Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Для мене рішення судів про неконституційність норми, яка передбачає утримання під вартою терористів і державних зрадників та рішення про повернення старих назв проспекту Бандери не є несподіванкою.
    Не є несподіванкою рішення ПАРЄ і мовчання зелі.
    Не є несподіванкою дозвіл пінчуку поставляти свої труби в росію.

    Про все це я писав ще 21 квітня. Після другого туру.

    View: https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/799566143763675


    Є несподіванкою кількість безпринципних гівноїдів, які випльовувала героїчні пости, збирала "мондани" з кожного фейку про плани мореля, а зараз напхала повний рот лайна і дивиться як її презедент реально зливає країну.

    І є несподіванкою кількість дурнів, яка в такий складний час, вбачає героя-рятівника в іншому 45-річному інфантильному дурнику, бо той розказує за новиє літса і нову політику, несучи просто шизофренічну хрєнь.

    Ви ж блть власною кров'ю будете відхаркувати результати своєї дурості. І це стосується всіх.
    Mason Lemberg
     
  2. Продолжаем наш марафон - ни дня без а}{уения!
    Как известно, избиратели ЗЕпана слабо разбираются в реформах и по этой причине им проще голосить, что за 5 лет реформ нет.

    Ну, нет, так нет, сказал шестой апелляционный суд и отменил ДБН Б. 2.2-12:2018 «Планування і забудова територій». Как несложно понять, в 2018 году, после многочисленных сражений с застройщиками, были приняты эти ДБН, соответствующие европейским нормам застройки. Например, ограничивалась максимальная высота, плотность, гарантировалась безбарьерная среда, вводились голубые и зеленые линии - с ограниченной и запрещенной застройкой.

    Но не беспокойтесь - пока. Просто скоро у вас во дворе вместо детской площадки появится новехонькая 40-этажка. А в остальном, прекрасные маркизы, все хорошо.

    Ах, и да я в курсе - это все папередники гадят. Злой Порошенко и так далее. Только вот при Порошенко таких решений суды почему-то не принимали. На вашем месте я бы установил лично для себя какой-то разумный срок, после которого папередники уже не будут считаться за аргумент. А то Зе на второй срок пойдет и все будет плакать про папередникив, что ему в шаровары срут всё время...
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  4. Виктор Пузанов
    рф в ПАСЕ. росиянин слуцкий, находящийся под сканциями в ЕС, станет (видимо, сегодня), вице-президентом ассамблеи.

    Список сн в Раду - солянка из норм людей, "друзей", как можно громче закварившихся, и (думаю), по 1,5 млн баксов за место (с гарантией зарабатывать, но голосовать правильно).

    Список губернаторов пахнет просто по паре миллионов за место (кроме одного, который, видимо, для разжижения взят в список. Но тут у меня "особое мнение").

    На передовой наши части УЖЕ отводят из важнейших стратегических населённых пунктов.

    коломойский решениями "судов" уже вернул себе почти 20 млрд гривен, по планам - "вернуть" под 90 млрд.

    Активистам и волонтерам последних пяти лет начали вхерачивать обыски, чтоб не расслаблялись и помнили своё место.

    Возвращение в Киев московского проспекта и проспекта ватутина.

    Пора собираться?
     
