Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во-о,начиталися катренів,то й далі викрикують...:yahoo:
  Вітання “Слава Україні!” в армії збережуть наказом Міноборони
  79.jpg
  upload_2020-2-17_16-40-9.png
  Ту он,Васька-бздунішка був,катрена прочитав,перестрашився,що галичани вже в Європі ...і втік,зеленою мармолядою срати далі!
  :bandera::cry:
  00000 1c.JPG
   
  Останнє редагування: 17 лют 2020
 2. Good man

  Good man Обычный человек

  Дмитрий Анатольевич, я смотрю, вы то на задние лапки встаёте перед Михаилом, то поносите его. Поведение, достойное мужчины. :good:
  Думаю, человек без вашей и моей помощи всё видит и понимает. И я так скажу, если я увижу, что Михаил вдруг встанет на путь Зеленского, то я без сомнений тут же назову его предателем. Не буду даже секунду сомневаться и тем более лебезить перед ним, подобно вам.
   
 3. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, я Вас не про Лізу питаю. Я питаю конкретно про @Good man - а. Ваше ставлення до цього кацапського козачка (що вчора було доведено неспростовно) ? Якщо Ви пропустили цей момент, то я нагадаю. Цей паря пише з Росії, і в Україні ніколи не жив і близько. Сидить тут і сере регулярно. Чи якщо він проти Зеленського, то нехай сере? Так от, він ні проти Зеленського, ні проти Порошенка. Він - проти України, як незалежної держави. І почуває себе тут досить комфортно. Ніхто його не жене звідси.
  От Ви, наприклад, за Порошенка, я - проти. А він - за путіна. Працює. З Росії.
  Я Вам щодня буду нагадувати це моє запитання.
  Можете відповісти як кацап Гудман - про унітаз. Що досить смішно з боку громадянина тієї країни, де сорок мільйонів населення ходять в очкові сортири і кілька чоловік щороку провалюються в своє російське гімно і тонуть.

  [​IMG]

  Так, я переглядаю російські сайти. Де ще таку красу побачиш?
   
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Я не дивуюсь, в який раз і у мене, замість відповісти на питання - ліпив копіпасту чорноволохів, розраховує чи у такий спосіб перевести стрілки, чи думає забудуть про поставлене питання.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 5. Good man

  Good man Обычный человек

  И ты сюда же, Планктоша. Сколько раз ты сам сливался от конкретных вопросов, а сейчас себя сильным почувствовал? Ты до сих пор кокетничаешь, отказываясь признавать, что не поддержав Порошенко ты автоматически поддержал Зеленского. Научись сначала сам отвечать за своими поступки, потом приходи с других что-то требовать.
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 6. Good man

  Good man Обычный человек

  Паря, ты тут сколько гарцевал, будто я только до президентских выборов и потом пропаду с форума? Несколько месяцев. Объяснял это тем, что я из России. Так было? Так.
  Потом, когда облажался с этим, включил шарманку, будто я только до парламентских выборов тут. По той же самой причине.
  С парламентскими тоже облажался. Сейчас скажешь, что я до следующих президентских?:))) Или что я тут до второго пришествия?:)))
  Не зря я вас, Дмитрий Анатольевич, называю политическим папой Планктоши. Та же самая болезнь - неумение отвечать за свои слова. Только в менее яркой форме выражена.
  Рецепт лечения тот же - научитесь сначала сами отвечать, а потом от других требовать сможете.
   
 7. Ярослав Денека

  ГЕТЬМАН РУЇНИ: історико-безпардонний нарис

  Про це вже писали. Писали історики й публіцисти. Писали вчені та аматори. Писали й до, і після тогорічних виборів. У 19-му столітті про це писав, навіть, Пантелеймон Куліш у «Чорній Раді». Писали, охкали, ахкали і вкрай дивувались несподіваному затьмаренню, яке накрило українців в той доленосний історичний момент становлення власної держави. Поохкаємо і поахкаємо й ми.

