Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наш параолімпієць М.Яровий сьгодні взяв друге "золото" на 15кілометровій лижній гонці сидячи. 15 км на руках і така скорість!
    Перше золото завоював біатлоніст В. Лук'яненка.:uanew:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василю, ви проти того, що проанонсували?
    "В ночь на 16 марта были разбиты задние и лобовые стекла девяти машин с венгерскими номерами. Происшествие случилось в Береговом на Закарпатье. Добавим, что злоумышленники повредили только автомобили с номерами Венгрии, а стоящие рядом машины с украинскими номерами остались невредимыми."
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 18 бер 2018
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Росія винна Україні за газовими справами 8,5 млрд дол., - Гройсман
    Ох і запануємо, шо нє? :yahoo: :dance3:

    :)))
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Київсько-Вінницькі кабани годовані в будь-якому випадку гірше жити не стануть.
    Ну-ну... Скоріш Гройсман вкусить себе за сраку і обсере те, чим сцить, ніж "Газпром" нестиме відповідальність. І нікуди він (Гройсман) не дінеться - за сраку себе вкусить
     
    Останнє редагування: 18 бер 2018
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О,Юлька...курвега! Каддафі вбили і... грошики,як їй ,так і Саркозі повертати не прийдеться.Мертві прощають довги. Але відповідати в суді так...як і тому Саркозі,якого вже шмуляють,прийдеться!
    Ох,вже ті масони-дурилки,б'я! Банда!

    Вєсті.UA. Бандити у Верховній Раді. Сюрприз Каддафі для Тимошенко - 24 Канал

    1aaa.jpg 1aa.jpg
     
    Останнє редагування: 21 бер 2018
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Щодо екс-президента Франції Саркозі розпочали офіційне розслідування
    Франія вже хопила Саркозі "за-яя",а Україна тую Тимошенко що? Ще ні! Ще лазить на-лабутенах в ВР,відмивати в прокурорів гроші від Каддаффі,щоб "за-дупцю" її не хопили.Але хоплять...ще хоплять,якщо не втікне кудись.Помаленьку для неї і таких,як вона настає Час пік...Час Втікання!
    “Схеми”: Тимошенко не хоче відповідати, звідки взяла гроші на лобістів
    111fff.jpg
    2015 р.
    1haa.jpg
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так ось які ті харківські патрійоти,та і сам той губернатор Добкін з таким же Кернесом,що не любили україншький наційоналізм,а тіко массонський.
    Добкін погодився розповісти суду подробиці втечі Януковича
    Перед втечею до Криму Янукович у Харкові зустрівся з Михайлом Добкіним, який на той момент займав посаду глави Харківської ОДА. Від губернатора Янукович отримав необхідний для втечі транспорт.
    Йо-майо,в лохів писки повідкривалися раптово,хто тим всим крутив в Харкові,поруч з Донбасом! Да-а-а,лохи в повній жопі! :suicide:

    8b5900d-0.jpg
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як відомо: переможців не судять, а багато хто дуже скоро стає на сторону переможця.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То вже чітко і ясно видно,на якому фронті Українці програли перед олігархатом,перед тою Європою з тою повністю корумпованою владою,що залишається лише Один Вихід...щоб повністю не зникнути,хоч в тенетах Росії,а хоч в корумпованій системі банків ЄСу, нині діючої і впливаючої на дальнійший шлях України!

    1dfghb.jpg

    А то все,якусь лапшу на вуха, муку в очі і гречку в руки з Тимошенко, Саакашвілями,Вакарчуками,Савченко різними...
    ДЕ ЯСНО,ЧИЇ ЦЕ СТАВЛЕНИКИ ! :))):dirol::mocking::cools:
    І щоб з нами не поступили так,як це вже було...
    1ddd.jpg
     
    Останнє редагування: 26 кві 2018
    • Тупо Тупо x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але у всій Європі націоналістичні партії годуються із Кремля, як от француженка Ле Пенн, угорські Йоббіки, у такому признавались і австрійські партії... Не буду категоричним, але і багато поступків Свободи - гарна картинка для Вата-ТВ.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та воно все приблизно подібне,як...СССР дещо = як СНГ,а СНГ дещо = як ЄС,а ЄС дещо = як США,а США дещо = як РФ,А РФ дещо = як СССР і т.п. з тим націоналізмом,що російський,єврейський,мадярський,польський,французький,а чи то український! Це все і всіх їх можна при бажанні обізвати і нациками і фашистами,в тому числі і Путіна і Трампа,що скоро і зачнуть робити в США гебрейські націонал-демократи з Конгресу,рятуючи Ізраїль від Іранських націоналістів,які в останній час стали дуже злейкими на їх тії хитрощі в далекому від нас близько-східному регійоні! Отож і подивимось ,які наційоналісти з них тих двох,та будуть вірнішими,демократичнішими і справедливішими! Який націоналізм/нацизм переможе,той і буде най- най-най-справедливіший! Без сумніву!:))):hi:
     
