Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Картинка з Польщі
  [​IMG]  Тризуб і жидівська зірка - шось нове :scratch_one-s_head:
   
 2. Good man

  Good man Обычный человек

  Пропаганда Кремля, глупо на неё попадаться.
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Автобусний перевізник Neobus оголосив розпродаж квитків на свої рейси по Польщі. Так, квитки з прикордонних Медики, Перемишля чи Жешува можна придбати всього за 1 злотий.

  Дешеві квитки можна знайти на рейси, які виконуватимуть з травня аж до кінця серпня 2019 року. Величезна їхня кількість коштує всього 1 злотий. Проте, варто пам’ятати про обов’язкову оплату за бронювання, яка становить 1 злотий. Таким чином, найдешевший варіант квитка коштуватиме 2 злотих.

  Для прикладу, зараз за один злотий можна забронювати квитки з Медики, Перемишля, Жешува до Кракова, Варшави, Катовіце, Лодзі чи Вроцлава. А також у зворотному напрямі.
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Як там мовиться у приказці. "Как дела? - Как в Польше. Тот пан, у кого рукав дольше." От тільки я забув, яке слово там звучить замість "рукав".
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Поляк пуцає "українців"
  Гарно прозвучало "Це «Вечерний квартал»."
  За Порошенка такого не було :)))


  Українці з Любліна геть подуріли!

  Я в Любліні. Приїхав сюди, бо мене запросили студенти Університету імені Марії Склодовської – Кюрі. На конференцію. «Актуальні питання україністики». Це в Польщі і це польський університет і польське місто, але викладачі української філології та ті україністи з гуртка – українці. Я буду читати лекцію про фольклор та українську літературну готику.

  Після мене буде ще одна цікава стаття: «Исследование русско-украинских культурных связей на примере современных театров: Театр.Док из Москвы и Театр ПостПлей из Киева».

  Українці! Як ви мене зає…ли! Ви мене запрошуєте їхати з Познані до Любліна (1000 км в обидва кінці), аби мені морозити російською мовою про українсько-російські культурні зв’язви на п’ятий рік війни? Які ще культурні зв’язки? Хто нормальний підтримує з окупантом культурний обмін? Це актуальне питання польської україністики? Чого ви приперлися до моєї країни, на польський університет? Чого ви до нас залучаєте русский мир? Чи польські біженці хотіли би 1943 року чути німецькою мовою в Лондоні лекцію про польсько-німецькі культурні зв’язки в окупованому Кракові? Який внесок має Москва для розвитку української культури? Чи 12.000 трупів і 60.000 покалічених в Україні внаслідок російської агресії то флеш-моб чи художній твір?

  Це божевілля. Це задзеркалля. Це «Вечерний квартал». І це все за польські гроші, з польських податків. Ви зловживаєте нашою гостинністю, ви зловживаєте нашою до вас довірою. Ідіть ви до біса «со своим исследованием». До свидания.
   
а де твій аватар? :)