Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Стовп на другу каденцію планувався.
     
  2. В Україні є щонайменше два види(насправді більше) московських гнид:
    1. Відкриті колаборанти, часто густо з подвійним громадянством країни-агресора(«Окупаційні блохи» у першу чергу)
    2. Скриті колаборанти,котрі верещать про свій патріотизм,але співпрацюють з першими (шмарклі etc.)
    Наймерзенніше, що попри роки війни, окупацію територій, вбивство тисяч українців та евакуацію мільонів, ворожі покидьки користуються широкою підтримкою серед баранячих мас.
     
    Останнє редагування: 26 вер 2020
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А є ще лизоблюди, гівнометальщики, які самі себе визнали мудрішими, кращими, патріотичнішими за інших.
    І дружня порада, перед тим, як по 10 раз ліпити одну і ту саму копіпасту, раджу перевірити пам'ять, з легких препаратів, рекламований, покращує увагу і пам'ять "Біфрен", впливає на роботу мозку "Когнум", складніше - лікар у допомогу!

    Як деякі тЮлькоботи, дуже хочуть повернення Тимошенко в уряд, Зеленський, при всій тупості, розуміє ймовірні наслідки такої дії, звідси і ниття, що інші очільними уряду, такі як Гончарук і Шмигаль не дуже професійні і недовговічні, потрібен професіонал з досвідом, як Тимошенко. Такі самі методи у порохоботів, всі погані, без професійного порошенка ніяк.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Планктоша, а коли ти перестав лизати дупу аталотію і перекинувся на дупу віслюка?
    Як давно ти перестав кидатися кацапським і коломойський гімном про Ілловайськ, котли, Роттердам+, Гонтареву. З кацапських сайтів ти і зараз не вилазиш.
    Наймерзенніше, що попри роки війни, окупацію територій, вбивство тисяч українців та евакуацію мільйонів, ворожі покидьки користуються широкою підтримкою серед баранячих мас.
     
    Останнє редагування: 26 вер 2020
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не збираюсь оправдуватись, але брешете, шановний, на дещо відповідав, таблетки, для покращення пам'яті, все таки потрібні.
    Тепер по порядку: політичних кумирів не мав, на ботофермах ніколи не був, Гриценка деколи підтримував, не більше, ніж достойнішого, кращого, на даний момент, Зеленського, взагалі ніколи не підтримував.
    Гівнометанням, якраз займається ваше кодло. У дечому критик Порошенка - ніяка не "Рука Москви" чи "Нога Путіна", викидайте старі приїджені мантри, з якими пролетіли, як фанера над Парижем.
    І шумить
    І гуде,
    Дрібний дощик іде
    Не бунтуйте, українці,
    А то Путін нападе!
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. - Діду, а які ознаки шизофренії?
    - Ну це коли людина весною 2019 голосувала за Зе, святкувала свою "перемогу", але ось уже більше року абсолютно не помічає помилок ЗЕвлади, але й далі ллє помиї на Порошенка, ніби він так і залишився Президентом.
     
    • Баян Баян x 1
  7. На кіностудії Довженка Івана Гаврилюка колись не затверджували на ролі через «антісавєтскоє ліцо».

    Лора Підгірна:
    Є такий хороший старий анекдот.
    Іде бабця з онуком біля пам’ятника Богданові Хмельницькому.
    Внук запитує:
    «Бабушка, скажи, пажалуйста, а што ето за дядя на лошаді?» – «Панімаєш, внучєк, здєсь кагда–то жилі украінци, ето бил іх вождь».

    Ось так мені живеться…
    Відомий кіноактор Іван Гаврилюк, про своє життя у Києві написав таке: «Найбільший страх у столиці України – російська мова на кожному кроці. Я мав розмови з політв’язнями, які просиділи 20–30 років. Вони казали: «Іване, до концтабору звикаєш». До цього морального концтабору я звикнути не можу…».
    Розказують байки, як утискають у нас росіян. Я ж розповім, як це роблять з українцями.

