Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Картинка з Польщі
    [​IMG]



    Тризуб і жидівська зірка - шось нове :scratch_one-s_head:
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Пропаганда Кремля, глупо на неё попадаться.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Автобусний перевізник Neobus оголосив розпродаж квитків на свої рейси по Польщі. Так, квитки з прикордонних Медики, Перемишля чи Жешува можна придбати всього за 1 злотий.

    Дешеві квитки можна знайти на рейси, які виконуватимуть з травня аж до кінця серпня 2019 року. Величезна їхня кількість коштує всього 1 злотий. Проте, варто пам’ятати про обов’язкову оплату за бронювання, яка становить 1 злотий. Таким чином, найдешевший варіант квитка коштуватиме 2 злотих.

    Для прикладу, зараз за один злотий можна забронювати квитки з Медики, Перемишля, Жешува до Кракова, Варшави, Катовіце, Лодзі чи Вроцлава. А також у зворотному напрямі.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як там мовиться у приказці. "Как дела? - Как в Польше. Тот пан, у кого рукав дольше." От тільки я забув, яке слово там звучить замість "рукав".
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поляк пуцає "українців"
    Гарно прозвучало "Це «Вечерний квартал»."
    За Порошенка такого не було :)))


    Українці з Любліна геть подуріли!

    Я в Любліні. Приїхав сюди, бо мене запросили студенти Університету імені Марії Склодовської – Кюрі. На конференцію. «Актуальні питання україністики». Це в Польщі і це польський університет і польське місто, але викладачі української філології та ті україністи з гуртка – українці. Я буду читати лекцію про фольклор та українську літературну готику.

    Після мене буде ще одна цікава стаття: «Исследование русско-украинских культурных связей на примере современных театров: Театр.Док из Москвы и Театр ПостПлей из Киева».

    Українці! Як ви мене зає…ли! Ви мене запрошуєте їхати з Познані до Любліна (1000 км в обидва кінці), аби мені морозити російською мовою про українсько-російські культурні зв’язви на п’ятий рік війни? Які ще культурні зв’язки? Хто нормальний підтримує з окупантом культурний обмін? Це актуальне питання польської україністики? Чого ви приперлися до моєї країни, на польський університет? Чого ви до нас залучаєте русский мир? Чи польські біженці хотіли би 1943 року чути німецькою мовою в Лондоні лекцію про польсько-німецькі культурні зв’язки в окупованому Кракові? Який внесок має Москва для розвитку української культури? Чи 12.000 трупів і 60.000 покалічених в Україні внаслідок російської агресії то флеш-моб чи художній твір?

    Це божевілля. Це задзеркалля. Це «Вечерний квартал». І це все за польські гроші, з польських податків. Ви зловживаєте нашою гостинністю, ви зловживаєте нашою до вас довірою. Ідіть ви до біса «со своим исследованием». До свидания.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Польщі на заробітках загинув прикарпатець – “пани” вирішили позбутися тіла (фото)

    Загиблого заробітчанина "опізнавали" цілим фейсбуком, адже тіло вивезли за 150 кілометрів від місця праці.

    Як розповідають знайомі, чоловік працював у столярні, коли в нього стався напад. Одні припускають, що це могла бути епілепсія, інші, що напад стався через те, що прикарпатець надихався випарів лаків та фарб.

    Заробітчани, які в той час такого були в цеху, звернулися до роботодавців з проханням викликати лікаря. Однак “пані” повідомила, що зараз вже неробочий час (було близько 17 години вечора) і вона сама вирішить проблему.

    Проте замість того, щоб відвезти українця до медзакладу, поляки вирішили просто позбутися тіла – вивезли в лісопосадку поблизу міста Вонгровець.

    Зараз справу розслідує польська поліція. Роботодавці затримані, однак вони стверджують, що Василь в них не працював і вони взагалі не знають українця. Поліціянти розшукують ще одного українця, який, ймовірно, був свідком, а, можливо, і співучасником злочину.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи комусь багато відомо про їхні супермаркети "Бедронка"? Чи вигідно туди у Медику їхати, якщо через піший погран/перехід?
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Власник ресторану відмовився наймати на роботу українців

    "Ніяких українців": мер польської Гдині відвідав український ресторан на тлі ксенофобського скандалу
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Підлітки влучили камінцем у польського дипломата на урочистостях у львівській школі

    Мерія Львова вимагає негайної реакції правоохоронців на спроби провокацій у школі № 24
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чий Львів? У Польщі розгорівся скандал з картою України (фото)
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 3 вер 2019
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Більшає українців на керівних посадах у Польщі
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блін, а чо знову я?
    Хто кому Брат-3?


    «Останні українці Польщі». У дитинстві "українєц" була найгірша образа. Зараз донька робила в школі презентацію про Україну

     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ukraińcy motorem polskiej gospodarki

    З 2014 року польська економіка зросла на 22 відсотки. Якби не масовий приплив українських іммігрантів на польський ринок праці, це збільшення було б, очевидно, нижчим. Українці додали до нашого ВВП близько 2,5 процентних пунктів Роль, яку вони відігравали в польській економіці, була особливо великою у 2018 році, коли кількість працюючих поляків зменшилась.
     
а де твій аватар? :)