Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Цікаво, як не відбудеться після 9 грудня страшилок, які втулкмачували чорноволохи і порохоботи в усіх обговореннях, хтось візьме на себе сміливість і признає, що помилявся? Чи буде нагнітання до ще якоїсь події?
  Вже майже ніяка страшилка перед ІІ туром виборів не справдилась.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Сьогодні на Свободі слова особисто міністр Милованов сказав, що ні в наглядовій раді НАК Нафтогазу, ні в самому Нафтогазі - ніяких кадрових змін нема. :)))
   
 3. Щодо всеохоплюючого пздця можно звісно проводити паралелі до подій сторічної давнини, і співпадінь буде дійсно багато, проте, є декілька важливих, з моєї точки зору речей, які кардинально впливають на ситуацію.

  1. рф зараз не така потужна як 100 років тому. І навіть аншлюс Белорусі не рятує ситуацію, бо якщо сто років тому достатньо було холопам кинути їжу щоб вони не повиздихали, то тепер цього вже не достатньо, культ споживання своє зробив.
  Навіть відкриття ринків для рф може не врятувати її від удару світової кризи.

  2. Технології. Вони змінили світ. Світ став ближчим, швідкишим, технологічним. Вже не можна просто експортувати сировину і бути у шоколаді.
  Вже сировинні ресурси по значущості поступаються людським ресурсам, країни відкривають кордони для кращих, а залишаються не найкращі.

  3. Загарбати країну повністю - не так вже й просто. Навіть коли твоя спецоперація вдалася і президент малорос і ганчірка.
  Це процес. Це зміни, а змінам як відомо пручаються бодай через те що це зміни. Обіцянкам народ вірить, а потім так само несамовито підіймає на вили. Дурний нарід, але іншого нема, бо інакше було б в нас не гірше Польщі.

  4. Якби не було, але не можуть всі властьімущіє виграти від зближення з рф, а тому боротьба в цьому зеленому шоблі тільки починається. Нічого особистого, просто не всі виграють від заходу росіян на ринки.

  5. І головне. Європа нам не допоможе, звісно. Але гроші скінчаться швидше ніж хтось скаже НАТО та ЄС.
  Але без грошей, які зелена шобла спздть, в них не буде нічого триматися - протести, невдоволення, падіння рейтингу, паніка, падіння рейтингу, зубожіння.
  Але і росія грошей не дасть. Тобто вона звісно могла б дати, але нащо? Це не в їх інтересах купувати те, що можна ще більше знецінити та забрати даром.

  Але. Імперії вмирають. Вмирають через те що вони не змінюються, а світ - так. Імперії не ефективні. Силою імперію не втримати.

  Я не бачу сценаріїв при яких ми дійсно втратимо незалежність ще на 70-100 років. Совок прожив 70 років, маючи майже безмежні ресурси. Совок 2.0 живе 28, і залишилося йому значно менше 50 років. Драматично менше.

  А ми будемо. Питання тільки в одному - в яких кордонах, і якою ціну ще сплатимо за свою дурість.


  View: https://www.facebook.com/100008072256891/posts/2481419155470469/
   
 4. Таким чином, по газу, газовому контракту, газових переговорах:

  Ми:
  - маємо виграний суд і апеляцію за якою газпром висить нам 3 мільярди доларів
  - 4 роки ми не постачали газу з країни-агресора
  - маємо можливості постачати газ з західного кордону
  - маємо повні сховища газу з рекордними показниками запасів
  - подали в суд на Газпром, на кону 12 мільярдів доларів.

  Газпром:
  - не має грошей, проблеми у них
  - має проблеми з майном, яке арештовують чи можуть арештувати на виконання рішень суду
  - має зобов'язання перед Європою по постачанню газу, північний потік-2 недобудований, а договір транзиту газу через Україну закінчується в кінці цього року. Якщо у Європи виникнуть проблеми з газом взимку, то це крім втрати доходів Газпрому, буде мати для нього непередбачувані наслідки, зважаючи на пропозицію американського скрапленого газу.

  Тобто, в нас абсолютно виграшна позиція, згідно якої ми можемо лобіювати довгостроковий контракт на транзит російського газу в Європу українською трубою по ринковим цінам.

  Що для цього робить українська влада:
  - розказує, що ми тепер мусимо постачати газ з росії, хоч 4 роки нормально обходилися без нього, а зараз максимальні запами
  - розказує про якісь субсидії, якісь скидки, хоч за 3 мільярдів доларів боргу газпром має постачати нам газ на 2 роки безкоштовно.
  - збирається звільнити керівництво Нафтогазу.