    31 січня 1967 року. Я на головній пошті столиці посилаю мамі телеграму до Львова. Пишу ж, звісно, рідною мовою. Дівчина за склом кидає мені назад і каже буквально таке: «Ви ваабщє можетє напісать на нармальном язикє?» Це в Україні мені говорить якась шмаркачка!
    Чим прекрасна юність – ти не оглядаєшся і не думаєш про наслідки. Я лівша, розбиваю рукою скло і спокійно виходжу. Ніхто не наздоганяв...

    Весна 1997–го. Минуло тридцять років. Знову ж Київ. У аптеку на Червоноармійській, де я купував ліки для Батька, зайшов полковник української армії. Російською мовою він задав декілька запитань, на що йому відповіли лагідною українською. Тоді він сказав дослівно те, що й дівчинка на пошті: «А ви ваабщє можетє разгаваривать на нормальном языке?»

    Я бив цього полковника, як гамана! Розтоптав його мобільний телефон і пішов. Ніхто не наздоганяв...
    Ось так я виживаю. Я мав розмови з політв’язнями, які просиділи 20–30 років.
    Вони казали: «Іване, до концтабору звикаєш».
    До цього морального концтабору я звикнути не можу.

    Немає такого дня, щоб я у Києві з приводу своєї західноукраїнської мови не відчув ворожого чи негативного ставлення.

    На кіностудії імені Довженка колись мене не затверджували на ролі через моє «антісавєтскоє ліцо».
    Я себе відчуваю одним із найкращих представників української національної меншості у місті Києві.»

    На фото - український митець, народний артист України Іван Гаврилюк, актор з "антісовєцкім ліцом".
    FB_IMG_1601208872168.jpg
     
