Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Аллё, фракция Зеленского? Кто вас тут предупреждал про встречу в Париже? Какую дурочку вы теперь включать будете?

    Есть поговорка: хоть ссы в глаза - всё божья роса.

    Вам уже прямым текстом всё расписывают, а вы продолжаете лгать самим себе. Устроились тут уютно, с кем дискутировать вам грозит выставлением напоказ собственной глупости - сразу в москали записываете или в игнор. Но ничего, реальность вас в чувство приведёт и я буду первым, кто над вами будет смеяться.
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Кернес из Игорька быстро человека-кнопку сделает.:punish:
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це вже пряма зрада загравання з ворогом цей так званий військовий повинен негайно бути звільнений з ЗСУ ,тільки чому мовчать так звані патріоти ?
    Як княгиня Ольга поборола сепаратистів із Деревлянської Народної Республіки? Тут має бути такий самий метод.
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І я поможу їм також з Іркою Фаріоновою в-дупцю факела запхати! А шо ще не вмерла Україна і старий вуйко Нотоцо.Гурра!:yahoo:

    upload_2019-12-12_20-44-51.png
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Щенок ты геополитический, где во времена Ольги был Штайнмаер?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Обзивати мене можете ким завгодно, мені то десь. Я ні перед європейцем, ні перед москалем не кланявся.
    І таких як ви, пріус і Оля видів десь і дрібненькими.

    Я нікого не звинувачую в манкрутстві і зраді. Життя дуже цікава штука.
    Але вже якщо скурвився, то хоть не бий себе ратицею в груди і не розказуй про патріотизм.

    У мене до вас, @Юрко НОТОЦО, останнє питання. Трохи воно напряжне, але таке життя.

    Ви показали знимку, на якій ви залишили собі місце біля батьків на цвинтарі в Самборі.
    Юрко, а де ваші діти побажають, щоб їх похоронили?
    В Самборі, біля вас? Чи в Дрогобичі, без вас?

    Прошу відповісти.
     
    Останнє редагування: 12 гру 2019
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Діду, ще зуби не вибили? Пригодиться Намордник - Зоотовары в Львов - OLX.ua
    Приколи треба розуміти, а не ліпити біліберду і показувати із себе супер-мудрого.
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    А кого ты тут недавно матом обкладывал? Кому ты здесь из себя теперь философа строишь.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты свои БДСМ навыки не рекламируй. Туту люди серьезные собрались, а не какие-то пенсионеры из троллейбуса.:)))
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Без проблем! В Самборі біля моїх батьків є 2 місця,для мене,ну і моєї дружини.В Дрогобичі також є два місця для мене і дружини біля тестьової!
    А діти...Як я буду з дружиною в Самборі,ну то більше місця їм коло діда і баби,та тата з мамою не буде там.Їм залишиться Дрогобич,біля Бабці.Файно там...Йой,ще я не здох-єм,а юж мушу шо,за місце для дітисок переживати,чи шо! :crazy:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=2Sv3LICuHNU

    Стефка Бандеру во-о,ніяк до Львова,чи то Кийова перетягнути з тим...тим бардаком по-Україні не можуть.Ехе-хе!

    upload_2019-12-12_21-18-49.png


    View: https://www.youtube.com/watch?v=0v6FZq2Vswc
     
    Останнє редагування: 12 гру 2019
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Одна з моїх найулюбленіших інструментальних композицій. Косячить. І добре косячить)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Не послизьнись, Україно

    Шеремета, Звєзда, каток. Сценарій хаосу запущено.

    Україна зараз в епіцентрі нової масштабної спецоперації. Ціль якої хаос і капітуляція. Головні актори цього сценарію можуть використовувати в темну, або бути керованими на концептуальному рівні. Через інформаційні потоки. І ми, і Зе можемо бути веденими цим коридором.

    Тому треба бути уважними.

    Бліцкріг в Нормандії не вийшов. На заваді стала патріотичні громадськість- волонтери, добровольці, активісти, експерти, політики.

    Атаку відбили на 4 місяці. До того часу архітекторам капітуляції необхідно знищити тих, хто їм заважає.

    І ось сьогодні справа Шеремети.

    Я знаю багатьох затриманих. Зараз роблю все щоб допомогти їм, або хоча б з'ясувати нюанси. Деталі розповісти не можу.

    Єдине, що розумію - це багатоходовочка. Будуть виливатись нові дози компромату і звинувачень на весь патріотичний табір. Десь правдиві, а десь фальсфіковані.

    Всі ці дії призведуть до реальної дестабілізації. Каток поставили не даремно.

    Отже, що робити.

