Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Чи ж зрозуміють?

    НУ, ЩО ЗЕБІЛИ?

    Ну, що зебіли? Не прозріли досі,
    Бо бродить в голові з «плюсів» лайно?
    І в поміч думці пальцем крутиш в носі,
    «Слуга народу» дивлячись кіно.

    Пора той палець всунути в гузицю,
    Чим думаєш, то там і копирсай!
    Ти ж «по приколу» і «нема різниці»,
    Тож пальця того, там собі зламай.

    Зробили разом, як і вихвалялись,
    Нагнули раком, ще нагнуть не раз,
    А ви на що придурки сподівались,
    Що манна з неба упаде на вас?

    Здолали вже епоху зубожіння?
    Тарифи, ціни стрімко лізуть вниз?
    На патріотів почалось гоніння,
    Ригнеться кров’ю нам ще той Париж.

    Вони прийшли щоб землю розпродати,
    Змінити курс з Брюселя до Кремля.
    По міліметру будуть розвертати
    Щоб не втекла з під ніг ота земля…

    Немає сил і слів, дивіться далі,
    «Сватів», «Слугу», «Квартал» і ті ж «плюси»
    Флешмоб із грою хером на роялі
    На Новий рік в гідранта попроси!

    15.12. 2019 р.
    ID: 858026
    Рубрика: Поезія, Громадянська лірика
    дата надходження: 15.12.2019 12:09:04
    © дата внесення змiн: 20.01.2020 14:14:46
    автор: Мирослав Вересюк
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зрозуміють.
    Чого тріпатись з приводу того, що давно минуло?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Где наша ёлка? - уже есть)где мэркенрес? - нету..))
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З чого Ви взяли, що гроші розікрали? За ці гроші зроблено дуже багато корисного для України.
    Ви краще подумайте, скільки життів зберегли, завдяки тому, що відремонтували такі мости, як на скріншоті, що нижче.
    Це - міст в селі Соколівочка, на півшляху з Умані до Черкас. По цій дорозі регулярно перекидають на трейлерах військову техніку із заходу на схід (щоб не їхати через Київ, їдуть із Львівського заводу ремонту бронетехніки через Умань, Черкаси, Золотоношу). Я регулярно бачу, як везуть військову техніку. Уявіть собі, що місток, який був, або провалився під вагою тягача, або тріснула панель, в яку вже провалився автобус із пасажирами.
    Тому ляпати язиком, що гроші ковіду розікрали, може лише безсовісна людина. Якою Ви разом із нібито віруючим Михом-брехуном (кандитадом на персональну смолу в пеклі) і є.
    vlcsnap-2020-11-22-18h58m54s171.png

    Придивіться, що робилося під мостом. А таких мостів нинішній владі від попередніх залишилося десятки, якщо не сотні.

    Я пропоную Вам подивитися пару хвили про стан такого мосту (а мостів в такому стані на цій дорозі було з до десятка, в тому числі - в моєму селі, про що я повідомляв пару місяців тому), ніж ото перепощувати всякі бріхні, і не ганьбітеся.

    View: https://youtu.be/NdgOucOPdNU?t=89
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Найбільшим своїм досягненням Зеленський вважає те, що ще ніхто з тих, хто задихнувся в лікарнях від нестачі кисню, не скаржився на якість доріг або на роботу мусорів.
     
