Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із такими показниками ще дадеко до набуття колективного імунітету.
    Була написана докторська дисертація про розробку та особливості кожної вакцини? Зрештою, хоч одну вкололи? Чи вся суть - порошенківські люди сказали, а вони не брешуть?
    При -70 є можливість зберігати? Чи, збереглася при не такій температурі, зіпсулася, але вколоти треба?
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Только медик может так долго дискутировать с Планктошей.
     
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ні. Але я сумніваюся, що Ви знаєте що таке "чиста" вакцина, а що таке "брудна".
    А з якою ціллю цікавитесь?
    Порошенківські люди казали що ширятися треба будь-чим. Але я маю особисту думку.
    Це що, недовіра до Степанова в маринарці за 600000? Майте н7а увазі, що коли Ви харкаєте в пику Степанову в маринарці, ви харкаєте в слуг наріда, особисто в розжирівше рило вашого президента, а також в тупу мармизу кожного зебіла.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А что? Он глуповатьій но прикольньій.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    К нему надо относиться как к пациенту.
    Я уже несколько раз говорил ему принести МРТ головного мозга.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ось Вам посилання:
    Арахамія заявив, що Путін влаштував ескалацію на кордоні через Байдена
    Стосовно відео, шукайте самі. Мені огидно дивитись на гидотну харю вилупка с хамським прізвищєм та слухати його мерзотний голос.
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    И как? Послушался?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Медик має зазначений час прийому та інших пацієнтів.
    Не маю медичної освіти. Досконалою та зі 100% гарантією не є жодна вакцина.
    Є радянська гумористична класика "Спорить о вкусе омаров с теми, кто их пробовал".
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я вже не медик.
    Логічного мислення теж.
    І яка на Ваш погляд краща: яка дає 98%, або яка дає меньше 70%?
    І що? Якби я вакцінувався китвйським лайном, що цікавого я міг би розповісти?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не думаю, що вище 70% ефективності дає навіть вакцина, яку ми приймали, як от від дифтерії чи кору.
    Я не буду відмовлятися і від китайського. Теперішня пандемія, ніби також з Китаю. Не рекомендували за станом здоров'я, може ще є у мене антитіла, але, як радили деякі лікарі - Боїтеся тромбозів, це слабке місце, а складне перенесення коронавірусу не спричинить згущення крові? Вакцинувалися і після інсульту, з діабетом та атенросклерозом. Перебирати харчами тут недоречно.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що ж ми бачимо в "посиланні"?
    Що якийсь журналіст, Юрій Годован, вигадав, перекрутивши слова Арахамії, а значить збрехав, що Путін влаштував ескалацію на кордоні через Байдена.
    Ви ж, як расовий вальцманоїд, перекрутили і його слова, а зважаючи на Ваші політичі вподобання, збрехали, що Росія нарощує війська у нашіх кордонів по вині Байдена.
    Проте, як бальзам на Вашу душу, Ви в екстазі слухаєте, і вірите, брехні всякої шолупоні. Ба більше, раз за разом тикаєтесь своїм лицем в це і інше лайно, пхаючись потім зі смердячим лицем межі чесні люди.
    Ось і фініта... Розносити брехню - Ваше.
    Знайти правду - не здатні. А навіщо? брехня красивіша.
    Правда до брехливого Мих_а Вам далеко.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Он Марина казала, що у Петра була така густа кров, що не можна було в шприц набрати.
    У госпіталізованого з коронавірусом Порошенка погіршився стан

    Я от тут собі подумав: Можливо, йому вкололи гімно, а сказали, що АстраЗенека?
    Він сказав, що лікар назвав вакцину гімном, але який лікар - не сказав.
    Може Петро просто не розібрав, що до чого. Лікар сказав: Зараз ми Вам від коронавірусу введемо гімно.
    Тоді все стає на свої місця.
     
    • Баян Баян x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    йдіть туди, де послав ваш головнокомандуючий.:)))
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Можливо все, але от бумеранг діє як правило. Очікуйте на свою чергу.
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Да тут руку на отсечение можно смело давать, что по той дороге после ремонта Порошенко проехал.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Сейчас зайдет борщеварочка и скажет - на святое дело потратил, чтобы девушке было где борщ варить. Считай, что в храм отнёс.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але саме так і виходить зі слів АраХАМії: Пуйло стягує війська не для того щоб провести наступ або залякати Україну, а лише для того щоб справити враження на Байдена. Тобто, злий Байден заважає злитись з братніми росіянами в педерастичних обіймах. Хіба ні?
    Стосовно "вальцманоїда": Михалич, якшо "вальцманоїди це бидло, яке вірить в кацапську казочку про "вальцмана", я їм бути не можу, бо казочка розрахована на дебілів.
    До того ж тупе падло Ара ХАМія колись пропонувало щоб Україна виконувала обов"язки окупанта. Пам"ятаєте?
    Я слухаю важкий рок!:rock:
    Я Вам написав правду. Де Ви побачіли хоча би слово брехні?
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не знаю що входить, а що виходить...
    Надайте слова Арахамії і почнемо розбирати кожне його слово, а не перебріхані журналістами, а потім Вами чиїсь вигадки.
    Вальцманоїд - це бидло.
    Вальцманоїд - це бидло, яке не вірить в кацапську казочку про "вальцмана".
    Казочка розрахована на дебілів. Що взяти з хворих людей? Але ж Ви ж не дебіл...
    А бидло - це вальцманоїд.
    Ні, не пам"ятаю. Нагадайте...
    Я теж, але ж в лайно не пхаюсь...:mocking:
    В кожному слові. Надайте пряму мову Арахамії, і ми порівняємо та зробимо наперед відомий висновок...
     
а де твій аватар? :)