Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  В очах Бога, що є любов, мало хто з політиків виглядає у святості. То не розумно одних хапуг виставляти перед іншими, істину знає тільки той, хто нею є, а не той, що видає своє за правду.
  Один мудрий сказав, що Коран всі толкують по різному і нема чого сперечатися, бо все може бути правдою. Тому я не сперечаюся ні з прихильника порошенка, ні зеленського. Бо разом всі може праві)) особливо у звинуваченнях(
   
  Останнє редагування: 19 чер 2019
 2. Якщо мудрий наріт зміг САМ відновити армію, добути безвіз, Джавеліни, томос - то чому мудрий наріт не може перешкодити перейменуванню проспекту Жукова в Харкові?

  Може, все робив не "мудрий наріт", а все-таки керівництво країни? а?
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Порохоботів заїло.
  Особисто Зеленський розпорядився проти декомунізації? Чи Гепа відчув себе князьком? Потрібно було його реально, а не показово попередній владі його судити.
   
  • Баян Баян x 1
 4. А чого він не відчував себе князьком при Порошенко?
  Це, Lanktocha, тебе заіло. Наголосував, а тепер пробуєш звалити вину на інших, а сам такий білий та пухнастий ховаєшся за наріт вирішив. Так ти і є тойнаріт. До народу тобі дуже далеко. Заяць херов.
   
 5. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  В цьому випадку це не Гепа став таким смілим.
  Населення подало петицію плюс міська рада так проголосувала. Річ у тому, що в Харкові стільки усього перейменували, може надоїло людям. Но то по закону о декомунізації, а Жуков воєнначальник - дещо інше.

  Смерть Тимчука ліпити до нового президента якось тупо.
  А Портнов став навіть не професором, а ректором. Але ж його не Зеленський приймав на роботу. То справа Міносвіти, а Кабмін хіба не той самий??
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1

 6. View: https://twitter.com/AndriyParubiy/status/1141411801692852224?s=20
   
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Змагання з руським духом - то як перегони добра і зла. Вічні майже, але ж усьому є свій кінець.Зі злом треба боротися чистими руками і з вірою у Бога, щоб бруд не чіплявся і не спокушатися на тимчасове. В інших випадках це блудодіяння і обман народу.
   
 8. Sandy

  Sandy GRAND

  Так, мабуть, надоїло. Сьогодні проспект Жукова, завтра концерт Любе на площі поки що Свободи, а там залишиться тільки по підвалах сидіти та підспівувати "камбат Рамзаня, Рамзаня-камбат..."
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member


  Давно попереджали:"Не робіть собі ідолів і кумирів!"
   
  Останнє редагування: 20 чер 2019
 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Знову випадок, коли порохоботи готові розпочинати гівнометання, когось очорнювати, бо хтось у чомусь з ними не згідний.
  Не підтримував Порошенка і не безпідставно прогнозував, що відрив від Зеленського не подолається, грубість і тупизна нарваних порохоботів не досягла бажаного.
   
  • Тупо Тупо x 1
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Сів би вже,лАнктошку...і закрився б,як оцей-во лисо-тупий і зелено-нарваний.:aggressive:


  View: https://www.youtube.com/watch?v=-K85e1Gc-bA&feature=share&fbclid=IwAR0p8GA0FXRXYgoGTHdRP4PGuetSV2OAEAE_dy4mZXJotje-aq8wGpij8PY
   
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Старе відео.
  Не можна сказати, що вся команда Зеленського і сам Зеленський думають так само.
   
  • Тупо Тупо x 1
 13. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ось це відео.
  View: https://www.youtube.com/watch?v=G2vP6mVIeGM

  Однозначно сказати зараз нічого не можу. Увечері подивлюся, попробую зрозуміти, наскільки все інтерв"ю відповідає наведеним шести секундам.
  З чим погоджуюсь, так це з тим, що про всю команду судити по одній людині не слід.
   
  • Тупо Тупо x 1
 14. Одне з головних передвиборчих очікувань у виборців ЗЕ-дента було сподівання, що завдяки йому швидко й безболісно закінчиться війна, принаймні, спаде напруга. Маємо поки протилежну ситуацію. РФ продовжує накачувати окуповані території зброєю, відбувається підтягування артилерії та установок залпового вогню до позицій на лінії розмежування. На доповнення до регулярних обстрілів з мінометів добавився вогонь артилерії, знову зростає кількість загиблих. Зараз зростає кількість тривожних повідомлень. Тут поширюю допис із побіжним переліком подій лише однієї ночі.

