Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дякуйте @Silver bullet , що я глянув написане Вами, і Ви удостоїлись високої честі на отримання відповіді від мене (жартую).

    По-перше, якщо для Вас авторитети Жора з Брайтон-біч і якийсь Лєвітов (дуже схожий на закордонного жидка),яких Ви без упину цитуєте (кацапською мовою, зауважу), то чому для мене не може бути авторитетом Латиніна, на яку пропутінці кілька разів вчиняли замахи, і яка змушена зараз переховуватися за кордоном?
    По-друге, де я згадував Юлю Кузьменко? (Може Ви підсліпкуватий і спутали Кузьменко зі згадкою авіаносця Адмірал Кузнєцов, у народі - "Кузя"? Так от, мушу Вас здивувати: Юля Кузьменко і російський авіаносець - не одне і те ж).
    Я згадував трьох, точніше - чотирьох фігурантів.
    Грищенків - чоловіка і жінку, та їх розмови по телефону.
    Антоненка, який гарячково слав СМС-ки тому хлопцю, у якого зберігалася половинка міни - точно такого приготування, яким був підірваний Шеремет, та невдало намагалися підірвати бізнесмена з Іванофранківщини.
    У Вас є якісь заперечення стосовно цих чотирьох?
    Ви заперечуєте наявність перехоплених розмов? До речі, це не Латиніна видумала, вона посилається на прес-конференцію.
    Ви заперечуєте те, що Антоненко, коли до нього вже стукали в двері (при присутності його ж адвоката), слав СМС-ки тому, в кого була вибухівка?

    Дайте відповідь @Silver bullet , а вона мені повідомить. І не прикидайтеся розумним - це Вам не личить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. З 2014 року по відношенню до кацапні я притримуюсь висловлювання генерала Шерідана: " гарний індєєць - мертвий індєєць".
    А з приводу пресконференціі: лікуйте память, або перегляньте висловлювання про вбивство Шеремета Антохи Геращенко і того ж сабакова трьохрічноі давнини.
    Про доказову база промовчу. Не варта потраченого часу.
     
  3. І ще про любиму капиху косолапого і іі "правдоподібні" висери:

    Влад Добош
    І так по Юлия Кузьменко.
    Буду намагатися описати стисло, але зрозуміло. Пам'ятаєте як в підозрі було написано, що: "Антоненко А.С. (Він же Ріфмастер) підшукав та залучив мешканку Києва Кузьменко Юлію та військовослужбовця за контрактом Дугарь Яну". Хто не пам'ятає може ознайомитися з підозрою, я її раніше викладав. Тобто згідно тієї підозри Вони мали однин одного знати задовго до підриву Шеремета 20.07.2016 року.
    А тепер увага!
    Юля Кузьменко, Яну Дугарь перший раз побачила та познайомилася при обшуку у Грищенко Ірини (Пуми) десь півтора-два місяці тому. Поліція знає коли точно було, може перевірити. Тобто в вересень-жовтень 2019 року. Доречі з сім'єю Грищенків (Пумою та Бучею) Юля познайомилася лише рік тому, на скільки пам'ятає літо 2018 року.
    Антоненко А.С.(Ріфмастер) взагалі незнайомий з Дугарь Яною.
    Юля Кузьменко познайомилася з Ріфмастером в 16 році точно місяць не пам'ятає, але було холодно, коли стала свідком ДТП при якому таксист збив дружину та дитину Ріфмастера, вона про це написала в фейсбук і через деякий час в месенджерах їй написав якиїсь Антоненко, сказав що то була його дружина та дитина і чи зможе вона виступити свідком. І побачила його вперше в поліції куди її запросив доречі Герман Приступа по телефону, щоб вона виступила свідком по ДТП. Після того довго Юля не бачила Ріфмастера, і ще кілька разів зустрілися по волонтерській роботі. І все! Так хто кого підшуковував?
    Це буде викладено обов'язково офіційно в протоколі допиту, як Юлі так і свідків. Цю інформацію легко поліція перевірить, так як була справа по ДТП. Її легко отримати в райвідділку.
    Тепер друге, пам'ятаєте як на прес-конференції якиїсь генерал з кам'яним обличчям віщав про те що телефон Юлі 19.07.2016 року з 19ї був неактивним, що для неї не характерно. Додаю скріни з фейсбук меседжера Юлі де вона переписується з своєю подругою з 20.37 до 20.50, 19.07.2016 року. Доречі в месенджері фейсбук неможливо змінити дату та час (це для невіруючих).
     
