Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я їм не суддя, але один Папа нічого не зробить, тому і нагадав про інших, хто б міг зробити щось для миру.
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я колись думав,що тільки но Україна впхається в Європу,то і нова імперія повстане...Нині думаю,що таке можливе,але лише через е-е-е...років так 10-20-ть. Ви дотягнете, я ні!
    На нині досить багато справ ще є для Європи ,щоб приступити до кардинальних змін!
    Катрен про нову Імперію

    Комуно-массонська істерія
    на користь Вкраїні піде -
    повстане в Європі Імперія
    і Римо - Священна буде!
    В ній зникнуть всі распрі ворожі,
    прокрутить хвостом лише Крим...
    Й наступить там мир,розуміння,
    а стане столицею...Рим (?)!

    8 серпня 2011 р.

    (Юрко НОТОЦО)


    View: https://www.youtube.com/watch?v=fMzcpbJbQFg
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви як хочте, а я - як знаю.
    За моїм лічильником остаток на сьогодняшній день769 днів. І столиця буде ... на Галичині-Волині.
    Ми хоч іноді цапаємося між собою, зате мова живе у нас. На відміну від вумників і атеїстів ))
    Краще знати, ніж гадати!
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йо-майо...всього два-а-а роки ще! Головне,щоб це не був понеділок,во-о! Домовтеся там! :friends:

    Без названияghj.jpg
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, то буде субота.
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Раві,я Вас поняв...нехай буде субота,день чудес!
    zzzb.jpeg
    Равин розповідає: - Зі мною – трапилось неймовірне Диво - із переміщенням у часі! Якось у суботу прогулююсь я вулицею, дивлюсь сто доларів лежить. Я наступив на долари ногою, а підняти немаю права, адже субота: нічого робити не можна, а тим більше піднімати гроші. Стою я, стою, і не знаю, що робити – не стояти ж тут до завтра. «Боже!»,- почав я молитись, - «зроби щось, допоможи!». І тут сталось Диво! Навколо субота, а в мене під ногами – четвер!
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, щось на кшталт "Зима буде холодною, бо чукча дрова збирає..." Тож пам'ятаєте, як я перевіряв вашу дроварню? Я думав, що вибух на ГРС в Австрії - то початок, але то було попередження. Але нам з вами нема чого трястися від морозу. Чи не так?
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Певне,що так і переживать нема чого,бо...Львів/Лємберг за 2-а роки,як ви повіли(?) буде столичним містом в Ново-Австрійській імперії,і газ нам буде йти з Відня,а не з тої Варшави,бо Північний поток-2 помпуватиме газ до Німеції,а німаки вже австрійським галичанам по-старій дружбі,та теж відпомпують щось...А полякам ніц не дадуть,бо завображали з себе вони Великих качконогих реформаторів!Отаке може бути,шо нє? Хе-хе!
    Ну ,як Вам пророцтво-задум?:)))
    Катреняка буде десь такий...

    Візьме Австрійськая імперія
    Вкраїну в-друзі вірні,
    та побудують у Єропі міні-рай.
    Хтось із старих друзяк її
    опинться "у-попі"
    і на прострах азіятських
    розпочнеться..."срай"!

    zzzzcvb.jpg z456aaa.jpg

    Пам'ятник Швейку в Скелівці біля Самбора,у Львові,в Ужгороді та Луцьку!

    220px-Shvejk-Skelivka.jpg Pam-yatnyk-Bravomu-Soldatu-SHvejku.gif
    66d0f6de8a.jpg 0ca7c913df.jpg
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Багато не так, але не втікайте до Европи, бо їй буде опа)))
    Але повертаючись до понеділка-суботи.... Краще б був понеділок... Бо моліться, щоб не втікати вам в зиму або в суботу... Самі так захтіли))) Жереб кинутий.
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як вам тут багатьом важко зрозуміти, що українці-галичани були є і будуть завжди в Європі. ЄС з Грецією,Албанією,Ісландією...то ще не Європа, А Галичина,Волинь ТАК.І центр Європи знаходиться в нас у селі Круглий, Закарпатської області, Україна.

    Center_of_Europe_-_monument_-_nearby_Rakhiv_-_Ukraine_(5647-49).jpg 1280px-Геодезичний_знак_географічного_центру_Європи_130820_6547.jpg
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Єдиної методики визначення того центру немає. Але, якщо приймати похибку , то десь тут.
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Президент Польщі вибачився за гоніння євреїв в часи комуністичного режиму
    "Сьогоднішня вільна і незалежна Польща, моє покоління, не несе відповідальності і їй не треба вибачатися. Але... ті, які були вигнані тоді... я хочу сказати, будь ласка, пробачте республіку, поляків, Польщу того часу за здійснення такого ганебного вчинку" - сказав Дуда.

