Україна без Ющенка

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем levandivka, 10 кві 2007.

?

Якщо у 2015 постане вибір між Януковичем і Ющенком, кого підтримаєте?

  1. Ющенка, ТАК!

    16 голосів
    43,2%
  2. Януковича, базара нєт!

    8 голосів
    21,6%
  3. Піду у противсіхи!

    13 голосів
    35,1%
  1. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Це я ніколи не думав, що галичани не здатні відрізнити справжнього патріота, здатного наступити на своє "его" заради національних інтересів, від слабого, заздрісного, ледачого, хамуватого нікчеми, який за своїми "щиро патріотичними" словами приховував своє презирство до народу, з якого він вийшов, та здатність легко його зрадити заради своєї дрібної користі і помсти:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    То не пропаганда, то Ющенко сам постарався, щоб його так сприймали. Для мене досить показовою була ситуація, коли Ющенко накинувся майже лайкою на репортера, який питав про деякі дії його синочка-мажора. Причому, то був найперший дзвіночок побачити справжню сутність: одні стандарти для всіх інших, а власна персона і родина - поза підозрою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тю... знайшли ґанж. Тут перед тим одному коресподенту голову відрізали з подачі президента і нічо. А співучасник-замовник досі радою керує і ніхто нічого ані не пікне. А тут голос підняв і ніяк з голови не вилізе....
     
  4. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Моральний авторитет на таке підвищення голосу не має право, бо інакше перестає ним бути! Ще моральний авторитет пильнує власних дітей, щоб з них не виросли мажори, а не винуватить інших, які вказують на невідповідність образу і реальних дій

    ---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

    За злочини кожен колись відповість якщо не зараз, то пізніше.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2010
    • Подобається Подобається x 6
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Давайте почекаємо кілька років.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Spika

    Spika Well-Known Member

    Все таки "с подачи БУДУЩЕГО президента"... А в остальном действительно - НИ-ЧЕ-ГО!
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я думаю, перший дзвіночок був значно раніше. Памятаєте, як він назвав фашистами людей які демонстрували за Україну без Кучми? Чи коли він називав Кучму батьком?
    Або навіть раніше, коли його однокурсниця звинуватила його в нарцисизмі.
    Зрештою, це людина-таємниця. Вибрали його щоб побудувати державу. Натомість він забив останнього цвяха в труну цієї держави.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, що неварто так вже звертати увагу на те, що там хтось колись сказав. Ющенко ясно, що не святий. У нього чимало є недоліків. Але, думаю, що він єдиний президент за часів незалежності, який гнув українську політику. На нього покладалися великі надії, більші, ніж то можна було уявити. Тому такі розчарування. Він дійсно не зміг. Про причини того, що не зміг, можна говорити багато і різне. Але факт - є факт. Не кожен вміє і може бути лідером.
    Я переконаний у двох речах. Ющенко хотів для України добра. Він дійсно був проукраїнським, про що свідчить відношення до нього Росії.
    Всі президенти решту - були просто відбувайлами. Для Януковича Україна - це ТзОВ, на якому можна заробляти гроші. Для Кучми продавання інтересів України Росії(Згадаймо щотижневі поїздки до Москви і зустрічі без краваток). Їм всім є по-барабану історія України, люди і т.д.
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Мих, і я колись так думав... Але, якби він просто нічого не зробив - просидів десь, скажімо, на пасіці в штаті Колорадо...
    Натомість він нічого не зробив і розвалив все, що можна було розвалити, особливо віру людей в майбутнє України.
    Він воскресив агресивну банду зеків, які зараз добивають Україну.
    А міг зробити бодай єдину розумну справу, чи хоча не наробити безліч такого, що, практичо, доруйновує державу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Навіть якщо хотів добра, від того зараз не краще - "добрими намірами вимощена дорога в пекло", тільки чому то "пекло" має бути нам?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Він дійсно був антиукраїнським, про що свідчить відношення до нього всіх патріотичних різного штибу :))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    А починав, мабуть, він з цього. Ця фотка зроблена в 2003 р. на банкеті присвяченому 70-ти річчю Ю.Л. Звягільського. Я багато років процював у Юхим Лєонідича і дуже непогано його знаю як людину, яка здатна зісватати навіть свиню з табуреткою, а не то шо пасіку з Авдєєвським коксохімзаводом:)
    http://www.donjetsk.com/enciklopedia/443-zvjagilskijj.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, що Росія витратила не один мільйон баксів, щоб зробити імідж Ющенка таким, який є. А народ повівся.
     
  14. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Ну-у-у... хуч кол на голові теши...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Взаємно.

    Якщо б Ющенко розвалював Україну, Росія б ніколи його не паплюжила
     
  16. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Другий кол на голові тесать нуна...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От візьмемо Януковича.
    Зек? Зек. Крав шапки... Але в Росії всі його хвалять. Хохлам зек підійде.

    Якщо б Янукович був неугодний, його з"їсти - раз плюнути. Політично вбити зека - не проблема.

    Ну але тепер на Україну впливати дуже легко. Янукович ручний. Всі мовчать.
    Давайте полиємо Ющенка. Хоча від нього вже ні холодно, ні тепло. Зате буде чим розмову зайняти. Всі задоволені.

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    Вам видніше, у мене ж такого досвіду нема.:)
     
  18. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Нє, ну по-перше ця тема все-таки присвячена Ющенку
    А по-друге думаю не зовсім корректно казати що Ющенко про-український а кремль своїми агентами зомбує людей

    Що під час правління Ющенка було реформовано?
    Які досягнення від його проукраїнської (антиукраїнської) політики?
    цей таваріщ крав не гірше своїх попередників, "лікарня майбутнього", Україна 3000, Петро Ющенко, Балога, навіть наш екс-губернатор Олійник чого вартий

    здобутки правління Ющенка за 2005-2010

    1. Визнання Голодомору на держваному рівні (на міжнародному не встиг)
    2. Проведення ЄВРО 2012 (хоча процес підготовки до євро почався ще до нього)
    3. Свобода Слова (хоче це скоріше здобуток саме Майдану а не Ющенка. Переміг би Ющенко без Майдану - не факт що свобода слова була б)

    Назвете ще його здобутки - подякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я вас чудово розумію.
    Я і не хвалю Ющенка. Він дійсно змарнував надії багатьох людей. Скажімо, на Кучму, Януковича ніхто надії і не має, а тут був шанс. "Что і обідно... "
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А мені здається, що ті з форумців (тут в архівах все є ;) ), які за Пасічника могли в 2005-му роздерти будь-кого, а зараз ненавидять його лютою ненавистю і паплюжать не соромлячись на кожному кроці, не отримали від Росії ні рубля :))).
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)