Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    2018 рік.

    upload_2019-1-8_20-17-33.png

    upload_2019-1-8_20-18-22.png

    upload_2019-1-8_20-18-58.png

    2013 рік
    Бєларусь - 50
    РФ - 55
    Україна - 78

    2009 рік
    Бєларусь - 68
    РФ - 71
    Україна - 85
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Да шо ви гавагітє, Коломойша?
    Ще у 2014 дехто говорив, що як прийде до влади, наведе такий же порядок, як на Дніпропетровщині під час ватних шабашів.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Оооо. Так мо нехай і до нас в Конотоп заскочать і розберуться з тим, що мене автобусом переїхав двічі? )))
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви серйозно?
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А чим історія закінчилась для водія автобуса?

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ще поки нічим. Попереднення слухання в суді на 4 лютого. Коли буде основний суд - невідомо.
    З 1 грудня я вже вдома. А з нового року почав потроху на милицях по хаті свою дупу переміщувати
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я пропустила цю подію. Не знала. Видужуйте, Сергію. В суд хоч недалеко?
    Бо мені якось прийшлося 4 роки від'їздити з Харкова в райцентр на суди.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Кременці водій маршрутки висадив на мороз двох сиріт, бо вони не мали грошей на проїзд

    У Кременці водій маршрутки висадив двох дітей-сиріт з автобуса, бо ті не мали грошей на проїзд. Разом з тим у них були посвідчення на безкоштовний проїзд, видані Кременецькою міською радою. Проте у автобусах приміських маршрутів вони вже не дійсні. З цими підприємцями договір укладає Кременецька райдержадміністрація.

    – У мене півтора роки тому померла сестра від раку (34 роки), двоє її дітей залишилися з нами… Міська рада пішла нам на зустріч і надала безкоштовні проїзні, але мої племінники вже неодноразово мені розказували, як водії їх принижують і не хочуть їх пускати в автобус, навіть не відкривали двері. А от сьогодні їх водій вигнав з автобуса, як бездомних собак виставив за двері на мороз, – розповіла рідна тітка 14-річних двійнят Світлана Трофимлюк «Терену».

    Жінка обурена таким ставленням до дітей і збирається звернутися зі скаргою до Кременецької РДА.

    – Сьогодні була точка кипіння… Я за те, аби надати цій ситуації розголосу, ми не повинні мовчати, це може статися з ким завгодно, всім важко, але це не значить що треба звіріти. Це робота і кожен повинен відповідати за роботу, яку йому довірили, – каже Світлана Трофимлюк.

    Голова Кременецької РДА Володимир Козубський уже проінформований про ситуацію і обіцяє розібратися з інцидентом, аби надалі такого не повторювалося.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зимою виставити дітей з маршрутки на мороз - це бути покидьком.
    Та і двері не відкривати теж. Звісно треба звертатися, писати жалоб. Перед моєю старою свекрухою так не відчинили двері, так мій чоловік в інтернеті на сайті обласної адміністрації написав заяву і номер маршрутки, її номера, час коли це сталося, свої координати. Реагують міттєво: і передзвонили, і лист надійшов. Я вже не пам'ятаю, що там було - чи то премію забрали, чи контракт не будуть далі підписувати.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    недалеко. У нас в місті. При нормальному розкладі пішки за півгодини дотеліпав би
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут ситуація складна, звичайно і водії бувають хамовиті, але не забув випадок, коли їхав у дизелі в Івано-Франківській області, їде група студенток, гарно вбрані, із золотими прикрасами, коли у вагон заходять спекулянти із морозивом, випічкою, пресою, у кожного щось купують, коли підійшли ревізори, пасажирки не мають грошей, таких трясти не пасує, зсадити з дизеля, ще заблукають у карпатських лісах, як із такими бути?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якась атака почалася на тотих маршрутчиків... :scratch_one-s_head:

    Маршрутник жорстоко познущався над хворою школяркою: усі деталі

    Нещодавно в Мелітополі водій маршрутки познущався над дівчинкою з пороком серця. Чоловік закрив 13-річну школярку у салоні автобуса і не випускав з тієї причини, що дівчинка не показала посвідчення при вході у салон. Після інциденту стан дівчинки погіршився, а мама постраждалої школярки написала заяву в поліцію. Про скандал з водієм маршрутки, який познущався над хворою дівчинкою, повідомляє "РИА-Мелітополь".
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Польська газета і портал KRESY.PL пише про все набуваючий більшого поширення виїзд євреїв з України до Ізраїлю.
    Сіонізм і погіршення умов на сході України призводять до того, що люди з єврейським корінням хочуть шукати нове життя в Ізраїлі, - пише ізраїльська газета "The Jerusalem Post", описуючи прихід групи з декількох сотень євреїв з України до Ізраїлю.

    Ізраїльська газета "Єрусалимський пост" в якості прикладу дає вчителя з Краматорської, Wierę Sawicka, яка втікла під час війни на Донбасі спочатку для табору біженців, а потім для Ізраїлю. Вона була однією з 150 іммігрантів, які прибули на політ Ізраїлю в понеділок організацією, організованою Міжнародною спільнотою християн і євреїв, організацією, що займається, серед інших, створення підтримки для Ізраїлю та надання допомоги єврейським мігрантам з країн колишнього СРСР, Європи або арабських країн для завантаження в цю країну. Найстаршій людині було 83 роки, а наймолодшій - 7 місяців. Єврейські переселенці з цього польоту мають бути переважно заселені на півночі країни.
    Ізраїльський щоденник також цитує звіт про єврейську сім'ю Таріув з Вознесєнська на півдні України, яка сказала, що вони "зробили все можливе, щоб відстояти єврейські свята і традиції в Україні", але прийшли до висновку, що "всі євреї повинні жити в своїй країні".

    Яаков Хагоель, заступник директора Всесвітньої сіоністської організації, повідомив The Jerusalem Post, що в Україні євреї розкидані по обидві сторони конфлікту. Газета також цитує неназваного українського депутата в парламенті. Він сказав, що "боротьба з Росією викликає багато агресії в Україні", а "критика спрямована до уряду, олігархів і євреїв". - Оповідання про те, що євреї всі винні, є небезпечним і нагадує нам про Німеччину ще до Другої світової війни.
    Izraelski dziennik: ukraińscy Żydzi masowo osiedlają się w Izraelu » Kresy

    upload_2019-1-30_0-21-20.png
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А до вас доходить, що літають одні й ті ж по великому рахунку? І машини дорогі в великих містах в пробках стоять. І це про щось говорить? Якщо і говорить, то про величезну корупцію, закони, що не працюють, тіньовий ринок і ненормальне розшарування. Бо мінімальна зарплата, як і прожитковий мінімум і мінімальна пенсія - говорить про зовсім інше.
    У мене є знайома, яка літає кілька разів в рік - 2 рази відпочивати в Іспанію, і кілька разів доньку-студентку в Німеччині відвідує.
     
  18. Яка мінімальна пенсія в США чи європейській країні та прожитковий мінімум?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це із серії, яка середня пенсія, в одного 1500 грн., в іншого 1000000 грн., середня із цих показників десь 90000, що правильна статистика?
     
а де твій аватар? :)