Україна — маяк демократії.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем -Erebus-, 21 лют 2014.

  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Якщо й говорити про перемогу Євромайдана дійсно ще рано, але вже і зараз зрозуміло, що Майдан це значна подія у історії і вона вчинить вплив на всю Європу і особливо пострадянський простір. І ось в мене є думки і питання, а чи зможе Євромайдан стати справжнім маяком демократіі для колишнього СРСР? Вже зрозуміло, що ні Грузія, ні Прибалтика, не змогли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Перспектива є, а там побачимо. Просто зараз трошки не час на гіпотетичні розмірковування, як воно буде в абстрактно-науковому вимірі. Ну, на мою думку. Ще не час.
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    колишнього СРСР? Маяком демократії?
    Чоловіче, тут про значно більш серйозні речі йдеться і більш глобальні, ніж бути банальним дороговказом для купки сатрапій і одного колоса на нафтогазових ногах.
    Як боротися з вашими тарганами - вам доведеться самим.
    Ні Грузія, ні Прибалтика не стали для вас взірцем, бо цивілізаційно інші. Як, на щастя, і ми.
    Вам доведеться орієнтуватися на Киргизію і Казахстан...

    А у нас після перемоги будуть значно важливіші справи. Спочатку дуже дрібні і неприємні, які стосуватимуться лише нас самих. А далі - ви ще про нас почуєте.
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Хотів поїхати, на жаль не зміг через роботу, але мої колеги з партії там є!
     
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    • Подобається Подобається x 1
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    • Подобається Подобається x 2
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Тільки зараз повернувся додому з Маршу Мира, народу було не менш 50 тис, а то і більше на марші, але на мітинг після нього лишились не всі (тут я їх розумію, бо слухати Пуссі райот і Нємцова це сумнівне задоволення).
    Для мене було дві головних неочікуваних речі:
    1) То що ледве не головним гаслом маршу було "Слава Україні!".
    2) То що людей, хто виступив проти війни братських народів назовуть зрадниками і фашистами!!!

    Ось виступ мого колеги з партії, на мою думку найкращий на мітингу:
    http://www.youtube.com/watch?v=RXHeFTw9uWw&feature=share

    ЗІ Свої фото додам пізніше, ну і ... "Слава Україні!" ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Героям слава! Молодці, добре, що вийшли, лиш би то мало хоч якийсь вплив на політиків, а для збереження поваги в стосунках українців з нормальними росіянами такі акції гіперважливі.

    ---------- Додано в 21:08 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    Ну, Нємцова під час його оцінки Путіна я слухала з величезним задоволенням :nyam2:
    Пуссі Райот нічим не запам"яталися.

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------

    Погоджуюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    До речі і мітинґ на підтримку дій Путіна теж непрямо підтримував УПА, дивитесь на кольор одягу:
    [​IMG]
     
  11. tyumenski

    tyumenski миється в бані

    Что то не замечаю я маяка демократии на Украине. Где его искать то? Только давайте без соплей и визгов, очень прошу! Счего и как так вдруг Украина стала маяком демократии? Что будет, если я выйду на площадь и начну орать "Слава России, слава Путину"? Что со мной будет? Одумайтесь, люди! Вы уже перешли рубеж.
     
  12. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    А ты попробуй.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tyumenski

    tyumenski миється в бані

    Сами попробуйте, вам поближе. Вон сколько много фоточек, как в России пишут проукраинские лозунги. Таких лозунгов в Украине я не вижу, видимо все плохо с демократией. Да что греха таить, нет ее, демократии в Украине! За что майдан боролся? За то, чтоб сменить одного олигарха на другого? Зачем сотню угробили? Чтоб Коломойский и Порошенко жировали? Что бы Крым вышел из состава Украины? Чтоб Донецк и Луганск огнем горели? Где она ,ваша хваленая демократия? Да вы как мыши по норам спрятались, рот боитесь открыть, иначе вам люстрацию (во словечко) учинят.
    Люди, демократия - это не покрышки жечь на майдане, она не наступит сиюминутно, в один момент. В 90 в России такая же муть была, хватило до горла! Так вот у вас еще хуже.
     
  14. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    "сколько много"??? Ты олигофрен?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Freeukr

    Freeukr миється в бані

    тебе мало что ли? :ireful1:
     
  16. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Щоб бандюга Януковича поміняти на Небандюга, це так спрощено я пишу, але у цілому ТАК воно і є.

    Крим не сам вийшов, йому допомогли.
    Але Україна зробила крок у її бік, саме палячи покришки на Майдані!

    PS Хєх... І чому тролів так швидко банят...
     
  17. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Звучить як "І чому в тараканів так мало ніг..." :crazy:
     
а де твій аватар? :)