  Карочє, будь-які совпадєнія із сучасністю – випадкові й надумані. Бо наука під назвою «історія», то набір нікамунєнужних оповідань і адназначна повна фігня. Учить її не нада, бо то все брехня, бо історію пишуть «пабєдітєлі», бо вона явно і стопудово «прадажная дєвка імперіалізма» та обслуговує його інтєрєси. А хто її читає, вчить, аналізує, систематизує, співставляє факти, проводить паралелі, виводить аналогії – той прибацаний нєврастєнік, нєуравнавєшений провокатор та без сумнівів продався за гроші все тому ж цинічному шоколадному імперіялізму. А якщо коротко – він просто мудак. Бо «коли ж ви вже, сссyка, заткнетесь, умніки! Поначитувались завумних книг і всьо вам недогода! Еге ж, мабуть, добре жилось останні п`ять років? Ну, ета же нєвазможна тєрпеть! Проста спакойна живітє і занімайтєсь сваєй лічнай жізнью! Вам што, дєлать больше нєчєва?» І цю беззаперечну та істинну в своїй беззаперечній істинності істину ми з радістю підкріпимо історичною нафікнепотрібною побрехенькою. А то починають тут…

  Далеке 17-те століття. Україна багато років охоплена вогнем. Майдан, очолений Богданом Хмельницьким, не виправдав сподівань простих людей і довів до затяжної війни з Польщею, до економічної стагнації й невизначеності. Хоча основним бонусом стало створення незалежної держави – Гетьманщини, раптова смерть Хмельницького виявилась несподіванкою і привела до влади наближені до нього олігархічні клани. Хитке становище, яке потребувало нових лідерів та величезних ресурсів, дало можливість очолити державу гетьману Виговському. Досвідчений політик та адміністратор, чудовий дипломат та воєначальник, Іван Виговський став просто знахідкою для молодої держави. Вміло обходячи гострі кути, постійно домовляючись, створивши антимосковську коаліцію із Західними союзниками (Гадяцька угода 1658р.), Виговський спромігся зупинити московську експансію і навіть розгромити ворога під Конотопом. Але не тут то було.

  Внутрішні реформи, які запровадив Виговський для посилення влади і отримання нових ресурсів для державного будівництва (ввів нові податки й мита – такі собі 1,5% військового збору, тощо) викликали опір серед «євробляхерів» низового козацтва. Плюс підвищеними тарифами були не задоволені й селяни. І пішло поїхало: «Барига! Марадьор! Кругом кумівство і корупція! На крові наживається! А сам з Москвою торгує! Липецька винокурня!» Все це підживлювалось та підбурювалось московською агентурою та московськими грошима, бо східний сусід аж ніяк не хотів втратити для себе такий ласий шматок, як Україна. Стомлений постійними звинуваченнями Виговський зрікся гетьманської булави. Але хаос та безлад продовжились з новою силою. Апогеєм всього цього абсурду стала Чорна рада 1663р. в Ніжині. Де і з`явився він – Іван Брюховецький.

  Він був чудовим оратором й талановитим демагогом. Кажуть, що просив називати себе просто Ваня, і це всім подобалось. Сам був із низів й постійно наголошував на тому, що він «прастий парєнь із народа», що він «такой как всє». Виголошуючи промови та знімаючи емоційні відосіки, він став дуже популярним в мережі та серед «простого наріду». «Велике лихо коїться старшиною, – говорив Брюховецький, – гетьман та полковники і усі менші старшини усі міста, містечка й млини поділили самі поміж собою та володіють ними свавільно! Тому прийде весна саджати будемо! Ні обіцянок, ні пробачень! Зробимо їх разом! Кожен з нас – гетьман!». Проголошуючи зменшення «тарифів», загальну рівність та обмеження влади старшини, він ще додатково заручився підтримкою московського Царя та деяких олігархів. З допомогою «уставшого ат вайни» народу та під вигуки «Аби не Виговський!» Брюховецького тріумфально обирають Гетьманом.

