УКРАЇНА-ПОЛЬЩА- справи побутові.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем DIDIO, 22 вер 2010.

  1. kataso

    kataso Member

    у всіх великих компаніях є знижки.. це не новина)
     
  2. IgorFam

    IgorFam миється в бані

    дуже круто.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора біля української греко-католицької церкви у Варшаві стояли молодички біля картонної коробки, наповненої вербовими букетиками. За взятий букетик просили кидати хто скільки може - збирали гроші для дітей загиблих в АТО українських воїнів.

    Якась дівчина гроші кинула, а букетик брати не хотіла, бо не мала часу стояти і чекати, поки ту вербу освятять (а народу було стільки, що й на вулиці стояли - в церкві вміститися всі бажаючі не могли).

    То молодиця, яка стояла біля тих букетиків сказала, що сміливо можна брати букетик, що він в церкві робився і вже освячений.


    0-02-05-0253fae19a69fa66b3f7afa574cd0b71c558a935c840f1df0aecc00b4ea97343_full.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. AnnaPolakova

    AnnaPolakova миється в бані

     
  5. AnnaPolakova

    AnnaPolakova миється в бані

  6. lenokhaha

    lenokhaha New Member

    Фірма, котра мені дуже допомогла. Думаю вона буде корисною для багатьох українців які перебувать на території Польщі. Знаходиться в місті Перемишль. Допомагають картою побиту, громадянством, а також відкриттям власного бізнесу.
    www.facebook.com/biznesaktywator
     
  7. lenokhaha

    lenokhaha New Member

    Фірма «Активатор Бізнесу» займається допомогою в легалізації перебування іноземців на території Польщі.
    Допомагаємо в отриманні:
    - Карти сталого і тимчасового побиту
    - Карти Поляка
    - Громадянства
    Ми допоможемо заповнити і перевірити комплект потрібних документів, подамо їх за Вас до відповідних інстанцій.
    Додатково наша фірма допомагає у створенні власного бізнесу на території Польщі. Надаватимемо допомогу протягом цілого процесу реєстрації, заощаджуючи Ваш час і гарантуємо правильне виконання всіх реєстраційних процесів.
    Пропонуємо нашим клієнтам місце для фірми з престижною адресою в центрі міста Перемишль, а також послуги віртуального офісу.
    Окрім вище переліченого надаємо багато інших послуг з повним списком яких, можете ознайомитися на нашому сайті.
    Запрошуємо до співпраці.
    facebook biznesaktywator - Активатор бізнесу
     
  8. galechka

    galechka миється в бані

    Хто по справах їздить у Польщу та шукає гарного перевізника - то усім моєу порекомендувати Gunsel Group - доставка грузов и пассажирские перевозки по Украине . Там зручні рейси, здається у Вроцлав та Варшаву по 3 рази на тиждень є маршрути, сама вже не раз так подорожувала. Можна з Києва, а можно й десь по дорозі у Львові приєднатись, треба деталі уточнювати
     
  9. angielika

    angielika миється в бані

    Доброго дня. Я зараз навчаюся у Польщі. Можу детально розповісти про види Польської візи та вартість, кому цікаво. Не соромтесь, звертайтесь. Також додаю статтю, у якій можна прочитати про основні мометри щодо отримання Польської візи (Польська віза. Як оформити? Види, вартість | Навчання в Польщі | UP-STUDY)
     
а де твій аватар? :)