Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ще одне розкриває пащеку. Там на ботофермі, що на параші посадили, вже півники повсюди мерещаться.
  Що мав на увазі, зробив Зеленський, чого не зробив Порошенко - хоча би санкції проти Медведчука та закриття його каналів, не розгляядає порошенківський варіант - нехай піарять Бойка і виведуть у ІІ тур зручного спаринг-партнера.
   
 2. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Не сперечайтеся з дурнем. Адже бачите, що у Хомчина дах поїхав. Прив"язує спалах ковіда до Зеленського.
  Якби іноземців не впускали в Україну на відпочинок в Карпати, цього спалаху не було б.
  Але дурний Хомчин тоді кричав би, що при Порошенку Україна була місцем для відпочинку європейців, а при Зеленському ніхто не хоче їхати сюди.

  То в Хомчина трохи розуму витекло через вухо, коли спочатку зрадів, що медведчуківський канал почне працювати, а коли за годину те медведчуківське лайно ізолювали, от воно із вуха і потекло.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  В основній масі порохохайтери є ольгінцями чи братами їхніми меншими.
  Тому що нормальні люди бачать, що Зеленський ніяких кроків в сторону кацапстану не робив, більш того - зараз пішов дужий наїзд на кремлівських посіпак, бо зібрано багато матеріалу, і далі буде. Обзивати це підйомом рейтингу смішна тупість, бо Томос і безвіз тоді не "підйом рейтингу"?
  Ну що сказати - каментять, не приходячи до тями від серйозних кроків нової влади..
   
 4. Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOne
  Таким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.

  В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.

  Фактично:
  - всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті
  - нікого з "журналістів" чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами
  - "журналісти" цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал
  - "журналісти" цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал в патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно
  - зі 100 підприємств зазначених в декларації Медведчука санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії і на них санкції ніяк не впливають. На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють в звичному режимі і далі можуть фінансувати тероризм в повному обємі (за це ж вводили санкції)
  - в декларації медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє. Теж свідомо
  - Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо:
  - літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій
  - за 23 дні жодних обшуків в людей, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм
  - за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм

  Можна спитати де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політіки і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції?
  Не хочете зараз вибачитись перед людьми, що ввели їх в оману і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей ні в плані його волі?
   
 5. Сила яку бздить Зеля і його ляльководи - це порохоботи. Ми пекельний біль у них в сраці.
  Причин багато насправді, але головне, вони знають, що ми ідейні. І я вам скажу, з ідейними краще не зв'язуватися. Це вам будь-який бидляк підтвердить.
  А у Зелі немає ідейних. Психи які при Порошенко плакали через ціни на яйця в 13 грн, а зараз готові смоктати Зеленському ті ж яйця по 40, це не ідейні. Це навіжені. Від них толку нуль. Завтра вони не вийдуть його захищати.
  Тому ми бачимо постійні спроби зруйнувати ідею. Це корінь проблем для зеко-манди.

  Так вийшло що ідея порохоботів, зосередилася на прізвищі Порошенко. В цьому немає нічого дивного. Бо багато років тому, ідеї бандерівців зосередилися на імені Бандери. Ви чули щоб хтось небудь, крім обісраної Росії, називав бандерівців - сектантами Бандери? Ні?

  А в чому різниця між бандерівцями і порохоботамі? Ідеологічно немає різниці. Геть від мокші, це загальна ідея бандерівців і порохоботов. Армія? Мова? Це шо, не ідеологія бандерівців? Так ідіть у сраку, всі хто вважає що у бандерівців була інша ідеологія.
  А тепер згадуйте як гебня боролася з бандерівцями, і просто порівняйте з тим яким схожим почерком, підрусня бореться з порохоботамі. Звинуватили Бандеру в нацизмі, і плювати що він сидів у концтаборі у нацистів. І плювати що під час Нюрнберзького процесу це питання навіть не розглядалося. Просто утовкмачили в голови бовдурів, точно так само як утовкмачили що топ 100 платників податків держави, з податків якого виплачуються пенсії і зарплати бюджетникам, вкрав у них обісрані труси. Що порохоботи, це така секта, яка підтримує злодія і мародера. Ну і про нацизм теж було, з мокшанських боліт доносилося виття.
  Йде та ж сама боротьба з ідеологією. Ще не дуже успішно, але вони не опускають рук. І головне знаходять гнид в Україні, які допомагають атакувати ідеї порохоботства, звинувачуючи Порошенко в н̶а̶ц̶і̶з̶м̶е корупції, або будь-який іншій херні, яка спаде на думку. У згвалтуванні зелених хіба що не звинувачували, поки ....

