Україна без Ющенка

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем levandivka, 10 кві 2007.

?

Якщо у 2015 постане вибір між Януковичем і Ющенком, кого підтримаєте?

 1. Ющенка, ТАК!

  16 голосів
  43,2%
 2. Януковича, базара нєт!

  8 голосів
  21,6%
 3. Піду у противсіхи!

  13 голосів
  35,1%
 1. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Я так і вибирав.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  Розумно вчинили. На жаль, так зробили далеко не всі:sad:.
  За критерієм здатності чи нездатності повністю узурпувати владу, а також харизмою, розумом, волею.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Заравсцуся...:)))
  Ви ж вчора дивились її бенефіс у Кісєльова! Ні на одне питання не відповіла. Всі дебіли - одна Я - Жанна д'Арк... А у Шустріка Немиря тож саме... Все про спідницю Моніки, та "скільки заплатили..."
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  Кожен бачить те, що хоче...Мені її виступ видався цілком пристойним...Шустера не дивився.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Мікі

  Мікі Well-Known Member

  Приєднуюся повністю.
   
 6. Мікі

  Мікі Well-Known Member

  Та не треба на час виборів було мати ЗУ на кілька мільйонів голосів більше. Достатньо було б тих кількох сот тисяч, які голосували за Юща, його челядь та противсіх. Ось де собака зарита! Як проголосує Донбас було зрозуміло ще до 1-ї світової війни (як начальнік скаже), а от на Галичині Ющенко прекрасно відпрацював свою роль Юди.

  Ще раз нагадую. Невже після того, що Янукович, як тільки но прийшовши до влади та мітлою вичистивши у себе й в уряді усіх помаранчових не наводить вас на думку про паралелі з діями Ющ-2005? А Ющ, адже, залишив при владі багато кого з прушників, але найголовнішими з залишених були мабуть Ген. Прокурор та Голова Верх Суду! Во как!!! І з яких це фігов, здавалося б? Значить мінти повинні були хапати "Бандитів для тюрем", щоб Прокурор їх відпускав, чи як? Луценко це зрозумів зразу...
  І мабуть у Ющенка це була просто безоплатна помилка:):):) Отакий собі нєвінний і далекий навіть від ста доларів хоружівський бухгалтер:mocking::mocking::mocking:
  Та і хіба це все? Та то тільки вершина айсберга. Там сто пунктів, які лежали на долоні з першого дня його президентства...
  Рєбята, давно помічено, що чим далі на захід, тим більше наЇву вкупі з патріотизмом, а чим далі на схід, так оте все нівелюється в кондовий люмпенівський сволочізм. І зараз він отримав у владу всю країну.
  5-ть років ВАЮ, під праведні сльози патріотів України проходив у вишиванці, хрестився, мішав з гівном ту єдину, яка була реальним конкурентом Януковичу і зумів таки зробити те, що йому потрібно було зробити. Яка тут "сістєма"? Звичайна державна й антинародна зрада, в якій по великому рахунку приймали участь ми усі... І зовсім безоплатно...;)

  "Вот, как бывает"... як пойот нєзабиваємий Юрій Антонов:)
   
  • Подобається Подобається x 4
 7. SATKUR

  SATKUR Well-Known Member

  - А що, хіба як класно Ющенко провчив цих антиукраїнських східняків, кримчаків та інших російськомовних бовдурів :pardon:, дуже добре робі, нех тепер вимагають в улюбленої партії спевненя своїх мрійок, от якраз, а тож вони так смаковіто квамали з піною у рота по всіх хатніх та базарних закапелках і ганделиках, обпльовуючи не тільки Юльку, а й сам Майдан, де інші прості люди, на відміну,все ж таки по своєму боролися за краще життя молодої країни.
   
 8. obozrevatel

  obozrevatel Well-Known Member

  А ты хоть подумал, что ты сказал??? Ты считаеш других дураками только по тому, что они не говорят по Украински???
  а я считаю бовдурами тех, кто ведётся на всю эту фигню, кому смогли заморочить голову "мовним питанням" и он перестал видеть более важные проблемы в стране! Кого Ющ и чему научил??? Раньше люди говорили на любом языке и чувствовали себя равноправными, а теперь у большей части восточной Украины на украинский язык просто аллергия!!!
  Поверь, теперь к украинскому языку стали относится хуже и это не есть хорошо!! Пока кинопрокат терпит убытки люди покупают пиратские диски и всё равно смотрят фильмы на том языке на котором хотят! и так везде..
  Тебе по телику врут а ты развешиваеш уши!
  погляди лучше документальный фильм:
  http://letitbit.net/download/5334.f7868103d43815f6f1bf7075d4/war080808.xvid.avi.html
  а потом вспомни, что ты на эту тему видел по телику в период президентства гражданина Ющенко, а потом с тобой уже можно будет и поспорить!!
   
