Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви забули "по-третє" : у них виробляється ставлення до роботи, як до роботи, а не як до "они делают вид, что платят, а мы делаем вид, что работаем".
    Люди за кордоном звикають працювати добросовісно і продуктивно. А коли повернуться, у ставленні до роботи будуть взірцем для тих, хто ставиться до роботи по-колгоспному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, то вже питання не економіки, тим більше не макроекономіки, а інших сфер.

    @medwedo berlogsoni, але, продовжуючи Вашу думку, можу ще доповнити таким :

    Пригадайте, як за совка люди один іншого запитували (та й зараз часто запитують) : "скільки ти получаєш?"
    А на заході завжди запитували : "скільки ти заробляєш?" Хоча, на заході таке запитання вважається не зовсім етичним.

    Але, наскільки величезна різниця лише в запитанні.

    Ще одне.
    В нас і досі кажуть : "ходжу на роботу".
    На заході кажуть : "працюю".

    Як на мене, то фраза "ходити на роботу" то взагалі ідіотизм якийсь.:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Сумніваюся я, що вони повернуться...

     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Україна сьогодні. Київське метро.
    [​IMG]
    apostrophe.ua/news/society/accidents/2017-07-26/ukraintsev-privelo-v-vostorg-foto-temnokojego-mujchinyi-v-vyishivanke-v-kievskom-metro/102432
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Владика написав звернення , але і сам напевно в це мало вірить.
    Заробітчани - так.Люди , особливо старші (після 55) , які живуть по 20+ років нелегально в Канаді , США ...Австралії , Н.З. ..,- звичайно що повернуться.
    Зароблені гроші складаються в "панчоху" , живуть в якомусь "shitty" /awful помешканні.Переважно це підвальна кімната в старому домі.Вихідних не мають , а якщо мають 1-3 дні на місяць то нігде не йдуть - ...бо якщо перевести ці потенційно потрачені $ на відпочинок , то ..вийде "страшна" сума в гривнях....посилають всі зароблені гроші додому , щоб докінчити хату в Рогатині / Бібрці щи ще десь .Або купити квартиру в Львові. і зробитися "львівянином".Вони повертаються навіть ради того щоб в дома (на Україні) підлікувати своє здоровя і особливо зуби.Бо тут вони до лікарів не звертаюся .
    По причинах цін і навіть страху - що лікар може закласти його в іміграційну службу.

    Люди які влаштовані зі всі паперами , бенефітами на здоровя і особливо з сімями- то переважна більшість не вернeться.Вони приїзжають і будуть приїзжати , але жити і тримати свої грошові збереження будуть "по канадах і америках"
    Є невеликий процент поетично налаштованих настальгічних ліриків -...." О!...мій Львів!....бруківка , запах кави..." і різне таке бла, бла , бла ....
    То ці повертаються ....Але інстинкт самозбереження десь всередині їм підказує , що свій канадський/американський/австралійський паспорт треба сховати в креденс разом з тисячою $ на "чорний день".
    І такий "чорний день" настає від року до двох після повернення.Коли львівська бруківка надоїла , а кава вже не така смачна.
    Ходіння по ЖЕКах , управдомах , паспортних столах ...обленерго і ще інших канторах за ради якогось дурного паперу .Що він/вона це питання в Торонто вирішували за 15 хвилин по телефонному дзвінку.А тут це займає тижні і години вистояні в черзі.І кожний чиновник тільки чекає щоб йому заплатили.А тим більше знаючи звідки ви приїхали.
    .... людина дістає свій захований паспорт , купляє в одну сторону квиток і настальгічний хміль на деякий час проходить.

    Не знаю чи є такі які добровільно відказалися від своїх канадських/американських паспортів на користь українського.
    Депутати , жінка Ющенка , , щось мені не дуже віриться.Вони ніби кажуть , але думаю що вони всі їх тримають.

    От хто насправді відказався , то це була Ярослава Стецько.Цій жінці я якось вірю і це є мужній вчинок.
    Я би на таке не наважився...я би краще дав би собі палець чи навіть руку зломати , ніж віддати паспорт.
     