  І адже ні у кого немає більше такої ідейної підтримки, з чиїм ім'ям б асоціювали ідею. Навіть звучить стрьомно, юлькінці? тягнібоківці? сенькі? вакарчукчі? Хто? Нема нікого. Тому з ними ніхто не бореться. Бо їх немає.
  Є тільки порохоботи, яких уже другий рік як подумки поховали, розвісили по стовпах, посадили або позбавили фінансування, а ми не зникаємо нікуди.
   
  • Смішно Смішно x 1
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  А Ви знаєте, мені почало подобатися, що паря постійно товчеться зараз у політтемах.
  Толкового він, звичайно, нічого не пише. Але сама його присутність свідчить про те, що справи у Порошенка дуже погані. Порошенко був вигідний Росії, як "свій", як барига, з яким завжди домовлялися, і в майбутньому збиралися домовлятися. Тому і паря виплив тут саме напередодні виборчої компанії, для підтримки. Таке у парі було доручення.
  Зараз паря-індикатор (я для скорочення буду називати його далі паря-індик) товчеться тут і в будні, і в вихідні, і вдень і вночі. Ольгиинці намагаються гальванізувати мертвий політичний труп Порошенка. Щось робити ж треба...
  Україна впевнено віддаляється від Росії і втрачається назавжди. З Зеленським також спочатку хотіли домовитися полюбовно, почали його серіал по ТБ крутити, щоправда, вирізали Путін-Хубло. Начебто погодилися на припинення вогню на Донбасі, сподіваючись, що спочатку - вибори, потім - виведення військ.
  Але Зеленський виявився непоступливим.
  Тому якщо раніше на Зеленського в мережах порохоботи лили просто лайно, то зараз бризкають отрутою.
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Що занадто, то занадто!
  Попадався в Івано- Франківській області агітатор священник, який кандидата на довиборах Шевченка порівняв із Шептицьким.
  Чим відрізняється логіка порохоботів-лизоблюдів?

  А хто на кого робить наїзди - для порохоботів об'єктом для критики є не стільки явні вороги ЗаЖОП, а Зеленський, раніше, конкуренти серед виборців Гриценко, ВО Свобода, Тимошенко...
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  а мене щось стало дуже нудити від цього всього розумово-морального каліцтва та хворості ЛФ-товариства. Я не можу собі уявити ступінь ідіотизму від заяви, що ПОП їздив в Крим, щоб завадити анексії (!). Коли ще в січні в Севастополь припливли кораблі Балтійського флоту, що йшли з певною метою кілька місяців, коли на півострів прибуло хто зна скільки зелених чоловічків ще до його приїзду в наприкінці лютого. Він, до речі, сам про це свідчив.
  То його гончаренки вам причепили таке пояснення, порохоботи?:facepalm:
  Що він мог там зробити, дурники?? Зробити певні рухи для захисту свого майна, бо все було ясно як білий день. Мо щось продав місцевій еліті.
  Що зміг, чого не зміг - він вам не скаже.
  Людина він брехлива безмежно, а його посіпаки не кращі, але дурніші.
  І отут я думаю: що я роблю в цьому паноптикумі?
  Вдосконалювати мову такою ціною, краще українську книжку почитати...
  Нудить.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 9. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хочу долучитися до Вашої репліки: І що - завадив?
  Чому про ці "завади" заговорили лише зараз, через сім років, коли Порошенкові, очевидно, приходить хвіст до діри?

  Стосовно того, що Політтеми на ЛФ перетворилися на якийсь непотріб, цілком погоджуюся.
  Здається, з нашого табору залишилися лише ми втрьох (ще - Ланктоша, який, правда, за Зеленського не голосував).

