Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А те, що у ЦВК Порошенко напхав своїх людей, укладав зі всіма договорняки і думав ще бути довго і нудно, не варто було робити новій владі у ЦВК зміни?
  Могли бути протести, але "Провокатор", "Не розхитуйте човен", "Путін нападе"...
   
  • Тупо Тупо x 1
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Про звільнення ЦВК.
  Вчора на Свободі слова Савіка Шустера Микола Катеринчук повідомив, що з себе представляла ця ЦВК - передивіться, хто не тільки перепощує порохоботів, - а і хоче знати факти.

  Тому аж 341 депутат проголосував за її звільнення - це не тільки СН, як зрозуміло. При тому, що ЦВК була погана, в ній було 4 чесні і професійних члена, які боролись і відкрито виступали проти численних порушень закону цим складом ЦВК. Власенко сказав, що цим четверим він подякував з трибуни. Це Магера, Оксана Чорна і ще двоє. Але їх 4 з 19 ? Отож вам і ЦВК. А вже вибори в ДНР притягнули, щоб було)

  Хочу ще сказати про інше.Пройшов обмін, не встигли опрацювати методички порохоботи, а тепер нова тема - формула Штейнмайера. Не знаючи, що це таке (як сказав Клімкін "сам Штейнмайер не знає") - знову кричать караул "Горить хата!"

  Але нічого кардинально змінитися не може, крім того, що можна надавити сильнішими санкціями на Путіна і щось за це отримати - чи прохід до наших портів, чи інших заручників, чи відведення військ.
  Відсутні об'єктивні передумови для вирішення конфлікту, оскільки цілі його учасників несумісні.
  Україна хоче жити, причому хоче бути незалежною державою. Росія не може змиритися з думкою про незалежних хохлів.
  І поки не зміниться нічого в Кремлі - нічого не зміниться і в конфлікті.

  Європа хотіла б, щоб Україна здалася - це сильно спростило б їм життя. Але ми не можемо померти для їх спокою, і вже точно цього не хочемо.
  Тому я і багато хто не уявляють собі серйозних зрушень в цьому питанні.
  Медведчук уявляє - так по ньому плаче бугигарня за зраду. Його канал закриють першим.
  Незабаром Зеленський виступатиме на асамблеї ООН і звернеться до міжнародної спільноти

  А ось що каже Бачо Корчилава:
  Что я думаю о формуле Штайнмайера
   
  Останнє редагування: 14 вер 2019
  • Інформативно Інформативно x 2
  • Тупо Тупо x 1
 3. Что там у нас, ЦИК меняют?
  Так этож логично.
  После того как ЦИК отказывала в регистрации Куницкому (ну который "на Украине", помните?) у которого два гражданства, отказывала Онищенко, Шарию и Сулугуни, по причине того что они не жили в Украине.
  Этож приходилось идти опять к Портнову и Богдану, чтоб те решали с судами, и наши самые честные суды заставляли ЦИК зарегестрировать этих полупокеров на выборах, и зарегестрировать партии придерживаясь процедуры, как например СН, или вообще с нарушениями, как РНС.
  Ну кому нужен такой ЦИК?
  Нынешние выборы прошли довольно чисто, ЦИК уже подвергся реформе и судя по всему- успешной. Но в этой стране не будет неподконтрольной системы. Она не нужна этой власти. Потому её сделают зеленой.

  Серж Марко
   
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ви так і не вівдповіли, чого такою копіпастою добиваєтесь?
   
 5. Не всі тут so stupid as you, хтось знайде для себе корисне зерно
   
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Думаю, швидше Ви скажете, що за Зеленського голосували, ніж він - чого копіпастою добивається.
   
  • Смішно Смішно x 1
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Вже спожили таке "зерно" перед виборами, плідність результату всі знають. Що із таких страшилок справдилось?
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ехе-хе...настрашені в-портки сцють!:cry:

  00000aas34р2hк43евs7a3а6н.jpg
   
 9. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Я знав. Був активістом антимайдану, тому і поїздку в Росію не вважав небезпечною.
   
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Останнє редагування: 18 вер 2019
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Бачу, вже вдруге Юрко постить один і той же ролик з Ляшком.
  Давайте ще! Є ще 5-6 тем в політиці , бо дві - то замало для скотиняки.
  Ляшко - це голова!! А його Мосійчук - це як дві голови! (чи один бідончик з гівном).
   