  5. ПАРЄ
    У нас політологів як бліх на вуличному собаці, однак я другий день чекаю від них реалістичної аналітики, а чую лише якесь бурмотіння. Частина із них просто топить за парті,ї на які працюють; частина валить лавиною слів, щоб ніхто не здогадався про дрімучу некомпетентність; а ще більша частина відсторонюються від будь яких висновків (чекають кому продатися).
    Причина, чому при Порошенку світ ходив по струнці собі у збиток, проста. Вона закладалася ще на Майдані. Пам'ятаєте як держсекретар США і президент Польші умовляли нас до капітуляції на умовах Януковича? "Вас же розстріляють" - волали вони. І стріляли, але "вогонь запеклих не пече". Коли почалася пряма московська агресія американські демократи і нормандська четвірка умовляли Порошенка: "Здавайся, бо Росія вас роздавить". Що говорив Президент і в чому зумів переконати світ: "Ми будемо боротися до останнього. Поляжемо усі, але ворог заплатить найвищу ціну" (згадайте мемуари Ф.Олланда). Світові еліти просто прорахували наслідки нашого запеклого опору і наслідки економічних та політичних втрат. Запеклість Порошенка заставила світ триматися нашої сторони, сторони правди та загальнолюдських цінностей.
    Зараз, зваживши на здатність до опору суперпопулярної зекоманди, вони прийняли арифметично виважене рішення. Однак, вони допустилися двох помилок. По перше, українська державницька активна меншість може зробити те, що було в 2014, а може й більше. По друге, Путін не зупиниться ні в Україні, ні в колишньому СРСР, ні навіть в межах Варшавського договору. Під "путіним" маємо на увазі, не конкретну особу, а будь кого, хто очолюватимеме московське межиріччя.
    Чому про це мовчать реєстрові політологи?...
    Іван Хомяк
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Діалог між :
    Андрієм Васильєвим (відомим під псевдо Дорж Бату, автором вже двох книг, російськомовним бурятом, який зараз для НАСА коректує орбіти супутників, офіцером армії США, який в Фейсбук дописує виключно українською мовою) / я про нього вже тут писав, але коротко нагадав, хто він такий, для тих, хто не в курсі/,

    і генералом армії США Вескоттом :

    Копія з офіційної сторінки Доржа Бату в Фейсбук.

    .....................

    — Генерале, чули про новини з ПАРЄ?
    — Джорджіо, ти що, хочеш знати мою думку?
    — Не конче. Мені не тяжко здогадатись, що ви про це скажете, сер.
    — От і добре, якщо чесно, я не знаю стільки лайливих слів, але відчуваю, що час брати у Франчески майстер-клас.
    — Генерале, але ж ви самі говорили, що діалог краще, аніж ультиматум, от ПАРЄ і...
    — Кадете, ти притомний? Коли ти говориш хулігану на вулиці: «не роби цього, бо я тобі яйця відірву», ти ж не надаєш йому права вирішувати, що робити з твоїм сімейним бюджетом? Знаєш, у чому різниця між міжнародними політичними організаціями і лайном?
    — Гадки не маю.
    — Лайно має запах.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це вже не патріотизм, а лизоблюдство.
    Що занадто, то занадто. На майдані ніхто лідером, поводиром Порошенка не обирав. Перенесімось у 1 грудня 2013, не заліз би Порошенко на бульдозер, може би і не тривав протест до кінця лютого.
    Заслуги простого народу, протести прагнення справедливості, добровольці, волонтери - приписувати Порошенку можуть тільки його сраколизи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Там хтось в якійсь темі обурювався "бєспрєдєлом" нової влади - обшуками в МО.

    Тут є інформація (російською, бо сайт не переключився)
    "Завышенные цены и бракованные бронежилеты": в ГБР рассказали о коррупционной схеме в Минобороны
    Тепер би (моя фантазія) тих, хто закуповував, одягати в жилети і перевіряти з карабіна, чи вони захищають від пуль.
    Порядок мав би бути такий: Одягли в жилет, стрельнули із карабіна, хороший жилет - знімаємо і одягаємо наступний. Процедура починається знову з першого пункту.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Це як НАєБУ свого часу розкрило розтрату на закупівлі палива? І де та справа. В результаті змушені були перезаключати контракти і влетіли в мільйони додаткових витрат, а ту справу закрили.
    Яка мерзость тут пише. На армію сам копійки не дав. Всі за білими білетами поховалися, а спиздіти про те в чому дуб дубом перший.
    Правий був Перлюра. Украінські гниди гірше московських вошей.
     
  10. Ще раз про демагога та брехло Medwedo:
    Цитати з інтервью Ю.Бірюкова
    "Але коли приходять в бойову бригаду вже з обшуками, а потім, коли керівник ось цього самого ДБР виходить на брифінг і заявляє дві взаємовиключні фрази про те, що мова йде про закупівлю бронежилетів, які закуплені в січні цього року, але справа ми вели вже цілий рік. Хоча насправді у них і повноважень рік тому не було.