  6. І Міжнародний банк
    Я тут днями написав, що у Державному казначействі немає грошей.
    На мене багато своїх же – зашипіло – затикало. Типу, ось-же ж, казначейство показує, що оборотних коштів у них на єдиному казначейському рахунку 15 мільярдів.
    Ну да. Треба тільки додати, що при бюджеті у видатковій частині у 1 трильйон 100 мільйрдів, щомісячно потрібно 90 мільярдів. Третій клас, перша четверть. Ділимо трильйон сто на 12 місяців – отримуємо необхідну щомісячну суму.
    А ті 15 ярдів, що є в касі – якраз потрібні у першу чергу Пенсійному фонду. Щомісячно така сума десь і набігає, яку бюджет України дотує у ПФ.
    А ще ж, люди добрі – щось на велике будівництво потрібно. Щоб відосики президента веселіші були.
    А ще ж і бюджетникам зарплату за листопад віддати потрібно. Особливо соколам Авакова – щоб лояльнішими були до влади. Ну і усім – від бійців АТО до солістів хору Вірьовки, які оновлюють репертуар разом з Кошовим.
    Тому і виходить, що 15 мільярдів – це дуже умовна сума.
    І не спішіть мене звинувачувати, що я згущую фарби. Просто попитайте бухгалтерів у Центральних органах виконавчої влади. Вони вам скажуть, що зараз виплачуються лише захищені статті. Зарплати, енергоносії. Ну і на залишок – Велике будівництво.
    Простий момент: перестали проплачувати в регіонах навчально-тренувальні збори для спортсменів. З місцевих бюджетів такі статті ще йдуть, але з державного – все.
    А щоб ми розуміли: спортсмену, щоб дати результат на змаганнях наступного місяця – потрібно інтенсивно тренуватися на виїзних базах сьогодні.
    А все тому, що при складанні річного бюджету сподівалися на транш МВФ. У 2,5 мільярди доларів. Помножте на 28,5 – і побачите, скільки точно не б’є по касі. 71,25 мільярди у гривнях. Ай-яй. А воно якось із КСУ невдобно вийшло. І гроші, які на КОВІД клялися витратити – на дороги пішли.
    Тому транш від МВФ цього року – пролітає. Та хтозна, чи й до весни дадуть.
    Місцеві бюджети поки ще тримаються. Проплати наче б ідуть. Але чи надовго? Начальники фінансових управлінь рекомендують розпорядникам коштів ужиматися. У казначействі попереджають, що не всі зобов’язання можуть бути виконані.
    А тут як на зло – Уряд сам палиться, підтверджуючи, що справи у Державі йдуть погано.
    Тому тільки недавно (і мабуть що під тиском Зеленського) НБУ видав рефінанс 16 мільярдів гривень. Тобто – гроші взяли з повітря. Ось у п’ятницю – ще взяли 600 мільйонів.
    І вишенька. Уряд відправляє делегацію до Міжнародного банку реконструкції та розвитку. За кредитом у 300 мільйонів доларів. Або 8,4 мільярди гривень. На що? На боротьбу з КОВІД-19
    Тільки ж там спитають: а куди ви свої 66 мільярдів гривень з КОВІД фонду діли?
    Тут би без сарказму, звичайно, потрібно. Бо усі ж у одному човні. Усім буде погано.
    Але як згадаю, з якою усмішкою Володимир Олександрович нас у кожному відосику запевняє у близькій перемозі – тільки сарказм і залишається.
    Ну не матюкатися ж.
    Віктор Бобиренко
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчину подобається дивитися, куди йдуть народні гроші.
    Дивіться, Хомчине, дивіться.
    А я - дивуюся. Дивуюся, звідки ці гроші беруться? Економіка за цей рік впала на півтора десятка відсотків, а гроші на таке колосальне будівництво є. Моє здивування полягає ось у чому: А чому це в минулі роки, коли грошей було більше, доріг будувалося менше? Менше ремонтувалося мостів, шкіл, стадіонів?
    Може якась умовна Зіна скаже, "гдє дєньгі?"


    View: https://youtu.be/PA_iptMAFgA?t=574
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта пише.
    Срака наближається...ближче... все ближче
    20201123_143504.png
     
