Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже обрали, офіційного переобрання тепер не буде. До кого тепер предявляти притензії?
     
  2. Sandy

    Sandy GRAND


    До виборців, звістно. Ці йолопи кожен день повинні відчувати пекучий дупобіль від свого вибору, а наша місія - притомних громадян - їм в цьому невтомно допомагати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прийшла аналогія, психічнохворий буде кричати, на когось, мати страх до вчинків, що сам може зробити, але звинувачувати буде когось. Нічого не нагадує?
    Хто що має відчувати, шановний? Регіон, жителі, якого ітак виглядали "білою вороною", але при не такому виборі, далеко не всі рвуть на собі волосся чи впадають в істерику.
     
  4. Сьогодні у Харківській області (містечко Мерефа) почалися протести проти видобування сланцевого газу. Люди перекрили трасу.

    Якщо пам'ятаєте, за рік перед війною по темі сланцевого газу розкачували Слов'янськ. Під егідою "Українського вибору".

    Схоже на те, що Мерефа й Нові Санжари (Харківська і Полтавська області) - це вже означені зони для подальшої експансії ворога. Скоро проявляться й інші.

    Одночасно з цим відбулися й ідеологічні диверсії.

    1) Посіпаки Януковича Портнов-Лукаш провели атаку на розслідування злочинів проти "Небесної сотні",
    2) Сам Янукович текстуально поплескав по плечі президента Зеленського за бажання "об'єднання країни" й попросився до нього в союзники. За умови засудженння "державного перевороту" і заодно Порошенка.
    3) Нарешті само вєлічєство Путін дало потужний пропагандистський залп через ТАСС, знову набиваючись у родичі й заперечуючи тим самим наше право на самостійне, окреме від Росії існування.

    Ну і паралельно відбуваються спроби диверсійно-розвідувальних груп прориватися через лінію фронту.

    Це початок нового етапу війни. Через нову напруженість на фронті, ідейні диверсії в інформаційному просторі й дестабілізацію безпосереднього тилу.
    Володимир Горбач
     
  5. Перших два призналися, що трахнули козу. Нічого, почекаємо, коли визнають, що козел трахнув іх
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Sandy

    Sandy GRAND


    А кого мені звинувачувати, якщо я за блазня не голосував? Я весільних фотографів, режисерів, тамадійців та стриптизерш до парламенту не приводив, все, що вони роблять зараз - це відповідальність 73% не трохи обнутих, не моя.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    То Ваша особиста думка.
    Якщо підходити з тієї позиції, що вибирати треба того, хто краще балакає і картинно заламує руки, то тоді найбільш підходить Юля Тимошенко.
    Але якщо і так, як Ви вважаєте, то вибір Зеленського президентом - зайве підтвердження того, наскільки остогид людям Порошенко зі своїм лицемірством. Хоча модуляції в голосі на публіних виступах у нього непогані. Навіть співав і пританцьовував на сцені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якісь у Вас схильності арапські, до кожного ззаду прагнете прилаштуватися.
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Место сзади вас занято- там зекоманда пристроилась.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему забыт групповой насильник? Кстати, показательно, что он не собирается сдавать мандат депутата. Настоящий Зе-депутат.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Лікар Комаровський відвідав Нові Санжари.
    Висновки, хто - порядна людина, а хто - отара овець, що все ніяк не заспокоїться, і шукає будь-якого приводу, щоб розхитати ситуацію і повалити діючу владу своїми чорноволохами-чорнолебедями, робіть самі.
    Доктор Комаровский посетил Новые Санжары: Вопросов куча, ответов нет
    Там же - посилання на ролик, яке, посилання, я перепощую тут.

    View: https://youtu.be/ITtcST2mFgk
     
  12. Черговий Кашпіровський унд Алан Чумак відвідав Н.Санжари. Заряджання води проводив? Чи розводив чергове с тадо баранів?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Досі не віриться що таке можливо, це як сценарій до якогось фільму. Не знаю навіть якого, напевно трагікомедії. Дитячий лікар в ролі експерта розповідає наріду про досі не вивчені вірусні захворювання, а нарід хоче за це зробити його міністром охорони здоров'я цілої країни. Йбнуті
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Тут уже говорили, что это всё заказанные провокации. Значит никакого продолжения быть не может.
    А мы посмотрим.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо для Вас експерти у галузі медицини - Тарас Чорновіл і Ірина Геращенко, а також Макс Лємбєрг і той, як його, Карла Волох, то хто Вам дохтур?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не прихильник і не керуюся порадами Комаровського, але раз заряджання води, напевно скоро, порохоботи будуть ставити банки з водою, як виступатиме Порошенко.
    І я таких не вибрав, як і не вибрав одіозних Синютку, Луценчиху - які стали "правильними" тільки тому, що у "правильній" партії. Ще будуть якісь дорікання області, яка ітак була "білою вороною"?
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо б він кілька днів пожив в тому санаторії, то я б подивився його кіно.
    А так не буду дивитися)))

    зі

    Во, вуйко каже що той педіатр Комаровскій має їхати на гастролі.
    То нашо йому тоті Санжари? Збирав би краще чумодан в дорогу. Нехай щастить!;

    Доктор Комаровський зібрався на гастролі до РФ. У соцмережах це назвали «бізнесом на крові»


    View: https://www.instagram.com/p/B7_TD1upWq_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
     
    Останнє редагування: 23 лют 2020
  18. Привіт лайноїдам


    Тут Radio Lemberg провів дослідження, отримав цікаві результати і зробив висновки:

    "Кількість глядачів українських інфотелеканалів в YouTube станом на 2020/02/22/22:05
    NewsOne — 5650
    112 канал — 3150
    Прямий — 2810
    Наш — 2050
    ЗІК — 1100
    Еспресо — 630
    5 канал — 490
    24 канал — 340
    Україна 24 — 38
    Громадське — ХХ

    Отже, в абсолютних цифрах і у процентній частці:

    глядачі антиукраїнських каналів Медведчука+: 12,000 (75:wacko:

    глядачі проукраїнських каналів Порошенка+: 4,000 (25:wacko:

    Таким чином, виборці Зеленського = глядачі Медведчука (Путіна)"

    Таки любить наш нарід гівна поїсти
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принагідно, на медведчуківських каналах є немало критики Зеленського.
    Яка закономірність, який би телеканал не дивився, всі ніби лідери серед глядацької аудиторії, таке чув на "Прямому", на "Еспрессо", на ZIK.
     
а де твій аватар? :)