  • Смішно Смішно x 1
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О так,так...дві голови,то вєщ...що в Ляшка з Мосійчуком,що в Зеленейкого з Штанмаєром!!:)))

  яяяя22.JPG
   
 14. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Жарт непоганий, посміялася)))
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Тепер подивимоя на політичніі жарти пацана Зеленейкого і де опиниться мудрегель Штанмайєр з чоботом в-дупі!
  Може премєр-міністром Донбасії?! :haha:
   
  Останнє редагування: 18 вер 2019
 16. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

  • Інформативно Інформативно x 1
 17. Довгий час уже намагаюся зрозуміти, чому два тисячоліття бездержавності і породжені цим колективні ментальні дефекти не завадили євреям згуртуватися на захист своєї відродженої країни, а українці, в умовах набагато менш загрозливих, демонструють таку суїцідальну безвідповідальність. Раптом осінило: от саме тому, що «в умовах менш загрозливих». Бо на Близькому Сході ніхто не приховує, що, в разі перемоги ворога, ізраїльтян просто фізично знищать. Більшість же українців такої небезпеки від Росії не відчуває, а складні конструкції, на зразок зв’язку між Голодомором і колоніальним статусом, вони не засвоїли.
  От звідси й «втома від війни», «просто перестати стріляти» і аполітичний дезертир на посаді Верховного головнокомандувача.
  Знаєте, можна заради миру пригнобити власну гідність, можна, мабуть, як це не принизливо, поступитися якоюсь частиною суверенітету, можна навіть гнати від себе згадки про Голодомор і Великий терор як результат втрати цього суверенітету в минулому.
  Не можна тільки вважати, що в разі втрати українською державою суверенітету російський імперіалізм будь-коли (поки існує) дозволить побудувати тут багату цивілізовану країну
  Карл Волох
   
 18. СПРОБА СПОКІЙНОГО АНАЛІЗУ. ПОГОДЖЕННЯ України на "формулу Штанмайєра"

  ОТЖЕ

  Наразі українці не отримали відпоівіді на низку питань:.

  1) ПЕРЕД тим, як капітулювати, Україна вимагає виведення з Донбасу російських озброєних формувань і найманців. Не брешу? Добре. Але РОСІЯ НІКОЛИ ОФІЦІЙНО НЕ ВИЗНАВАЛА ТОГО, що на території Донбасу є її військові формування чи підрозділи, яким РФ керує. То які саме підрозділи вимагає вивести в агресора Україна?

  2) Хто стане гарантом того, що РФ вивела з території Донбасу підрозділи наявність яких вона не визнає? ОБСЄ? Це те, де є кілька десятків росіян? Чи те, яке бойовики і сьогодні не пускають далі своїх блокпостів?

  3) Хто буде керувати і курувати підрозділами "читстих" колаборантів, які можуть з відома кураторів заявити: "Ми не підпорядковуємось РФ, а зброю не здаємо, бо готуємось стати підрозділами "народної міліції" "автономного Донбасу"? І нікого сьогодні не цікавить, що нинішній "шахтар з Макєєвки" - це вчорашній снайпер російського ГРУ, який діє за "документами прикриття" вже не перший рік.

  4) Підрозділи, які залишаться на території Донбасу після гіпотетичного виведення російських військ і "армії Вагнера", складуть зброю і віддадуть військову техніку? Яким пунктом плану Штанмайєра це обумовлено? Тільки не треба про "виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки", бо це не одне і те ж. Думаю - ЖОДНИМ. Якщо вони НЕ роззброяться вся гра у "велике примирення" втрачає сенс, чи не так?

  5) Чому ніде і НІХТО 9включно з Україною) не згадано про український КРИМ? Це вже не територія України? Чи ми визнаємо, що "виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки" до Криму не має жодного стосунку? Згідно із законами РФ нині НАШ Крим є субъектом РФ. Зараз Росія качає нафту з НАШОГО газового шельфу і НІХТО з нормандської четвірки не має наміру це обговорювати? "Представник України в ТКГ зазначив, що українська сторона не має принципових заперечень по суті т.з. формули Штайнмаєра щодо місцевих виборів. Однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання наступних пунктів: повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України." Це офіційна цитата. Все територія України - це включно з КРИМОМ? Питання, до речі, принципове.

  6) Відведення українських військ від Золотого, Петрівського і Станиці Луганської - цей крок викликаний якимись попередніми домовленостями? Кого з ким? Про що були домовленості? Вони були усними чи письмовими? Якщо письмовими, то чому Росія до нині не назвали дати такого розведення? Які підрозділи колаборантів і їх куртаорів і на яких напрямках вже відведені від лінії розмежування?

  Якщо ми НЕ отримаємо відповіді на ці питання - значить це типовий договорняк, який передує капітуляції. Якщо отримаємо, то це НЕТИПОВИЙ договорняк, який передує капітуляції

  Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр.
   
а де твій аватар? :)