Угода незгоди

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

 1. gazeta

  gazeta Well-Known Member

  Будинок органної та камерної музики не ліквідують. Про це вчора повідомив усіх присутніх на брифінгу під назвою “Загроза ліквідації Львівського будинку органної та камерної музики”, який скликала дирекція ЛБОКМ, директор департаменту гуманітарної та соціальної політики Львівської міської ради Олекса Побурко. Повний текст
   
 2. Liliyah Romanova

  Liliyah Romanova Дуже важлива персона

  Відповідь: Угода незгоди

  Для тих, хто не розуміє польської - переклад нашвидкуруч. Сильно не картайте за недоліки. Втрачаю тут кваліфікацію, бо не маю зв'язку з мовою. :)

  Пресконференція відбулася щойно у вівторок, ащо ж було кілька днів перед тим???
  Отже, в часі Великого Посту у церкві відбуваються реколекції. У парафії Марії Магдалини на це треба отримати спеціяльний дозвіл, бо на всі релігійні заходи – окрім ранішніх мес – треба спершу отримати такий дозвіл від дирекції (і тим засадничо відрізняється ситуація цієї церкви від інших європейських церков, де першість належить релігійним заходам, а не світським концертам. Церква є місцем божого культу, а не домом культурних імпрез!).

  Дирекція дозволила, тому у п’ятницю 16 березня о 18 год. реколекції розпочалися без перешкод.
  У суботу 17 березня о тій же годині прийшли парафіяни, єпископ та священики, проте не змогли дістатися досередини, оскільки представник дирекції зачинив двері. Усередині відбувався нашвидкуруч зорганізований концерт, на котрий прийшла лише горстка цивільних слухачів та група вояків зі своїм наставником, котрий сказав, що отримав такий наказ. Таким чином надворі біля дверей церкви, на вітрі, під дощем стояли парафіяни та їх душпастирі і співали «Хочемо Бога»...
  Вояки, котрих дирекція намовляла затриматися у церкві після закінчення концерту, врешті вийшли і вірні зайшли до церкви.

  У вівторок 20 березня дирекція органного залу організувала пресконференцію, про яку «забула» повідомити парафіяльній спільноті.

  На щастя, її представники довідалися про конференцію і взяли в ній участь.
  Закиди у бік парафіяльної громади про несплату за використання приміщення церкви є абсурдними, оскільки оплату здійснюють регулярно, а церкву прибирають саме парафіяни.

  Спільнота може підписати угоду з міськрадою міста Львова, а не з дирекцією залу, котра – пані Авторка написала цілком слушно – орендує приміщення церкви саме у міськради. Цим неодноразово займався єпископ Мали. То чому його звинувачують?

  Що ж залишається парафіянам, якщо львівська міськрада не шанує розпоряджень державного уряду України у питанні повернення об’єктів культу вірним?

  Може, голодування однієї із парафіянок зворушить скаменілі серця львівського уряду?

  Вже давно пора, аби правда і справедливість перемогли. А тоді можна буде дійти до порозуміння і зокрема у справах органних концертів.
   
 3. Liliyah Romanova

  Liliyah Romanova Дуже важлива персона

  Відповідь: Угода незгоди

  Прошу! ;):)
   
 4. марко2

  марко2 New Member

  Відповідь: Угода незгоди

  Треба змінити директора!!!!
  Він все робить такі абсурди!
  Сексотак остання пан Винницький!
  Цікава інформація:
  Будинок Органної музики існує за адресою:С.Бандери 8.а в БТІ такого номера нема він в БТІ важається за С.Бандери 10
  Візміть це до уваги!
   
а де твій аватар? :)