  Може хто сумнівався, але якщо такі дії будуть вчинені, то це куди гірше ніж йуліні контракти, це справжня державна зрада і влада миттєво втрачає легітимність після таких дій.
  Mason Lemberg
   

 5. View: https://www.facebook.com/100009235926099/posts/2445708505746990/


  "Созвонился с несколькими депутатами от "Слуги" и "Голоса". Все меня уверяют, что закон по земле на этой неделе не будет рассматриваться. Причин несколько:
  1. На сегодняшний день уже появилось понимание того, что закон о земле в первоначальном виде запустит еще больший обвал рейтинга президента и правящей партии. А кроме того это может запустить триггер усиления протестных движений. Мажоритарщики уже прочувствовали это на себе. Решено поработать с правками. Но ОП против. Уверены, что депутаты должны проголосовать за то, что им скажут. В общем, тут интересное противостояние.
  2. Правок около 5000. Они еще не сведены и не понятно, какие будут учтены, а какие нет. Часть правок поданы исключительно в бумажном виде, что усложняет их сведение в общую базу.
  3. Заседание профильного комитета еще не было. Но и от идеи провести комитет за 10 минут до начала рассмотрения закона в зале никто не отказался. Ну, чистые аферы.
  4. Гарантированных голосов пока нет. Все зависит от того, какие и чьи правки будут учтены. Очередной микробунт в "Слуге". И это еще не пришло 19 декабря с новым законом о реинтеграцией Донбасса и с особым статусом для ОРДЛО.

  В общем это все позволяет предполагать, что закон на этой неделе не будут рассматривать. Хотя... Возможно все. Рекомендую журналистам поспрашивать у депутатов читали они закон и правки, а после погонять по тексту. Увидите, что 90 процентов не читали и не ориентируются в его положениях. Это феерично, но очень многие новые нардепы так и не поняли, что чтение законопроектов - это не их право, а обязанность. Они не кнопки просто давят, а законы принимают. И раз еще не поняли, то видимо уже и не поймут. Слишком сложным оказалось это для них."
   
 6. Після чергової порції "трубу прорвало" маю два запитання:
  1) Який показник індексу корупції зафіксовано станом на сьогоднішній ранок? І що кажуть антикорупційні експерти? Яку динаміку індексу корупції вони прогнозують на найближчий квартал?
  2) Чому мовчить Святослав Вакарчук? #НеМовчи

  А так, від себе: це пздц.
  Хренова туча безмозких ідіотів 5 років волали про корупцію. Ось вам, рєбята, корупція. Справжня блть корупція з фабрикуванням справ, з вказівками закрити, з вказівками відмазати. Ось вона - корупція, ось вона несправедливість.
  Ви хочете жити в такій країні? Ви приймаєте ці правила, тільки тому, що бдло, яка 5 років вам розказувало про корупцію тепер мовчить?

  Нагадаю, в США слухають справу про імпічмент президента, і більша частина американців його підтримує, незважаючи на те, що до виборів залишилося менше року і на те, що їх президента звинувачують в тиску на українську владу у вигляді дуже спірного нечіткого прохання.

  Тут вся система тримається на прямих вказівках, фабрикуванні, відмазуванні.
  Ви розказуєте, що хочете жити в нормальній країні, і приймаєте ці правила безпределу.
  То в якій країні ви в кінцевому опинитесь з такими підходами? І де опиняться ваші діти, коли перейдуть дорогу дітям бліжайших?
  Mason Lemberg
   
 7. Good man

  Good man Обычный человек

  Будет здорово, если УГКЦ и ПЦУ объединятся и патриархом станет Филарет. :good:
   
 8. Good man

  Good man Обычный человек

  Я так скажу: если бы мужчины слушали женщин в военных вопросах, то даже самую сильную армию мира победил бы один солдат, который бы вместо трёпа языком и сплетен в адрес армии противника взял в руки автомат и начал действовать.
   
 9. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :)Господи, яке воно тупе!
  Як це бескоштовно? Так, ми платити не будемо, доки не відмотається борг, але він буде відмотуватись згідно з ринковою ціною, притому низькою бо зараз ми в вигідному положенні. Чи просто бескоштовно хай дають, а потім ще борг хай віддадуть?:))) А гроші арбітражу, які ми таким чином получимо - підуть на субсидії. Але людині-вентилятору таке недоступно для розуміння.
  Ще й критикує когось.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Dred

  Dred Well-Known Member

  Зе-бариги вирішили прогнутись під Москву. Не здивуюся якщо зе-клоун відмовиться від судових претензій до Мордора.
   
 11. Dred

  Dred Well-Known Member

 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Надто вони різні.
  Не на церковну тематику тема, але одні мають західний обряд і підпорядковуються Риму, інші - східний обряд і підпорядквання Константинополю. Згідно Євангелія "Один пастор і одне стадо", але у даному випадку слабо у таке віриться.
  Філарет має заслуги і має досвід, але у такому віці, доречніше думати не про новий патріархат, хоч бажаю йому ще жити довго і щасливо.
  Не факт. Не вигідна йому доля Лукашенка чи заворушення та майдан.
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  • Подобається Подобається x 1
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 15. Мих

  Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)