Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    там усе впорядку і тишина
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Гарна чи ні, ніякої реституції з боку Польщі так і не буде, оскільки поляки самі зі свою реституцію розібратись що довгий час не зможуть.

    Та ви собі уявіть
    німци від поляків (колишні німецькі землі)
    поляки від нміців (декілька мільйонів поляків лишених цілого майна у 1939/1940 у округах Вартегау, Данціг-Вестпреуссен, Шлезін, яке з винятком землі було майже полністью заграблено або знищено.
    евреї від поляків (о.... це абсолютно найкращий розділ)
    полякі від українців / Литви / Білорусі
    українці від поляків
    полякі від поляків (нацйонализація)
    Словом - криша сходить і це за життя наших онуків не закінчиться.

    А цю останню ініціятиву организує нова про-кремлівська партія "Zmiana", яка тут викликає крайню недовіру
    Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3767143,mateusz-piskorski-i-prokremlowska-partia-zmiana-wkraczaja-na-polska-scene-polityczna,id,t.html
    Такі сиправи
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хо-хо!!!
    Пан Агатон!!!
    Мої вітання!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можуть бути і розбіжності, не всі поляки перебороли у собі імперство, але якщо порівнювати із Росією, хто не забув серіал "Вогнем і мечем", українські герої та видатні історичні постаті Богун і Хмельницький загалом показані негативно, особливо Богун - бунтар та негативний персонаж, але українці показані як окремий народ, що бореться за свою незалежність, чого нема у жодному російському фільмі.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ага, ще "Волинь" файне кіно
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я якось не дуже слідкую за подіями в Польщі, але скидається на те, що Польща економічно укріпилася і знову з"являється лозунг "Од можа до можа".
    Слухав щойно В.Шендеровича, і от що він повідав (під словом "нами" він розуміє, звичайно, не євреїв, як дехто із моїх ігнорантів міг би припустити, а саме нинішню Росію):
    Интервью / Виктор Шендерович

    Я жирним шрифтом виділив імерське гасло нинішньої влади в Польщі
     
    Останнє редагування: 1 лют 2018
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А мені усе інтерв'ю сподобалося від Шендеровича. Багато корисних речей почула.
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та недалеко Ізраїля турки те ж саме триндять про загубену Османію,як і гебреї гАмерики про загублену Польщу і своє минуле вже світове супер-величчя! Прийде китаєць і всім по мордам надає,ага! Час такий наступає...як в 39-м! Дивімося уважно і готуймося!

    2rrrr.jpg
    Польща відреагувала на стурбованість США з приводу закону про Інститут нацпам’яті
    Ізраїль категорично проти скандального польського закону про Голокост
     
    Останнє редагування: 2 лют 2018
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так і хочеться сказати Шендеровичу, "Да шо ви гавагітє Шендегович?".
    Хочеться бути оптимістом, не можна сказати, що всі одинакові, як і не всі австрійці такі як Гітлер, не всі французи такі як Наполеон, який тепер час, колись війнами і завоюваннями жила Швеція, тепер тим не марить, сконцентрувалась на тому, що є і зробили багату та розвинуту країну у Європі та Світі, Британська Імперія колись займала більше половини Світу, тепер таким не марять, заспокоїлись і не марять про війни німці.
    У деяких поляків є, що вони"паньство", а всі навколо "дзяди".
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У Шендеровича дуже гарна вимова, багатий словниковий запас, і взагалі він - освічена і розумна людина,завжди виступав проти анексії Криму, а також проти вторгнення Росії в Україну, так що Ваша "іронія" з натяком на його національність - мимо.

    Я так зрозумів із його слів, що в Польщі зараз верх бере польський нездоровий націоналізм, який для нас, українців, нічим не відрізняється від російського шовінізму.
    "Оплот католицизму" нічим не відрізняється від "оплоту православ"я".
    Зараз он влада Польщі засудила "бандерівщину", хоча Бандера, наскільки я розумію, ніколи не зазіхав на Польщу чи Росію, а лише хотів бачити Україну незалежною.
    Втім, якщо Польща вважає Львів польським містом (не всі, звичайно, але подібні тенденції, здається починають підтримуватися тими, хто зараз при владі), то чим це для нас, українців, відрізняється від російського "Донбасс - ето Рассія"?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нездорова зараз політика в Польщі. Та це недовготривале.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про Шендеровича є різні версії, одна із них - приживався із владою при Єльцині, потім хотів більшого, а не просто бути сатириком, тому і став опозицією, та і такої небезпеки, як Нємцов не становить для путінархів, ми вже занадто ідеалізували Гафта, але в одному із виступів сказав "Кримнаш", "Путін цар", "Гундяєв Бог", так само Разенбаум, Арбеніна.
    Якщо проводити аналогію, принаймні поки що, та і гарного прийому не буде, приїдь у Львів мер Варшави із гаслами про відокремлення, як колись їздив у Севастополь холоп у лєнінській кєпці Лужков.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пане Медведю,я деколи читаючи Вас думаю собі,а чи Ви часом не єврей?
    - О,пане Юрку,а як Ви дізналися?
    - Дізнався? Та я просто запитав! :crazy:
     
    Останнє редагування: 2 лют 2018
  14. prius

    prius Well-Known Member

    а як один час коли американці перестали фінансувати їх "опозицію" то він так на них мордяку відкрив,а за кіднепершою "доктором" Лізою до тепер плаче
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    майже всі ,я п‘ять років прожив недалеко Закопане і ні від одного поляка не почув що Львів український,всі з піною на варгах доводили що він є польский
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    обговорювали вже.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Так я не вам писав
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не звернув уваги.
    Але оскільки саме я сюди "притягнув" Шендеровича з його висловлюванням стосовно Польщі, то Ваше зауваження відносно Лізи побічно стосується і мене.
    Відносно аргументів проти Шендеровича часто фігурує доктор Ліза, так само як відносно Саакашвілі - жування галстука. Що і в першому, і в другому випадках - негусто.
    Ну, буває ще, що той хто ніколи не чув голосу Шендеровича, думає, що він картавить, а для Саакашвілі існує "бе-бе-бе", що, звичайно, носить ознаки "дуже сильних аргументів" у диспутах.
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Та я проти Шендеровича ніц не маю,аби не ліз до нас і буде йому щастя
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Тут Ви трошки не праві,Шендерович всіх хто не виражав скорботу і говорив правду про лізу ,назвав скотами і ще якось вже не пам‘ятаю,так що ліза то є його камінь
     
а де твій аватар? :)