  9. Кацалапий, ти вже там?
    20201123_205224.jpg
     
  10. В українській мові є слова, які більш влучно аніж російські передають саму суть. Одне з таких слів – "мавпують". Воно влучне і смачне в роті коли його озвучуєш. Мабуть саме цим пояснюється те, що робить офіс президента Зеленського. Вони мавпують, не розуміючи змісту та доцільності багатьох дій, які бездумно та тупо копіюють у попередньої влади. Бо ім подобається, коли про них кажуть, що вони мавпують. У Зеленского хотят создать пул блогеров, который бы доносил до своей аудитории все "успехи" и "победы" власти. Они хотят это сделать по аналогии с Порошенко, который встречался с блогерами.
    Вот это и есть мавпування в чистейшем виде. Они пытаются скопировать, не зная и не понимая, что на самом деле происходило. Я не буду говорить о чисто пиарных поездках с ПП в рамках "один день с ПП". Я даже не буду говорить вообще за всех блогеров, которые писали о Порошенко. Потому что, например, ололешко считается блогером и считает себя таковым, а я нет. Я не блогер. Но я был на встречах с ПП и несколько раз был на встречах, которые условно можно натянуть на "встречи с какими-то блогерами". На все "встречи" с Порошенко на которых я был, я приглашался не как блогер который будет писать. А как человек владеющей информацией и знающий изнутри ситуацию там, где у ПП и его окружения были провалы в коммуникации. С правом голоса. То есть, я не шел на встречи чтобы быть передастом. Я шел чтобы говорить то, что не могут, не хотят или боятся говорить другие.
    Они (ПП и окружение) не несли нарративы для дальнейшего распространения. Они выясняли что и где не работает или работает криво с нашей точки зрения. И выслушивали предложения. Часть из них реализовалась. Часть проблем в армейской вертикали решалась влет, не потому что лично ПП этим занимался. А потому что сразу бралась на карандаш АПешечкой. А иногда вопросы решались на месте в присутствии Муженко и Полторака, ими же. Сейчас незачем перечислять какие вопросы обсуждались на встречах, на которых я присутствовал. Потому что они были разные, иногда в самых неожиданных местах. Но целью присутствия на этих встречах было одно - говорить о тех проблемах, которые теряются по вертикали от окопа или КП бригады до кабинета НГШ или МО. И это работало. И это было не только со мной. Порошенко понимал, что есть вещи в которых система отстает и не успевает. Поэтому подтягивали людей из "полей", для понимания общей картины. Это касалось многих вопросов. И информполитики в том числе. Многие замечания не доходили на тот момент до адресата. Но, я, по крайней мере, в этом сделал все что мог. Примерно так происходили и другие "встречи" на которых меня не было. Подбирались люди по теме, которые были в теме. Там, где я не владел предметом и мне не было чего сказать, или намечалось "поговорить ниочем" меня не было. Но из того что я слышал, это было в таком же ключе - коммуникация и диалог.
    И вот бессменный капитан политических титаников Подоляк, начинает копировать то, что он не знает и не понимает. Но поскольку были какие-то статьи и разоблачения о порохоботских ботофермах и блогирах (доказательств, кстати так не нашлось за все годы), Подоляк решил собрать пул прозеленских блогеров для того, чтобы они писали. И начали с бывшего прокурорского алкоголика, который разбирается во взятках и сортах бухлишка. Мавпування як воно є. "Планету обезьян" все в детстве читали, ну или кино смотрели? Какая власть, такие и блогиры.
    "Все хуйня, Миша, давай по новой"

    Подписывайтесь на телеграмм канал - Roman Donik

    И страница ФБ Роман Донік - Roman Donik
     
  11. Если ты от жизни от своей устал
    Може, пригадаєш як голосував

    Підвищення зарплат вчителям відтермінували до кінця 2021 року

    Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка відтерміновує збільшення посадових окладів для вчителів на рік – до 31 грудня 2021 року.
    Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів №1149 від 23 листопада 2020 року.

    “Зупинити до 31 грудня 2021 р. дію постанови Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 р. №822”, – йдеться у тексті документу.
     
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Молодец, Ссанычь!Дави их, мразей!
     
  13. Станом на 20 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 використано 41 мільярд гривень, що становить 62% від загальної суми в 66 мільярдів гривень.

    Про це свідчать дані Міністерства фінансів України.

