Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про це питаються в профільних темах.
    Якщо Ви шукаєте ті теми, де я відписався, і намагаєтеся мене зачепити, то російською це називаеться "пристал как банный лист". Як буде українською, я не пишу, щоб Вас не образити.
    Я не збираюся витрачати свій час на те, щоб шукати свої пости п"ятирічної давності, аналізувати їх і переконувати Вас, що я тоді думав, і чи помилявся я тоді, чи мав на увазі щось інше тощо.
    Крім того, знання кількох мов ще не означає, що людина розбирається в стратегії військових дій. Для подібних запитань є професійні військові, які, між іншим, також можуть помилятися
    Тут більшість п"ять років тому думала, що зробила правильний вибір, обравши Порошенка. В тому числі і я. Я навіть сперечався свого часу з @VasMT , який Порошенка інакше як свинорилим ніколи не називав. Я і зараз вважаю, що якби Порошенко, хоча й мультиміліонер, зайнявся свого часу державою, її процвітанням, а не інтригами заради набивання власних кишень та кишень своїх цимборів (угорською - товаришів), то форма його обличчя не грала б жодної ролі.

    Ви своєю поведінкою інколи нагадуєте мені одного, що колись бігав по львівскому вокзалу і до всіх приставав зі словами "Читайте Іісуса Навіна, п"ятий стих, там все сказано". Якщо Ви питаєте мене, як буде щось іспанською, то Ви просто не в курсі справи. Я іспанську вирішив поки що не вчити. І там, у темі, про це написано. Я потроху займаюся французькою, але більше - турецькою. І це мені подобається більше, ніж у чомусь переконувати тих, кого переконати неможливо. Бувайте здорові і тримайте себе в руках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    hrim

    Буде ще стара байка про фуфайку від порохоботів, раз у чомусь критикую Порошенка, значить я "агент Кремля" і "рука Москви"?
     
  3. Хлопці, залиште юродивого в спокою.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки про якісь неточності у душевній рівновазі говорить той, хто цікавиться, може і розуміється в діяльності психотерапевта Березюка. Чи буде ще, всі прихильники Порошенка - розумні і патріотичні, всі інші дурні?
    Може не пишіть дурних коментарів і не задавайте дурних питань.
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ну кто же вам доктор, что вы глупые, и привели к власти такого же дурачка?
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Хроніка зливу України
    Vadim Tus: Процес "мишебратья" та "давайтєпагаварім" запущено на рівні офіційних органів української влади. Це не просто "троє луганчан" - це чиновник ОДА, депутат та співробітник державного ЗМІ. Всіх вітаю!
    [​IMG]
    @jozefkneht1: Це медійний початок інтеграції ОРДЛО з їх ватажками в Україну. І це лише початок. Нам винесуть всі мізки пропагандою. Головною буде Мосійчук.

    Я раніше думав, як нам можуть впарити ОРДЛО разом з російськими військами після 5 років війни. А тепер розумію, як це зроблять. Спочатку будуть такі ходоки, як на відео, які будуть показувати, що в ОРДЛО такі ж люди, як і у нас. Потім підключаться "українські" журналісти, які будуть їздити до ОРДЛО та знімати "звичайних" людей, їх історії. З цих історій буде випливати, що "нас поссорили политики", "нам нечего делить". А головне в цих сюжетах, ви жодного разу не побачите російського військового або танка. Це будуть звичайні господині, які частуватимуть "журналістів" борщем та варениками і українською мовою будуть розповідати про важку долю. Після місяців трьох промивання мізків, нарід сам захоче, щоб цим знедоленим надали особливий статус. Потім проведуть вибори і цілком імовірно, оберуть не польового командира, а якогось майора ФСБ, якого ніхто і ніколи не бачив в очі. Скажуть, що це наш місцевий господарник. І так тихою сапою ми під аплодисменти наріду отримаємо російський анклав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І хто привів? Колись приходило в голову, що може сам Порошенко щось робив не так? Бачу армія ботів ще заспокоїться не скоро.
    Миритися із росіянами - краще, нехай підуть звідси і заспокояться щодо нас. Як ви уявляєте мир із рашиською мерзотою Міхеєвим, Железняком, може запрошення до телестудій Кисельова, Скабєюшки, Салавйова-разбойніка?
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Так ВАМ все объяснят по зомбоящику.И даже лично "бубочка".
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вумни малоросы:

