Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Дядьку! Таких порохоботів вже не раз ловили на брехні, яку ви не признали і не вибачились.
  Мені щось вкладають? Більшість українців другої ходки Порошенка не захотіла.
  Відповіді нема, судячи зі всього і не буде. На підставі чого, купка порохоботів-невдах визнала себе успішнішою, мудрішою, патріотичнішою більшості України?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Смішно Смішно x 1
 2. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  ВІдповідь проста.
  Ці дебіли-вальцманоїди нагадують збирачів пластикових кришечок для протезів. :)))
  Вони роблять "святу" справу. Точніше свято вірять, що роблять "святу справу". І намагаються всю Україну заставити збирати кришечки.
   
  • Смішно Смішно x 1
  • Тупо Тупо x 1
 3. iso

  iso Well-Known Member

  • Смішно Смішно x 2
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  "Сіонські мудрегелі" а ля Червоненко,Жириновський і Расевич купою і голою дупою на ЛФ ...бя!:haha:
  А чи то Макрон,Меркель,Зеленський в Європі проти Путіна в Азії...

  upload_2019-6-18_9-20-49.png upload_2019-6-18_9-20-6.png ..... upload_2019-6-18_9-42-54.png

  0000вввв.jpg
   
  Останнє редагування: 18 чер 2019
 5. iso

  iso Well-Known Member

  [​IMG] Смішно x 1
  Юрко НОТОЦО
  Пане Юрко! І що Вас так розсмішило?
   
 6. Кто-то из молодой команды недавно выдал сентенцию, мол, идя в политику, мы понимали, что окажемся под увеличительным стеклом и нас будут критиковать...
  Да нет, ребята, вы были так далеки от политики, что ничего этого по-настоящему не понимали. Вы привыкли сами безнаказанно и ничтоже сумняшеся обсирать других людей и совершенно не были способны поставить себя на место обсираемых. На самом же деле, вы добровольно попросились в ад. И для лучших из вас, пришедших во власть не за бабками, а ради челленджа и по искреннему заблуждению, что вы способны что-то позитивно изменить в стране, это бремя окажется невыносимым.
  Пока вас бьют сторонники уходящей власти, так как вы по определению не будете для них достаточно патриотичны и антиколониальны. Вскоре к ним присоединятся фаны поддержавших вас любителей русского мира - так как вы не сможете дать им вожделенные мир и дружбу с Путиным (они возможны лишь на условиях, не приемлемых для большинства населения, части Европы и, вероятно, США). А потом, когда основная масса одураченных желудочнодетерминированных обнаружит, что золотым дождём вы их не осыпете (разве что обрызгаете), они также превратятся в ваших яростных ненавистников.
  Ориентированные на Москву медиа будут вас мочить, потому что украинская власть по определению нужна им слабой. А часть олигархических - потому что все олигархи с «вашим» по определению не договорятся. Что же касается «вашего», то он на кукане у Запада, который будет заставлять вас от него дистанцироваться, что ему вряд ли понравится, то есть, и тут у вас никаких гарантий.
  Более-менее независимые и грантовые медиа настолько вжились в роль оппозиции к любой власти, что иной позиции и не мыслят, тем более, что поводов вы им предоставляете более, чем достаточно.
  Ну, и мы, ЛОМы, представляющие мыслящую часть населения, внесём свой посильный вклад в уничтожение вас как явления политики. Ибо пока что вы все для нас - недоразумение, вставшее во главе государства лишь в результате кремлевской спецоперации. И примирить нас с вами может только такое внезапное изменение политики, которое сродни чуду.
  А в чудеса я не верю
  Карл Волох
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Же той т.з.україншький історик з про-масонським мозгом в голові Василько Расевич,шось там меле,тіпа розсудливо язиком,наслухавшись на каві всякого-там в своїх тих кулєг з Єврейського кварталу (95-го?) в Відні! :crazy:

  upload_2019-6-18_14-25-55.png
  Львівські кокотюшки
   
  Останнє редагування: 18 чер 2019
 8. iso

  iso Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 3
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 9. Так, схоже, що наш президент малокультурна людина, що погано читає з папірця.

  І я волів би бачити на цьому посту іншого, що має досвід та відповідальність чи, хоча б говорить нормально, а, бажано, знається на дипломатії, законах, регламентах, статутах, стратегічно мислить тощо. Знати мови бажано.

  Так, президенту не варто говорити про жінок своєї країни, як про головну туристичну принаду, бо це тхне не тільки сексуальним туризмом, але й сексизмом, у нас і чоловіки красені)))

  Через те, що посада президента є публічна і потребує постійних публічних виступів, а це є важливим атрибутом суспільної політики, то тут ми матимемо суцільну катастрофу і підміну сенсів фонтанами.

  Та поки Зеленський заявляє, що Крим - то Україна, а РФ агресор, що шлях до НАТО та ЄС незмінний, то маємо його принаймні не ображати на міжнародній арені, а навіть підтримувати і слідкувати, що б риторика не помінялась, як у Януковича.

  Ну, ось так нам не пощастило, будемо його шпиняти всередині країни, але не маємо права засуджувати публічно для іноземців.

  Він і так виглядає... поганенько.

  Та це - президент України, обраний народом.

  Ми маємо достойно пройти цей період та вийти переможцями.

  Чекатиме нас революція чи війна, всесвітній потоп чи соціальні негаразди, ми маємо зберігати шляхетність та пам'ятати, що ми українці.

  Україна понад усе.