  8. Поширте, будь ласка, Романові РЕВЕДЖУКові - особисто
    і всім кому бракує трішечки подумати...
    Ромчику, а може дійсно скористатись твоєю порадою "...трішечки думати"? Всім нам.
    От гляньмо,
    1. Українство ще жодного разу не обирало владу як систему.
    1.1. Все ж починалось на демократію і сталий розвиток.
    1.2. Найпотужнішим рушієм був "Народний Рух" і його очільник Чорновол В'ячеслав Максимович...
    1.3. Але суверенна самодостатня Україна і самодостатнє загартоване успішне українство - то неприйнятне московитам...
    1.4. "Випадково" почали нищити Чорновола,
    найгаласливішої критики лунало від Степана Ільковича Хмари, Ірини Фаріон, декількох комуністів-партійців КПСС, ще масовка-підтанцьовка ніби національна підтримка ніби пересічного народу...
    1.5. Таки усунули Чорновола, "випадково" на користь президентства комуніста, головного ідеолога КПСС в Україні - Кравчука Леоніда Макаровича.
    "АбиНеЧорновол" жеж!
    1.6. "Випадково" КравчукЛМ нав'язав українству постсовєтську
    проросійську держсистему повільної й неухильної узурпації
    та збидлячення населення - фіскальну систему державного КОНТРОЛЮ (така сама система й в росії, до слова).
    Це притаманне авторитарним країнам і ніколи в світі не приводило до успіху країн, завжди виводило на межу розвалу державности.
    Ще 60 років тОму остаточно здійснено міжнародні висновки, що
    авторитарні системи є небезпечними суспільствам країн і всьому світу (читаймо експертні матеріали МКЕД).
    А демократичним країнам притаманні - увага - держсистеми соціального і економічного РОЗВИТКУ.
    1.7. Та на шляху втулення українству авторитарної постсовєтської держсистеми
    великою завадою полишався "Народний Рух" і сам Чорновол В'ячеслав Максимович.
    1.8. Чорновола вбили, замаскувавши його смерть під трагічний випадок.
    "Народний Рух" спочтаку розкололи навпіл, а згодом зплюндрували і розпорошили геть.
    1.8. Кравчуку було лячно власноруч втулювати фіскальну держсистему неухильного знедолення вільної України: ще свіжим була народна розправа з Чаушеску.
    Тому Кравчуку скоренько знайшли Пинзеника Вітю, тоді нікому невідомого економіста із заходу України
    з натяком ніби він жеж українець-націоналіст,
    ніяк не пов'язаний з КПСС,
    то й поведе Україну ніби правильним шляхом...
    1.9. Відтоді й повели Україну на знедолення і збидлячення, як корову ведуть на злучку до бика...
    ...із завідомо відомим всьому світу,
    але бажаним московії результатом
    системної НЕуспішности України.
    1.10. Міжнародне законодавство РОЗВИТКУ демократичних суспільств,
    Україна ратифікувала ще й 90-ті роки (тобто прийняла і зобов'язалась виконувати),
    але переробила під московитські забаганки,
    ніби "у нас свій шлях і спосіб",
    та під гаслами демократії
    накинуто це блюзнірство на плечі українців.
    Це як взявши європейську чудову автівку,
    (адже автівка - це збірка співдружніх аґрегатів
    та й держава - збірка співдружніх державних агреґатів
    ти переробив би готову іномарку "по-своєму" - постав в іномарку
    - дерев'яну кабіну від совєтського КрАЗа,
    - сидіння від совєтського дідового "Жигулі",
    - двигун від совєтського "Запорожця" - пишаєшся врешті?
    Чи ти взяв готову
    й ефективно працюючу у всьому світі зборку агрегатів
    Фольксваген, чи Мерседес, Крайслер, Рено тощо
    і обережно, ретельно опікуєшся нею шляхами і здуваєш з неї шпаринки,
    аби нічого в ній не порушити і не зламати ненароком?
    Тоді чому (???) вивірену експертами-професіоналами
    демократичну модель розвитку,
    беззаперечно ефективного розвитку,
    перевірену за сотню років в багатьох країнах світу,
    ми в Україні зкуйовджили на постсовєтського виродка
    і ТРИДЦЯТЬ РОКІВ катуємо цим
    пересічних українців?
    2. Відтоді українська держсистема залишається незмінною
    - лузерським постсовєтським атавізмом-виродком -
    а кожні, ВСІ, вибори - лише зміна обличчь
    у посадових кріслах системного поневічення України.
    Наполягаю:
    кожного разу на виборах міняють лише обличчя, а СИСТЕМА узурпації українства лишається та сама, що була і до виборів -
    на шкоду українству. Навіть винесу окремим пунктом.
    2.1. Наполягаю: кожного разу на виборах міняють лише обличчя, а СИСТЕМА узурпації українства лишається та сама, що була і до виборів - на шкоду українству.
    2.2. Результатом маємо за 30 років найбідніших українців в Європі,
    проте маємо найбагатших чиновників в Європі і
    найшвидше розквітаючих олігархів в світі.
    2.3. Тобто, діюча держсистема генерує всі українські негаразди
    на шкоду українцям, але
    працює на користь учасникам системи і олігархам.
    Хіба ні?
    3. Україні ПОТРІБНО:
    3.1. Скасувати постсовєтське системне лайно (як здійснила й Польща)
    3.2. Застосувати беззаперечно ефективну держсистему на соціально-економічний РОЗВИТОК
    3.3. Розробити і застосувати Кодекс Законів Кримінальної Відповідальності за рашизм, сепаратизм і колаборационізм - навіки. Адже рашизм визнаний в світі сучасним фашизмом.
    Так саме як Німеччина дотепер користує антиФашистське законодавство.
    3.4. Саме цього бракує для успішного розквіту українства в Україні.
    = = =
    Рома, а ти наполегливо продовжуєш
    лишень московитську молитву "абиНеЧорновол" ой
    "абиНеПорошенко" - як завжди відокремлено волають те саме
    Ірина Фаріон,
    Степан Ількович Хмара,
    додався ще Остап Дроздов,
    Роман Реведжук...
    Випадково, Рома?
    Чи таки варто подумати?