  4. А тепер для особливо тупих. Думаю тупі між собою розберуться хто тупіший і повідомлять один одного


    View: https://www.facebook.com/groups/banderotelegraf/permalink/1367071736836499/


    "Эти два фото сделаны с интервалом в 24 часа. Первое - 20.07.2016 с камер видеонаблюдения на месте взрыва. Второе - 21.07.2016 с концерта Антоненко в Докер АБС.

    И теперь у меня два вопроса.
    1. Как он за сутки так похудел?
    2. Как ему удалось отрастить бороду по бокам лица за те же сутки?

    Очень хочется получить ответ, ведь полиция утверждает что это один и тот же человек. Или это не точно?

    FB_IMG_1576466907789.jpg
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коли буде визнання порохоботів, що помилились, недооцінили, даремно копіпастили різних чорноволохів? Даремно робили із Порошенка якогось ідола та безальтернативного? Не забули як колись Кучма, здавався дуже проросійським, але видав книгу ( не сам ) "Україна не Росія"?
     
  6. В чому помилилися. В тому, що побачили, що стадо таких тупих баранів як ти і прокацапських малоросів зливають Україну.
    Що недооцінили шмарклю?
    Порошенка і його команду чихвостили всі ці чотири роки, що під впливом грантожерів і прикриттям захисту свободи слова в краіні йде промивка мозків, мінстецьпіздець нічого не робить.
    І що ми маємо на виході:
    Наєм прилаштувався в Укроборонпромі на зарплату в 300 з лишнім тисяч, бородата бабця прилаштувала іншу бородату суку лещенка в набраду Укрзалізниці на мільйонну зарплату. Теж і з іншими грантожерами журношлюхами, у яких вже немає корупціі, зради, котлів, армія гола-боса, Мальдів, липецькоі хвабрики і т.д.

    Залишились тільки ідіоти типу планктоші які цьому вірили, і малороси типу косолапого, цигана, прохвеССорші, які цьому сприяли.
     
  7. Цього тижня Миколай нам принесе надважкий тиждень.
    За впевненою дестабілізацією Аваковим ( і президентом на подтанцовкє, що для нього не характерно) ситуації в країні / через незрозумілі звинувачування і цькування ветеранів / ми маємо саме 19-го подію, не менш важливу, ніж 9-го.
    Цього дня або банківську систему України буде захищено від впливу Коломойського, або нам усім буде ЙОЙ. Бо саме цього дня відбудеться апеляція по ПриватБанку, де позиція головного Карабаса країни - віджати в України банк, як плату за перемогу на виборах.
    Ну і, звичайно, усі хочуть побачити таємні протоколи Молотова-Рібентропа (закреслено) Путіна-Зеленського по розділу країни.
    Протоколи можуть бути оформлені під конституційні зміни і заретушовані під перемогу.
    Хтозна. Усі три події пахнуть погано. Забагато, як для одного тижня.
    А ще ж вони сподіваються, що ми усі пропустимо цей кіпіш, почавши падбухівать на корпоративах.
    Закликаю цей тиждень українців до тверезості в мисленні.
    Но пасаран!!! Зрада не пройде!
    Віктор Бобиренко
     
  8. Передайте там хтось косолапому. Та і іншим, хто хоче зрозуміти, що відбувається, буде цікаво

    Справа Шеремета: як знайшли мертвим Івана Вакуленка
     
  9. «Війна - це мир. Свобода - це рабство. Неуцтво - це сила.» Орвелл втілюється у змінах до Конституції. Цю «децентралізацію» із закріпленням прямої одноосібної президентської вертикалі ще будуть аналізувати.

    Але є один реальний очевидний СИГНАЛ ТРИВОГИ ⭕️.