  Але оскільки я - садист-любитель, мені подобається споглядати, як корчаться в муках порохоботи, намагаючись вигородити баригу Порошенка.
  Особливо мені подобається, як на гімно сходить прикомандирований паря.
  Йому кажеш: Будується ракетний катер, а він тобі - ти дебілойд, але - дуже розумний, так що тикаєш порохоботів постійно у їх лайно.
  Порохобот Хомчин також працює вибірково: Вам про бронемашини для нацгвардії згадав, а мені стосовно десяти модернізованих танків для ЗСУ і не заїкнувся. Я для нього - просто кацалапий.
  "Достойна" позиція в предметному спорі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

  Ви будете коментувати вислів Бубочки про те, що короновірусного фонду не існувало взагалі?
   
 11. Можна спитати де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політіки і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції?
  Не хочете зараз вибачитись перед людьми, що ввели їх в оману і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей ні в плані його волі?
   
 12. Ще трохи для нудоти:

  "В очікуванні чорного лебедя
  Дуже цікаву заяву зробив Юрій Бутусов.
  Виявляється, за наказом Зеленського виселили з охороняємого будинку Василя Бурбу з сім’єю.
  Василь Бурба – колишній шеф Головного управління розвідки МО України. І вів справу «вагнерівців».

  І виселення – це покарання Василя Бурби за небажання відмазувати Єрмака і Зеленського в історії з «вагнерівцями».
  А фільм про «вагнерівців» і зірвану українсько-американсько-турецьку операцію військових розвідок вже скоро вийде у світ.
  Фільм готує команда розслідувачів з «Bellingcat» Христо Грозєва.

  Має бути цікаво. І головна інтрига тут – хто ж насправді здав тему росіянам і фактично вчинив державну зраду?
  Кажуть, Андрій Єрмак особисто дзвонив Христо Грозєву і вивідував у нього - хто-що-почім? Що буде інтригуючого у фільмі?

  А з огляду на нинішню ситуацію – може бути боляче.
  Бо злити інфу міг хтось лише з найближчого оточення Зеленського. Або за його прямою згодою.
  Бо тоді (липень минулого року) мир в очах Путіна – Зеленським ще проглядався.
  І дружній жест – мав свідчити про готовність до розведення військ та іншої пацифістської мішури.

  А що як нинішній мілітаризм і атака на друзів Путіна в Україні – лише бажання показати себе патріотами України? І упередити звинувачення у державній зраді після виходу фільму?
  Щоб потім, коли спливе щось страшне-страшне – почати кричати:
  - Ну які ж ми зрадники, ми ось телеканали закриваємо, Медведчука переслідуємо.

  У нас, як у нормальному феодальному королівстві.
  У Зеленського є у васалах Леонід Кравчук. У того у васалах був Фокін.
  Коли треба було говорити про бажання миру в очах у Путіна – Зеленський говорив ротом Кравчука.
  А Кравчук, те що навіть він боявся говорити – доручав говорити Фокіну.

  Той і перевіряв на адекватність українське суспільство. Поки ним не пожертвували.
  А тепер – дивіться, як Кравчук став з мирного жителя – яструбом.
  Тільки остання його заява:
  - Ми маємо навчитися захищати Україну, а не сподіватися, що Росія стане іншою.

  Прямо мілітаризмом тягне від таких поворотів Кравчука. Це речі очевидні, але скільки пафосу.
  І мілітаристом він став з 2-го лютого, коли Зеленський перейшов Рубікон і вжарив по телеканалам Медведчука.

  Метаморфози з Кравчуком не перший раз. Він колись проводив русифікацію, як член ЦК.
  Потім у 90-х я вже чув, як він говорив, що хлопчиком носив хліб партизанам УПА.
  Потім був другом Медведчука і входив до його СДПУ (о).
  Потім підспівував Юлі, Морозу і януковичу. Ну і зараз – ось.
  Але якщо прилетить чорний лебідь – він з легкістю може перестати прислужувати у Зеленського.

  Уявіть країну, у якій ми живемо.
  Тут фільм болгарського журналіста може наробити галасу більшого, ніж колись наробили плівки Мельниченка. І тоді мітинги під ОП на підтримку Стерненка здадуться милими пустощами.
  Ждемо.
  Віктор Бобиренко
   
 13. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Таке саме оранжоїдне брехло.
   
