Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

 1. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  6 березня, в Міжнародному суді ООН в Гаазі розпочалося перше судове засідання у справі "Україна проти Російської Федерації".


  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

 3. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  У Міжнародному суді ООН завершився другий день розгляду справи «Україна проти Росії», в рамках якого в першу чергу розглядається запит Києва на введення тимчасових заходів для Росії, які повинні захистити права українських громадян на звичайне життя. Запит розглядається як нагальне питання.
  Сьогодні свою позицію представляла російська сторона, яка, як і передбачалося, відкинула всі звинувачення з боку Києва, передає власний кореспондент УНІАН.
  «Росія повністю виконує свої зобов'язання в рамках обох конвенцій (Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації - УНІАН). Ми не бачимо ні законодавчих, ні фактичних підстав для таких (тимчасових заходів) заходів », - заявив керівник делегації РФ Роман Колодкін.

  Москва відкинула звинувачення у фінансуванні тероризму на сході України, а наявність озброєнь в «ДНР» і «ЛНР» пояснила тим, що вони захопили його з місць зберігання зброї колишньої радянської армії, :haha: які були розташовані в шахтах, а також за рахунок зброї української армії.
  Інший представник РФ Ілля Рогачов назвав АТО «конфліктом, який розв'язала українська влада, її Збройні сили і нерегулярні батальйони проти людей на сході України, самоорганізованих в" ЛНР "і" ДНР ", які шукали захисту від тих, хто захопив владу під час перевороту» .
  Ще один представник РФ Семюель Вордсворс (Samuel Wordsworth) заявив, що єдиний, «кого можна охарактеризувати терористом в цій ситуації», це Україна.
  Торкаючись звинувачень в дискримінації татар в Криму, представник російського МЗС Григорій Лукянец заявив, що це Україна, а не Росія, десятиліттями дискримінувала татар на півострові. «Росія докладає значних зусиль, щоб підтримувати кримських татар :haha: і українська спільнота і просувати їх культуру в Криму, незважаючи на складну фінансову ситуацію. Такі зусилля ніколи не були здійснені на цій території », - заявив він.
  Ще один представник РФ Матіас Форто заявив, що після 2014 року кількість шкіл, в яких учні можуть отримати освіту рідною мовою, збільшилася, а не зменшилася, як і кількість засобів масової інформації. «Ситуація в цілому покращилася», - стверджував він.:haha:


  Як повідомляв УНІАН, 6 березня в Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації в Міжнародний суд ООН розпочав слухання про вжиття запобіжних заходів. Очікується, що слухання про застосування тимчасових заходів триватимуть чотири дні. Україна представила аргументи в понеділок, 6 березня, і продовжить в середу, 8 березня. Російська Федерація представила свої аргументи сьогодні і продовжить у четвер, 9 березня. Слухання починаються кожен день о 10.00 (11.00 за київським часом).
  Цей позов був поданий 16 січня 2017 року Міжнародний суд ООН з метою залучення Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на сході України і дискримінацію етнічних українців і кримських татар в Криму.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Обманювати такий суд, як своїх дурних Івашок не вийде, інша річ, це може тягнутись роками, ну і було би набагато приємніше побачити в Гаагзькому Суді путінархів.
   
 5. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Цікаво, як суд відреагує на таку брехню? Чи невже вони такі впевнені, що немає тому доказів, або брехня така нахабна, що Європейський суд не повірить, що то брехня? :scratch_one-s_head::dntknw:
   
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Хтось повірив, що танки знайшли у шахтах? Окрім глядачів студії якогось Соловйова.
  Сучасній Росії - денацифікація типу післявоєнної Німеччини та розвінчання культу вождя.
   
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ви розумієте, в сучасному світі, зокрема, в Європі, можуть сказати "Росія каже, що знайшли танки, а Україна каже, що там їх не було".
  До подібного висновку колись прийшли, коли розглядали російсько-грузинський конфлікт 2008 року.
  Висновок був таким: "Грузія каже, що напала Росія, а Росія каже, що першою вдарила Грузія".
  Або, цитую:
  Російсько-грузинська війна (2008) — Вікіпедія
  Про такий "висновок" я вперше почув від Латиніної (привіт Пріусу :) ).
   
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Є версії, що перший висновок може бути "Ні вашим, ні нашим".
  Але пора і іншим державам зрозуміти хто є хто і догода агресору, як от закрили очі на аншлюс Австрії, розчленування Чехословаччини і Польщі, і тут німецькі танки зайшли у Париж, так і Європа страждала від смоленської авіакатастрофи із загибеллю президента Польщі, збиття малайзійського Боїнга, теракти, офіційно організовані ІДІЛ, де, ймовірно якийсь капітан ГРУ і майор ФСБ причетні і після таких терактів заяви, що знімайте із Росії санкції, будемо разом воювати із ісламськими терористами.
  Як на мене, не вистарчає таких політиків як Тетчер, Рейган... при них і совок не додзволяв собі такого безпрєдєлу.
   
 9. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  не вірити і мати докази - не одне й те саме
   
 10. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  чого мені здається, що саме такими висновками й відбудуться :scratch_one-s_head:
   
 11. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Якщо Європейський суд діятиме неупереджено, то всі ці емоції не матимуть значення. Тільки факти, точніше їх відсутність через відхід в інший мир головних свідків
   
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  В цьому зв"язку можна послухати Венедиктова на Еху Москви
  Интервью / Алексей Венедиктов
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Тим більше багато зачинателів та зірок "русской весньі" вже у землі хробаків годують.
  Маю надію і на народний суд, як було із Муссоліні, Чаушеску і Каддафі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. elektrik

  elektrik Well-Known Member

  Сергій Шевченко

  Якщо Путін ху @ ло, то що він може нести ?, правильно ху @ ню. АнтіЗомбі і Громадянська Оборона- це єдині ліки Ватник і Вишиватника, перетвориться в людини. слава Україні!:bandera::uanew:


  View: https://youtu.be/WLbkZgLOXRQ
   
 15. elektrik

  elektrik Well-Known Member

 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Всі це знають, так само совок тримався на брехні і насильстві.
   
 17. elektrik

  elektrik Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 18. elektrik

  elektrik Well-Known Member

 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Думаю,що Гітлерівська Німеччина це, (ту ординську Росію!) також,як і ми нині,та чудово розуміла в 1939-41 році,тому пішла на Ординський схід війною

  Ми ж знову і далі те ж триндимо,що мол Росія розуміє тільки мову сили. Так! Але мову Сил Правди і Добра слід нам чути,а не силу хитросплетених брехунів-корупціонерів(світових!),Тих,що очка всім Нині далі запудрюють грошима заробленими на загарбанні і біді інших.Думаймо добре, Хто нині є Хто!:hi:
   
 20. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  По всякому ще можна розуміти мову сили, Рейган не йшов на совок війною, але без війни, бомбардувань і пострілів спромігся долучитися до розвалу "імперії зла".
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)