 9. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Є ностальгія і за часами Кучмарика і за Ющенком. За Кучмарика дійсно була стабільність, не на словах. Люди могли планувати своє життя наперед. І Кучмарик вмів поладити з усіма не виносячи сміття з хати - все тихо, без скандалів щоденних як зараз. Правда політикою я тоді не цікавився.
  А Ющенко - це Ющенко, ми його не зможемо забути, тому що він залишив слід як не крути. Про матеріальне тут мова не йде, він був духовним лідером-ідеалістом. І людей він змінив.

  Хороші пігулки є - Лоратидін, рекомендую.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ну Гонгадзе замовив... ну Чорновола... а в астальном, всьо харашо...
   
  • Подобається Подобається x 4
 11. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Не знаю. В історії немає жодного святого короля, царя чи президента. Але за деяких був Золотий Вік. Мабуть особисті гріхи правителя і його діяння для народу треба тримати на різних поличках.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. SATKUR

  SATKUR Well-Known Member

  - А, невже я схожий як той холерни дурень, що формує собі світогляд "по телеку"? І до чого мені Ющенко? Ющенко це ганьба і гальмо. Політики брехуни, не любі сі політиків. Визнаю із конструктивних політиків тільки Тягнибока, усе інше то брехня і бізнес.


  А щодо рм.бовдурів - сам факт що так званий українець (бо насправді тілько малорос) має "алергію" до української мови - доводе сє непробивне невігластво бовдура. Розумна людина хоча б прихова власне невігластво.
   
  • Подобається Подобається x 3
 13. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  1998 рік - це стабільність!?о_О Я став отримувати ВДВІЧІ МЕНШУ ЗАРПЛАТНЮ( за її купівельною спроможністю):sad:.

  ---------- Додано в 23:06 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

  Він був трєплом і юдою. Ось таким ми його і запам'ятаємо;).
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Мікі

  Мікі Well-Known Member

  Він був номенклатурною падлою, яка привела бандюків до вищих щаблів влади,- оце і є його найгустіший, неповторний, історичний бренд...
  Гурвінек...
   
  • Подобається Подобається x 3
 15. DIDIO

  DIDIO Well-Known Member

  Ющенко вважав себе монополістом на "мучеництво" і "месіанство". Він вважав і вважає себе "пророком", десь трішки вище Шевченка. Але його дії продиктовані виключно помстою народу. Він свідомо здав Україну, щоб "провчити" народ, який почав ставитися до нього з презирством, за його слабкість з одночасним небажанням віддавати владу громадянському суспільству.
  Біда в тому, що такі шанси не бувають щороку, чи що п"ять років. Це буває раз на 30 років. У найкращому випадку, коли є "каталізатор". Я пам"ятаю, як топталися на Майдані мільйон людей, кілька днів, і не знали, що робити - влада не поступалася, а Ющенко закликав... "любити Україну" і... все... І все!

  Вийшла Тимошенко і сказала приблизно так: якщо владою не буде дотримано Основного Закону, народ все візьме в свої руки. Ми перекриємо дороги, залізниці, аеропорти, і заставимо виконувати.

  І всі посміхнулися: МИ - МОЖЕМО!

  Пам"ятаю, як пішли до АП, там було повно озброєного спецназу в кільканадцять рядів... Навантажені КАМАЗи, щоб перекрити вулицю... Юлька ніфіга не боялася. Бачу, що вона і тепер не боїться... Де в людини сили "воювати" *надцять років, бути "каталізатором"!?
   
  Останнє редагування: 21 жов 2010
  • Подобається Подобається x 3
 16. kjk

  kjk Дуже важлива персона

  Ющенко просто чудово людина - перерізав стрічки на відкритті пам"ятників, відвідував виставки і музеї, займався бджільництвом, їздив по закордонню.
  Але як президент - мудак повний ((
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Зате теперішній бджолами не займається, стрічки не ріже, музеї не відвідує, адін пазітів. Радійте!
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. kjk

  kjk Дуже важлива персона

  колишній президент свої обов"язки не виконував взагалі
  нинішній президент просто бандит
  тут немає що порінювати
   
  • Подобається Подобається x 2
 19. Yarema

  Yarema Дуже важлива персона

  Позер і нарцис...В чому тут його чудовість!? Лицемірство і ще раз лицемірство.:sad:
   
  • Подобається Подобається x 3
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Ніколи не думав, що на наш народ так чудово діє російська ФСБешна пропаганда.
   
а де твій аватар? :)