Україна без Ющенка

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем levandivka, 10 кві 2007.

?

Якщо у 2015 постане вибір між Януковичем і Ющенком, кого підтримаєте?

  1. Ющенка, ТАК!

    16 голосів
    43,2%
  2. Януковича, базара нєт!

    8 голосів
    21,6%
  3. Піду у противсіхи!

    13 голосів
    35,1%
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому-то народ по інерції про Ющенка не перестає говорити.
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Та хто про нього говорить, крім вас? А ви - не весь народ. Вас 4%. Було. А зараз - 0,04.
    -----------------

    На жаль, шансу, втраченого Ющенком, в України не буде ще дуже багато років. Можливо, десятки років.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви ж і говорите.
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А давайте перегорнемо ЦЮ сторінку...
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То не сторінка.
    То рулон.
    Срайтасьми.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Туалетний папір з SecondHand_у:

    Ющенко не захотів уточнювати персональну відповідальність за провал
    Навіть не буду шукати стенограму... :bye2:
     
  8. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    От, випадково побачив те, що я писав на одному з київських сайтів ще в 2008 році про це національне чудо:

    "Все, що відбувається в вищих щаблях влади абсолютно підпорядковано Ющенко, який всі свої дії солідаризує з донецьким кланом. Мета у нього одна-єдина,- стати президентом на другий термін. Це - його матриця і цьому, і тільки цьому, підпорядковані всі "національні" проекти ВАЮ: "Голодомор", "УПА", "НАТО", "Батурин" і т.д. і т.п. Голоси виборців, це все, що йому треба... Історія ще покаже в яку чергову халепу влізла наша нещасна Україна при президентстві Ющенка. Величезна наша біда ще в тому, що Україна не має громадянського суспільства, тобто суспільства громадян, здатних впливати на ситуацію. Влада тотально безконтрольна з боку малочисельних та слабких в фаховому відношенні громадських організацій і, прекрасно від цього почуваючись, робить все, що їй заманеться. Смішно, їй-Богу, слухати про намагання України ввійти до євроатлантичних структур, коли внутрішньо ми ще такі далекі від самих необхідних для інтеграції стандартів. Нема, на жаль, до цього часу навіть розуміння серед всіх соціальних груп населення про що йде мова..."
     
  9. Gron

    Gron тафгай

    Мені більш цікаво було б прочитати, що Ви писали у 04-05 про це "диво".
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Якщо я за нього руками й ногами голосував, то як Ви думаєте, що я міг писати?:) Зараз бракує часу, але завтра (мені й самому цікаво стало) обов'язково спробую щось знайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gron

    Gron тафгай

    От і я тим самим.
    Бо якщо голову додав, то зрозумів би, що немає і 5 років тому небуло жодної гідної людини в усієй країні.
    Було душно, а зараз соромно та бридко.
    Це я про себе.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Не оден Ви попеклися.Нє, не соромно просто якось пусто в середині,а в голові засіла думка,що ця країна ніколи не вирветься з рабства.Східно - Європейська бананова республіка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ніколи не молився на якогось лідера. Завжди тільки прагматика. Ще в часи кінця 2004-го прекрасно усвідомлював що і як. Фанати були з обох сторін. Щастя (нещастя) східняків, що їх більше, то й потягнули україну (з малої букви) на дно. Була би західна Україна хоч на кілька міль'онів більша, вже би йшли по шляху прибалтів.

    Я на майдані не стояв. Часу не було (як казали ригінали - вони бастують - ми працюємо, хоч після виборів активно закрили усі п-ва і сказали а хрін тобі а не податки (розхотіли працювати?)). Я не мерз, не кричав, не потів. Я знав, що Юлька стане прем'єром, як тільки Ющ стане презиком. Але йому не сподобалося, що його обходять ще за життя - ось він її і усунув, поки 2006 не настав, бо далі він був - голий король. Тому основна тварюцька зрада Ющенка - липень 2005!!! Він скотина не дав пропрацювати і рік уряду. Ще тоді йому треба було зробити байкот та харакірі.

    І ще. Весь той бедлам, що зараз твориться творився би і тоді - ще в 2005. Тому не тіштися, що жили би краще. Ющенко просто зупинив потяг, а Янек включив задній хід...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :good::good::good:
    І нема на то, жодної ради.
    На разі.:sad:
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вся біда в тому, що більшість народу думає, що от вибиремо файного царя і заживемо, бо той цар все зробить за нас, а ми вже зробили тим, що його вибрали.

    Але так небуває. Владу тре контролювати постійно. Шось не так - мітинг, страйк. Так, як то робиться в Європі.

    Я не вірю, що Ющенко хотів зла Україні. Він просто не зміг понести на плечах те, що народ йому дав. А сьогодні - повний депресняк, що часто буває після луснутих рожевих мрій. І вийти з того стану зможе хіба Партія Регіонів, яка доведе люд до такої ручки, що народ змете всю ту тухлять старців-керОвніків, типу Янека, Литвина, Азарова, Мороза і т.д. з політики назавжди.

    Зате довго і нудно ми отримували задоволення від уряду вкінці його каденсії. Ото був розквіт держави, у всіх напряках, нє?:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То ви вірите, що його тоді Юлька хотіла усунути від президентства?
    Вірите, що він думав тоді про Україну а не про себе?
    Думаєте, як би він дозволив Юльці з 2006 року керувати єдиноголосно, то ми би не пройшли кращий шлях ніж при Янеку?
    Скільки заказів Янек привіз з закордону?
    Він катається по світу, як Рудьковський по парижах. Як Ющенко! Толку?

    Юлька би вже пів світу обдурила за цей час...

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:51 ----------

    Ви теж казали, що вона перестане платити пенсії ще літом?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тут нетреба вірити, є конкретні факти.

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:58 ----------

    одинаково б пройшли б.

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Янека я не поважаю. Він є ворог України.

    ---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    Це точно. Отут я погоджуюся, а почала б з українців.

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    До літа вона недотягнула. А платити песії на деякий час не є важко. Позики у міжнародного банку, золотовалютний запас... ще б трохи протрималася.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вчора сподобалось, яку схему шахрайства викрив аудит.
    - закупили для держ. резерву цукор по 11 грн;
    - кинули в продаж по 7 грн.
    Здавалось би, які молодці...
    - але перевірка встановила, що цукор закупили за кордоном по 4,5 грн;
    - експертиза встановила, що цукор УКРАЇНСЬКИЙ!!!
    ХТО продав Йульці цукор по 11 грн? Рентабельність більше 200%!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    І хто ж? Аудит встановив?;) Може Пєтя Поросьонко?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Яндекс
    Пєтя Поросьонко
    Искомая комбинация слов нигде не встречается.
     
а де твій аватар? :)