    Останнє редагування: 26 лип 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У багатьох іноземні паспорти не стільки для розвитку коллабораціоністських рухів, кликати армію Угорщини, Румунії чи Канади, більше власна вигода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Щось подібне і я хотів написати, але полінувався.
    Маючи в Рогатині чи Іршаві двохповерховий будинок з гаражем у напівпідвальному приміщенні, навряд чи захочеться доживати віка десь у іншій країні у винаймуваному житлі.
    Ну, а молодь, та, на жаль, уже пустила в Португаліях глибоке коріння. Мають житло, постійну роботу, дитина "пече" по-португальськи краще, ніж по-українськи... Приносить із португальської школи гарні португальські оцінки...
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Владики мріють про приходи. Чим більші приходи, тим краще владикам. Ото була б їм радість, якби половина китайців вихрестилася! А яка бійка зчинилася б між патріархатами та конфесіями за новонавернених! О-о-о!!!
    Кожен батюшка мріє мати гарний приход з гарним доходом. "Староствітські батюшки і матушки" Іван Нечуй-Левицький.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Диктаторські вказівки я нікому не надаю. Кожен повинен робити те що може, а не те що не вміє.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    А ск. радості Ви б отримали від того! О-о-о!!!;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Люди молоді, з бізнесу, з родинами, що виїхали від бандитського свавілля податківців, ніколи не повернуться. Нажаль. Бо це якраз були б рушії нашої слабкої економіки.
    Але поживши там, де вони захищені законом, де зручно та безпечно дітям, де про тебе дбають і комунальники, і поліція, і держава взагалі, нащо вертатися і знову набивати гулі, яким би ти патріотом не був?...Без родини - то інша справа.
    Виїхали до Іспанії мої кращі друзі. Порівняти школу там і тут (наша славнозвісна харківська 45, типа балєтна) - неможливо.
    Грошей тут збирали з батьків на порядок більше, ніж в школі Барселони, де освіта безкоштовна, і батьки платять тільки за позашкільні заняття та екскурсії. При тому годують дітей їжею з ресторану, дають особисті велосипеди і в школі як в раю - пальми, квіти, великі акваріуми.
    В харківський школі №45, якій цени не зложать, туалети були такі, що дитина-першокласниця терпіла, бо в них страшно було заходити...

    Бачила на городскому пляжі в Барселоні рано вранці спеціальну машину - то комунальники просівають пісок.
    А ще, коли хтось закурить на пляжі, підходить дівчина з попельничкою, така як рожок, з кришечкою, і просить покласти недопалок туди і вставити в пісок.
    Кожен день миють тротуари з шампунем і парадні, і ліфти...можна на вході в квартиру не класти коврики - бо нічого нема на взутті.
    Одного разу побачила, що тріснуло дзеркало в ліфті. Ого, думаю, таки і тут буває. Але післяобід вже стояло нове. Комунальники як часи роблять - люди за свої податки мають все.
    Та це малі дрібниці, які кидаються в око. Насправді різниця куди глибше. І слава Богу, що ми повернулися до Заходу, так чи інакше буде і в нас це все, тільки б дожити...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не дочекаєтесь...
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо у чистоті, у загальних порядках, є переваги за кордоном, але яке с/г у тій же Іспанії, як скроплюють експортовані до нас лимони чи виноград, хто збирав, той знає. Огірки, помідори у Швейцарії, Нідерландах - як вата, із нашими грунтовими не порівняти.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зате можуть лежати до Нового року і не погниють. Свіжі, як огурчики.:cools:
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Любите ви міфи розповсюджувати
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наші грунтові огірочки доживають на грунті тільки до серпня - і це ще добре. Знаю на своєму досвіді. При цьому скроплюємо теж - біопрепаратами, щоб підсилити імунітет, поливаємо через 2 дні на третій. В тому році накривали агроволокном - та ж картина. Грунтові огірочки такої спеки не видержують.
    В Расєю за грунтовими огірочками, в Московську область...
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Свежо предание...:)
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та я помирати поки не збираюсь
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я Вам і не бажаю помирати. Навпаки - я хочу щоб Ви прожили не менше ста років. Але все одно не дочекаєтесь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не по темі, але огірки краще садити в затіненому місці, до осені, та і ранню осінь витримують спокійно. В освітленому і сонячному місці можна садити диню ( кущем і цвітом дуже схожа на огірок ).
    Раз пішла мова про с/г - садять у нас ріпак і соняшник, тому що нема що, а воно то ой як псує грунт.
     
а де твій аватар? :)