    Мені відразу згадалася історія жовтнева 2017 року, коли інший новостворений орган, НАБУ, затримував генерала Павловського і на всю країну кричали про те, що він був причетний до крадіжки 150 мільйонів гривень на закупівлю палива. Минуло два роки - і справи немає, справа розсипалася. Тобто там виявилося, що там немає взагалі ніяких доказів, нічого. Дискредитували ім'я вищого офіцера української армії, на всю країну кричали, що там є якийсь злодійство, а в підсумку виявилося, що Міністерство оборони України в цей момент паливо закуповувало значно дешевше, ніж той же НАБУ.

    Якщо зараз цей керівник ДБР каже, що там Міністерство оборони щось закупило за завищеними цінами - теж дивно. Тому що у нас щороку є моніторинг, і з року в Міністерство оборони закуповує дешевше, ніж всі інші силовики. Але чомусь до Міністерства внутрішніх справ питань немає, до Нацгвардії питань немає, до ДСНС питань немає, до СБУ питань немає. А навіщо-то постійно б'ють по Міністерству оборони.
     
  11. ❗️❗️❗️❗️Новини по Главах обласних адміністрацій!!

    ДРУЗІ!!

    Щиро вдячний вам за інформацію і реакцію на внесені Уряду кандидатури глав ОДА. Як я і передбачав: практично по всіх кандидатурах виникали обгрунтовані заперечення щодо таких призначень. Багато хто і підтримував зазначені кандидатури...

    Ваші дописи допомогли мені сформувати власну позицію по голосуванню.

    Отже... Що нам всім обіцяли?

    1. Прозорі, відкриті, публічні конкурси на посади глав ОДА;
    2. Залучення провідних HR агенств до процедури відбору кандидатів;
    3. «Нові обличчя» в якості глав ОДА.

    По факту - ВСІ ЦІ ТРИ ОБІЦЯНКИ були демонстративно проігноровані.

    Все відбувалось за класичним для України сценарієм: договорнячки, дерибанчики, шахматки... Хтось-десь , невідомо за якими принципами і критеріями «заніс» кандидатури в Адміністрацію Президента. Адміністрація - внесла в Уряд. Міністри як болванчики мали автоматично підняти руки, ну а потім Президент підписати відповідні кадрові Укази.

    У мене одне питання до ініціаторів такої процедури призначення глав ОДА: ви переконані, що саме за такі «схеми» кадрових призначень голосували українці на президентських виборах у цьому році????

    Переконаний, що ні...

    Більше того, на двох останніх засіданнях Уряду я пропонував публічну, відкриту, прозору модель кадрових конкурсів на посади глав ОДА... НЕ ПОСЛУХАЛИ, ПРОІГНОРУВАЛИ...‍♂️‍♂️‍♂️

    Саме тому, я перечитав уважно всі коментарі під моїм постом, прийняв рішення і ПРОГОЛУСУВАВ ПРОТИ ВНЕСЕННЯ НА РОЗГЛЯД ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ зазначених кандидатурина посади глав ОДА.⛔️⛔️⛔️

    Відразу зазначу: голосував не стільки проти конкретних прізвищ (серед них є СПРАВДІ ДОСТОЙНІ ЛЮДИ!!!!), скільки ПРОТИ НЕПРОЗОРОЇ І КУЛУАРНОЇ ПРОЦЕДУРИ, яка була застована при їх призначенні...

    Хоча проти окремих персоналій проголосував би при любих обставинах!

    ВСІМ ДОБРА!! ✌️✌️✌️✌️✌️

    ЧАС ОБ‘ЄДНУВАТИ КРАЇНУ НА ОСНОВІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОЗОРОСТІ, ГЛАСНОСТІ, ВІДКРИТОСТІ, ПУБЛІЧНОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ!!

    P.S. Уряд вирішив направити на розгляд Президента всі внесені кандидатури глав ОДА... По кожному кандидату була різна кількість голосів за/проти..
     
  12. Обшук у помешканні Юрія Бірюкова, нині кандидата в депутати від Європейської Солідарності, а в минулому активіста "Волонтерського десанту" в Міноборони, привів до серйозного збурення в суспільстві. Навіть керівник ДБР мусив терміново брифінг скликати - сам підтвердив, що через суспільний ажіотаж після обшуків. Загалом, оцінку події доволі адекватно дали в партії Європейська Солідарність, оцінили, як тиск і політичні переслідування. Також акцентували, що в період, якого стосується розслідування, Бірюков не мав статусу в міністерстві, доступу до тендерних операцій, матеріальної відповідальності тощо. Десь можу солідаризуватися з цією оцінкою.