    [​IMG]
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Про допомогу Західа
    entry is in top1000 rating
    [​IMG]grzhegorz_br
    September 10th, 11:00
    Особливе місце в Пантеоні Нєбєсной Європи займає віра "Захід буде за нас воювати з кацапами".
    Тобто усталий буде сидіти в пластмассовому генделику десь на, прости Г-споді, Борщагівці, а миротворці звільнять Неньку. А поки того не відбулось, весь світ буде вводити санкції проти агресора.

    Насправді то не так. ( Collapse )
    Тільки робота патріотів привела до зупинення кацапів та санкцій.

    От дивіться, влітку 2015 року з'явився такий собі план французського дипломата П'єра Мореля. Згідно з планом, спочатку Україна повинна була легалізувати всі россійські незаконні збройні формування (НЗФ) самопроголошених "ріспублік", після цього провести вибори на непідконтрольних територіях.

    Був ще план Штайнмаєра. За тим классним планом, спочатку Україна повинна була ввести в дію закон про вибори на Донбасі без будь-яких додаткових умов. Далі Україна повинна була надати Донбасу особливий статус. Третій пункт - виведення россійських НВФ і повернення контролю над державним кордоном України.

    Був ще план Сайдіка, спеціального представника ОБСЄ, з цікавим бекграундом праці в Москві в 1980-85 роках і генеральним директором російсько-австрійського підприємства у Якутську. Який його план?
    - вибори на окупованих територіях Донбасу провести із залученням місій ООН та ОБСЄ
    - амністія бойовикам
    - нічого про те, як виводити зі Східної України російські війська та роззброювати НВФ
    - має бути створено Європейське агентство з відновлення Донбасу -- з туманними цілями та незрозумілим бюджетом.

    Всі три варіанта означають лише "зняти санкції з Росії без повернення статус-кво".
    Зараз, судячи з усього, Зеленській йде до плана Штайнмаєра -- самого зухвалого, на мій смак.


    "Уставшиє от войни", за вас і замість вас ніхто воювати не буде.
    Так що готуйтесь знову дотувати Донбас, скоро в Раді поруч з Юзіком та фотографом голих баб Штепою появляться бойовики.
    І ета самоє... Должок за пєнсіі не забудьте повернути, з відсотками. Дєтям Мотороли, наприклад.( Collapse )


    І ще, якщо вважаєте, що в Малоросійському федеральному окрузі ви будете жити з рівнем життя, як рік тому, то ви помиляєтесь. Ваші гроші будуть йти на Москву і в Чечню. І зарплатня в 10К рублів при московських цінах буде здаватись щастям. На Борщагівський генделик вистачить, але на поїсти нормально - ні.
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Гов, шалені!
    Тактика у вас як у Скабєюшки, у неї, попри російські проблеми, щодня товче про українські, а ви, попри неточності у роботі Порошенка, тільки кричите, який поганий Зеленський.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так от які вони - ці два Майори!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Еще раз, медленно и два раза, для "альтернативно мыслящих": Порошенко НЕ президент.Уже более ТРЕХ месяцев.У руля зелупенфюрер.Агов, товариш!
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ви свої пости читаєте, чи тупо ліпите чужу копіпасту? Що не пост, то ярлики прибічникам Зеленського чи критикам Порошенка і наголоси, який тепер поганий Зеленський і який хороший був Порошенко.
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Порошенко далеко не идеал.Но в сравнении с зелупенфюрером- просто-таки Спиноза с Талейраном в одном флаконе.
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Дякую.
    Тепер вам буде простіше зрозуміти, те, чим успішно займався Порошенко.
     
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви робите те, що роблять 500 разів на день (це підрахунок Нємцова) у Москві.
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не згадуйте Порошенка, бо Майор дуже злиться
     
а де твій аватар? :)