Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про буйність і санітарів хто-хто, а Хомчину точно є чому кричати, до нього з його буйністю не викликали?
    Пряма домовленість Путіна і Порошенка може занадто. Але, я і не тільки я не раз згадували про вільний проїзд 120 км. колони Гіркіна зі звільненого Словянська у Донецьк. Напршується запитання, чи міг бути договорняк із терористом Гіркіним?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ти був в тій колоні чи тобі дали наказ не стріляти по колоні?
    Чи ти тут, щоб розповсюджувати кацапські темники?
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    [​IMG]
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Отвечу тебе, паря, не потому что ты, будто бы всё объяснил, а для других читателей, которые не знают всю историю моего пребывания на форуме.
    Я поддерживал Порошенко не после победы Зеленского на выборах, как это укладывается в твоей теории, паря. А до выборов и во время их проведения. Так что ты снова попался на лживом. Твои рассуждения обо мне хоть как-то, с горем пополам, ещё можно понять, но моя поддержка Порошенко на законных выборах 2019-го года разбивает всю твою тщательно выстроенную конструкцию как ураган карточный домик. И ты о времени моей поддержки прекрасно осведомлён, потому что сам делал прогноз, что после выборов я пропаду с форума.
    Написал это для того, чтобы читатели увидели несостоятельность твоих рассуждений и намеренное умалчивание и искажение тобой фактов. Слова, которые напрочь не работают при условии моей поддержки законных выборов, выделил красным для читателя.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Цель этого интервью-психологическое воздействие на недалекого украинского обывателя. Например, лысый Гон... Гордон с задумчивой мордой кивает в нужных местах. Это показано крупным планом. Этот прикол известен давно, он простой как грабли. Но тупой народ на него ведется, как повелся на клоуна.
    А что касается полезной информации, это все чушь собачья.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я придумав? Які тільки брехливі методи не використовують.
    Це констатація факту, батєнька.
    Мені не давали такий наказ, я і не пілот бойових вертольотів. А чому такий наказ не був для вертолітних частин, наприклад, у Сумській області - це питання знатокам.
     
  8. Якщо ти любиш констатувати факти, то якого лисого ідіоти лізуть коментувати дії військових, спираючись тільки на факти, які поширює ворог.
    Ще раз питаю: ти там був, що дозволяєш собі давати оцінку діям військових? Пинджак цивільний!
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Які дії, таке не виконується з власної ініціативи чи приказу, якогось майора. Був такий приказ зі сторони вищого керівництва?
    При чому тут якісь російські джерела інформації? Дійсно, суміш кефіру з оселедцем.
     
  10. Мушу зауважити, що технологія з навертання нас на безнадію та розпач працює. Працює-є-є.
    Невже ви не бачите, що саме закріплення відчуттів розпачі та невпевненості у майбутньому, розчарування й поразки від нас чекають?
    Ну ви ж розумні?
    Ви ж реально злі на покидьків, що загорталися у прапор лише тоді, коли це було вигідно? На всіх тих, хто п’ять років поспіль лив воду на млин росіян своїми "мова не на часі", "шароварщіна", "лі-кван-ю"?
    Ви ж навчилися нарешті відчувати легкий запах гівна від несподівано гарних текстів косноязиких блогерів?
    Ви ото вже відрізняєте націоналістів від "націоналістів"?
    Ви ото вже блюєте від слова "технократ"?
    Ви вже знаєте, чим громадянське суспільство відрізняється від горлопанів?
    Ви вже й навчилися користуватися не думкою "експертів", а даними з першоджерел і власною головою?
    То чого ж ви рюмсаєте?
    А ми тую червону калину підіймемо!
    Володимир Саркісян
     
  11. - Ти зрозумій, це була не зрада України! Це було таке протестне голосування!
    - Добре, я погоджуся, якщо ти відповіси всього на два питання - проти чого ці єб@нуті протестували і чому вони не протестують зараз?
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Гордон своим Майбахом прямо демонстрирует любовь к деньгам. Он не миллиардер, чтобы для него покупка Майбаха была мелочью. Для него это серьезные траты. Самый верный способ заработать для журналиста это взять интервью у того, у кого никто в твоей стране интервью не берёт. А ещё лучше интервью на крови. А ещё лучше интервью на большой крови.
    Простейшая трёхходовочка. А чтобы лохи всё проглотили, денежку ему за просмотр отнесли и не вякали, он подал заявление в Гаагу. Прекрасно зная, что никаких юридических последствий для Гиркина эта подача заявления иметь не будет. Бабло срублено, лохи у моего экрана, я патриот. Сплошные плюсы.
     
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Правда, по плотности оснащения средствами ПВО лугандон был чуть не впереди планеты всей.Причем- не только "стрелами"- кто-то забыл, как сбивали украинские самолеты и сбили "Боинг"?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз проти чого?
    Вважаю і з попереджувальними акціями Зеленський будее сидіти, як сливка в задниці, дійде до чогось серйознішого, ніякі мєнти його не врятують.
    Як сказала одна людина, тут не в Зеленському справа, але буде наука для інших, не займатись таким обманом та піаром, як Порошенко.
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, странный у вас обыватель, на признания "проник, убивал..." он не ведется, а на таинственные кивания - ведется....
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Это больно читать.... кому и что должен Гордон??? почему ему нельзя брать интервью у пуйла, Гитлера, Сталина, или Тамерлана ??? "интервью на крови" да уж кабздец... вы в курсе как вообще работает журналистика? так послушайте Невзорова, журналист должен быть мерзкой, бессовестной сволочью - только тогда он настоящий журналист. а вы заряжаете на уровне домохозяйки -ааа, Гардон взял интервью у плахого дяди.... журналист без хайпа - может вести только "новости огорода".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ну так на голобородька повелся. Почему бы ему не повестись на стандартные методы психологического воздействия?
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так тому і підтримував, що Порошенко вигідніший путінській Росії.
    Написали Ви, парніша, багато, а про те, що путінська Росія розв"язала війну в Україні - ні гу-гу.
    Крім того, я дуже радий, що ваша братія навіть постаралася спеціально на мене фотожабу створити. Здається, я єдиний, хто удостоївся такої честі. Зазвичай фотожаби малюють лише на дійсно достойних людей.
    А тут - на мене, сірого.
    Дякую.

    ЗІ. А з форума, Ви б, парніша, дійсно пропали б, якби Порошенко переміг. А так битва за російську імперію продовжується.

    Ще раз, запитую, Ви згодні з тим, що Росія розпалила вогнище війни в Україні і підло анексувала Крим, скориставшись тимчасовим безладдям і безвладдям?
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Один тоже никому ничего не должен.
     
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Особисто я згоден.
    А ви згодні з тим, що зеленский - блазень з вірогідною наркозалежністю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)