Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    років 10 тому я власними очима бачив на стіні у приміщенні відділення Пенсійного фонду цілий стенд з рекламою... одного величезного приватного банку...
    мене це тоді неприємно здивувало, оскільки навряд простий підприємець отримав би таку рекламну площу...
    наскільки це явище розповсюджене в масштабах держави - не знаю, не цікавився
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не знаю, на скільки достовірно, але повністю протилежне.
    Не гастролюють в Росії: топ-10 найбільш принципових українських зірок - Новини 24
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто сказав, що я своїй матері не допомагаю? Дійсно довб0й0б)))
    Я лише констатую факти, що пенсії в країні розраховуються через дупу.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Соса, почитай историю. У кого из стран ВЕ, где прошла декоммунизация, были большие пенсии сразу после этого?
    Всё и сразу бывает только в сказках у принцесс.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що Ви таке кажете? Де це "зразу"? Вже 27 років минуло. Виходять на пенсію ті, що в 1991 році були молодими і кучерявими.
    Гляньте на пенсії в Естонії. Стартували разом. В Естонії жодних корисних копалин. Правда, і олігархів немає.
    [​IMG]
    Чотириста доларів пенсія в Естонії середня. Отаке Вам ВЕ.
    А у нас будуть ще 25 років казати "сразу после"
     
  7. А коли в Естоніі голосували за проросійських кандидатів? Почніть з себе, тоді будете висувати притензіі .
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я претензій не висуваю ні до кого. То гудмен каже, що 28 років - це "сразу после".
    А я голосуватиму за проукраїнського кандидата - Гриценка. Вкотре заявляю. І Вам раджу, а то знову матимемо грановських біля корит.

    Ви ж хочете, щоб нічого у владі не змінилось. Але "не змінилось" - це не тільки Порошенко, але і Грановський, Ахметов, Медведчук, Труханов, Насіров та інші свинарчуки.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
  9. Це так само, як ви тут всі скопом кричали про "Роттердам+". Тепер пошукайте хто найбільші власники феросплавних заводів в Україні і кому було вигідно підняти весь той хайп.

    "Роттердам плюс" не впливає на тарифи для населення, - ЗМІ
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви не про те, про що я писав. Ви хочете, щоб біля влади залишалися Грановський, Свинарчуки, Насіров, а біля українського багатства - Ахметов, Медведчук?
    Адже, якщо президентом залишається Порошенко, дивно було б сподіватися, що вищезгадані на своїх місцях не залишаться.
     
  11. А ви пропонуєте передати все в управління гриценкам, мостовим і разумковим і ху@лу. І чим ви ліпші? В мене в списку хоть ху@ла немає.
    Щоб попередити майбутні питання пошукайти перше всю інфу про разумкова і на кого він працює.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви цим усе сказали. Вас влаштовує, що кум Путіна Медведчук грабує Україну і ходить на свободі. Вас влаштовують Свинарчуки і Грановські. І Ви лякаєте всіх чомусь Гриценком.
     
  13. Мене влаштовує людина, з допомогою якоі ми вже дали по зубам ху@лу і ще раз дамо, якщо знову припреться, а не розпродасть армію, як в недавньому минулому робили деякі претенденти. А зараз знову рвуться до влади, щоб знову розпродувати. Благо є що.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, і з "лихих 90" давно вийшли і майдан вже відходить у минуле, не думаю, що актуально говорити, що підвищення зар.плат і пенсій не на часі.

    Сумніваюсь, що будь-хто з кандидатів чарівник і варточекати чогось особливого, не підтримує він ні з ким ніяких стосунків, зможе всіх неугодних пересаджати.
    Із Медведчуком - окрема історія, сам далеко не лопух і має хорошу "кришу", нам вигідний хіба що тим, що може витягнути на свободу полонених.

    Перестаньте до всіх опонентів Порошенка ліпити Кремль.
    Варта методика - прийшов до влади, обманув чи із чимось не зміг справитися - звільняй місце!
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, вы плохо знаете русский язык. Это у нас Capitoshechka хотела сразу после декоммунизции иметь пенсии большие, а ей объяснял, что ни в одной стране ВЕ такого не было. Так что вы, Дмитрий Анатольевич, лишь подтвердили мои слова.
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Гриценко самый лживый из всех кандидатов. Он строит из себя честного. Наживается на важнейшей человеческой институции. Из него получится не президент, а щенок на юридическом поводке у Путина.
     
а де твій аватар? :)