Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,щось то задумали поляци (шось там?) секретне таке,же фіг і розгадаєш... Може домовились з кимось там,же 100 років Рос'я юж керувала русько-польською розвалюхою-імперією і ніц в тім збудованім СССР та й не зробила файного...Може то поляки нехай би тепер покерували слідуючі 100 років і показали,який той словянський Східно-Європейський Союз має бути. Так си ото думаю гадаю...Бо і той Вася наш комуно-демократичний,і поляци,і хазари також, так бендеровців шось не люблять,що аж жах...Видно же плян мають єднаковий,а ля Пілсудський-Качинський!:))) :dance3:

    Катрен про нові імперські замашки


    Російські хазари і польські панов'є
    рішили,що Троцький не вмер...
    а вмер Вова Путін і слід ту корону
    Качинському дать від тепер!
    100 років москаль керував СССРом
    й нічого добитись не зміг,
    нехай зачина тепер тур пан із ПіС'у
    і вострить імперський свій ріг!
    Нехай мол збудує нове королівство
    від Балтики і а-а-аж по Крим,
    та й будуть хазари той газ помпувати
    з Сибіру...до Англії й в Рим!:hi:

    Між портами Балтики та Чорного моря може з'явитись транспортний коридор, - "Укравтодор"

    1111.jpg
     
    Останнє редагування: 6 лют 2018
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Хитропридумані плани Польщі,Росії та Ізраїлю щодо Української перспективи в ЄСі будуть мати своє продовження...
    Україна починає реагувати!
    Клімкін про польський закон: історична правда не має національних меж
    Міністр закордонних справ України прокоментував підписання президентом Польщі Анджеєм Дудою скандального закону про Інститут національної пам’яті.
    "Історична правда не має національних меж і не встановлюється законами. Вона або є, або її треба шукати. - написав Клімкін.
    "Я завжди говоритиму правду. Шанувати тих, хто на це заслужив. Засуджувати тих, хто себе зганьбив. Байдуже - своїх чи чужих. Байдуже-у Варшаві, Києві чи іншому місці", - додав Клімкін.
    Three_3_129371148.jpg
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    upload_2018-2-8_15-33-52.png

    Язык войны





    5). Враг целенаправленно совершает злодеяния, мы — только случайно. Нужно максимально оперативно распространять сведения о жестокостях, совершенных противником, разъясняя, что именно ему свойственны подобные поступки.



    10). Любой сомневающийся в нашей пропаганде — предатель.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @VasMT, в принципі - так, але не завжди. Наприклад, коли б"ються двоє, один із них хуліган, а інший від нього обороняється, то не можна казати, що обоє рябоє.
    Тому підхід має бути творчий. Одна країна може знаходитися на одному щаблі історичного розвитку, інша - на іншому. І в одній країні дійсно може бути хороший керівник, а в іншій - варвар.
    Біда - в загальному виборчому праві. В одній країні процвітають за рахунок популізму праві популісти, як нині в Польщі, в іншій - ліві, як нині в Венесуелі. Якби виборче право було не загальним, а лише для тих, хто платить податків більше, ніж отримує з бюджету, можна було би позубутися, в усякому випадку, лівого популізму. Стосовно правого - варто подумати.
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви доповнюєте книгу лорда ще одним способом - пропаганда чмошністю:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пане Василю,вершик для Вас...
    Баю-баюшки-баю
    не пишіть всяку фігню,
    бо прийде до Вас бабай
    і відключить вам вай-фай :facepalm:
    Та він то знає,тіко не поміняє він косоворотку на вишиванку...Никогда!:preved:

    8315_900.jpg
     
    Останнє редагування: 8 лют 2018
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...могучим русским языком и таким же умом,б'я!

    27751521_354759255003208_3648393085126945921_n.jpg
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    27654973_2042866612659064_8428998767854780339_n.jpg
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Василю,70-ти річні хлопи по-світі думають інакше ніж 50-річні...думають,як ті бандерівці з УПА,а не як прапорщики совкові чи нинішні польшькі політики-вояки! :aggressive:

    Я благаю вас зі сльозами на очах: якщо ви спробуєте на#бати мене, то я вб'ю вас усіх, - 15 правил бою від міністра оборони США генерала Меттіса (27.08.17 11:00) « За рубежом | Цензор.НЕТ
    Генерал Джеймс Меттіс - морський піхотинець США, який пройшов усі щаблі американської військової кар'єри, став міністром оборони США та брав участь у військовому параді у День Незалежності України в Києві. Меттіс широко відомий на Заході своїми афористичними висловлюваннями, які нерідко викликали резонанс в американській пресі.
    [​IMG]
    1. "Жодна війна не закінчена допоки ворог не скаже, що для нього все закінчено. Ми можемо думати про це, ми можемо заявляти про це, але насправді голосувати має ворог".

