мені мандат.
    Сурков: Ну, так. Я знаю, що ти там ... можеш грати, так. І чого в підсумку?

    Медведчук: Ну нічого, я чекаю мандат. (Сміється)

    Сурков: Давай-давай, забирай-забирай”.

    І тут ті, хто фактично заради цієї частини розмови весь цей фейк готували, потрапляють у пастку неспівпадіння часу подій.

    Річ у тім, що інформація про включення Медведчука у склад ТКГ була оприлюднена ще у червні 2014 року. І це кожен може перевірити просто задавши пошук разом трьох прізвищ “Порошенко Меркель Медведчук”, наприклад, наведу такі посилання, хоча, насправді, їх значно більше:

    (https://politics.segodnya.ua/politi...edchuka-k-peregovoram-v-donbasse-531715.html;
    Меркель запропонувала офіційно включити Медведчука у “мирні” переговори
    https://www.unian.net/politics/9329...regovorah-poroshenko-i-putin-soglasilis.html;
    https://zn.ua/POLITICS/merkel-predl...s-poroshenko-ollandom-i-putinym-147828_.html; Меркель предложила одобрить посредничество Медведчука в трехсторонней контактной группе по урегулированию ситуации на востоке Украины, Порошенко согласился).

    Отже, ця інформація пресслужбою Президента Порошенка була оприлюднена ще 25 червня 2014 року. Саме з посиланням на повідомлення пресслужби Президента України наведені мною цілком респектабельні видання (“Інтерфакс”, “УНІАН”, “Українська правда”, “Сегодня”, “Дзеркало тижня”), тоді поширили цю інформацію.
    Але згідно із “записом розмови” Медведчук повідомляє про це Суркову 12-13 грудня 2014 року. Ще і поради питає, чи є сенс йому цим займатися.
    Тобто, минуло вже півроку, коли ця інформація була вже поширена українськими ЗМІ, а Медведчук повідомляє Суркову “новину”. Цікаво, кого за таких обставин творці цього “запису” ідіотом вважають — Медведчука чи Суркова, чи зразу обох?
    Але наші “незалежні блогери”, які включилися у поширення та коментування цього фейку, кажуть, ну добре, щось тут не так. Але все ж таки, це Порошенко запропонував кандидатуру Медведчука, а його пресслужба просто приписала це Меркель.

    У цьому випадку і ці “незалежні” блогери, і творці цього запису не сповна розумом вважають Петра Порошенка. Бо потрібно зовсім не розумітися на дипломатії та міжнародних зносинах, щоби уявити, що його пресслужба видає відверто недостовірну інформацію зі згадуванням канцлера Німеччини пані Меркель, підтримка якої вкрай потрібна і самому Президенту Петру Порошенко і Україні. Поширення недостовірної інформації неминуче обернулося би дипломатичним скандалом прямо тоді, причому, з офіційним запереченням з боку уряду Німеччини, чи, щонайменше, посольства цієї держави в Україні. Нічого гіршого для стосунків Порошенка з пані Меркель, мабуть, вигадати тоді було б неможливо.

    Схоже, творці цього фейку, за яким стирчать вуха “Офісу” на Банковій, рівень професійних знань та розумових здібностей Петра Порошенка прирівнюють до свого рівня.

    Що ж до готовності Петра Порошенка не заперечувати щодо кандидатури Медведчука, то потрібно просто знати його звички. Він протягом багатьох років у політиці завжди намагається домовлятися.
    Він ні з ким не псує стосунки до рівня, який унеможливлює при потребі їх відновлення.
    Значною мірою, ця звичка вести перемовини та домовлятися дозволила йому досягти і президентства, і головне — результатів на цій посаді, яких ніхто з його попередників не зміг отримати у неймовірно складних умовах зовнішньої агресії, відсутності власної більшості у парламенті, ментальних звичок українців несприйняття та недовіри до будь-якої влади.
    Так, це його стиль поведінки у політиці.
    Декого це дратує, багато хто саме тому вважає його нещирим, ну а частина людей взагалі це вважають його майже головним недоліком.
    Але у політиці, як і у футболі, в історії залишається лише результат. А надзвичайно важливі для державності України результати діяльності Порошенка на посаді Президента України безглуздо заперечувати.
    Що ж до цього “запису розмови”, то його творці, як вже довів досвід, нічого більш професійного та кращого, крім гри прутнем на роялі, розважаючи невибагливу публіку, робити не вміють. Тому і фейки вони спроможні робити лише такі самі.

    Інша справа, що у мене є питання до Юрія Бутусова. Чому він, не провівши навіть простий контекстний аналіз, оприлюднив цей фейк на “Censor.net”.
    На жаль, варіантів є лише два, і обидва доволі сумні. Перший — це непрофесіоналізм Бутусова, який, не перевіряючи достовірність інформації, дозволяє використовувати своє видання у якості “зливного бачка”. Другий — за використання інформаційного майданчику “Цензор” в якості місця для виплескування чергової порції інформаційного лайна проти Порошенка було заплачено.
    Борис Кушнірук
     
  10. "Біда, що більшість нашої української громади сидить на самій нужденній російській пресі, а через те не бачить як слід світа ні того що в вікні, ні того що поза вікном" (Леся Українка, лист до Драгоманова, 1891р.)
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, як на духу: Самі ж Ви листи Українки до Драгоманова не читаєте, це абсолютно очевидно. Аксіома. Хтось присилає, а Ви - перепощуєте?
    До речі, про літературу, Ви вже приступили до читання "Зоряного корсара" Олеся Бердника?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки ліпити ідола із Порошенка та харкати жовчю?
    Як я писав раніше, ІІ тур - був вибором "меншого зла", не всі виборці керувались таким принципом і це "більше зло" побачили у Порошенку.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тупе бидло. Ви, напевне, так теж вважаєте?
     