    © Юрій Спірідонов
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дорога Кропивницький - Умань. Огляд.
    Я виставив час ролика на тому місці, це почитається ділянка дороги, поремонтована вже нинішньою владою. Торік тут був "повний треш".
    Це - та дорога, яку вбили три роки тому, а потім почали вбивати дорогу Черкаси - Умань.

    View: https://youtu.be/yz0omUhd2cg?t=322
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Реведжук - затятий порохобот, такий же продажний, тільки для інших, як Салавйофф-разбойнік чи Кисельофф.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Штурман літаком не керує.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ви хочете сказати, що член екіпажу військового літака може під час польоту бавитися смартфоном? :scratch_one-s_head:
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чому ні?
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    причиною збільшення кількості аварій на дорогах є розмови по мобільному... тому водіїв штрафують за це...

    літак - це складний транспортний засіб, тому тут "водій" - це весь екіпаж літаку...
    тобто можна вважати і штурмана водієм літаку, (а не тільки того, хто за кермом...)

    якщо замість керування літаком його УВАГА була зайнята чимось іншим - це погано...
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    )(ер там хто їх штрафує. В усякому разі я у нас в місті ЖОДНОГО такого випадку не знаю. І мало того - самі цементовози постійно за кермом з слухавкою. Я навіть деяких особисто у сцяки тикав з цього приводу. Похеру - все одно 3,14здять
     
  17. Відбувається нечувана річ.

    На сайті петицій президенту зареєстровано звернення з вимогою закріпити в Конституції посаду голови офісу президента.

    Більше того, автори вимагають, що б в разі дострокового припинення повноважень президента його обов'язки виконував не голова Верховної Ради, як то прописано зараз, а Єрмак.

    Так так, ви не помилились. Не просто голова офісу, а саме Єрмак.

    І петиція вся написана в стилі деферамбів Єрмаку.

    Автори наполягають, що "голова ОП за своїми діловими якостями та завдяки ефективному менеджменту являється особою, що найбільше відповідає можливій необхідності виконання даних обов'язків. Зокрема, його знають інші співробітники ОП та виконавчої влади, з ним знайомі міжнародні партнери та лідери інших держав, його вказівки будуть ефективно виконуватись на місцях головами ОДА. Голові ОП не потрібно буде входити у курс справ, оскільки він завжди буває на нарадах Президента, постійно супроводжує його у робочих поїздках, а також ефективно виконує поставлені завдання на міжнародних переговорах.... "

    Там є й інші красномовні лізатто, у найкращих традиціях комуністичної партії.

    Про що каже нам ця петиція?

    Вже навіть в команді Єрмака не сумніваються, що Зеленський не дотягне до кінця терміну, а скоріше і працюють у цьому напрямку, можливо навіть з росіянами.

    Очевидно, що іде боротьба між Разумковим та Єрмаком за владу.

    Якщо ця петиція буде розглянута, то я не дуже вірю, що Зеленський внесе подібні пропозиції до Верховної Ради.

    Але це може зробити хтось інший.

    І якщо такі законодавчі ініціативи з'являться у Парламенті, то можна буде сміливо говорити про підготовку державного перевороту.

    Пацюки вже відчули, що Титанік під назвою "Команда Зе" іде на дно, і тепер кожен сам за себе.

    Як там казав президент:"Я вам ничего не должен"?
    Мирослав Гай
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Перший раз таке чую.
    Будь-яка зміна до Конституції, це голоси 300+, дуже сумніваюсь, що така кількість набереться.
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Велике Будівництво.
    Нагадаю, що два тижні тому місток мав от такий вигляд.
    IMG_20200916_072619.jpg
    А тепер уже
    IMG_20140414_011256.jpg IMG_20140414_011143.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ⚡Офіційно: бидло стало жити гірше ніж за часів «нікогда так пльохо ні жьілі как прі Парашєнкє»⚡
     
а де твій аватар? :)