Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. tea man

    tea man 茶人

    Для Вас і Степан Бандера зрадник, бо змушений був покинути Україну. В цьому в мене і сумнівів немає.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якийсь,курва, дядечко домовляється з якимись,курва, головою адмініСрації про тисячі гектарів землі, власників землі ніхто особливо і не запитує...
    І ці люди на сорочку рвуть на грудях і проти продажу землі "щоб олігархи не купили" :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо Ви проти Саакашвілі, який виступає проти Порошенка, то виходить - Ви "за" Порошенка. З чим Вас і вітаю.
    До речі, Саакашвілі буде найманим працівником - очолюватиме Кабінет Міністрів України.

    ЗІ. Тут уже так: або Ви згідні з Енгельсом, або з Каутським. А бути незгідним з обома...
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Почекаємо на справи. Радий би був помилитися
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А з чого ви взяли, що в цієї землі є власники? В будь-якому районі нашої країни є земля, у якої немає власників.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Там акцент на останньому реченні.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не почекаємо, а підтримаємо!
    Ви справді не розумієте, що Порошенко небезпечніший за Януковича?! Якщо януковича яйцем можна було налякати, то цей кнур не звик програвати і лякатися, і так просто він владу не віддасть. Саакашвілі - єдиний, на сьогодні, в одній ваговій категорії з Порошенко! Немає в Україні таких гриценків, вакарчуків, тимошенків, лєшенків, семенченків і т.д., хто б міг кинути порошенку виклик і довести справу до кінця.
    Тому, якщо дозволимо нейтралізувати Саакашвілі, будемо терпіти Порошенка, доки цукровий діабет його не доконає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Я можу зрозуміти людей, які готові піти за-будь-ким, хто назве порошенка злочинцем і пообіцяє золоті гори. (Як колись Порошенко). Тим більше, що Саакашвілі не будь-хто, президент країни, яку підняв з руїн. Не буду про методи, можливо інакше не було можна.
    Не буду про його, на мою думку, вади. Але він не має нормальної команди. Його "польові командири" - Соболєв, СеменченкоЮ Лєщенко і іже з ними - це не ті люди, з якими можна збудувати щось путнє. Поламати можна. Перемогти на новому майдані. І розчистити шлях до влади Авакову (Коломойському). А що це дасть державаі, крім нових смертей, нової руїни, нових анексій Росією (допускаю) і дальшого зубожіння населення.
    В цій ситуації я радше скористаюся порадою графа Честерфілда своєму синові
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бандера - керівник авторитарної по принципу і соціалістичної по суті партії. Його цікавила влада. Неділима і всеохоплююча.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як Саакашвілі став громадянином України?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дуже вже у стилі Шарія.
    Ніхто не ідеальний, але я вірю, що навіть якщо Саакашвілі фінансується ( ймовірно США ) - з хорошими намірами і нічого поганого для держави не несе.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Жартувати зволите? :)))Він вже там. Його Порошенко туди й привів. Внін разом з своїми вишкварками вовсю наживаются на армії і на нас з вами.

    Все ще схильна думати, що жартуєте, а не знущаєтесь.
    А Ви нічого не чули про команду Саакашвілі, яких Порошенко швиденько позбавився, як тільки його власній дупі стало припікати?
    А вважати команду Порошенко нормальною в нинішній ситуації, це, знаєте, треба бути клоном Миха...
    Порошенко зі своєю "нормальною" командою виявилися такими гнидами підлими, що я готова каятися і вибачатися перед Василем, бо він знав це тоді, коли я ще розраховувала на порядність і совість Порошенка.

    Звичайно, то Ваша особиста справа, ким себе вважати: чи сліпим конем, чи бездіяльним. Все одно, це буде виправданням тільки у Вашому власному уявленні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Через переслідування бариг у власній країні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Це не про мене:)
    А тут нема чого каятися. На той час підтримати Порошенка (навіть на тлі його минулого), здавалося меншим злом.
    Для мене ЦЕ вирішальне:)
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, що, ще раз притчу нагадати про двох жабок, що впали у молоко?
    Не будемо лапками махати, бо, може, ми впали не в молоко, в якому можна збити грудку масла, а в перегін?
    Саакашвілі - грузин, Семенченко має обличчя неформатної структури, у Соболєва дикція кульгає, Наєм - темношкірий азіят...

    Чекаємо на Мойсея з обличчям Алена Далоненка і красномовством Ціцероненка?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Правильно. Але тепер це зло дуже розрослося і вже звісило ноги з нашої шиї. Тому, підтримати зараз Саакашвілі - наш громадський обов'язок у боротьбі із тим злом, яке ми підтримали тоді.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Закон про громадянство забороняє мати подвійне громадянство. Ставши громадянином України, Саакашвілі перестав бути громадянином Грузії, і був, цілком законно позбавлений його.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Грузинські бариги хотіли його посадити ще до того, як він став громадянином України. Не прикидайтеся і не словоблудьте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тоді, напевно, Ви бачите ту перспективну команду, яка відповідає всім нашим надіям? Відкрийте і мені очі, хто це?
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це зло вилізло ще при любих друзях. І показало себе у всій красі, разом з Йульк, картавим Югою, тупим Тягнибоком і всією оранжоїдною зграєю.
    В замість того, щоби обпікшись на молоці, дмухати на воду, цю шоблу шахраїв і дурисвітів притягнули до влади.
    Бачили очі...
     
а де твій аватар? :)