    Але я від себе добавлю одну деталь, на яку не звернули уваги в партії ЄС. Річ у тому, що члени "Волонтерського десанту" раніше таки мали прямий стосунок до ухвалення рішень, зокрема, контролювали держзакупівлі для постачання армії озброєннями та забезпечення військовослужбовців. Діяльність структури дала надзвичайно позитивний ефект - різко скоротилися корупція, нечесні тендери тощо. Зросла і якість поставок, а це вже питання життя і здоров'я наших захисників. Але в той час справді були кілька скандалів та звинувачення у завищенні цін, зокрема на паливно-мастильні матеріали. Одне з таких звинувачень оприлюднив лідер групи "Інформаційний спротив", нині трагічно загиблий нардеп Дмитро Тимчук. Я добре пригадую ті розслідування. Бірюкова в чомусь конкретному не підозрювали, та й він більше тоді займався питаннями правового захисту військовослужбовців. А закиди пролунали на адресу двох інших, значно впливовіших членів "десанту": Юрія Гусєва, лідера "десантників", який завдяки цьому обійняв посаду заступника міністра, та ініціатора "Волонтерського десанту" Давида Арахамії.

    Давид Арахамія сьогодні №4 у списку "Слуги Народу", а ще новопризначений Зеленським секретар Національної інвеститційної ради. Я не хочу безпідставно звинувачувати людину, тим більше, що Арахамія зі своїми плюсами й мінусами хоча б заслуговує на дискусію щодо своєї постаті. Майже всі інші там або поза межами добра і зла, або "люди без біографії", тобто чиїсь маріонетки. Але він дійсно працював у Міноборони й відповідав за матеріально-технічне забезпечення. Попри всі давні підозри (можливо й безпідставні), у Арахамії обшуків ніхто не проводив і зайвих питань, як свідкові, йому не ставлять. Бо він член "правильного" списку.

    Але є в історії "Волонтерського десанту" дійсно є неприємна сторінка. Й пов'язана вона зі згаданим вище Юрієм Гусєвим. Це людина, яка найуспішніше конвертувала волонтерство у персональну кар'єру та реальний доступ до матеріальних цінностей. Його жорстко звинувачували і в 2015 році, і в наш час. Але, попри це Гусєв спершу навіть появився на безумовно прохідному місці №41 в списку "Слуги народу". Звинувачення були дуже жорсткими, а режим на той момент ще остаточно не зацементувався, тому Гусєву довелося зробити заяву, що через репутаційні ризики для партії він відмовляється від балотування. Зате вже зараз той же Арахамія повідомляє всіх, що Гусєв має стати головою Херсонської ОДА. В ці дні навіть мітинги протесту пройшли через це рішення.

    До чого я все це тут пишу? Та для простого порівняння. Люди, які в Міноборони реально відповідали за матеріальне постачання армії та були в різний спосіб звинувачені, але зараз перебувають в еліті нової владної партії, нині поза контролем правоохоронців. Людина, яка доступу до матеріальних цінностей та коштів не мала, але належить до опозиційної партії і йде в Раду за її списками, попадає під здійснення жорстких юридичних дій. Нагадаю, що Бірюкова не запросили як свідка на допит, що було б абсолютно коректно, а через суд організували одержання санкції на обшук і провели ґрунтовний трус помешкання. Так поводяться з потенційними підозрюваними. Або з людьми, на яких коїться тиск та очорнюється репутація. Саме так усе й виглядало під час брифінгу Труби та хвилі повідомлень у специфічних ЗМІ.
     

  13. View: https://www.facebook.com/100000826720329/posts/2294436017260600/ FB_IMG_1561595326815.jpg
    FB_IMG_1561595344014.jpg

    то ще квіточки, в МО вилучили ! 11 тис. бронежилетів, треба зареєструвати заяву в СБУ (поки там ще Грицак) про вчинення слідчим злочину - державна зрада, діяння вчинене на підрив обороноздатності держави
     
    Останнє редагування: 27 чер 2019
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову стара схема, яка батьма спростована, та мяко кажучи, неактуальна, поділ на чорне і біле. До того ж Бірюкова є немало зауважень, зокрема, що і не такий він волонтер.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)