Україна без Противсіхів?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Svjato, 10 сер 2011.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Отже згадаємо історію противсіхства.

    Саме час - скоро вибори!

    Основне гасло ПРОТИВСІХІВ - ВОНИ ВСІ ОДНАКОВІ!

    То ж за кого вони тепер? І чи вони щезнуть?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Україна без тих, хто мислить самостійно?
    Так скоро всі і так або вимремо, або виїдемо :sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Справді, навіщо їм мислити?
    Або
    або
    Може таки поборемося за краще?
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так я сто разів пропонував боротися за краще.
    А ви все пропонуєте за політиків боротися...
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та за краще кожен день треба боротися для себе, але раз в чотири роки можна і за країну поборотися...

    Наприклад є вибір Юлька Янек...
    Що гірше?
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так в тому й біда, що треба боротися за країну кожного дня, через себе, свою сімю, оточення, своє місто і теде. А раз на чотири роки - до одного місця боротися.
    Вже мільйони людей вирішили, що достатньо було один рщодня треба раз - на Майдані поборотися, і вс буде окей.
    А воно не окей, воно щодня треба самому по іншому жити.
    Тут хто не буде президентом, з такою інерцією народу - ніц не вийде.
    І мислячим людям треба займатися не політиканством, а правовою і суспільною освітою інших.
    Це, звісно, тяжче, ніж час від часу вигукувати "За Льоню!", "За Вітю!", "За Юлю!"
    Але це єдиний варіант.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Цілком згоден, але ви не відповіли:

     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Якщо появиться більш-менш достойна кандидатура - то напевно в більшості щезнуть.


    В дому то і наша біда, що ще від початку незалежності ми вимушені обирати не кращого з достойних, а найменше зло з можливих. Деколи це вдавалося, деколи ні. І якщо в тих самих США вибори виграє інша партія, то це мало впливає на життя і добробут громадян і майже не впливає на їх права і свободи. В нас все з точністю до навпаки. Кожен лідер розвертає кермо на 180 градусів і ми пливемо то вперед, то назад, а фактично стоїмо на місці. Навіть не так, не на місці, а відкочуємося назад і назад, бо крім того існує течія часу, яка незворотно не дозволяє стояти на місці. Якщо хтось чи щось не розвивається з плином часу - він деградує, принаймі на фоні інших. третього тут не дано. Бо інші країни якось хто малу-помалу, хто швидше, рухаються вперед.
    Якщо хтось покаже чи сам побачу реальну політичну силу, за яку варто голосувати, то безумовно голосуватиму. А питання хто кращий чи гірший: Юлька чи Янек не має однозначної відповіді. Кожен з них наробив чи продовжує робити багато дурниць, деякі відкриті і відомі і вилазять боком відразу, деякі приховані і вилізуть через певний час. Одним людям жилося краще чи гірше при Юльці, іншим - при Янеку. А є й такі, котрим сугубо фіолетово хто при владі. А є й такі, що посилено ностальгують за Сталіним. Так було завжди, є і буде.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Хороша стаття:


    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    Вичитав:

     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мудро сказано.

    Якщо Прибалти, Польща вирішують нагальні проблеми, то у нас уже 20 років вирішується одне питання - бути Україні, чи не бути.

    ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

    Втеча - це просто не йти на вибори, а проголосувати проти всіх - це вибір.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    За кого? (проголосувати)

    Перший тур - я розумію... А другий :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я не просто так поміж Вітею і Юлею згадав ще й Льоню. Льоня-1999 був тим же, чим була й Юля-2010, нє? Стільки патрійотів благали за нього проголосувати, лиш би не Петя. Панове непротивсіхи, ви потім ходили перепроситися, наприклад, перед Лесею Гонгадзе?
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Нема за що. Пєтя давно би вже наказав Україні - "жити"...
    Тому...Нехай вже кучМа а ніж комюнізьм по білоруськи...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Після того нема бажання ще щось обговорювати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я шось не розумію істерики.

    Кожна людина має право голосувати так, як захоче. Критикувати тих, хто проголосував проти всіх, а мав би проголосувати за Юлю, є просто смішно.
    Давайте покритикуємо тих, хто голосував за Януковича. А скільки тих, хто не прийшов на вибори, скільки їх і скільки тих, хто проти всіх?

    Я особисто голосував у другому турі за Тимошенко, але критику проти всіх сприймаю, як істерику. Чому? Та тому, що "проти всіх" голосували на кожних президентських виборах і ніхто не наїжджав, а вистачило, щоб їх голоси підкачали Юльку - зразу стали ворогами народу. То є просто смішно.
    Ну і хто вам сказав, що потенційні противсіхи мали б проголосувати за Юлю? Я думаю, що добра частина були зі сходу і спокійно проголосували б за Янека. Було б вам легше?

    Крім того, я не можу зрозуміти іншого. Юля Тимошенко була довший час премєром. Що вона зробила такого файного в економіці України, що дехто не може відійти від ейфорії?
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Є троха.
    При комунячці постріляли би побільше... а може так само... Але це вектор розвитку а не якість (швидкість)

    ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

    Міг просто не йти в другий тур...

    ---------- Додано в 16:10 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

    Угу. Теж питання.


    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

    При чому тут ейфорія?

    Рекапіталізацію Криворіжсталі зробила - це такий якір, який ніхто не витягне...
    2009 пенсії комусь бракнуло? Пинзеник чого вудочки змотав? Противсіх якийсь підмінив його? ...

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    мені так, якщо кожен візьме на себе частку відповідальності, а не буде сидіти в кущах.
    Тоді кожного дня противсіх почне захищати власні права. Дивись і підтягнемося до країн 2-го світу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Щоб їх голосом скористався один з кандидатів?


    На початку 90-х був інший закон про вибори. Якщо у першому турі ніхто не набрав 50% голосів, то був другий тур, де проходило два лідери першого туру.
    У другому турі, щоб стати переможцем, потрібно було набрати не менше 50%+1 голос, а не просто більше, ніж опонент. Якщо ніхто не набрав більше 50%+1 голосів, то вибори назначалися по-новому, але !!! жоден, хто балатувався на попередніх виборах, вже не мав права бути кандидатом у виборах!!!!

    Отже згідно того закону виключався вибір між гіршим гавном і ще гіршим, а противсіхи могли реально керувати ситуацією.

    А тому, я звертаюся до тих, хто критикує противсіхів, де ви були, коли приймався Закон про вибори? Ви всі тихенько проковтнули цей закон, бо не знали, що він зіграє проти вас, а тепер шукаєте крайнього.

    Якщо б за рахунок противсіхів вибори програв Янукович, ви б теж так яро гнітили противсіхів, чи то просто ситуативна критика?

    Якщо б в 2-й тур вийшли Янукович та Симоненко, за кого ви б голосували, якщо б прийшли на вибори?
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так їм і так пофіг! Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, то є позиція. Я проти одного і проти іншого.
    От, як не прийшов - тоді пофіг, а раз прийшов, то не пофіг.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)