Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Звичайно, кожной країні слід зберегти передусім свої інтереси, тоже Україні, і альтруїзм тут ні до чого.
    Справа в тому, що часто оті наші інтереси були подібні / аналогічні, тільки ми (полякі та українці) помічали це, коли вже давно було за пізно. Отака собі наша "мудріст після шкоди".

    Чи так може бути і зараз? Звичайно, може.
    Майже 18 років вже повністью втрачено. :sad:

    Доречі - ведмідь не спить, а американскі аналітики потихеньку починають писати альтернативні (покі що) дослідження про "захисту лінії Карпат".
     
    Останнє редагування: 9 гру 2008
    • Подобається Подобається x 2
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Тут польської вини нема абсолютно! Польща зробила все що могла, щоб тих 18 років не було втрачено. І ми мусимо бути за це їй глубоко вдячними.
    Вина повністю є на українському боці, точніше на частині України яка далі прагне до любовного екстазу з Росією. А то що вони були, є і будуть дзядами - їх то не цікавить. Їм давай матушку Расєю.
    Філософія зазомбованого раба.
     
  3. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ну, заиграли на баяне любимую "песТню" - "во всем виновата Россия"....:good:
    Лучше расскажите, кто у нас Лешек Бальцерович? Может - юля? так я Вас умоляю...Или - не к ночи будь помянут - пинзеник? :crazy:
    Или может ющенко стоит хоть мизинца Валенсы? Бездарно про...ли народное доверие, ничерта не сделали, привели страну к экономическому краху... Да Бальцерович - при поддержке Валенсы - за меньшее время увели Польшу от пост-совка... И это при том, что Лешек был членом польского варианта кпсс, и преподовал в институте марксизма-лененизма... А у нас - как всегда - плахому танцору - россия мешает... :preved: Бледная немочь и организационное бессилие...
     
  4. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    А не претендует Польша на роль "старшего брата"? Место-то, вакантно. :)
     
  5. RaverOleg

    RaverOleg Active Member

    что за шовинистический бред?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Лондонский сиделец - Борис Березовский - как-то в интервью рассказывал, что до определенного уровня - интересно заниматься бизнессом, а достигнув его - становиться скучно просто "делать деньги", а хочется чего-то эпохального...Например - замирить Чечню.. :good:
    Я думаю, что и государства проходят тот-же путь... Исходя из этого - Польша еще не готова стать "братом"... Это больше подходит россии или гамерике... :mocking:
     
  7. RaverOleg

    RaverOleg Active Member

    ...в детстве. Русские ещё не вышли из детства, потому всё категорией старшинства мыслят.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Угу...а гамерика - впала в старческий маразм? :pardon:
     
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    старшего? - возростом мы "одноклассники". :pardon:
    - навіть охрестилися майже одночасно (Польща 966, Русь 988) - правда, у сусідних парафії :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Министерство внутренних дел Польши подготовило отчет по случаю годовщины вступления страны в Шенгенскую зону. Согласно отчету, в наихудшей ситуации после вступления оказались украинцы.
    Как сообщалось, в первом полугодии 2008 года консульства Польши выдали украинцам вдвое меньше виз по сравнению с аналогичным периодом 2007 года. По данным статистики Министерства иностранных дел Польши, в первом полугодии консульства Польши выдали украинцам 155,077 тыс. виз по сравнению с 314, 090 тыс. в первом полугодии 2007 года.
    http://korrespondent.net/ukraine/events/679430
    Нам очень рады все - и поляки, и русские...Когда мы дома... :preved:
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тут все просто: їдучи в Німеччину і Польщу, я волів у Києві взяти спокійно німецький Шенген, а не паритися у ідіотському Консуляті РП, що у Львові. Вийшло швидше і дешевше.
    ЗІ: статистика - ТАКа штука...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. А при чём эта идиотская песня к партнёрству Украины и Польши? :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Это - партнерство? :mocking:
    А песня...Мне - нравиться..о :good: Я ее всегда вспоминаю, когда слышу о "партнерстве", "братстве","ЕЭП", "Евроатлантическом векторе" и т.п.
    Я - верувся домiв!
     
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Сумно, що таке враження.

    Не забудьмо, що Польща від 2003 року не має можливости самостійних рішенії в тому аспекті. (в 2003 р. почалась процедура підготовки до Шенген.)
    Раніше віз не було взагалі.

    Аналіз: "Polityka wizowa po wejściu Polski do Schengen"
    Джерело: Fundacja im. Stefana Batorego

    ітд....

    Дійсно думаєте, що РП хоче віз у руху з сусідними державами, обмеженнії цього (при)кордонного руху і усіх коштів з того винікаючих (а це вже нам взагалі на хрен...) ?

    ПС. А не є так, що німци відмовляють віз громадянам України набагато частіше ніж полякі ? :scratch_one-s_head:

    Сейм РП:
    відмовили 3,02% відсоткам...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Так, це партнерство,
    Чи найкраще, яке може бути в нинішних умовах.
    І українська держава тут теж не без віни...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    ????Це що Вони зробили і за що вдячні?
     
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ви праві, це не почуття а інтереси.

    1. Україна може забезпечити їх збереженні
    - співпрацюючи з Росєю
    - співпрацюючи з Польшею і балтійскими країнами
    - сама...

    2. Рішення.

    Всьо.
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Будете у Львові - зайдіть в Консулят "на консультацію". І канапки прихопіть, щоб не вмерти в черзі від голоду.
    Там все й зрозумієте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Знаю, розумію, не оправдую. :sorry:

    Режим візови стосується і моїй сімї (тих, котрі є громадянами України), а хамство на кордоні і мене особисто...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Чесно сказати...
    Ненька моя народилась Люблинська обл. Хелмський р-н с.Тарнов...
    Напевне лишнє про стратегію казати...
    Я хочу вільно їздити до могил своїх предків на Хелмщині, до своїх двоєрідних братів в Лодзь...Тут навіть питання нема.
    Тяжче Східній Україні. Але про це вже писалося на форумі.
     
а де твій аватар? :)