Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Таки вже починаю вірити і в Ваше щире ,хоча і негативне пророцтво! :facepalm: :cry:
    І це буде гучно називатись: "Державна ЗРАДА"!

    upload_2019-9-7_16-42-18.png
     
    Останнє редагування: 7 вер 2019
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Понимаете ли, пан Юро, я ведь не зря отказался от финансирования ЗСУ.Ну хотят малороссы смотреть сериал "Сваты" и сдать страну ху@лу- кто я такой, чтобы сцять против ветра?Теперь я распродаю свои активы. Пусть малороссы живут в малороссии.
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Все вірно! Багато хто подумає подібно,раз ВСЕ ОТАК!
    :aggressive:
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    hrim

    До чого тут це?
    Як і всі стараєтесь перевести стрілки на іншу тему?
    В "іхтамнєтів" ніколи не вірив.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    MayorMayor

    Вже були страшилки, що будуть зелені чоловічки в Ужгороді, якщо президент не Порошенко. Хоча би свою брехню признайте та вибачіться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ланктоша,ціхо про Ужгород!Мадяри срані ще не дістали достатньо по дупі і зубам.Ціхо-о!:crazy:
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Був не раз на Закарпатті, крупна угорська меншина є у Берегівському районі, ще вони зустрічаються у Іршавському та Мукачівському районах, у більшості райцентрів угорцями і не пахне.
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йдеться про самовелич купки хитродупих,які б ціле Закарпаття з'їли,як і всю Словакію.Щось і чимсь їм хочеться випєндрюватись,самі не знають чим, перед галичанами,при підюджуванні Росії і Польщі.Дістануть по-дупі...то і заспокоїться худоба.Вже заспокоїлись,як і поляци,коли мова пішла про розміщення укр.батальону в Берегово і в Добромилі.,які б факел-в-дупу їм запхали б. Добре...то дрібне!:aggressive:
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    @Lanktocha
    ви часто дописуєте на ЛФ. Мені, думаю, і іншим форумлянам, буде цікавою ваша думка.
    Це питання безпосередньо стосується назви цієї теми.

    Чи вважаєте Ви наведені в #5280 факти, свідченням російського державного тероризму?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я і ніколи не повторяв бздури Кисельова, Скабєюшки чи Салавйова-разбойніка про громадянську війну.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Песимістичноналаштовані порохоботи, вам підходить совкове гасло "Чем хуже - тем лучше", я і багато хто бачать неточності у роботі Зеленського, потрібно це підкреслювати, перебільшувати, ще більше очорнювати, підбурювати людей на путч? Сподіватись, що повернуть Порошенка? Минуле це минуле.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Сам ти зелений пархо-бот...Ми,бандерівці ся сподіваємо,же Стефко Бандера таки воскресне.Ото буде понос по-Малоросії!:mocking:
    А якщо Зєля просрає Хохляндію РФ,то... Галичандія з Подоляндією ,Полісяндією,Закарпандією і Буковинськими циганами Петруся си канцлером виберуть...Поняв? Ги-ги-ги!
    А ви будете в-Китай-на-чай їздити...козли! Ага...і партію свою не забудьте перейменувати в "Партію козлів",адійоти!:haha:

    upload_2019-9-8_18-30-47.png
     
    Останнє редагування: 8 вер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  14. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Идеальная иллюстрация по дедушке Фрейду.С какого рожна "хуже", если вы привели к власти чувака, который какбы должен локальный рай построить.Или нет, и вы в глубине нутра это понимаете?Вы "бачите неточности". И фуле?Толку с этого "бачыння", если вы молчите о них, а если кто их замечает и говорит, то сразу визг: не ПИДКРЕСЛЮЙТЕ (то есть, как и мы, молчите в тряпочку).И уж самая вкусняшка, когда критика "бубочки" становится "пидбурюванням на путч".
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто "ви"?
    Забули як ви, при будь-яких зауваженнях чи критиці Порошенка кричали "Провокатор", "Агент Кремля", "Не розхитуйте човен"...?
    Який ваш сценарій? Жаліти про вибір? Особисто я Зеленського не обирав, так що Богу душу не винен, товкти головою в стіну, чи вже організовувати майдан?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Лактоша, потримають "траур", та потроху заспокояться.
    Не можна ж отак отримати по пиці 2 рази підряд, умитись і відразу змиритись? Порошенко з першого дня після ганебного програшу в Раду заявив, що його ПЄС буде в опозиції.
    Час потрібен.
    Пріус, як бачу допенькав, Мих теж.
    А платні боти та деякі навіжені ще побудуть, не звітуйте перед ними і не розмовляйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зарікайтесь, Пріус ще розбушується, як сказати чи хоч скопіпастити не має що, то хоч "тупо" наліпить.
    Опозиція, прогнозовано буде 3 видів: антидержавна ( Бойко - Медведчук ), збанкрутіла влада ( Порошенко ), ніби нейтральні Голос і Батьківщина.
     
  18. Найсмішніше про опозицію і Голос. Голос вже давно перейменувався в партію "Язик в сраці".
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)