Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Уважно дивитмись відео "Яку роль відіграв мер Львова..."!Там є фото зустрічі Садового і Шкоди, цитати її авторства, про що говорили, хто між ними тримав свічку - вже другорядне, дискусії не стосується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви таки йобнутий.
    Звинувачуєте Садового в зустрічі з сєпаркою Шкодою, а самі використовуєте цитати її авторства :)
    Та вона могла написати що завгодно.

    Якщо ви приведете тут ролік з Садовим, де він стверджував, що ми не програли, треба думати про своє - Галицьку Народну Республіку із президентом Садовим /ви таке про нього писали тут/, то за "йобнутий" я вибачуся. А якщо такого роліка /чи іншого авторитетного джерела/ не приведете, то я буду при бажанні звертатися до вас "брехлій". Лади?
     
    Останнє редагування: 14 тра 2018
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дійсно троль чи любитель пошукати у гівні шкварки.

    Ітак, розжовую та розкладаю по поличках, ніде я не писав, як 100% істину причетність Самопомочі до ворожих олігархічних сил, в тому числі, проросійських, задля власної вигоди, але версія і не безпідставна, чому я у такій політ.силі сумніваюсь і не я один довів.
    Назвали би відокремлені 3 області ГНР чи ЗУНР питання другорядне.
    Йшла мова чи взагалі була зустріч та відгуки про Садового від соратниці Гіркіна Шкоди - про що ще говорили, хто між ними тримав свічку - питання другорядне.
    Ніде я безпідставно не звинуватив Садового у якомусь абсурді, скажімо у розпятті Христа. Інше - версії і не безпідставні.
    Питання ще є?
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :)))
    Це тіпа,як Юрко,балабол,ги-ги!
    Добре...Я не лікар,але гадаю,же в Ігорка напевно,е-е-е...простата,бо криво пісяє і чогось вліво! Ліворюціонер-садомазохіст,б'я...відео секретних переговорів йому подавай!Прийде хтось на голову міста зі Свободи то і знайде то всьо з тою Шкодою в Саду .А так шо? Триндьож-пердьож і більше ніц!:scratch_one-s_head:
    Але так-таки файні ми українчі-галіцияки,скоро пики будемо один-одному мастити гноївкою!:yahoo:
    00dfgh.jpg
     
    Останнє редагування: 14 тра 2018
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Балабол і брехлій :)
    Ви навіть за свої слова не можете відповісти... :bad:
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 14 тра 2018
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Де брехня? Не проводив Садовий таких зустрічей, чи я його звинуватив у розпятті Христа?

    P.S. Хто не вміє культурно говорити - нехай сидить вдома у наморднику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ги-ги,кулєги,українчі...не побийте-сі тіко!:)))

    000nv.jpg
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прочитав і стало гірко...
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто в цьому винуватий? Правильно - ПУТІН!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ще й він не хоче, щоб Порошенко був президентом!!!
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ага. Ох він і скотиняка!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну так. Мости у нас має бути президент! Як у кожній європейській країні. Пофік, що гроші у місцеві бюджети йдуть повним ходом з Києва. "Мудрі" мери їх кладуть на депозити в російські Альфа банки. А мости має президент робити.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Будувати можна і скульптури із фекалій - доведено кацапами. Але що скільки простоїть.
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 19 тра 2018
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гордон про нашу дегенеративну владу, котру вибрав наш дегенеративний, в основному, народ /на жаль/.
    Також він згадав Путіна, обдовбаних росіян і малодушних європейських партнерів


    View: https://youtu.be/NelQAoIgT-A
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Чому в Німеччині знову шириться антисемітизм - 24 Канал
    В Німеччині прокидається антисемітизм.А в Україні що,розкручується українофобія? Хм-м!
    Президент Центральної ради євреїв Німеччини Йозеф Шустер радить не носити кіпу.
    А нам порадять Що,не реагувати на антиукраїнські вислови? Добре...
    Побачимо,що то за гра така,чи то провокації з нацькуванням українців нападати(словесно) на зобідчиків народу?
    Так, ми досить таки терпеливі. Але в що то вилється в Німеччині,в Україні,в цілій Європі...то ще побачимо!
    В любім випадку відомо,що ми захищатись вміємо!:hi:
     
    Останнє редагування: 19 тра 2018
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Во-о,бойко ,міський голова,мер Дрогобича,галичанин на імя Тарас Кучма :crazy: лупить провокаторів по-пиці в міській раді...
    Мер Дрогобича Кучма потужним ударом відправив активіста у нокдаун
    Проблема в сміттєзвалищі,а люди з передмістя Дрогобича пана з себе вже починають вигравати...Дрогобич в гЕвропі ж вже,все має бути готовим юж!:)))
    Поблизу Дрогобича мешканці перекрили дорогу до міського сміттєзвалища


    View: https://www.youtube.com/watch?v=VYi9r7axZmQ
     
    Останнє редагування: 4 чер 2018
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :haha:
    гЕвропа. Дрогобич. Комунальна служба. Жара...сонце пече. Мер міста лупить сміттєвих провокаторів.Галицький косар косить...Україна,б'я!

    000a.jpg

    View: https://www.facebook.com/drogobytski/videos/1767838203262004/
     
    Останнє редагування: 5 чер 2018
    • Смішно Смішно x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А може то був якийсь обгалицькований москаль? :)))
     
а де твій аватар? :)