  P.S. Системні помилки, які робить "молода" команда Зеленського, посилення російської активності попри кволі проукраїнські месседжі, скупка каналів та повернення "цвіту" російської пропаганди, судові рішення, та антиконституційні дії підказують мені, що першим нас чекає не потоп...
  Myroslav Hai
   
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

   
  Останнє редагування: 19 чер 2019
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Поляки собі в Перемишлі в 50 км. від Дрогобича починають власний газ видобувати і впроваджувати,А в нас в Дрогобичі нині на 3 дні газ відключили якогось дідька(???)...а за містом, в Бориславі в нас ще й нафта є. Газ нафта,натопереробний завод,озокерит лікувальний, курорт Трускавець є,а державо-мислячих мозгів в Україні нема!
  Ну нє є,але вони чогось... в-дупі!:preved:
  -------------
  Газові родовища навколо Перемишля дивують фахівців, і все більше свідчить, що в них є навіть більше 20 мільярдів кубічних метрів природнього газу - подає портал wnp.pl.
  У 2016 році PGNiG розробив нову концепцію розвідки та видобутку газу, на основі якої проводилися дослідження в Підкарпатському воєводстві. У своїх рамках Найбільший у Європі тривимірний сейсмічний образ площі Перемишль-Крамазувка-Роботице-Фредрополь площею близько 1300 км2. PGNiG оцінює, що може бути до 50 млрд. М3 газу.
  ЗМІ пишуть, що "PGNiG дісталася до Ельдорадо".
  Zaskakujące wyniki badań złóż gazu pod Przemyślem. „PGNiG dowierciło się do eldorado” » Kresy

  upload_2019-6-19_10-11-11.png upload_2019-6-19_9-39-11.png
   
  Останнє редагування: 19 чер 2019
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Що таке 20 млрд кубів газу для України? Раз поїсти і вже голодний, але для регіону - то з десяток років низьких тарифів для населення, якщо по людські. Але хто ж їм дасть таке робити? Допоки не згинуть всі вороги України і Господа, навіть не думайте про розум в Україні. Але думайте про спасіння і життя без злих добродіїв, яке наблизилося до нас майже впритул.
   
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Якщо по-людськи,то не вийде... бачу! В 50-х в нас на Галичині в Бориславі ще була нафта...викачали. В Дашаві був газ...викачали .То як Васьки міни зі-складу виносять...а вкінці взрив пустого складу і пердець!

  upload_2019-6-19_14-10-19.png
   
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Нешодавно показували, как в Бориславі нафта сюрчить на вулицях. Згадуючи Комарова діму, як той в Індонезії видобував нафту вручну, можна порівняти свободу підприємства в державах. У нас буде на голову литися, але не можна нічого зробити, бо монополію гебреї встановили на видобуток.
  Їм не вигідно її збирати, а іншим легше вкрасти.
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Було було...

  View: https://m.youtube.com/watch?v=NafF8w1kxS0
  Як і в Дашаві з газом
  04C8BB44-A72C-48A4-81F0-8562C16861E3.jpeg
   
  Останнє редагування: 19 чер 2019
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗАПРОСИЛИ СТАТИ ПЕРШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ, ЯКИЙ ВІДВІДАЄ "КИЇВПРАЙД"
  19 червня 2019
  [​IMG]
  В Адміністрації президента поки що не коментували факт запрошення.
  Організатори Маршу рівності на захист прав ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 23 червня у Києві, запросили президента України Володимира Зеленського долучитися до їхнього заходу.

  Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на організаторів "КиївПрайду".

  "Володимира Зеленського запрошують стати першим президентом України, який вийде на Марш рівності та підтримає права людини… Ми були б раді бачити пана президента серед небайдужих до прав людини українців, адже саме він є гарантом дотримання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина", – заявляють представники української ЛГБТ-спільноти.
   
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Портнов розкрив головні схеми Порошенка та Парубія: уряд незаконний
  Це вже п'ята заява стосовно Порошенка та Парубія
  "Сьогодні Державне бюро розслідувань почало п'яте кримінальне провадження стосовно Порошенка і Парубія у зв'язку з фальсифікацією ними документів про формування в 2016 році коаліції депутатських фракцій та незаконного призначення Кабінету Міністрів", – написав він.
  У датованому 12 червня документі, на який послався Портнов, сказано, що станом на лютий 2016 року після виходу з коаліції партії "Батьківщина", Радикальної партії і "Самопомочі" в ній залишилося 217 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226.

  Портнов зауважив, що попри порушення законодавства, парламент тоді призначив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та затвердила склад уряду.
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Особисто я проти них нічого не маю. І тим більше не осуджую. Вони використали своє право вибору. І так само вони не мають осуджувати мій вибір, сподіваюся.... Але всіх розсудить той, хто все бачить, все знає і судитиме по законам.
   
 20. Для тих харків'ян, що верещали як не дорізана свиня: "Тільки б не Поршенко".


  1.Что Харьков город, преимущественно, совковый - ни для кого не секрет.
  2. Что у совков с приходом на высший пост в государстве их брата по разуму сейчас ренессанс - тоже.
  3. Что Жуков для совков - икона, символ победы над нацистами (а вникать в его реальные заслуги и преступления они не хотят) - также не новость.
  4. Самое грустное, что ради этого своего триумфа совки избрали плюнуть в память уникального героя-украинца - генерала Петра Григоренко. И это тогда, когда кырымлы, народ, ради спасения которого Петр Григорьевич положил на алтарь свою жизнь, снова под жесточайшими репрессиями фашистской России.
  Черт бы вас, гепанутых, побрал
  Карл Волох
   
а де твій аватар? :)