Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хочу повернутися на пару постів вище. Для Польщі "Оплот Католицизму" це досить релігійна країна, особливо порівняно із сусідньою Чехією, але навіть у Середньовіччі там не було якогось радикалізму, не мала впливу Інквізиція, до іновірців та сповідників інших конфесій було значно толерантніше ставлення, ніж у Франції чи Іспанії.
    Є у нас і немало таких, хто вважає українським Перемишль, але розпочинати війну через те не збирається.
    Чим раз більше Україна перетворюється у аналог Ізраїлю, також вічна гаряча точка, навколо сусіди-вороги, які бажають зла, потрібна за цим прикладом сильна армія, праця і розвиток навіть у таких умовах, хороші економічні та військові союзники.
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну нє,ми українці таки більш-меньш врівноважені і політично і економічно, з тою Європою,з Польщею... Ще мирно протестуємо в чімсь з ними,дискутуємо,з таможнями,держорганами на кордонах своїх...а по-світі для багатьох, то вже стало,як ті байки для дітей,як ті хитрі облігації...і політично з тими реальними жахливими війнами і економічно з тим жахливим мафіозним розмахом!Як так далі буде,то і до нас це подібне також дійде...не сумніваюсь!
    Пункти пропуску у Рава-Руській та Шегинях блокують акцією протеста
    Мітингувальники розблокували пункт пропуску “Шегині” на кордоні з Польщею


    View: https://www.facebook.com/vlemchak/videos/2107530076143447/
     
    Останнє редагування: 3 лют 2018
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Саакашвілі виступив про об'єднання!
    Давай Міхаєль об'єднуй,об'єднуйся...і починай об'єднуватися з національними силами,націоналістами, з Свободою,Правим сектором...з радикалами,та й з іншими! Давай!
    :uanew::bandera:


    View: https://www.facebook.com/saakashvilinews/videos/394897170963814/
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Смішно Смішно x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене можуть розраховувати на сценарій ІІ світової, спочатку нациська Німеччина добра із Польщею, приїзджає Гітлер на похорон Пілсудського, долучають Польщу до розподілу Чехословаччини, а далі плювали, що там сказали "Нє дам ні гузіка", розділили між двома тиранами, якщо піде на змову з путінархами, в кінцевому результаті путінархи окупують і розділять обидві країни.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ні, путінархи ні)яка там змова, наразі поляки дуже лаються на "Сєвєрний потік-2".
    Вони сами собі взірець - ні нацисти, ні фашисти.

    "Нема краще понад мене та понад попову свиню."
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деякі польські ультраправі, ніби фінансуються із Кремля.
    Польща майже завжди славилась хорошим військом, у Середньовіччі, армія Речі Посполитої могла гідно протистояти Османській Імперії, пізніше відбили вони напад карликового гомосєка, уркагана Ульянова, тюремне прізвисько Лєнін, гідно і довго обороняли брестську фортецю, довго не вистояли у війні, підвели і сусідні держави, що не хотіли конфлікту із Гітлером, лиш би не було великої війни.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    дідиваівалі
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене складається таке враження що розвинуті країни США, Англія, Зх. Європа вони живуть сучасністю і майбутнім, а Україна, РОсія, і от тепер і Польща живуть минулим. Тема першої світової, другої світової, УНР, УПА, Бандера в нас в новинах, чи в срачах в інтернеті згадуються буквально кожного дня, то все постійно крутиться в людей в свідомості...таке враження шо в нас та війна досі не закінчилась
    Ну ви можете собі уявити срач між США і Японією на тему другої світової? І то настільки щоб якась партія будувала на тому виборчу компанію о_О:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я ще коли був у Німеччині 25 років тому, звернув увагу на Deutsch-französischer Kultursender. Videos, Livestream | ARTE
    Німецько-французький культурний телеканал. Зображення одне, а дві аудіодоріжки. Субтитри, якщо потрібно, для французів фарнцузькою, для німців - німецькою. Інколи проскакували і радянські фільми. Точно пам"ятаю про Робінзона Крузо з Куравльовим в головній ролі і Шість вечорів з Гурченко та Любшиним.

    Протистояння і педалювання, хто кращий, чиї землі, задушується у зародку.

    А у нас дійсно "нікто нє забит".

    Раз уже я зайшов на той сайт, можу порадити подивитися фільм про добування бурштину на Поліссі. Звук - німецькою, субтитри англійською.
    Re: Amber Fever | ARTE in English

    Мишкою в правий верхній кут - і з"являється меню, в якому можна вибрати польські субтитри
     
    Останнє редагування: 5 лют 2018
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Всі передові країни світу позбулися хвороби дитинства - націоналізму. У всіх його проявах. Тільки ті, хто його культивує, плетуться в хвості.
    І допоки ми будемо визволити націоналізм в державну політику, пастимо задніх.
    Час печерного націоналізму минув безповоротно. Повернення до нього - повернення в морок і руїну.
    Слава Богу, що українці це розуміють. У Львові до посольства Польщі вийшло раптом 50 чоловік. Переважно сволотою ці і азовці. У Луцьку сотня. Українцям байдуже до бандерівської поправки до закону Польщі про їхній інститут нацпам‘яті...
    Україна виліковується... Амінь.
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Розуміють.
    .
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я – був, є і буду Бандерівцем. Цим горджусь!
    Переконаний, що Степан Андрійович Бандера – не тільки символ української нації, але й приклад для наслідування.
    ВИ, ПАТРІОТИ ПОЛЬЩІ, СВОЇМ ЗАКОНОМ ПІДІГРАЛИ КРЕМЛЮ. ПУТІН ВЕСЕЛИТЬСЯ, А ЙОГО ОРДА ТІШИТЬСЯ.” ДМИТРО ЯРОШ ЗРОБИВ ГУЧНУ ЗАЯВУ
    Ми, українці, можемо отримати щасливу, заможну, сильну Державу тільки тоді, коли реалізуємо ідеї Тараса Шевченка та Степана Бандери…
    Будь-які інші доктрини або псевдоідеї – омана.