    Останнє редагування: 27 кві 2018
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не вважаю націоналізм синонімом шовінізму чи фашизму. Так і Євросовок далеко не СиРиСиРи, для багатьох спірне питання, важливіший Вашингтон чи Лондон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Воно то так,але...
    Якщо хтось міцніший від Українця нинішнього ,та схоче нас ,українців,та опаскудити і назвати нациками,чи то фашистами,то він це зробить,виходячи з власних інтересів і вигоди так зробити...Обпаскудять,обісруть нас з ніг до голови,як то і почали робити з нами поляки на Волині,мадяри на Закарпатті,Росія в Криму,та і Донбасі...
    Угорщина фетишизує мовне питання і доводить ситуацію до абсурду - Пристайко
    А ВасяМТ нам б тут наговорив,або ще наговорить,як і деякі(!) фарисеї і семіти-українофоби,звинувачуючи українців,в основному западенців в нацизмі,антисемітизмі і геноциді інших народів.Слухати це і мовчки погоджуватися з таким,це і є зрада національних інтересів і колаборантство в-бік ворога,фальшивого і хитрого! Тому слід бути уважним патріотом і тримати вухо гостро,а зброю в руках моцно!
     
    Останнє редагування: 27 кві 2018
    • Баян Баян x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивлячись на тую урочисту картинку не можу не спитати: чи вам відомо, що Тягнибок закінчив гебрейську школу? Щоб ви в ньому не розчарувались, не дай Боже.

    Ще хочу спитати: як ви можете звалювати таке жахливе фото в одну купу з якоюсь пародією?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну чого та пані така...така зла і на Свободу,і на Тягнибока, і на мене, і на галичан...і обзиває дядька п'яним чогось,а Тягнибока якимсь євреєм,чи то неуспішним учнем якихось неіснуючих шкіл для євреїв у Львові(кумедія якась!),і про якийсь гумор говорить при серйозній і тій важливій на-нині розмові про Мою/Нашу націю,та і про Президентство в нинішній неуспішній і одуреній (ким?) Україні...Негарно пані так...дуже НЕЛАДНО!:hi:

    Роблю висновок: меньше спілкуватися з тими,хто мені чужий тут(ВасіМТ,Манури...),а лише з тими,хто мене і кого я тут розумію! Ну і поменьше від тепер всяких дописів,само-собою,раз отак получилось,подібно до брехливого Майдану!:ThankYou::bye2:
     
    Останнє редагування: 28 кві 2018
    • Тупо Тупо x 2
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От же ж "дурне сало без хліба". Ну то ви напросилися, Юрко...
    Тягнибок сам по собі розумна людина, я його багато слухала. Він не говорить нічого зайвого (зараз), але на початку своєї політичної кар'єри були недоречності. За це він розплатився і продовжує розплачуватись. Відношення як до радікала! Крапка. Там ще Міхальчишин є (такий борзий, що є підозра - чи не приплачують йому гебісти?) Закарбуйте собі на лобі: радікали ніколи не будуть в президентах. Навіть не мрійте.
    Ще скажу. Зараз трудний час, і треба думати про Україну, єдину і соборну, а не про те, як когось відсікти. Квітучу країну, доброзичливу до всіх, хто тут живе. Найперша увага економіці, новітнім технологіям, сучасній промисловісті, треба піднімати і сільське господарство, занедбане село. Не час махати шаблею, викидати гебреїв чи що там ви пропонуєте. Мене особисто гебреї чи грузини менш за все хвилюють.
    А ось вам подаруночок на 1 травня:
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Але Ви "глупа баба в грубих шевйотових майтках"
    Тягнибок,як і я,таким як ви наговорить ще не таку купу бздурів...

    Добре,закінчую з-вами,бо сенсу в цих розмовах з Вами абсолютно не бачу.А Ви собі блукайте далі з провокаторами межи Харковом і Києвом по-Хазарських степах!Зробити з Галичини нову Донецьку Лугандонію не вдастся !:haha:
     
    Останнє редагування: 28 кві 2018
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От тепер вже зась. [​IMG] Зливайтесь, дядьку, далі. Тягнибок себе оббріхав трошки, записуємо.
    Хочу почути, що і голова Європейського єврейського конгресу, громадянин Ізраїлю Ігор Коломойський, який офіційно визнав факт регулярного фінансування ВО «Свобода» - себе оббріхав.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)