    На прямолінійну зміну статусу ОРДЛО у Зеленського не наважились. Вирішили заховати. Отже, Конституція України:

    Стаття 92. Виключно законами України визначаються:

    ЧИННА РЕДАКЦІЯ:
    16) статус столиці України; спеціальний статус інших міст;

    ПРОПОНУЄТЬСЯ:
    16) адміністративно-територіальний устрій‼️, правовий статус адміністративно-територіальних одиниць‼️; правовий статус міста Києва як столиці України;

    Привіт узаконене ОРДЛО простою більшістю ВР (226 голосів замість 300) у статусі, який визначать потім. А далі можна і фактичну федералізацію під таке формулювання, якщо домовляться. Кількаходовочка.

    Я казав, всі основні дії зі злиття України під вимоги Путіна будуть не в Парижі. Треба стежити за руками потім. Ось, будь ласка, фокус номер раз.

    Владі треба показати, що Конституція - не може стати розмінною монетою в небезпечних іграх з Кремлем. Бо на кону не самопіар Зеленського, а безпека України.
    Володимир Ар'єв
     
  10. Помітили, як з понеділка "Слуги народу" перейшли до створення нових інфоприводів викривлення реальності?

    Крок 1 - Спроба маргіналізації опору.

    Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що захисники України не мусять мати якихось преференцій перед відповідальністю за злочини. (Убивство Шеремета: Героїзм, навіть у захисті Батьківщини, не може давати преференцій перед кримінальним законодавством, - Разумков про розслідування вбивства Шеремета (16.12.19 12:06) « Політика України | Цензор.НЕТ)

    - Відчули маніпуляцію?
    Частина суспільства обурена не тим, кого затримали, а тим як порушуються права людини, презумція невинуватості і які при цьому ліплять "докази", вишиті білими нитками. Ну і звісно, коли жертвами репресій обрали саме волонтерів та добровольців і назвали їх "вбивцями" на високому рівні без відповідного суду і без врахування алібі, то природньо, що це помітили швидше. Але справа не в їх статусі в суспільстві, а в тому, що це судилище і кричуще порушення прав людей. Коли міністр МВС разом з прокурором і президентом реалізували інформаційно-психологічну операцію з метою відволікання уваги від "законотворчості" після Норманді.

    Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що поки оприлюднені не всі докази у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. (Убивство Шеремета: Арахамія про справу Шеремета: Я чекаю, коли буде суд, знаю, що не всі докази були представлені під час брифінгу (16.12.19 13:27) « Політика України | Цензор.НЕТ)

    - Серйозно? І що ж нам ще покажуть такого, чого не встигли доліпити з гівна і палок проти Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, які мають залізні алібі?

    Крок 2 - "Підпал Рейхстагу".

    "Правоохоронці нас попередили про можливі напади на нардепів протягом цього тижня, - Арахамія"

    - Паралельно, що б підготувати наступні репресивні дії проти вже більшої кількості людей вкидають одночасно інфоприводи, типу когось із "Слуг Народу" залякують, когось побили, хтось готує напади...Зазвичай найголосніше кричать "Тримай вора!" самі вори... І в анонсі радикальних дій проти депутатів з боку Арахамії проглядається початок нової інформаційної операції. Бо в одному повідомленні по справі Шеремета він каже, що не всі улікі показали, все складно, типу таємниця слідства. А в іншій заяві вже ніяких таємниць, оперативних дій, вже можна оголосити: "Будуть напади на цьому тижні", - соупадєніє?

    Це тільки бліц-перегляд деяких новин за сьогодні. Впевнений, що якщо зануритись, то частин пазлів буде набагато більше. Якщо хтось і розхитує ситуацію в країні, то це самі "Слуги" разом із Зе (звісно, вони лише виконавці цього театру абсурду).

    Тож моя порада друзям - не реагуйте ніяк на їх закиди інфоприводів про підготовку побиття чи залякування "Слуг". Саме ці "мемчики" і вкинуті для чергового етапу відволікання нашої уваги.

    Що справді важливо, це їх законотворчість і спроби виконати вимоги Путіна.

    А також важливо захищати людей, які стали об'єктами репресій.
    Roman Burko
     
  11. Да, охуеватор давно перегорел. Но сейчас он и не нужен уже. Масса пиздеца проходит предел Шварцшильда, коллапсирует и устанавливает горизонт событий. Как несложно догадаться, я о проекте изменений в Конституцию.