    Зазначається, що на заходи в сфері охорони здоров’я – 7,8 млрд грн з передбачених 18,5 млрд грн. Зокрема:

    – на підвищення надбавок та доплат медичних працівників використано 4,2 млрд грн з передбачених 6,1 млрд грн, або 68,5%;

    – на будівництво та ремонт приймальних відділень спрямовано 1,7 млрд грн;

    – на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлі засобів індивідуального захисту використано 0,8 млрд грн з передбачених 4 млрд грн, або 20%;

    – місцевим бюджетам перераховано субвенцію на забезпечення лікарень киснем в розмірі 571 млн грн. Загалом на ці потреби передбачено 1,5 млрд грн;

    – на закупівлю обладнання для приймальних відділень опорних лікарень використано 0,5 млрд грн з передбачених 4,7 млрд грн, або 10,6%;

    – на закупівлю апаратів ШВЛ витрачено 42 млн грн з передбачених 100 млн грн.

    Крім того, в сфері соціального захисту використано 9,4 млрд грн з передбачених 11,7 млрд грн. Зокрема 6,8 млрд грн перераховано Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, та 1,7 млрд грн – Фонду соціального страхування. Та ще, 0,8 млрд грн використано на виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

    У відомстві також додали, що на заходи в сфері стимулювання економіки використано 20,8 млрд грн, з передбачених 32,4 млрд грн, або 64%. Зокрема, на здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення перераховано 20,76 млрд грн з передбачених 31,45 млрд грн, або 66%. За наданою інформацією, станом на 1 листопада, сума за договорами становить 23,4 млрд грн. На державну підтримку сфери культури, туризму та креативних індустрій використано 58 млн грн з передбачених 1 млрд грн, або 5,8%.

    Крім того, на забезпечення правопорядку використано 2,5 млрд грн з 2,7 млрд грн або 92%.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як Вам такі обставини, що створюються для людини, яка не бажає зранку нічого іншого, крім як позайматися іноземною мовою?
    ("В примкамеру его, в примкамеру!" (с))
    бабаюля.JPG
     
  15. Зранку перше, що попалося на очі у твіттері:
    Mason Lemberg
    Про коронавірус:
    1. Поки ви тут не спите, запиляю я вам тред про те як я хворів ковідкою

    Не про симптоми, не про мій стан, а про особливості протікання хвороби, проблеми на стику хворий/система охорони здоров'я і взагалі про той піздєц який відбувається і ще буде відбуватись
    2. Заразились ми всією родиною від одної людини, яка стверджувала що "то хронічний бронхіт"
    Оскільки заразились разом, то двоє почали майже одночасно кашляти і зрозуміли, що то був ніхя не бронхіт

    На наступний день я пішов здавати тест і обрадував всіх позитивним результатом
    3. До речі, тест я здавав не ПЛР, а якийсь інший.
    Ну знаю як воно там називається, але є тепер миттєві тести, які показують результат відразу.
    Не плутати з експрес-тестами.
    4. Тут так само беруть мазок з горла, наносять на таку фігню як в тесту на вагітність і бах, в тебе на очах дві смужечки, вітаю!
    Перевагою того тесту є не тільки те що він робиться миттєво, а й те що він достатньо точний і значно дешевший за ПЛР
    Я заплатив 800грн, а є то саме 570
    5. Але той тест з приватної лабораторії, звісно, не входить в офіційну статистику
    В результаті в нас захворіли четверо, офіційно хворим був тільки один
    Той ПЛР тест здавали тільки для того щоб отримати лікарняне (не по моєму ж його отримувати всім)
    6. Щоб ви розуміли яка ситуація з тестами у Львові:
    В нас прекрасний сімейний лікар, чудові відносини, дружні.
    Він (як своїх) записував на державний безкоштовний ПЛР-тест, який був зданий на 6-й день після звернення, а результати отримано на 9-й
    7. Причому одразу попередив що тільки 1 тест на сім'ю і більше безкоштовно зробити їм не дозволяють
    А кожен сімейний лікар може в день записати на тестування не більше 10 хворих