  Піднявши над головою булаву він миттєво концентрує владу в своїх руках, прибираючи конкурентів та пояснюючи це тим, що «я нікаму нічєво не должен!» Опозиція під ревіння вдоволеного натовпу – обезкровлена, а «свинарчуки» Виговського – Яким Сомко та Василь Золотаренко – страчені. Виконуючи свої підкилимні договорняки та маючи певні фінансові зобов`язання, Брюховецький іде на переговори з Москвою та вирішує з нею «дагаварітьса гдєта пасрєдінє». Додатково до підписаних раніше в Переяславі «мінських домовленостей», які ні попередники, ні Москва не збирались виконувати, він підписує нову «формулу Штайнмаєра» (Батуринські статті 1663р.). Ця угода суттєво обмежує суверенітет Гетьманщини, але цар такою «пасрєдіною» все одно не задоволений. Брюховецького обіцянками-цяцянками, погрозами та шантажем виманюють в Москву, де він здає з потрохами абсолютно все і в 1665р. підписує так звані Московські Статті. Цей договір скасовує українську політичну, адміністративну і фінансову незалежність, перетворюючи все в «юга-западний фєдєральний округ», Українська церква підпорядковується Московській, а в найбільших українських містах розміщуються залоги із «зельоних чєлавєчькав» та «апалчєнцев». Сам Брюховецький отримує титул: «Вашего царского пресвитлого величества благодетеля мого милостивого боярин й гетман верного войска вашего царского вирньій холоп й найнижший подножок пресвитлого престола, пресвитлого величества запорозкого Ивашка Брюховецкий». А тепер уявіть, якби на його місці виявився не «найвидатніший лідер сучасності», а просто якийсь дурачок? Західні союзники теж так подумали і, покрутивши пальцем біля скроні, підписали в 1667р. з Москвою сепаратний Андрусівський мирний договір. А також зняли всі санкції і з чистою совістю запустили Північний Потік – 2.

  Всередині держави виявилось теж не все гаразд – побори збільшуються, безлад посилюється, на всіх посадах опиняються дружбани й соратники з Кварталу. При цьому Брюховецький настільки не встигає жити, що немає часу не лише до перукаря сходити, але й слідкувати за маєтками, якими він невпинно обростає. Проблеми накопичуються і гетьман стає поперек горла всім – і козацтву, і простолюду, і старшині. Хаотична політика, терор, здача державних інтересів, повний дипломатичний дилетантизм, кидання із вигуками «єслі нада я і пєрєд чьортам лисим стану на калєні» від одного союзника до іншого, приводять його на переговори до Правобережного гетьмана Дорошенка. Розмова, понти, погрози, сварка, «я ж гетьман, а нє лох какойта!». Дорошенко не роздумуючи приймає рішення, що «хуже нє будєт», захоплює й страчує Брюховецького. Без жодних сентиментів. Не врятувала ні охорона, ні колишній рейтинг, ні СБУ, яке не встигли запитати за «етава чьорта»… А в цю ж саму мить десь сідало сонечко за селом. Затьохкав соловейко в гаю. З поля йшли стомлені косарі. А в хаті накривала стіл розпашіла господиня. Україна жила своїм життям, переживши ще одного …як його? ...цький, ...ський. Блін, вже й прізвище стали забувати… Карочє…

  Отже, падвєдьом ітогі! Все, що написано вище – це повна туфта і профанація. Як можна все те, що було десь колись і дуже давно, порівнювати із сучасністю? Ну, реально – брєд! Ніколи не читайте книги по історії – це врєдно, опасно і заставляє мозок працювати. Після цього нєвозможно навіть «Свати» подивиться. Тому будьте дуже і дуже уважні, коли берете якусь книжку до рук – а вдруг там возмутітєльна єресь і Вас до кінця життя буде мучити якесь неймовірне відкриття, яке Ви зненацька зробите в своїй голові? Ви ж не лох какойта?
   
 8. Good man

  Good man Обычный человек

  Такой пост Дмитрий Анатольевич долго будет усваивать.:haha:
   
 9. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, Женю Онєгіне...
  А Ви своіми словами, а на Адамом, вибачаюся, Смітом, щось написати можете?
  Наприклад, як Ви ставитеся до неспростовних доказів, що Гудман - кацап, що живе в Росії і працює на Росію?
  Вам подобається, що кацап Гудман, який жодного противного проти Росії та Путіна слова не сказав, Вас тут так вперто підтримує?
  І ненавидить того ж Невзорова, який сміявся з російської армії яка атакувала українскі баржі в Керченській протоці, щоб захопити унітази і спіднє боцмана.
  Тобто, ненавидить всіх, хто вважає Путіна узурпатором.
   