    1. Вірити в першу чергу своїм, але робити все щоб розслідування були прозорими і об'єктивними. Для цього необхідно підключити депутатський корпус. Даремно минулий президент не підтримав прийняття мого законопроекту щодо парламентського контролю над діяльністю спецслужб та правоохоронних органів. Думали, що ніколи не будуть в опозиції, напевно. Зараз ми мали б можливість розуміти законність слідчих дій. Аж до ознайомлення з деякими матеріалами слідства.Однак, навіть зараз депутати мають доступ до секретки. І опозиційні депутати є у комітетах нацбезпеки та контролю над правоохоронними органами. Звертаюсь до них, щоб виступили з ініціативою закритих засідань комітетів. Де у закритому режимі з дозволу слідчих можна розглянути важливі нюанси справи. Така практика була в минулому парламенті. Якщо МВС хоче щоб повірили звинуваченням, то гадаю це необхідно зробити.

    2. Бути обережним у висловлюваннях і діях. Коли йдеш грабувати банк - дотримуюся правил дорожнього руху. Швидкі, необдумані, емоційні дії іноді призводять до поганих наслідків. А оскільки це багатоходовочка, то очевидно, деякі кроки влади є спрямовані для отримання нашої запрограмованлх реакції. Треба пам'ятати наші цілі - не допустити капітуляції і змінити цей режим в легітмний спосіб зберігаючи основи держави і боєздатність фронту.

    3. Самоорганізовуватись в групи, горизонтально, обєднуватись навколо ідеї, а не вождів. Це марафон, а не стометрівка. Готуватись і згуртуватись. Концентруватися для вирішення реально важливих завдань. Не відволікатися на кожний інформпривід, а нав'язувати свій порядок денний. Це наче загальні слова, але гібридний сценарій капітуляції, можна обіграти лише гібридними ж способами. Лінійні наші методи тут не працюють.

    Ну і головне, вірити в нашу перемогу і щодня реальними криками робити все для її наближення.

    Без паніки. Прорвемось.
    Андрій Левус
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А поміж тим уважно дивитись,як зелені переповзатимуть в безвиході в табір російського диктаторського соціалізму,при такому ж скочуванні тих троцкістів-демократів з Конгресу США з молитвою найти собі в Путіні нового друга для перемоги в боротьбі над Трампом,та і для дальнійшого сумісного роздроблення України,погоджуючись з політикою Кремля. Побачимо і таке ще!:preved:
     
  14. До речі. А вам не здається, що Зеленський запросив найагресивніший та найбільш антиукраїнський канал "Звезда" з Мордору спеціально, щоб ті могли на місці насолодитися розправою над представниками патріотичного середовища з армійців і волонтерів?

    Між іншим. "Звезда" - пропагандистський орган рашистської армії. Їхні журналісти й оператори, якщо й не мають офіцерських звань, то є "служащими вооружённых сил РФ". А найчастіше у відрядження в інші країни під цим прикриттям надсилають штатних офіцерів ГРУ. А ще в цих істот на руках кров українців. Навіть, коли ця журнашлюха й не убивала когось сама, що найімовірніше, то їхні пропагандистські дикі сюжети про "распятых мальчиков, сожжённых заживо бандёрами одесситов, карателей истребляющих мирное население за русский язык" сприяли притоку тисяч убивць, особливо на першому етапі війни. Саме завдяки брехливим творінням цих бійців голубого екрану вдалося розкрутити антиукраїнську істерію в Мордорі з усіма наслідками для України.

    Вони прибули в Україну на особисте запрошення Зеленського!!!

    Ой рано ми всі почали втішатися, що в Парижі зради не відбулося. Відбулася, можливо ще й раніше. Ми ж тільки за прилизаним комінюке висновки робили...
    Тарас Чорновіл
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бо ще тверезий;

    Во, їхній гітарист вдома бренькає

    View: https://www.facebook.com/100017198653624/videos/538972670019350/



    View: https://www.facebook.com/100017198653624/videos/495106731072611/


    І їхні дівчата


    View: https://www.facebook.com/ivan.gritsiniak.54/videos/538856083590618/



    View: https://www.facebook.com/100001147308517/videos/2303351246379763/
     
  16. А я ж казав, що прийдуть. До всіх прийдуть, по черзі.
    Спочатку до великих блогерів, потім до середніх. Всіх інших порахують і регламентують що можна писати, а за що на бутилку як на росії.

    І вони вже йдуть. По тебе. По мене. По всіх нас, для кого Україна не росія.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та дай Бог. Якщо прийдуть по таких провокаторів як лемберги-доніки-бабченки-чорноволохи, то буде велика користь для країни, повітря стане чистим.
    Правда, їхнім нікчемним копипастерам робити буде нічого, але тих зовсім не шкода - хай двори метуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Кожний військовий, кожний волонтер...
    повинен себе спитати...
    Чи то не він вбив того Шеремета...?
    ну щоб "дістабілізувати"...
    Але про це ПОКИ ЩО не догадується...
     
  19. Для когось вже почався 37 й.
    Правда д ура не розуміє, що з часом і за нею прийдуть, тому що комусь сподобається іі квартира, машина, робота і т.д. і накатають донос і не неі. Самай накличе на себе. Невиліковне.
     
а де твій аватар? :)