  14. То кугутик
     
  15. Як там плівочки Суркова. Щось зелейоби здулись швидко з тими записами.
     
  16. ЖЕСТЬ
    Зеленський зняв охорону та виселив з будинку ексочільника ГУР МО. Його зараз охороняє посольство США

    Йдеться не просто про носія величезної купи держтаємниць, за яким полюють всі спецслужби Кремля. Бурба - головний свідок по #вагнергейт, щодо зради в ОП.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Він позіцуіонує себе як ідіот в давньогрецькому сенсі.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Ти мозок кугутика бачив? А він є. Який мозок - такі і думки. Догнати не може, але зігрівається.
     
  19. Подружжя Зеленських подає приклад порядності і регулярно сплачує окупантам комунальні послуги за свою квартиру в Криму А ви, невдахи, навіть в Києві норовите ухилитися від платежів. Все вам Презедента поганий, а він про народ думає. І не важливо, що не про український.
     
  20. Насправді, позбавлення державної охорони Бурби це не просто злочин. Це акт приниження всім українським розвідникам агентурою ворога в оточенні нікчеми. Вони зробили демонстративний ляпас всім розвідникам, яким показали, як розтоптують їхнього командира. В умовах, коли лише нещодавно СБУ попередила захоплення командира ССО Луньова і вивезення його на територію РФ, командира Головного управління розвідки позбавляють таємного житла і охорони, а фактично створюють можливості для РФ по захопленню. Це не просто дурість. Як хочете, а я бачу удар по морально-психологічному стану спецслужб. Так діяли мотороли в Донецьку, коли демонстративно били і принижували Олега Кузьміних на очах підлеглих.

    Видима причина таких дій влади - незговірливість Бурби, який відмовився схилитися і дав свідчення у справі захоплення вагнерівців, неважлива. Історія набагато глибша.

    Агентура у оточенні клоуна зриває багаторічну операцію ГУР по захопленню вагнерівців і замазує в це клоуна. Після його секундної трусості, коли він дав згоду відкласти операцію через що вона на наступний день зірвалася, клоун став співучасником. Командир ГУР не змовчав, проявив принциповість, вирішив не поступати хитріше, не зачаїтися, показати лояльність, а тим часом образу запам'ятати і чекати моменту для удару у відповідь. Глава ГУР висловив протест і закликав до розслідування. Агентура ж в оточенні нікчеми використала це і досягла у клоуна згоди звільнити ефективного керівника ГУР "за непокірливість".
    І ось Головне управління розвідки замість досвідченого командира очолене вже хоч і героїчним, але молодим керівником, який не пройшов всі кар'єрні щаблі необхідні для елементарного випрацювання стратегічного мислення необхідного главі спецслужби, яка воює з таким монстром, як РФ.
    Тим часом колишнього керівника розвідників намагаються заткнути і перевести послом на Південний полюс, а коли не виходить - показово викидають на вулицю і створюють ворогу можливість його захопити.

    Як подібне сприймуть патріоти у спецслужбах?

    Правильно: це приведе до розколу.
    Ворог ставить патріотів у спецслужбах перед вибором: склонити голови перед клоуном (насправді - агентурою в його оточенні), стати зрадниками, або перейти на нелегальне становище. Почати проводити спецоперації проти агентури вже всередині країни. А СБУ сусіда по під'їзду щоб їх ловила на радість ФСБ.
    Насправді, я б дуже зрадів, якби з новин дізнався, що машина якого-небудь портянки потрапила в аварію, а пасажира хтось добив кастетом у голову імітуючи травми, засланий єрмачок втопився під час риболовлі, а український Іцхак Рабін спіймав свою свинцеву нагороду від спецслужб. Але набагато краще, коли спецслужби працюють єдиним організмом, діють системно і скоординовано сплутують карти потужному ворогу, а не боряться одна проти одної.

    Та деградація, що вразила всі державні структури після приходу до важелів грунів яйцями, не могла не торкнутися найбільш професійної когорти. ГУР, яка проводила сміливі операції проти надпотужного ворога, яка у Крим під час окупації вступала в бій з росіянами, після якого цілі підполковники хваленого вимпела відправлялися до праотців, спецслужба, яка ховала на цій війні побратимів, Героя України Шаповала, зараз отримала ляпас від ворога. Її робота паралізована, а спецслужби на грані війни одна з одною.

    Це все вже було. За януковича розвідники писали відкриті листи до Президента, били на сполох, що агенти РФ розвалюють роботу, а Портнов сидів у адміністрації президента і ржав з цих листів. Зараз відбувається все те саме.
    Джон Сміт
     
а де твій аватар? :)