Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))):)))
    Придурок, иди ударься головой об стенку.
    Это известный детский ход - сказать то, что заведомо никто делать не будет, а потом кукарекать, что ты прав.
    А чтобы ты свой уровень не забывал, я тебя твоей "логикой" проучу:
    Если в следующем сообщении от тебя не будет скриншота справки из кожно-венерологического диспансера, что твоя мать не болеет СПИДом, то я тебя буду называть сыном спидушницы.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Good man, ти є брехун, пліткар, звіздабол і поц :)))
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Сын спидушницы, пшел отсюда. А то ещё заразишь своей истеричной пеной у рта.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Good man, ти є брехун, пліткар, звіздабол і поц :)))
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый.
    Планктоша.
    Подзаборный пьяница.
    Борщеварочка/сосна моего мнения.
    Сын спидушницы.
    __________________________________________

    Это фракция Зеленского на форуме. Вы просто посмотрите, насколько прекрасная компания собралась. Очень гармонично сочетаются и смотрятся рядом друг с другом. Они прекрасны в любом порядке следования.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Відкриваю фейсбук, не підозрюючи лихого, аж тут - гульк - суне на мене, без сорома казка, кимось проплачена "реклама" - Ukraїnska latynka!!!
    Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)

    (Цур-пек, apage, Satanas, та коли ж ви нарешті повиздихаєте, гебня грьобана!)

    Кому незрозуміло, "від чого це нас відволікають", - комбінація тут проста, як три наперстки, стежмо за руками.

    1) ДАНО: ім'я Росії, на яку 1721 р. було офіційно перейменовано Московію, - це ЛАТИНСЬКА ВЕРСІЯ подарованого Москві київськими елітами імени "Русь";

    2) ТРЕБА: довести, що вся київська історія - то спадок Москви, а українців, окремих від оної, ніколи ніяких "нє било, нєт і бить нє может" (див. програмову статтю Путіна за серпень 2021 р.);

    3) ПРОПОНУЄТЬСЯ: перейменувати Україну на Україну-Русь і перевести на латинку, - бінґо, для Кремля два-в-одному: в такий спосіб дурні х@xли одним махом САМІ дарують Московії ВСЮ свою тисячолітню культуру київського кореня, відступившись від неї як від "нерідної"-"несвоєї" (а я ж вам казав, що то не їхнє, скромно киває здивованому Заходу Путін...), - а самі дурні хли в очах цілого світу отримують, латинкою ж таки (sic!), як вишеньку на торті, РОСІЙСЬКЕ ІМ'Я - те саме, що Московія в 1721-му, і на питання про національність будуть надалі зватись UKRAINIAN RUSSO, "украинский русский" (як "французька Гвінея", щоб зрозуміліше було, кому ще не).

    Ну а там уже й до московського війська в обороні святої Софії недалеко - має ж Кремль приглядіти за своїм добром, поки тут по ньому метушаться ці білі ніґери без власної писемности, неспроможні навіть прочитати написи на стінах тих соборів, які (по доброті Леніна, пояснив же Путін) чомусь опинились на їхній території (але Росія це швидко виправить, уже на цілком легітимних підставах!).

    ...І так Україна, мов за помахом чарівної палички, - зникає, розчиняється, за яких 30-40 рр. - мов і не було...

    Ось такий "план наперсточника", у межах їхнього дугінського світогляду - стрункий і логічний.

    Чим керуються українські покидьки, які цей план тут у нас "імплементують", в принципі мало б розбиратись СБУ. А я можу хіба поскаржитись на рекламу. Взагалі ж, на майбутнє зав'яжім собі вузлик на пам'ять: побачиш "латинника" - бий з носака, не чекаючи арґументів.

    І хай згинуть наші воріженьки.

    Стоїмо (с).
     
  7. На хвилинку забудемо про купу невиконаних обіцянок та глобальні факапи, де його пряму причетність слід іще доводити чи можна посилатися на якісь «об‘єктивні» причини: про зруйновану економіку, провалену вакцинацію, містечковий непотизм, відкат у реформах, розграбовану олігархами енергетику чи дику корупцію в сфері дорожного будівництва.
    Візьмемо тільки ті випадки, де його «відбитки пальців» свідчать про причетність безпосередньо: незаконні укази, як із розпуску парламенту і звільненню Тупицького, чи по безсудних санкціях проти українських громадян. Кожного із них достатньо для кримінального звинувачення, щонайменше, в зловживанні владою, узурпації влади тощо. А історії зі зриву спецоперації по вагнерівціях і протидії розслідуванню - для звинувачення в державній зраді.
    Недостатньо їх, виявляється, тільки для одного - аби мільйони дебілів второпали, кого вони привели до влади й продовжують підтримувати
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я Вам казав, що воно не тоне, просто було у відпустці, зараз повернулося на роботу. А Ви не вірили. Воно не тоне. Я як у воду дивився. (Гра слів)
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та шляк з ним, хай плаває )
    Добре, що @good man_брехун_пліткар_звіздабол_поц сплив до кінця місяця - мені премія за квартал буде з доплатою )
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки ще копіпастити "Євангеліє" від чорноволохів? Хоч у Зеленського немало помилок, але із вакцинацією... Спочатку був погангий Зеленський, бо мало вакцин, тепер скільки вакцин мають списувати та утилізовувати через протермінування, ось стільки бажаючих.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Говорив вже сотні раз, до декого так і не дійшло. Я не фанат Зеленського.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Я тебе неоднократно доказывал, что ты фанат Зеленского. А то, чем ты занимаешься, называется политическое кокетство. Кокетство это женская черта, тебе давно пора от неё избавиться.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    На работу сюда приходишь ты. Ни один нормальный человек в здравом уме не будет поддерживать нынешнюю власть. Уже все видят губительный для страны курс. Но кацалапому это только на руку.
    Ты работаешь на руку Кремля и кормишься с этой руки.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Просто не живу минулим, теперішнього президента не сприймаю із піною з рота та не роблю якогось ідола з Порошенка.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    А никто не делает идола из Порошенко. Это абсолютно практический выбор. Просто из-за неадекватной манеры поддержки Зеленского его сторонники обливают грязью Порошенко. А отбеливание от грязи всегда похоже на построение идола. Но в данном случае это просто объективный взгляд на вещи, не более того.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Скільки говінка назбиралося у недолугому організмі нашого незабутнього Гудмана. Місяць тримав - не розісрав. Тепер от вийшов і засрав добре витриманим гімном усі теми.

    Чи то перед російськими виборами воно вискочило, чи в Кремлі ізолятор щось намислив? Правда, Ізолятор десь злиняв на певний час. Хтось плюнув на нього ковідною слиною, втік кудись і втирається, миє морду керосином.
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Завидуй популярности молча.
     
  18. НБУ повідомляє:
    За рік ціни на продукти виросли в середньому на 11.7%. Хліб - на 16.5%, яйця - на 51,8%, соняшникова олія - на 75,6%, цукор - на 91,2%.

    З іншого боку, на 4.3% подешевшало взуття.

    Картинка просто так.
    FB_IMG_1631722994663.jpg
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Складається інше враження, виступлять Федина, язиката Маруська, крикливий скоморох Поярков чи деякі наплоджені форумні боти.
     
а де твій аватар? :)