    Это не просто ползучая капитуляция. Это "окончательное решение украинского вопроса". Это гиперцентрализация власти в руках президента и уничтожения унитарного характера государства. Покушение на конституционный строй.

    Принятия этого выкидыша порочной связи юридической профнепригодности с конституцией РФ просто нельзя допускать. Начиная от обычных акций гражданского неповиновения и вплоть до блокирования ВР.

    Вот теперь, похоже, нужна полная мобилизация.
    Никита Соловьев
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хтось вже пальнув у рило нарваному Хомчину?

    Тепер попорядку, на 100% мене Зеленський не влаштовує, але які були думки порохоботів: як у Росії - не Путін, Америка нападе і розвалиться РаССєюшка, у нас - не Порошенко, Путін нападе і України не буде, пройшли вибори, де Порошенко розгромно програв, який прогноз справдився? Дійства на День Незалежності, хода учасників бойових дій окремо, вічні дописи, що от почнуть бунт проти Зеленського і примкне до них Порошенко - що справдилось? Далі День Захисника Вітчизни, прогнози порохоботів, що збирають бійці майдан, куди примкне Порошенко - що справдилось? Перед саммітом 9 грудня - ниття порохоботів, що всіх Зеленський здасть, треба збирати майдан із Порошенком, після самміту була потреба у майдані? Що буде тепер, яка страшилка?

    Бачу таку аналогію: всі критикують, що при ймовірному особливому статусі, не Донбас увійде у склад України, а Україна долучиться до Донбасу, деякі порохоботи хочуть прямо протилежне, щоб вся Україна була як Галичина, зауважував, як деякі старші люди можуть робити дурні зауваження, ніби смачний борщ на Полтавщині, але "У мене в селі варять не такий", є особливі обрядові пісні на Черкащині, але "У мене в селі так не колядують", цікаве може бути весілля на Вінничині, але "У мене в селі такого не роблять". Україна не тільки прихильники Порошенка і при його заслугах, не є він безальтернативним та заслужившим безкарність та довічність.
     
  13. А чого приходив, що сказати хотів?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто приходив? Особисто я можу тут появлятися, коли є можливість і висловлювати свою думку, не питаючи у когось додзволу.
     
  15. Так чого приходив, що сказати хотів?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я чітко написав, коли можу появлятися і власником обговорення тут ніхто не є і не може давати вказівки коли кому появлятися.

    І вішати ярлики хто мудріший і патріотичніший ніхто не давав повноважень.
     
  17. Що далі?

    Отже з розгону "дагаварітса по сєрєдінє" не вийшло. Опір капітуляції з боку громадськості, парламентської опозиції, діаспори та навіть частини владної команди дав свої плоди.

    Зелені обрали тактику малих зрад. Десь поступки тут, десь зміни там. На велику бурю не набирається, але капітуляційний процес іде.

    Готуються до березня.

    Звідси залякування репресіями та демонізація патріотичного руху в провладних ЗМІ.

    Все виглядає дуже огидно. Всі ці сфальсифіковані комюніке саміту, гібридні зміни до конституції. Сцикливо. Все на пів шишечки.

    Ми виграли трохи часу. Тепер треба організовуватись для головного завдання - дострокової, законної зміни влади. При цьому важливо зберегти основи держави і боєздатність фронту. Бунт призведе лише до хаосу. А нам потрібен результат, а не процес.

    З цими хлопцями по іншому не можна. Ця влада, як мавпа з гранатою - невідомо коли рване. Країна у нас одна. Ризикувати не будемо.

    "Що, де, коли, з ким і як" - на ці питання відповідатимемо поступово. Не потрібно тій стороні допомагати з інформацією.

    Але план є, команда формується. Долучайтесь #Рух_опору_капітуляції

    Андрій Левус,член Координаційної ради РОК
    _____
    Приєднатися Рух Опору Капітуляції

    Підтримати нас фінансово:
    карта спецрахунку Благодійного Фонду «Мир і Ко» :
    5169 3305 1985 2369
    Кошти направляти з позначкою "на статутну діяльність".
    Більше варіантів підтримки: Услуги
     
  18. А я тут фото планктоші знайшов:

    View: https://twitter.com/pastorkopf/status/1206670493169995777?s=20
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)