 10. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  @Mykhaylo Khomchyn , можливо Ви не зрозуміли, що я запитав у попередньому посту (не знаєте російської і хто такий Пушкін), то я Вам даю цитату у перекладі Максима Тадейовича, і сподіваюсь, що Ви відповісте на моє питання, чи погоджуєтеся Ви, що @Good man - засланий кацапцський козачок?
  Якщо своїми словами відповісти не зможете, дайте цитату з когось іншого, крім Адама Сміта. Можете - з Наполеона Буанапарте. Під весну наполеони стають активніші.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Good man

  І чого, і коли я уникав. Звинувачення, що хтось не за того проголосував, та вам вже тисячі разів пояснювали, ще головою в стіну товкти? Львівщина ітак виглядала на тлі України білою вороною, не переміг би Порошенко все одно, та заспокійтесь.

  Mykhaylo Khomchyn

  Стиль як на ватних шабашах, як у Скабєюшки - показати якусь подію в Україні, всім дружно засміяти, осудити, цілою студією пожучити якогось дурачка з України. А якщо ніяких визначних подій в Україні, а тут на шабаші у всіх такий азарт, не відміняти передачу, тоді можна щось перекрутити, щось дофнтазувати, щось згадати старе... Така тактика і в порохоботів, нічим не відзначився Зеленський, включаємо фантазію, що так і так може бути, згадаємо, що було колись.
   
 12. Прямо зараз 73% люто шукають винних у своїй перемозі.

  Валерій Прозапас::
  При Порошенку - зростання ВВП 4,5%
  При Зеленському - 1,5%

  Рейтингами-антирейтингами міряйтесь досхочу - рахунок на табло.

  Продовжуйте довіряти бубочке - ще за півроку буде не +1,5%, а -1,5%, а Мілованов пояснить це цвітінням акацій на Січеславщіні.

  Отак колись для колгоспників, що їли полову, Петлюра бува поганий.

  Аж противно як все передбачувано.

  Львовский метрополитен:
  А Богдан на Сейшелах стебётся с лохов, голосовавших за Зеленского и прочую зекоМанду.

  Тётя Роза:
  Луи де Фюнес был замечательным комиком и любимцем французов. Но им никогда не пришло бы в голову избрать его Президентом Франции. А ему никогда бы не пришла в голову мысль претендовать на это!

  Йозеф Кнехт:
  Трішки патріотизму вам в стрічку. Лещенко в телеграмі похвалился тим, що незважаючи на зусилля Пороха, план Мюнхенської змови повернули на сайт Мюнхенської конференції. Можливо період правління Зе потрібен для того, щоб вся п'ята колона розкрилася у всій красі?

  Роман Доник:
  Попытался выяснить, чем занимались эти пол года кандидаты в президенты. Ну, все эти спасители Украины. Все эти совести, чести, справедливости. Никого нет, кроме злодея Порошенко. Где они? Что делают? Их похитили инопланетяне? Их семьи взяли в заложники? Где все эти патриоты? Может им помощь нужна, а мы не знаем?
   
 13. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  "Mykhaylo Khomchyn, post: 3196601, member: 67697"]Продовжуйте довіряти бубочке - ще за півроку буде не +1,5%, а -1,5%,[/QUOTE]
  Як кажуть у народі: "Краще із розумним загубити, ніж із дурнем знайти."
   
 14. Як кажуть у народі: "Краще із розумним загубити, ніж із дурнем знайти."[/QUOTE]
  Як кажуть у народі: "Краще із розумним загубити, ніж із дурнем знайти."[/QUOTE]
  І я про те. Цікаво, що 73% дурнів планували знайти з віслючком Янелохом?
   
 15. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Та скільки буде та зацикленість? Та неактуальне зараз протистояння Зеленський/Порошенко. Не всі підтримуют ь, але вибір зроблено і Порошенко - минуле.
   
 16. Планктоша, минуле ти, архаічне минуле
   
  • Тупо Тупо x 1
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не дивуюсь, чому зацікавленість психотерапевтом Березюком.
  Кому не подобається Трамп, закликають повернути Обаму чи воскресити Вашингтона? Тупі американці, правда?
   
 18. Прийшов час декому нагадати:

  Пост від 5 лютого 2020 р.