  Але все це, на жаль, абсолютно логічно й прогнозовано (для тих, хто має голову аби думати, а не носити локшину на вухах. І є логічним наслідком обрання Зеленського замість Порошенка Просто слід згадати досвід Януковича. Його виборці також вірили, що з його обранням відносини з РФ стануть безхмарними, не те, що при Ющенкові. Натомість, отримали спалах торгівельно-економічної війни та безпрецедентний політичний і дипломатичний пресинг. Уже на старті президенства Януковича ситуація погіршилася - у Москві розуміли, що Янукович - свій, з нього можна витискати багато. І він поступився в перший раз, підписавши Харківські угоди. Думав, що росіяни задовільняться. Усе відбулося з точністю до навпаки. Посилилися торгівельно-економічні санкції, прямий пресинг, підривна діяльність усередині країни. Це ж про РФ є стара приповідка: "Пусти свиню під стіл, вона на стіл залізе". Я прочитав у когось з дописувачів, що неминучість війни відчувалася з 2012 року. Для мене розуміння, що йде до біди, виникло ще в середині 2010-го. Може через те, що трохи цікавився психлогією та багато спілкувався з різними російськими політиками. Рано чи пізно, увійшовши в смак, Путін став би вимагати того, на що вже навіть Янукович не зміг би піти. А коли все ж пішов, то вже не виримали українці, згадайте, як це сталося в 2013 році.

  Щось дуже подібне зараз відбувається із Зеленським та ситуацією на фронті й у відносинах з Кремлем. У Москві й так розуміли, що Зеленський буде слабким і недосвідченим та без чіткої державницької позиції, а отже, на нього можна тиснути. Перші поступки, ганебні директиви для Кучми в Мінську, заяви й коментарі тільки підтивердили упевненість путінських, що пресинг на Зеленського може бути ефективним. От тільки тиснуть же на Зеленського не фізично, пальці в двері йому не сунуть. Убивають бійців на фронті, нагромаджують загрози, посилюють ескалацію, яка може коштувати життя захисникам України, а не кварталівській компанії. І тиск тільки буде наростати, особливо, якщо ми (ну не буквально саме ми) зробимо наступний подарунок путіну на парламентських виборах. Просто слід запам'ятати, що, "голосуючи за мир на умовах Зеленського чи Медведчука", як і за "ні рибу, ні м'ясо", голосуєте за війну. І вже далеко не таку позиційну, як в останні пару років...
  Тарас Чорновіл


  Maksym Shpak

  20 июня 2014 г.

  За ночь произошла резкая активизация со стороны РФ:
  - в район Антрацита прошло 6 установок ГРАД (стоят в с.Клунивцы);
  - через Должанское зашло 4 КАМАЗа (2 с людьми, 2 со снаряжением);
  - в Снежное через стык Луганской и Донецкой областей зашел ракетный комплекс Искандер (дальность поражения цели до 50 км);
  - в 4.00 через Краснодон Луганской области зашло 10 танков, 5 БТР, 7 ГАЗ 66 с зенитными установками, 20 КАМАЗов (кунги с людьми) и один топливозаправщик. Сейчас вся эта колонна движентся в южные районы Луганска. Там они оборудуют блокпосты.
  - аеропорт в Луганске полностью заблокирован;
  - по городу разбрасываются листовки о том, что у захватчиков есть 248 единиц техники - им требуются экипажи;
  - на территории Харьковской области (Наумовка-Ветеранское) произошла заброска диверсионно-разведывальных групп;

  предпоследний пункт наводит на мысль о готовящейся атаке на базу хранения техники в артемовске ...
   
 15. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Як у кого.
  Зрештою, хто обіцяв за години закінчити бойові дії?

  Тарася Чорновола - розумною чесною людиною не вважаю.
   
  • Тупо Тупо x 1
 16. Якщо Тарас нерозумна людина, то на якому щабелі деградаціі стоіте ви? Страшно уявити.
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Згадалася байка "Кукушка хвалит петуха..."
  За відповідну оплату Тарасю Чорновіл агітував та піарив вбивць свого батька, вчинок розумної адекватної людини?
   
  • Тупо Тупо x 1
 18. Деградація прогресує і набрала незворотніх форм.
  Хоча розуму там ніколи і не було. Коли бог роздавав розум, Lanktocha стояв в черзі за тупістю.
   
 19. У нас хакнули інститут президентства, купили або повирішували Конституційний суд. Залишилося тільки отримати конституційну більшість в Раді і державний переворот, цілком "мирний" і "демократичний" буде завершено.

  Але потім не жалійтесь, що ви не те хотіли. ДОВИБИРАЛИСЯ
   
а де твій аватар? :)