    "Ви, патріоти Польщі, своїм законом підіграли Кремлю. Путін веселиться, а його орда тішиться." Дмитро Ярош зробив гучну заяву

    1bb.jpg

    Степан Бандера не хотів нічого мати спільного з російськими націоналістами..знав про їх зверхність,так подібну до нинішньої,тої польської!
    Степан Бандера вигнав з камери генерала Власова. Той пропонував разом боротися з кремлем за кошти Берліна...
    Степан Бандера вигнав з камери генерала Власова. Той пропонував разом боротися з кремлем за кошти Берліна...

    111.jpg
     
    Останнє редагування: 5 лют 2018
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 5 лют 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так, так, діду. Близько 60 чоловік. Багаточисельний захід. А Олєжка Тягнибок був?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ізраїльський міністр: Польща скасувала мій візит через закон про Голокост
    Міністр освіти Ізраїлю Нафталі Беннет повідомив, що Варшава скасувала його візит до Польщі через його позицію щодо закону про Інститут національної пам’яті, який криміналізує висловлювання про причетність польського народу до злочинів Другої світової війни.
    Про це ізраїльський міністр написав на своїй сторінці у Facebook.
    "Польський уряд скасував запланований мій візит, тому що я згадав про відповідальність поляків за вбивство близько 200 тисяч євреїв під час Голокосту. Для мене це велика честь. Це велика честь для всього народу Ізраїлю", - написав він
    апередодні, 5 лютого, в МЗС Польщі заявили, що позиція Ізраїлю щодо змін до Закону про Інститут національної пам’яті опирається на неправдиві посилання, а критичні зауваження є наслідком нерозуміння.
    -----
    Свою власну думку я вже висловив там же,на сторінці в Європейській правді...
    Отут поляки праві...коли євреї звинувачують поляків в їх навмисному знищенні .Так само повинна робити і діяти Україна при подібному звинувачуванні ЇЇ в знищенніі і поляків ,і євреїв.Крапка! Українці не зліші,не мудріші, і не набагато глупіші від них.То була війна! В цім слід розбиратись ...і то добре,Щоб не було нового поводу воювати знову, захищаючи свої національні інтереси,образ свого Народу і своїх Героїв!
     
    Останнє редагування: 6 лют 2018
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо націоналізм така стара та не актуальна ідеологія? Актуальніший совковий інтернаціоналізм?
    Ніби Польща не така толерантна до емігрантів, не загадили поки що негри з арабами Варшаву, так як Париж.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Подоляк: «Повернути польсько-українські відносини в русло конструктивної співпраці та добросусідства»

    Український політикум, на переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Ірини Подоляк, повинен винести великий урок із тих законів, які зараз перебувають на етапі розгляду чи ухвалення в польському парламенті.

    «Ми бачимо, до яких тяжких наслідків може призводити бездумна інструменталізація історичної науки в політиці. Вона призводить до криз, непорозуміння і конфліктів», – зазначає Ірина Подоляк.

    Народний депутат наголошує – найголовніше, що має бути зараз під пильною увагою українського парламенту – це понад мільйон українських трудових мігрантів, які працюють на території Республіки Польща, допомагають їй підтримувати та підвищувати свій економічний рівень.

    «Цих трудових мігрантів, які розбудовують їхню країну, польський уряд називає «біженцями», прикриваючись фактично нашими громадянами від тих сотень тисяч біженців, яких вони могли б приймати із Близького Сходу. Так от, понад мільйон українських трудових мігрантів у зв’язку із цими законами перебувають у небезпеці. Під загрозою – свобода їхнього слова і вільного обміну думками», – наголошує Ірина Подоляк.

    Окрім того, через війну з Російською Федерацією Польща і Україна зараз – це наріжний камінь безпеки всієї Європи. Тож саме цей фактор повинен бути визначальним для майбутнього відносин двох держав: «Ми не вимагаємо нічого ні у Сенату, ні у Президента Польщі. Ми вимагаємо лише повернути польсько-українські зв’язки в русло конструктивної співпраці та добросусідства».
    (с)
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо не підводить память, Подоляк на моєму окрузі балатувалась і перейшла.
    Багато хто виступав, що недоречно діяти методами "Ти мені, я тобі", якщо поритися у минулому, були злочини поляків - звірства АК, пацифікація, операція "Вісла", концтабір Береза-Картузька... Дивно, що забувають поляки про підлаштовану Пуйлом смоленську авіакатастрофу, щоб боротись проти спільного ворога, роблять поступки, які вигідні тільки кремлядям.
     
а де твій аватар? :)