  Косолапий такий апологет віслючка, то може дасть відповіді на назрівші питання, а то сцикун в чергове засцить і відморозиться, здрисне
  Назрели вопросы к Голобородьке

  Алексей Петров: "Тут вопросы назрели к Голобородьке. Как никак прошло почти девять месяцев с булавой в руках.

  — как так получилось, что Украина почти самая бедная страна при президенте–долларовом миллионере?

  — почему критикующих Вас людей таскают в СБУ, а в это время по Киеву спокойно гуляют представители Министерства обороны РФ?

  — как вы спите ночью, если только за январь армия потеряла 14 бойцов, а Вы бегаете за Путиным ради фото?

  — не стыдно вам было отдыхать на фешенебельных курортах, например в Омане, когда депутаты вашей политической силы предлагают старушкам продать собаку, чтобы оплатить коммуналку?

  — почему через 9 месяцев вашей каденции мы мало того, что так и не знаем убийц на Майдане, но и лишились ключевых свидетелей?

  — не хотели бы вы принять участие в эксперименте и попробовать прожить на 1500 гривен пенсии хотя бы месяц?

  — как можно было на шестой год войны, осознавая опасность, давать приказ армии на отступление со своей земли?

  — сколько денег вам еще нужно взять из бюджета страны, чтобы наесться?

  — куда делись наши Карпатские леса?

  — почему не наказаны приспешники Януковича? Мало того, они возвращаются в Украину и чувствуют себя здесь более чем вольготно?

  — сколько лично вам занесли с "Роттердам+" и контрактов на поставку российского газа и электроэнергию?

  — добровольцы и патриоты оказались в тюрьмах, потому что для вас они угроза?

  — помните ли вы такое слово как люстрация?

  — какова ваша доля с незаконного копания янтаря?

  — почему ваши сериалы до сих пор транслируются в России?

  — почему курс гривны растёт, а цены в магазинах не снижаются?

  — почему ваши депутаты, вызывают проституток и занимаются решаловом в сессионном зале?"
   
 19. Один із радянських фейків, у який я особисто вірив років так до 16-ти, поки не став належним чином вивчати географію. Його суть:
  у нас буде за 2 дні така погода, яка зараз у Москві.

  Це звичайно дурня, але я у неї вірив, як і усі.
  Аж поки не вияснив для себе, що антициклони до нас дійсно може притягти з північногог сходу. Але усі циклони, уся погана погода тягнеться до нас із західним переносом. Із Заходу.
  Але сьогодні в магазині зіткнувся з тіткою, яка каже знайомій щось типу - ну от, сьогодні в Масквє така погода, після завтра і у нас таке буде.
  Фігушкі. до нас тягне циклона. І він з Атлантики.
  Задумався. Єдине, що може долетіти до нас гарного з Маскви - це антициклони з ясним сонечком влітку.
  Але дякувати за це ми маємо Найвеличнішому лідеру сучасності, бо "Прошла зіма, настало лєто, спасіба партії за ето. А партія ета - Слугі народа".
  Я тут проводив одне соцдослідження в Сумах. Мені дозволив замовник викласти одну цифру.
  У місті Суми за партію "Слуга народу" готові найближчої неділі проголосувати 32% людей. Причому за інші партії ми ставили місцевих лідерів, а тут поставили у анкеті так: "Голова партії "Слуга народу" - прізвище якого поки-що не відоме.
  За цього невідомого лідера і його молоду (сподіваюся!) команду в Сумах готові проголосувати 32% людей.
  Скільки з них будуть звонить прастітуткам, хто з них сидів за насильство? Хто вони власне такі - 32% людей пофігу.
  Це все, що треба знати про виборців, які вирішують нашу долю.
  Найму репетитора з англійської для дітей. Відчуваю, що з такими співвітчизниками доведеться їхати на старість в еміграцію.
  Або пасіонарії таки знову вийдуть - і обнулять вибір (от сказати зараз без мата) малоосвіченої частини населення (рагулів), яка хоче халяви і яку мучить жаба.
  Я за революцію!
  Щось давно не було красивої драчки у Києві!
  Віктор Бобиренко

  P.S. Я - за!!!
   
а де твій аватар? :)