Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У вбогих слуг нема).
    До того ж і без мого особистого визначення можна було б вже мати висновок по тому, що тут пишуть про олігархів. А Порошенко - це класичний олігарх, аксіоматичний.
    P.S. Мабуть, не треба такому дідусеві, який не може аналізувати своєю головою, товктися на форумах. Займіться краще своїм простатитом.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Ха, как только предоставил 100%-ое доказательство того, что кацалапый кацап, сразу активизировались, чтобы заболтать. Чувствуют, что попались.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Переводчик нашел? Какой же ты дурачок у мамы.
    В переводчике только мову переводят? :)))
     
  5. Дай визначення олігарха і пункти згідно яких він підпадає під це визначення. Слабо
     
  6. Лікбез для прохвессорші


    View: https://youtu.be/bM2P1jheBog
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Сосна моего мнения, закрыла свой хлебальник хабалки и взяла под козырек моему доказательству. Ещё один такой текст и в основу пойдут твои родители. А ты не забывай, у тебя передо мной столько косяков, что я махом их распишу так, что ты на горячую кастрюлю борща присядешь.:))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо Зеленський перехворів, антитіла можуть триматися 6 - 7 місяців, зараз може і не бути потреби перевантажувати організм ще вакцинацією. Бачив, навіть лікарі відмовлялись вакцинуватись, бо 2 - 3 місяці тому перехворіли.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Президент это не лох какой-то. Это символ государства, глава государства. У тебя в стране идёт пандемия, борьба с вирусом. Ты должен быть вместе с народом в эти трудные минуты. Ты должен показать народу пример. А когда с вакциной скандал за скандалом, ты должен своим примером ещё и успокоить общество. Планктоша, президент на грядках не работает, его задача направлять, мотивировать, содействовать, поддерживать и т.д.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як аналогія, якщо я випив каву, мені потрібна ще одна кава? Так і тут, якщо організм перенасичений антитілами, чи потрібна показова вакцинація і лишнє навантаження на імунітет?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Пропустив про простатит. Не жаліюсь. Твої ровесниці також
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Не паясничай, не превращай мои верные слова в твою глупость.
    Для тебя, тормоза, перевожу:
    1) Уровень антител со временем снижается.
    2) Скорость снижения сугубо индивидуальна.
    3) До сих пор нет единого подхода к измерению антител. Бывают разные типы антител, а можно измерять общий уровень антител.
    4) Результата на антитела Зеленского никто не видел.
    5) Среди специалистов нет единого мнения, нужно ли прививаться при наличии достаточного уровня антител.
    6) Жена Зеленского переболела давно. Никто не сомневается в искренности чувств Зеленского к жене. Вот пусть, обняв супругу, сделают ей прививку в прямом эфире из общей коробки индийской вакцины.


    Всё чётко, по пунктам. Учись, пока я живой.
     
  13. Сразу видно креативную мысль юмористов Квартала 95. Поставками вакцины в Украину официально занимается ООО Grace of God, дословно ООО Божья благодать. Фирма зарегистрированная три месяца назад на Печерске в Киеве, двумя индусами гражданами Украины, один из которых работает топ менеджером в Кривом Роге на АрселорМиталл. В принципе понятно к кому из выходцев с этого славного города, на самом высоком посту в государстве, тянутся нити откатов с закупленных в два раза дороже вакцин.
    Фирмочка кроме вакцины от коронавируса торгует ещё овощами, мебелью, коврами. Короче по профилю работают ребята. Квартал рулит. Укололся и сразу в рай - познать благодать.
    Oleg Helgiv
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, що, порохоботи продовжують балаболити?
    "Шо віжу, о том пою"? Зараз нема про що писати, так писатимуть, що Зеленський відмовляється вакцинуватися.
    Раніше три місяці патякали, чому Зеленський у баночку не пісяє.
    А Порошенко і пісяє, і вакцинується. Справжній патріот.
    А Гудман прибігає кожних півгодини, щоб покакати на ЛФ. Уже нема чим, а все одно дується. Казав один мій однокурсник: "Нє можєшь срать - не мучай жопу".
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Да, там, особливо в сучасній РПЦ, канонічного - як кіт наплакав, але хоч під фашистами не служили.
     
  16. А чим КПСС відрізняється НСНРП (Nazi party). Ті ж фашисти, тільки червоні
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чтобьі вьіжить и победить, нам не хватакт креативности... как рассказьівали в силиконовой долине, набирая философов вместо программистов: у нас полно классньіх программистов, но у них нет фантазии и понятия, что делать.
    Зеленский - именно тот, которьій нам нужен для победьі над тем, кто мог справиться с закостенельім Кравчуком или ненасьітньім Порошенко. Єтому везет, словно все подмазано маслом. Но не все же коту масленница))
     
    Останнє редагування: 26 лют 2021
  18. Ще один зелейоб спалився. Тримай
    Просто слів немає. Пристойних.
    І непристойні теж закінчилися.

    Гана сьогодні отримала 600 тис вакцин Пфайзер безкоштовно. Гана. Пфайзер. У мене все.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Аякже, щоб він вам всім вставив і не раз)
    Щоб він став кнутом божим, аби навколішки каялися і просили милості, та не мудрагеніли тут навипередки)
     
    Останнє редагування: 26 лют 2021
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Порохоботи вже стали медиками-інфекціоністами?
    Не радять вакцинуватися, хто перехворів і одужав на протязі 6 - 7 місяців. Та і до чого тупий піар, я буду робити, як зручно і потрібно мені, а не тому що так робить Зеленський чи Порошенко.
     
а де твій аватар? :)