Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Ось і тут проявляється примітивізм та лінь сучасного українця до знань. Прочитавши за життя лиш півтори книжки, він весь час кричить "Та я все знаю!". По цій причині й вирощує пшенички 20 цнт з гектара на чорноземі при 80 цнт - в прусака на пісках та суглинках. А все причина в ліні по відношенню до "многа букафф".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. forester

    forester Well-Known Member

    Точно! Именно так и говорят те, кто пишет порядочную ахинею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон


    Однако Вы не будете оспаривать тот факт, что тупой лентяй никогда не будет читать умную книгу, потому что он, в силу скудности своего ума, не в состоянии понять о чем там речь?
     
  4. forester

    forester Well-Known Member

    Нет, не буду. Я, вообще, стараюсь не оспаривать отвлечённые прописные истины.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Роз'яснюю. На їх мові "ахинеею" називають думки, які не пройшли цензуру Кремля.
     
  6. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон

    Так что там тогда с изобилием букофф?;)
     
  7. forester

    forester Well-Known Member

    Так всё, вроде очевидно - я оценил панпрокипов ответ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Полный набор штампов - приправленный почему-то Бопланом (из тех бытописателей, что любили сидеть в тени развесистой клюквы). Тут тебе "еврей заплакал" и "не з'їм ТАК понадкусюю" - и упа с Покровом и троцкий и путин... Одним словом -
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    А ти хоч раз в житті справжній штамп бачив? Чи далі механізму для закрутки консервних банок не заглядував?
     
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний


    Чтобы понять разницу между "настоящим" штампом - и литературным - надо читать больше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    А ще потрібно прочитати книжки, в яких роз'яснюється, коли слово потрібно заключаюти в лапки. Дали їм колись слов'яни мову, а вони до цих пір з нею, як мавпа з окулярами.
    Пане, так тебе тут від ФСБ "смотрящим" поставили? Невже грамотніших не знайшли?
     
  12. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний


    Учиться надо было в школе.


    Вы увидели кавычки? Я тоже не увидел. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Це тобі на лекціях по "лєнінізму" таку дурню сказали? прийдеться провітрити твій неСВІДОМИЙ розум. В слов'ян споконвіку не було звернення до людини на "ВИ", цю феодальну дурню заніс варвар Пьотр І зі своєю градацією по введених "табелях про ранги", по якій в суспільство вніс "коленопреклонение перед старшим по рангу". А на Русі простолюдин навіть до князя звертався на "ТИ". Хлопче, я раджу тобі кинути дивитися дурню з Останкіно, бо вона згубить твою останню свідомість.

    Так і не дійшло до хлопця. Я "увидел кавычки" на слові
    Видно, як Васька, військове ПТУ його вчило.
    Пане, так що там по темі "Україна..."?
     
  14. 48victor17

    48victor17 Well-Known Member

    У Микити нашого є думка, що слово "ахинея" з'явилося на Свiт Божий задовго до того, як з'явилася "цензура Кремля". У Микити ферштанти не зась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Лиш одна чи багато?
     
  16. 48victor17

    48victor17 Well-Known Member

    У Микити думок море!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    Зайшла на тему" Україна - вчора, сьогодні, завтра", а тут панове так чубляться!:tormoz:ТО ЦЕ ШО, так було, є і буде - Україна - вчора, сьогодні, завтра???
     
  18. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    То ж добре! Якби вони ще й якісні були.

    Та не звертайте увагу на сміття.

    Буде, якщо не почнете розглядати викладене по темі.
     
  19. 48victor17

    48victor17 Well-Known Member

    Спочатку-кiлькiснi, а потiм-якiснi.
     
  20. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    ??? Хай живе шизофренія, яка плодить достатню кількість.

