Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    определенной категории - нет, а определенной - да. так что уж хуже ни стало ни разу.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль



    Ще раз: якщо вже не дійшло за 6 років, то вже не дійде. І там вже в цьому питанні ніхто і ніщо не допоможе.

    P.S. Не будемо далеко ходити...Ви подивіться що зараз робиться в кацапстані з лобизанням Сталіна. І що, ви хочете сказати, що всі ті, хто квіти несе до пам’ятника і сльози за ним пролива - нормальні адекватні люди, які нічого не знають про його злочини? Я навіть зустрічав таких, хто вдячний йому за те, що діда рідного в концтабір відправили. У людина логіка дуже проста: якби мого діда туди не відпраили, то він би не зустрівся з моєю бабусею і тоді б мене не було.
    Отака сама категорія їб0нутих і в лугандоні сидить. Ти їм хоч сци між очі, а вони все одно будуть казати: "то дощ іде"
     
    Останнє редагування: 22 тра 2020
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи доречно і чи комусь цікаво, поговорив би якийсь журналіст із Чикатилом, Онопрієнком, чи наркобароном Пабло Ескобаром - комусь хочеться почути і це якийсь доказ, їхні розмови?
    Не уявляю, у ролі Гордона таких як Микола Вересень, Яніна Соколова чи навіть Наталка Мосейчук.
     
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Энергетический регулятор считает важным импорт электроэнергии для конкурентного рынка
    Нацкомиссия по энергетике и тарифам (НКРЭКУ) выступает за возобновление импорта электроэнергии из России и Беларуси после снятия карантина, чтобы обеспечить на рынке конкуренцию. Об этом глава регулятора Валерий Тарасюк сказал в интервью БизнесЦензору.
    “Мы смотрим на импорт как на элемент конкурентной среды. Мера по его ограничению была вызвана исключительно кризисом в связи с пандемией COVID-19. После преодоления кризиса я считаю необходимым разрешать импорт для обеспечения конкуренции. Особенно это важно для нашего высококонцентрирова нного рынка генерации”, - сказал он.
    Тарасюк подчеркнул, что запрет импорта был введен регулятором только на время карантина. Также он отметил, что импорт как таковой стал возможен после вступления в силу закона “О рынке электроэнергии”. Следовательно, Верховная Рада может как разрешить, так и запретить поставки электричества из-за границы.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Мягко стелишь, гладко спать. Но такой фокус со мной не прокатит. Для заведения уголовного дела нужно обращение. Нет обращения - нет уголовного дела. Это, паря, (кстати, если ты употребляешь моё обращение к тебе, то обозначай меня как автора) первый твой юридический ляп. Второе - нет доказательств, что он автомат не нашёл. Далее по списку можно много писать. Я не его оправдываю, я тебе даю небольшой юридический урок.
    Гордон вас всех за лохов держит, а вы кушаете это и ещё ему монету в карман кладете. Видео - официальный допрос? Нет. Наговорил? Да я сказку рассказывал. И вообще, на видео не я, а человек очень похожий. Это тебе, паря, любой первокурсник юридического скажет. И такой тёртый мужик, как Гордон, это точно знал заранее. Но если лохам сказать всю правду, то они могут обидеться, поэтому вам впаривается всякая патриотическая чушь про Гаагу. А вы верите.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Голос разума в этом потоке лохотрона.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    И много удалось выбить? У Одессы есть антимайданный форум, у Харькова, у Киева. Я их читал, там ничего "выбить" не удалось.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо автомат знайшов, то або не чіпай його, або віднеси відразу в поліцію. До речі Гіркін розгулював з автоматом по території сусідньої держави. Незаконне володіння зброєю. Кримінальну справу не порушують, хоча давно мали порушити саме в Росії, адже неважко доказати, що Гіркін знаходився з іншими бандитами на території сусідньої держави. Йшли, озброєні до зубів, із Слав"янська в Донецьк. Прикриваючись мирним населенням.
    Був "міністром" і так далі.
    Про Гордона можна і не говорити. І без Гордона відомі "заслуги" Гіркіна.
    В Гаазі розберуться, можеш не сумніватися. Саме цим і займаються зараз. Шість років ретельно збирали докази саме такі, щоб першокурсники їх не могли спростувати.
    Дискутувати на цю тему не збираюся. Твоя задача зрозуміла - захищати Росію і Путіна. З форуму не поперли, бо вибрав безпрограшний варіант - начебто на боці Порошенка.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Зараз займаються не цим. Зараз їх відмазують.
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Как минимум, пропаганда войны и терроризма. Это статья.
    Пропаганда войны: Суд вынес приговор за пропаганду войны жительнице Покровска (23.05.20 08:36) « Общество | Цензор.НЕТ

    Неубедительно.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Пфф, да не вопрос, сейчас внесу доказательства.
    Гордон знал об отсутствии юридических последствий? Знал.
    Гордон знал про антиукраинскую деятельность Гиркина? Знал.
    Гордон знал про то, что действия Гиркина привели к горю многих украинских семей? Знал.
    Гордон называет себя патриотом и продвигает это? Да.
    Деньги с просмотров ему приходят? Да.