    Тобто, можете собі уявити реальні масштаби хвороби, зважаючи на те що багато не тестуються взагалі
    8. Та й тестуватись більшості нема де. Це жителі великих міст можуть вибігти в лабораторію приватну. А з села їм куди бігти?
    9. Здавалось би: а що ті тести дають?
    А без позитивного теста ти можеш забути про безкоштовне КТ і у разі ускладнень попасти в лікарню набагато складніше.
    В моєму випадку ми не розраховували на безкоштовне КТ чи щось інше, але це все коштує шалених грошей.
    А якщо їх нема?
    10. В тому контексті нагадаю, що безкоштовний лікарняний тест від сімейного, який записував нас як своїх прийшов на 9-й день від моменту звернення. Тобто, на 10-й чи 11-й день хвороби.
    А до того моменту ти не маючи грошей не можеш зробити нічого
    Тобто, хоч помирай
    Так і помирають
    11. І ще про масштаби хвороби.
    Я був на КТ 4 рази, в тому числі один раз вночі (КТ цілодобове) і весь час 3-4 людей чекають.
    КТ платне, по попередньому запису, у Львові воно далеко не єдине

    Ну і знову нагадаю, що значна частина навіть не тестуються, не те щоб КТ робити
    12. Про лікарні: піздєц
    У Львові в лікарню без криші, або без передсмертного стану попасти не можливо.
    Бо, по-перше: там реально все забито
    По-друге: нема приватних лікарень які лікують ковід
    13. Тобто якщо хтось хворіє не просто, настає той блядський момент коли ти маєш вирішувати чи задіювати гроші і зв'язки і везти рідну людину в лікарню, тим самим позбавляючи когось гіршого (в плані стану) права на лікування і життя... А з іншого боку...
    14. А з іншого боку ти не знаєш чи зволікання з госпіталізацією не зробить з твого рідного такого ж передсмертного пацієнта
    І це піздєц який вибір, в який поставили тебе уйобки, які проспали 8 місяців "чемпіонства по боротьбі з короною"

    В лікарні ми не були, якщо що
    15. Ще одна особливість лікування під час ковідки в тому що ти залишаєшся сам.

    Була страхівка, спроба знайти медсестру по страхівці на ковід виявилась безуспішною. Хоч страхова реально шукала
    16. Страхова змогла запропонувати хіба що терапевта, який послухає, хоч нам він нах не був потрібен (якщо вже ковід слухається, то це ппц)

    То саме стосується швидкої, яка тобі нічим не допоможе, крім укола вдома... І то в крайніх випадках
    17. В нас не було проблем з їжею, покупками, доставкою.
    А хто ще в такому стані не має на кого покластися - це окремий піздєц
    Ти тоді тупо залишаєшся сам на сам
    18. Навіть в елементарних питаннях ти не можеш ні на кого покластися, бо не хочеш заразити ту людину
    Наприклад, треба було забирати результати КТ, я мусив за ними їздити кожен раз, бо послати гонца - це заразити гонца
    І це не претензії до КТ, а до оленів, що чекають в черзі
    19. З розмов з лікарями, смертність теж теж занижена значно.
    Часто привозять вже таких, кого вже не врятувати. А тести якщо й беруть, то на той день хвороби вони нічого не показують
    20. До речі, про лікарів: радив би знайти двох лікарів, які будуть вести вас на дому.

    Чому двох: бо враховуючи ситуацію лікарі зараз працюють на ізнос. А інколи їм треба ще й спати? Якщо вам в той час хреново, вам просто нікому навіть подзвонити
    21. При тому переконатися що лікарі адекватні
    Бо мені дали телефон світила.
    Світило виявилося довбойобом по суті. Але розмова починалася з грошей на карточку за телефонну консультацію
    І це теж окремий піздєц
    22. На якийсь день не змогли знайти антибіотик в аптеках біля дому. Треба було їхати в інший район міста.
    Потім антибіотик з'явився, але це тривожні дзвіночки
    23. По можливості не слухайте ролики клоуна під час хвороби.
    В нас піки були тоді, коли ця свинота без симптомів записувала веселі ролики з Феофанії, а у Львові в лікарні беруть тільки тих що майже при смерті
    Ви собі не уявляєте який то стан і що хочеться з ним зробити
    24. В результаті: 3 з 4 перенесли легко, з підтримуючими лікарствами, один випадок по класифікації лікарів легко-середній, без особливих лікарств теж