 14. Привіт , француз Дебіл


  Цензор.Нет:
  Такой беспрецедентный шантаж связан с выходом 1 части расследования Хр Грозева о ЧВК "Вагнера" и, в частности, о провале спецоперации по захвату террористов. Грозеву звонил лично глава ОП Андрей Ермак, обсуждал, как можно объяснить свою позицию.

  Ольга Рев:
  Це політика антиукраїнської влади з розряду Марченко і Назарова: для них важливо, щоб виконавці проблем для росії були покарані. Щоб наступні виконавці тричі подумали,чи варто впрягатись за українські інтереси, якщо перспектива - буцегарня або вбивство.
  Це вам не фейковий стерненко.

  Санкции Зеленскага бессмысленные и беспощадные. Сериал для плебса продолжится. Никто из хозяев не пострадал.

  Hellis:
  Семья Зеленских продолжает оплачивать коммунальные платежи по своей надвижимости в Крыму.
  Оплачивает коммуналку на счета оккупанта.
  Это означает, что семейка Зеленских юридически признает аннексию Крыма и считает Московию собственником полуострова.
  Все остальное - от лукавого.

  Дід Микола:
  "Сторонники Стерненко с фаерами ушли от Зеленского к Венедиктовой".
  "Свободу Стерненко!"
  "Прихильники Стерненка готуються до безстрокової акції..."
  Стерненко... Стерненко... Стерненко...
  А що, в Україні більше немає політв'язнів?
  Чи окрім Стерненка вас ніхто не цікавить?

  Ну тоді саменькі, мої любі, саменькі...
  До тих пір, поки не згадаєте інших політв'язнів.
  До тих пір, поки гасло "Свободу Стерненку!" не заміните на "Свободу політв'язням!"

  Alex Petrov:
  За три дня массовой вакцинации, массово вакцинировали 3000 человек. По тысячи в день. Это если прикинуть население Украины, да разделить на темпы вакцинации, то получается... получается... Короче, лет за 100 должны управиться. Турборежим однако!

  Цільнозерновий Трамвай Інтимних Покатушек:
  Тим часом свободівці люто шукають який ще телеканал можна продати Медведчуку

  Зеленський: "До мого приходу ніхто не намагався повернути Крим"
  Порошенко: "Я не знаю, що таке "приход Зеленського" і як він виглядає."

  Джордж Орвелл:
  Порошенко тільки що заявив, що якби влада в минулому році внесла передплату за вакцину пфайзер, то зараз вже б усі лікарі були вакциновані цією вакциною, а не майже насильно вакцинувались індійським нонеймом. Та грошей не знайшлось, бо "какая разніца"

  Олексo Васильович:
  В 15-му році Порох своїм указом наклав санкції на 400 осіб причетних до окупації Криму та на 90 юрлиц,Бубочка додав до того списку 7 ватників і йон вже герой, пам`ять треба тренувати бо наші 74% манкурти й так...
   
 15. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Та то він піарився. Рейтинг свій піднімав...
  Санкції на одного Медведчука та його дражайшу варті санкцій на 400 мілких сошок. Ви хоч одну із тих осіб згадаєте?
  Крім того, Зеленський позбавив генеральських звань і всіх нагород зрадників України, міністра Захарченка зокрема.
  Порошенко може чимось подібним похвалитися?
   
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Всі вже відійшли і ніхто не ведеться, що найпатріотичніший, та просто ідеал патріотичності Порошенко. Президент виконує волю більшості, як колись казав Кучма "Я колишній директор заводу, будувати вмію, яку державу хочите будувати?". Президент, який піде на зближення з Росією, повторить долю Януковича, всі це розуміють, а ви на одному Порошенку зациклились.
   
 17. На Порошенку зациклений ти, кугутику. Мозги не працюють, а в темниках про інше не пишуть, ось і в кожному повідомленні як не Порошенко то Бойко.
  Знайти своє повідомлення, де не згадується Порошенко. У обмеженому колі обмежених людей ( кацалапий недавно перерахував) обмежений обмін думками обмежений словом Порошенко.
   
 18. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Шановний оленю!
  Відповісти, заперечити на "Євангеліє" від чорноволохів, а не перечитувати і хлопати ухами, це на чомусь зациклюватись і когось згадувати?
  Самі чорноволохи кого найбільше критикують і кого возвеличують?
   
 19. А кого критикують?
   
а де твій аватар? :)