    Соединяем теперь всё вместе. Гордон сделал "продукт" на горе украинских матерей с целью показать какой он патриот, заранее зная, что никакого патриотизма нет. Люди употребили этот "продукт", дав добро на перечисление денег Гордону. А теперь эти люди говорят - я не лох, мне 42 года.(с)

    Россия сделала продукт, ты его купил. С налогов и т.п. Россия отчисляет деньги Донбассу. Потом оттуда прилетает пуля и в дом матери стучится горе. А ты такой выходишь весь в белом и говоришь - я не стучал в эту дверь, я просто купил продукт.
    Красавец.:good:
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Поддержка Порошенко и одновременно защита Путина и России? :facepalm: Такое иметь в голове это первая стадия заражения коронавирусом?:crazy:
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    продвигал куда??? типа Навальный продвигает Медведева показывая как он с3,14здил льярды? однако.... какая-то феерически тупая взаимосвязь.. Гордон платит в бюджет РФ??????????????????????????????????
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    серьезно пропаганда войны??? а когда по новостям показывают задержание насильника это - пропаганда изнасилований??? ВТФ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Тільки за однієї умови: щоб жоден цементовоз живим звідти вже не вийшов. А потім наостанок можна комусь із цементовозів йогов дупу засунити - нехай там так і тирчить
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Всё разложено по полочкам, комар носа не подточит. Но согласие приводит к больному удару по самолюбию, поэтому нужно всё обозвать. Понимаю, но сути вещей эта игра не меняет.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Немає і не може бути жодного протиріччя.
    І от чому. Те, що нинішня російська влада в особі Путіна хоче знову підім"яти під себе колишній радянсько-імперський простір - це аксіома.
    Путін взяв на себе роль "собіратєлся зємель". А задурманена маса населення Росії його підтримує.
    Саме тому Росія відхватила частину Грузії, саме тому, користуючись моментом, анексувала Крим і почала війну на Сході України, створюючи "народні республіки" від Харкова до Одеси. Саме тому постійно підсипає сіль на "донецьку рану" України.
    А оскільки ціль путінської Росії - розхитування політичної ситуації в Україні (розділяй і володарюй), то використання Порошенка як інструменту проти нинішньої законно обраної влади України в особі Зеленського - цілком логічне.

    Порошенко другий рік (з власних інтересів) дестабілізує ситуацію своїми заявами та діями.
    І мрія Путіна - виникнення хаосу в Україні, коли можна буде під шумок ввести своїх "миротворців", а ситі німці-французи проковтнуть це, як проковтнули анексію Криму. Ну, там якісь санкції нові з"являться, дозволять не три труби газові до Європи, а лише дві. Плавалі - знаєм.

    Тому ще раз повторюю, підтримка Кремлем Порошенка як інструмента боротьби із Зеленським - є цілком логічною.

    Чи Ви (я вирішив звертатися на "Ви", щоб не платити рояльті за "паря") не погоджуєтеся з тим, що в конфлікті на сході України винен Путін з його імперськими амбіціями? Оті всі нескінченні гумкомвої, оті всі ( в минулому смажені буряти), оті танки, міномети, артилерія, боєприпаси, пальне для танків та автомобілів, оті гроші, що йдуть на підтримку маріонеточних "урядів" Донецька та Луганська?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Інформативно, але є речі, де зауважував поправки. Колись чув думку, що Росія бореться за Україну кнутом і пряником, "пряник" - релігія - скільки кричать про справжність тільки МП, зауважував у богослужіннях, наш митрополит Епіфаній, згідно уставу, згадує всіх православних патріархів, в тому числі Кирила, а МП як ставиться до ПЦУ та Епіфанія? Культура - згідний, що колись для визнання якогось співака, потрібно було добре проявитись, часто виступати у Росії, тепер це лишнє, кіно - при Зеленському побільшало трансляції російських фільмів, спільних серіалів, нехай без одіозних Безрукова, Пареченкова, Охлобистіна... але є їм альтернатива.
     
  19. Ото тут кацалапий закрутив. Прямо труси на голову одів. Хуйло підтримує Порошенка? А цей кацалапий часом не пише з вул. Фрунзе 103 в Києві? Вона ж Кульпарківська у Львові і, якщо не помиляюсь, є подібний заклад на Салтиківці у Харкові.
    Куди дивляться санітари.? За що їм платять гроші.
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)