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    ОБ'ЄКТИВНІ ЧИННИКИ нашої відсталості
    Одним з головних факторів нашої відсталості є наше географічне положення. Те, чим ми зараз пихато пишаємося (транзитна територія), колись було жахом для народів-державотворців. Творцем цього «прохідного двору» стали гунни, які цим степом помандрували на захід.
    [​IMG]
    Згодом цим простором володіли великий пласт тюркських племен. Та й взагалі, територія від Алтаю до Карпат, ця рівнина під назвою Євразійський степ, була до пізнього середньовіччя володінням кочівників. [​IMG]Ні одному народові не вдалося на цьому просторі державно закріпитися. На зміну хвилі одних степових бродяг приходила інша. Безслідно зник Хозарський каганат (дивись карту), який заклювали з усіх сторін і потім знищили, пробувавші осісти половці розділили долю колись могутніх скіфів та греків-колоністів. Такої ж долі, певно, дісталася і прадавня велична трипільська спільнота.
    Нашим некочовим предкам було не до снаги встояти під цими навалами, тому далі поліських околиць теперішньої України виходу їм майже не було. Навіть зміцнення нашої культури військовою дисципліною прийшлих вікінгів призвело лиш до тимчасової державності, хоча і ця тимчасовість дала великий внесок в нашу культуру. Отже географічне положення не давало умов для створення сталої держави, а без цього був неможливий наш розвиток.
    Ще одним об'єктивним фактором затримки нашого розвитку є багатство нашої землі. По висновках англійського дослідника цивілізацій А. Тойнбі природні умови впливають на розвиток суспільства. Чим більше зростає дармових бананів - тим менше розвивається інтелект людини та його енергійність життя. Тільки загнані в болота Нілу єгиптяни змушені були його розвивати для свого виживання. Далі для прикладу дивіться різницю півдня та півночі Італії (з їх різними кліматичними умовами). Чи чому багатий природними умовами (плюс раби) південь США програв громадянську війну штатам з більш бідною територією типу Нової Англії. Був би в прусаків наш чорнозем замість їх піску та суглинків, то не було б вирощено їх дисциплінованості. Афіни зі своєю убогою землею інтелектуально перевершили сусідню Беотію (з багатою землею), бо першим потрібно було "думати" як прожити на своїй неродючій землі. А нашому Петру навіщо напружувати мозок? Він, як і тисячу років назад, на похмілля сипне весною ячменю в благодатну землю, а вона сама вирощує врожай. Навіщо мати великий розум, коли навколо багато дармової риби, ягід, меду. Проживемо і без навчання агрономії, не кажучи вже про філософію. ЗЕМЛЯ НАС ПРОГОДУЄ - ось хибний стовп нашої культури, на якому ми бездумно паразитуємо понад тисячу років. Це було можна допустити в далеку давнину трипільцям, які, виснажуючи одні простори, переміщалися на інші. А нам вже давно переміщуватися з занедбаної нами чи іншими при нашій бездіяльності території нікуди. Це паразитування породило екстенсивність нашої праці, інертність життя та інтелектуальну лінь. В "працьовитості" українця важко знайти розумову складову, тому нас можна прирівняти до вказаних беотійців , яким в їх часи давали лиш подібні характеристики: «селюкуватий, флегматичний, грубий та позбавлений уяви». Моногамність діяльності наших предків - черговий недолік нашого розвитку. Протягом останніх років семисот основна частина українців кваліфікувалася в хлібороби. Цей тип людського життя породжує вайлуватий (дивись того ж беотійця), неагресивний індивідуум. Отакий собі віл, який тягне свою лямку від весни до осені, ліниво ремегаючи взимку. Ось як відверто описав Б.Рассел такого типу люд: «До Пунічний війн римляни були буколічним (сільським – Р.Н.) народом з усіма чеснотами та вадами сільських господарів: суворими, роботящими, брутальними, впертими та тупими». Як змінила римлян зміна їх діяльності відомо по історії. А нашому люду вказана вище терпимість та неагресивність принесли величезної шкоди відсутністю достатньої спромоги захисту своїх інтересів. З людини такого типу можна досить швидко зробити раба. Віл тягне лямку бездумної праці, а прийшлі, більш агресивні зайди користуються плодами її. Раніше це були просто загарбники, а зараз - свої кровопивці в вигляді олігархів, різних там трейдерів, паразитичних "держслужбовців", а також іноземці тепер вже через неоколоніалізм.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)