    Мінус 30 тис з бюджету
    25. Підсумовуючи:
    Центральна влада (допустивши такі неконтрольовані масштаби епідемії) і місцева влада (не забезпечивши умови лікування) просрали ситуацію з ковідом.
    Думаю, піки попереду і пздц теж попереду

    Бережіть себе, рідних.
    Допомагайте. Я готовий допогти в міру можливостей
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Кто тут в пароксизме струйного оргазма от Саакашвили бился?Бгггггг:

    [​IMG]
     
  17. Юрій Каракай:
    Останнє фото Дуремара - це колективний портрет миші, що зжерла запаси зерна з Держрезерву.
    Судячи з останнього відео, Сервант лікувався по державній програмі "ВЕЛИКЕ ГОДІВНИЦТВО"!

    Юрій Каракай:
    Україна не відкривала вогонь у відповідь на вбивство російським снайпером нашого бійця. Я не уявляю, чим можна більше деморалізувати армію.

    Олег Леусенко:
    Замість перемир’я – обстріли,
    замість патріотизму – ватність.

    Верховна Рада може скасувати банківську таємницю
    Kisho Derrek:
    Коли зєлєнській остаточно спустошить скарбницю та усілякі державні фонди, він зможе витягати гроші у громадян України просто з рахунків та сейфів напряму, тільки Авакову команду дати.

    Цензор:
    Зеленський розглядає варіанти розриву відносин із Коломойським. Це головна політична вимога США.
    Дитячий письменник:
    Важко уявити, яке "home video" з олігархічних корпоративів та бань товстосумів в нас є шанс побачити на 1+1:

    А теперь еще и министерство правды и счастья в одном флаконе.
    Собрание блогеров за бабки будет позитивчики писать о Зе и его банде.
    Дожили...

    Fairyboar:
    Просто це тепер будуть узаконені ботоферми и офіційною зарплатнею з бюджету.
    Чи будуть там росіяни? Звісно що будуть. У вигляді інструкторів.
    Все як і у часи Голодомору – основну роботу по геноциду населення зробили самі українці, під керівництвом російських кураторів.

    свічка:
    За девять месяцев нынешнего года госдолг Украины увеличился на 347 миллиардов гривен (17:wacko: - до 2,3 триллиона.
    Об этом во вторник, 24 ноября, сообщил глава Счетной палаты Валерий Пацкан

    Адам Смит:
    Оказалось, на прошлой неделе Держказначейство перешло в режим финансирования ТОЛЬКО защищенных статей: з/пл, пенсии и т.д. Никакого строительства, программ... Кончились деньги!
    В прошлый год (тоже тяжелый под конец) такое случилось 17 декабря; а в ноябре не начиналось уже лет 10.

    Йозеф Кнехт:
    Що маємо на сьогодні?
    - бюджету на 2021 немає;
    - грошей немає;
    - незахищені видатки немає за що фінансувати;
    - траншу МВФ немає і не буде;
    - 11263 померлих від ковід;
    У пулу блогерів ОПУ мозковий штрум, шукають позитив для висвітлення. Якби не Львів, то й не було б що написати).

    NATO-OT:
    Тоді худоба навиділа Порошенка, бо їй промили мізки, - тепер худоба ненавидить Порошенка як постійне нагадування, що вона худоба.
    Ось і вся природа сліпої ненависті худоби до хорошого Президента.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А ще заздрісна і мстива худоба ще заспокоїтись не може.
    У людей нема інших прблем, тільки перейматися марно витраченим на політОЛУХів і ботоферми?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)