    Нє,ну поляки комедіянти,напраду,переймаючи тупі методи політичних і історичних врегулювань у євреїв,а чи то вони їх самі так науськують поступати і примітивно позіхаючи вибачатись,та говорячи...
    "Сьогоднішня вільна і незалежна Польща, моє покоління, не несе відповідальності і їй не треба вибачатися."
    Чудово! Відповідно і...
    Сьогоднішня вільна і незалежна Україна, моє покоління, не несе відповідальності і їй не треба вибачатися перед поляками!
    Тоді ще запитання:
    А якого хріна запудрені і довбануті пільсудчики визвірилися на бандерівців і на сучасну Україну? Хтось їм то так порадив? Ще й підкинули антисемітизм Хмельницького в розпалювання вогню.Хе-х...Львова і
    камяниці,та земельки захотіли? Ой!
    Та то нова гра-кумедія! Україна то вже до-о-обре зрозуміла і робить якраз зараз накінець нормальні політичні кроки та протест,як у Львові недавно було...І з мадярами-маняками також так треба робити! А то обнагліли,до-хулєри,кожен зі-своєю тою "правдою"!:))):hi:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=zEFR_Il84E0
    d.jpeg
     
    Останнє редагування: 8 бер 2018
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Українському домі в Перемишлі знов розбили шибу
    Про чергову розбиту шибу у вікні Українського народного дому в Перемишлі повідомили в суботу, 10 березня, приблизно о 7:00 ранку голову Перемиського відділу Об’єднання українців у Польщі Марію Туцьку.

    Інцидент зголошено в поліцію, яка на місці дослідила сліди. Зловмисники розбили шибу, за якою висів плакаті з логотипом Об’єднання українців у Польщі.

    Розбите велике вікно знаходиться на першому поверсі Українського народного дому, який стоїть у центрі міста неподалік будинку мерії.

    Ми вже повідомляли про розбиття цього ж самого вікна 24 червня 2017 р., яке сталося після спаплюження території греко-католицького кафедрального собору в Перемишлі на початку червня 2017 р. Поліція закрила слідство у справі розбиття шиби у 2017 р., не виявивши зловмисників.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    УСБУ в Тернопільській областідодає 4 нові світлини — у Ternopil.
    3 год ·
    Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Польщі студента тернопільського вишу.

    За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітниками СБУ ухвалено рішення щодо примусового повернення з України громадянина Республіки Польща, який навчався у одному із вищих навчальних закладів Тернополя.

    Правоохоронцями встановлено, що 19-річний поляк під час відпочинку з друзями у закладі громадського харчування публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого Державного Герба України, що прикрашало стіну зали. Зважаючи на відсутність у діях іноземця складу злочину та одночасну невідповідність його подальшого перебування вУкраїні інтересам забезпечення безпеки нашої держави, 12 березня правопорушника примусово повернуто на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

    Співробітники СБУ висловлюють вдячність адміністрації закладу харчування та керівництву вишу, завдяки принциповості та патріотичній позиції яких вдалося оперативно розслідувати обставини інциденту.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Анджей Дуда розкритикував членство Польщі в ЄС
    Президент Польщі Анджей Дуда під час робочого візиту до Каменної Гури різко розкритикував членство своєї країни в Євросоюзі. Як повідомляє Deutsche Welle, 14 березня, у виступі він порівняв перебування Польщі в ЄС із роками бездержавності з 1795 по 1918 роки.
    ----
    Во-о,отут повністю підтримую Дуду-дудрика з тою... з тим сказаним про ЄС массонський! Гадаю,що Україна також розбереться в тім,що то таке ЄС,і що то не Європа!
    Україні ,та і Польщі ті всі "фантазії" з тими великими планами на Європу, все це може повернутись дуже жорстко!
    Днями президент США Дональд Трамп схвалив запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію, чим дуже потішив американських металургів і засмутив виробників металу з інших країн, зокрема, Китай та країни Євросоюзу :hi:
    Купуй американське: чи постраждає Україна від торгової війни Трампа
     
    Останнє редагування: 15 бер 2018
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо, дехто у Польщі марить Балто-Чорноморським союзом, володіючим ядерними боєголовками, при всіх мінусах ЄС, яка альтернатива? Перебування Польщі у Варшавському договорі, під повним контролем совка - це вже ближче до окупації та бездержавності.
    Не буде Польща аналогом Китаю чи США.
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Не буде...ой не буде! Бо є між двома вогнями,що зліва,що справа.Та й Америка-НАТО має Польщу вже в-носі! А як буде?
    Та то хіба катреном на-сміх можна описати! Нехай Медведьо з паном Ігорком прозаїчно пророкують...і щоб багато так,на пів-сторінки,ги-ги!:)))
    Тут з Польщею,друкуючою наперед паспорти з цвинтарем Орлят у Львові і засирающоюся по-самі вуха самовпевненно,все вже ясно! :cry:

    Без названияert.jpg

     
    Останнє редагування: 15 бер 2018
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись Британська імперія мала символи, які тепер на території Індії, вважали неможливе своє існування без контролю над Індією, зараз це 2 різні держави і ніхто ні до кого не має територіальних притензій.
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так то так...а якщо Україна буде без претензій на Кубань,Західну Галичину...то від такогоїї заспокоєння почнуть роїтись в голові мадярів,росіян,поляків "пляни" на Закарпаття,Донбас,Львув... І будь тоді мудрим,мол:- а ми ду-у-умали,що всі такі файні,як індійці і британці!
    Якщо думати глибше,то заздалегіть таке можна передбачити. Українці добре зрозуміли все те про паспорти,про бандерівців,про Львів,про мадярську автономію,про Крим. Хвороба раптом на всіх напала,з тим поверненням-загабанням земель! Ну як сусід сусіда газом отравив,а землю і хату в сільраді оформив на себе!

    66102816-1D72-4C46-ACD5-90EAB4027E56_w1023_r1_s.jpg
     
а де твій аватар? :)