    2. "У цю епоху мені байдуже, наскільки ти блискучий у тактичному чи оперативному мистецтві. Якщо ти не здатний створити гармонію, навіть порочну гармонію, гармонію на полі бою, яка базується на довірі між усіма службовими ланками, між коаліційними та вітчизняними службами, між цивільними та військовими службами - то тобі треба забиратися додому, твій тип лідерства вже є застарілим. Нам потрібні офіцери, які вміють створювати гармонію між усіма службовими ланками".

    3. "Будь ввічливим, будь професіоналом, але завжди май план, як вбити кожного, кого зустрінеш".

    4. "Коли ти вперше когось "завалив" - це значна подія. Бо, як кажуть, у світі є козли, яких треба застрелити. Є мисливці, і є жертви. Виходячи з вашої дисципліни, спритності, слухняності, пильності від вас залежить, чи станете ви або мисливцем, або жертвою".

    5. "Це приємно - вбивати деяких людей. Я буду з вами. Мені подобається бійка".

    6. "Я прийшов із миром. Без артилерії. Але я благаю вас зі сльозами на очах: якщо ви спробуєте наї#ати мене, то я вб'ю вас усіх".

    7. "Я намагаюся благати вас не протидіяти нам. Бо якщо ви це зробите, ті, що виживуть, будуть писати про те, що ми зробимо з вами навіть через 10 000 років".

    8. "Існують люди, які думають, що ви маєте ненавидити їх, щоб стріляти в них. Не думаю, що так робите ви. Це просто робота".

    9. "Морські піхотинці не вміють писати слово "поразка".

    10. "В основному це питання волі. Чия воля зламається першою? Наша чи ворога?"

    11. "Ми знаємо, що у важкі часи цинізм – це ще один спосіб здатися, і в армії ми розглядаємо цинізм чи капітуляцію як одну з форм боягузтва".

    12. "Дехто буває збентеженим, коли не сталося того, що вони вважали неминучим. Якщо так, то це означає, що в них завищене відчуття ризику, що спричиняє бажання його уникнути. Ви повинні бути спроможними почувати себе комфортно у непевності".

    13. "Озираючись назад, можу сказати, чого я навчився у морській піхоті: мислити як людина дії, і діяти як мислитель!"

    14. "Що не дає вам заснути уночі? - Нічого. Я не даю заснути уночі іншим".

    15. "Я не переймаюся стресом. Я його створюю".

    Джеймсу Меттісу 67 років. Він чотиризірковий генерал армії США (найвище звання). Він закінчив школу морських піхотинців, командний коледж морської піхоти, Національний військовий коледж, Центральний університет Вашингтона.
     
    Останнє редагування: 12 лют 2018
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Один нуль, старий хруню.
    Хтось розповідав, що УПА перемогло. Не помітно, щоби москаль розповідав про кінець.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ЧВК Вагнер розкатала американська артилерія +американські гелікоптери. Браво!
    Зелені чоловічки без шевронов добиралися до нафто-газового родовища, російські командири це заперечили - "настамнет", і генерал Меттіс сказав "о-кей" - "їхтамнетов" прибрали... Чотири години прибирали.
    Москва мовчить, бо про що казати - вже ж одержали перемогу в Сирії і про те заявили.
    Господи, коли вже їх розкатають на Донбасі і в Криму.
    Детальніше:
    Сирия. "Зеленые человечки" начинают и проигрывают
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз вже пішла про це мова, вважаю нереальним кримський сценарій окупацією Польщею західних областей, хтось спокійно би сприйняв, якби польські зелені чоловічки захоплювали адміністративні будівлі десь у Мостиськах?
    Ймовірна причина для висунення територіальних притензій - визнання подій на Волині геноцидом, значить була польська територія, несправедливо відрізана тираном Сталіним, щодо поляків там здійснили геноцид, їх винищили, значить у Польщі є право вимагати повернення.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, не уважна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Асимметрична відповідь на недружні кроки польської влади :mocking:

    [​IMG]
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, що діється...о_О
    Як наші почнуть в поляків шукати гитлерів, то прийде капець. А відшукати, напевно, можна.
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як прийде до Польщі Хмельницький/Бандера, то він не гітлерів там шукатиме.а...а тих хто "закручує дурня" полякам і українцям! І знайде...як випити палянки,знайде! І заодно споконвічні землі Кубані і Західну Галичину приєднає до України!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=v35N8gYJlPE
     
а де твій аватар? :)