Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У мене все як і раніше. Просто Ваша риторика дуже нагадує популістську локшину нинішніх політиків, яка не має нічого спільного з дійсністю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Впевнений на 99,99%, що Хуліган свою землю продавати не буде. Навпаки - він би ще прикупив десь ближче Львова, аби до Шувару ближче було.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І що?
    Мннв кортить і купити
    А це вже відбулось, при чому в маштабах країни, продати не можна, значить тільки оренда, оренду бере велика корпорація, яка ставить свої умови і ні іпе, або так або ніяк. Крім того в них підгодоване все місцеве начальство, і договори оренди ніяк не зареєструють, вже третій рік. А купа таких паїв що вони і оренди не платять, бо не переписана земля після смерті власника.
    От їм якраз продаж землі і не потрібен (агроАлігархам) нах їм купувати, коли вона в них нахаляву вже є, і з кожним роком навіть за оренду менше платити?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мій клаптик землі за 15 км від хати, посередині здоровенного масиву, користуватись ним там проблематично, ми ся поміняли з алігархами, вони мені біля села наміряли а я їм ту відав, але то не є гуд, в любий момент можуть забрати, то ж бурити свердловину на воду нізя, сад садити нізя, коротше не твоє...
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Алігархів зрозуміти можна, якщо дозволити продаж землі почнеться хаос, піди но відай комусь гектар посеред поля, ше і дорогу до нього зроби, або купи всю землю яку зараз задурно доїш, не але то їхні проблеми...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    неможливо думати негативно і надіятись на позитив. Неможливо намагатися робити добре, не вірячив те, що робиш.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хулігану, щоб купити землю, треба продати землю. Або, як казав кіт із Простоквашино: "чтобы продать что-нибудь ненужное, нужно сначала купить что-нибудь ненужное" :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І Ви вважаєте, що при нинішньому стані речей, закон про продаж зупинить цих самих людей і аферисти не стануть чинити нові оборудки, а отак візьмуть і віддадуть "землю -крестьянам" (с)?

    Я все ж таки згодна з Тимошенко, що на сьогодні не готові ми до цього кроку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal а ви вважаєте що при відсутності продажу землі аферисти не чинять оборудок? :mocking:
    Впринципі земля продається, от тільки "через сраку" а значить оборудок мало б бути тільки більше...мутна вода...
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Допоки на продаж мораторій всі ті оборудки незаконні і можна забрати назад. А ось коли продали в законний спосіб - це вже буде не повернути. Треба дуже і дуже велику увагу приділити цьому питанню.
    Хай би новий парламент з новим президентом це питання роз'язували, а поки навели б лад, зробили би якусь попередню роботу, яку все одно треба робити до продажу.
    Ні, "рвуться в бій", гай гуде. Лоббі в парламенті з шкури лізуть. Президент теж "нєпротів" взяти участь, а якже.
    С/г землі - це його парафія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю всього навсього нові алігархи хочуть "перетрахнутИ" (по лукашенку) старих алігархів, про народ (власників землі) наврят чи хто думає, бо їм і самим то в сраці.
    Думаю 90% землі всерівно зберуть великі корпорації, ще якусь невеличку частинку чуваки типу мене, від гектара до десяти, щось може перепаде середнякам, але зараз так виглядає шо вони ледве на плаву тримаються....Ситуація коли земля поділена по гектару на ніс, між людьми які і не збираються на ній працювати явно не нормальна.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Те що тепер "продається в принципі" не законно і при наведенні порядку швидко повертається. А от куплене в олігарфів вже не віднімете. Дуже у Яника і синів забрали награбоване? Ніфіга! Познімали арешт і допобачення. А через деякий час він ще й за Межегір'я рахунок прид'явить, і за все майно, що не встиг звідти вивезти, от побачите. Бо немає юридичної підстави на те, що там сталося у 2014.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    О, як ми синхроно думаємо :)))
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Можна ж дарувати (за гроші) хіба то незаконно? Можна в оренду на 99 років, чи на 50...Але береж ти в оренду пусту землю, заводиш там воду, садиш сад, дорогу організовуєш, клаптик стає на порядок дорожчим, а ти продати його не можеш, кредит під нього взяти не можеш, більше того, потенційно, орендодавець ше і може назад забрати землю, або почати вимахуватись щоб йому платити більше, там ж сад, а не будяки як раніше...коротше, відсутність продажу явно затримує і розвиток села, і малий бізнес, зато явно вигідний великому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Тимошенко буде згідна лише в одному випадку: коли сама буде при владі.
    Ви теж з цим згідні?

    Тимошенко виступила проти ухвалення законопроекту й закликала зняти його з розгляду, оскільки він "передбачає прихований продаж сільськогосподарських земель".

    Ляшко зазначив, що, будучи прем'єр-міністром, Тимошенко підписала меморандум з Міжнародним валютним фондом (МВФ), який "передбачає їх продаж".


    :)))
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хто ж поверне, "такий бардак"...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Тому відтягнемо законний час, давайте поки нема закону, будемо і далі безплатно ділити землю серед тих, хто при владі, а ми почекаємо коли настане справедливість, куди нам спішити?
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Ну не всі отримували на халяву,мій батько купив коперативну квартиру в 1973 році і заплатив за неї 5000 рад.рублів,я після 1991 року теж собі купив квартиру
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та те що вон там один на одного кажуть, я не дуже всерйоз сприймаю. Треба розбиратися, хто що підписав, бо там стільки нюансів і кожен трактує на свою користь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    не травіть душу.
     
а де твій аватар? :)